FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Muzyka- jak?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jak sluchasz muzyki?
GLOSNO!!!
61%
 61%  [ 50 ]
cichuuutko
11%
 11%  [ 9 ]
Przez sluchawki
27%
 27%  [ 22 ]
Wszystkich Głosów : 81

Autor Wiadomość
Lily of the valley



Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 820

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchawki ostatnio... Świetnie słychać różne niuanse. A poza tym - muzyka słuchana podczas codziennych miejskich podróży przenosi w inny świat: relaksujący albo energetyzujący, w zależności od nastroju.

Poza tym - na kompie baardzo często.
_________________
- Nigdy nie jest się zupełnie wolnym, jeśli się kogoś za bardzo podziwia - powiedział nagle Włóczykij. - To wiem.
- Wiem, że ty wszystko wiesz - mówiło dalej stworzonko, przysuwając się jeszcze bliżej. - Wiem, że wszystko widziałeś. Wszystko, co mówisz, jest słuszne, i zawsze będę się starał być równie wolnym jak ty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Jaime



Dołączył: 30 Mar 2006
Posty: 236
Skąd: Toruń

PostWysłany: Sob Kwi 21, 2007 12:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stwierdziłem, że z wiekiem słucham coraz głośniej (głuchota? Wink ). Pamiętam jak włożyłem pierwszą moją płytę (A Kind Of Magic - przyp. red. Wink ) do odtwarzacza ustawiając głośność na -34dB Wink , a było to jakieś 9 lat temu. Obecnie słucham na poziomie -26--22dB - w zależności jak płyta jest nagrana i czy przebywam w tym samym pomieszczeniu, co odtwarzana płyta/kaseta Wink To by było, jeśli chodzi o wieże. Jednak ostatnimi czasy najczęsciej słucham muzyki będąc przy kompie. Z kolei rzadko słucham za pomocą walkmana, a co za tym idzie, przez słuchawki, chociaż potwierdzam, że w ten sposób można wyłapać niuanse, które trudno wyłapać przy"normalnych" głośnikach Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sob Kwi 21, 2007 12:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio słucham przez słuchawki, więcej dźwięków dochodzi do mnie ^^
Kiedyś, jak mało czasu poświęcałem komputerowi, to często słuchałem na wieży, teraz w mp3, ale to tylko dlatego, że wieża w innym pomieszczeniu jest teraz (cóż trzeba się było jakoś z siorką podzielić sprzętem Very Happy)...
I też jeśli słucham to średnio, chyba, że przyjeżdża jakaś rodzina to wtedy rozgłaśniam by poznali mnie od mrocznej strony (no chyba, że akurat wypadnie na Szaloną, Boysów...) ^^
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
maciej3



Dołączył: 22 Wrz 2006
Posty: 198

PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak puszczam rocka to obojętnie czy na głośnikach, czy też na słuchawkach. Inną muzykę staram się jednak słuchać na słuchawkach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Journeyman666



Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 19

PostWysłany: Wto Maj 08, 2007 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja prawie zawsze głośno Very Happy
_________________
You watch the world exploding every single night
Dancing in the sun a newborn in the light
Brothers and their fathers joining hands and make a chain
The shadow of the Wicker Man is rising up again
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dajanek



Dołączył: 30 Mar 2007
Posty: 192

PostWysłany: Czw Lip 12, 2007 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie to różnie bywa.Sluchając w dzień, słucha, umiarkowanie głośno.W nocy jestem zmuszonym cichutko.Musze w końcu zainwestowac w słuchawki Surprised
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mikikakak



Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 210
Skąd: Kovary

PostWysłany: Sob Paź 06, 2007 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam bardzo sympatycznych sąsiadów, którzy puszczają różne disco-pola na cały regulator i czasami to się aż ściany trzęsą. Przejechane. Gwoli ścisłości, puszczą od czasu do czasu Niemena albo Elektryczne Gitary, ale zdarza się to bardzo rzadko. Więc, żeby coś usłyszeć, MUSZĘ puszczać muzykę dość głośno. Paranoja.
_________________
Jeszcze raz bardzo pana przepraszam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Paź 06, 2007 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię głośno słuchać muzyki, to fakt, czasem aż tak głośno że szyby drżą w pokoju ale to może tylko stare okna.

Kiedyś :

Pierwszy był magnetofon na którym słuchałem kaset Queen (14 lat temu)
Później miałem głośniki stereo (10-12) lat temu, to był i gierki w stereo, mistrzostwo świata jak na tamten czas. Na dodatek jeden jeszcze jest sprawny Very Happy
Następnie kupiłem odtwarzacz CD końcówka 04, i Q GH Platinum, pamiętam że cały czas słuchałem owych płyt.
Później kupiłem głośniki 2.1 początek 05, myślałem ale głośno... Dziś stwierdzam że sam mogę je przekrzyczeć i jest to nic w porównaniu z dobrym sprzętem.

Obecnie :

W szkole i na mieście oczywiście MP3, dopiero niedawno zacząłem je nosić ze sobą. W gruncie rzeczy chyba noszę je też dlatego żeby nie słyszeć chały na komórkach w mojej klasie Razz

W domu (Pon-piątek do 16) Na 1 głośniku (tak tak) tym 10-12 letnim, mimo że mógłbym kupić 2.1 spokojnie po prostu nie ma miejsca Neutral Bo jest biuro i dupa... I tak długo walczyłem o ten 1 głośnik.

Na działce (Weekend, Wakacje, Święta)
Kino domowe 5.1 podłączone pod PS3. Zgrałem wszystkie utwory Queen i box Fredka na dysk twardy i jest cool, teraz nie niszczą mi się płyty i mogę słuchać kiedy chcę i jak.

W najbliższym czasie mam zamiar kupić Kino domowe 5.1 z wejściem optycznym żeby mieć 5.1 w grach na PS3, bo to wiele zmienia.

Przyszłość :

Pewnie standard 5.1 utrzyma się tak długo jak stereo cytując WIKI Pierwszą audycję stereofoniczną nadało w 1925 roku radio BBC więc prawie 80 lat temu xP
Choćby ze względów przestrzennych. Bo nawet 5 głośników upchać w niektórych pomieszczeniach to problem Neutral
Lecz mam nadzieje że płyt z Queen w 5.1 i DTS będzie wychodzić coraz więcej Very Happy
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mikikakak



Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 210
Skąd: Kovary

PostWysłany: Pon Paź 22, 2007 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W 2020 będą głośniki 12:1, albo i 15:1, także jak chwilęę poczekamy, to będziemy mogli słuchać naprawdę głośno...
_________________
Jeszcze raz bardzo pana przepraszam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
AneciaMielczyk



Dołączył: 02 Gru 2006
Posty: 88
Skąd: Toronto

PostWysłany: Czw Lis 01, 2007 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głooośno z wzmocnioną linią basu. W pokoju mam jak najmniej mebli na ścianach, aby mieć jak największą nośność i odbicie. Kiedyś za bardzo się zagalopowałam i pod wpływem wibracji wypadła mi szyba z okna... Laughing Teraz są te plastiki i prawie wogole nie drgną- szkoda, bo jakby mój brat stał koło okna to zawsze można by podgłośnić Cool
_________________
Czy zdanie okrągłe wypowiesz,
czy księgę mądrą napiszesz,
będziesz zawsze mieć w głowie
tę samą pustkę i ciszę...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
The Show Must Go On



Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 69
Skąd: Polska

PostWysłany: Czw Lut 14, 2008 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GLOSNO!!! ale bez przesady , nie chce później jakoś świecić oczami przed sąsiadami oraz nie chce mi sie ich nękać bardzo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
A_kind_of_magic



Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 369
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Kwi 16, 2009 6:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To naprawdę zalezy jakiej. Np. muzyki spokojnej dobrze słucha się cicho. Mam tu na myśli różne ballady czy spokojne, proste utwory muzyki klasycznej. Natomiast bardzo lubię podgłośnić sobie utwory monumentalne, takie które się niesamowicie rozwijają. Takie utwory jak "Bohemian Rapsody", "Purple Rain" czy "American Pie" (w oryginalnej wersji), aż sięo to proszą. Nie mówiąc już o wielu różnych dziełach muzyki klasycznej, które chyba tylko po to zostały napisane Wink.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
queenomaniaczka



Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 488
Skąd: Czempiń\Poznań

PostWysłany: Czw Kwi 16, 2009 11:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaznaczyłam odpowiedź pierwszą, bo w ten sposób najbardziej lubię słuchać muzyki Wink aczkolwiek cicho słucham tylko przez słuchawki - gdy leżę w łóżku pod kołdrą, kiedy nie mogę zasnąć... Very Happy
_________________
dirtyray.com

Nowe koszulki z najwyższej jakości tkaniny - 100% bawełny.
Nadruki wykonane metodą sitodruku oraz druku cyfrowego bezpośrednio na odzieży.
Dostępne są różne wzory, także muzyczne, przyjmowane są własne propozycje nadruków. Tanio i szybko!
Osobiście polecam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Tkacz



Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 172
Skąd: Wołomin

PostWysłany: Sob Kwi 18, 2009 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię słuchać muzyki dość głośno, żeby wszystko dobrze słyszeć, aby wszystkie dźwięki do mnie docierały, ale też nie na tyle głośno, żeby dźwięk zmęczył moje uszy i generalnie umysł. Czasami, ale to naprawdę rzadko, lubię sobie puścić na cały regulator coś z większym kopem, bo to potrafi wprawić człowieka w jakąś taką euforię, trans... Z sąsiadami nie ma problemu, gdyż sami swego czasu puszczali jakieś techno baaaardzo głośno i są przyzwyczajeni do hałasu. Zresztą, już dawno ogłuchli.
_________________
Twoja stara nie umie zanucić zwrotki "Jest już ciemno".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anna A. B.-C.-May



Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 121
Skąd: Jasło

PostWysłany: Nie Kwi 19, 2009 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głośno i przez słuchawki, czyli najgorzej dla słuchu Smile na głośnikach umiarkowanie, choć czasem mi odbija :>

Jeśli się da, to z wzmocnionym basem oczywiście...
_________________
Lost, lost and never found
I must have called him
A thousand times
Sometimes I think
He's just in my imagination
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie Kwi 19, 2009 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez zdecydowanie GŁOŚNO jak jestem sama w domu
i przez słuchawki też...zwłaszcza wieczorkiem lubię posłuchać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Sob Cze 19, 2010 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś lubiłem słuchać niektórych rzeczy głośno. Teraz lubię wszystko baaardzo głośno, ale muszę się stopować, bo sąsiadom się to nie podoba, a lekkich rzeczy to ja nie słucham z reguły.
Głośno jadę tylko na głośnikach, na mp4 raczej ciszej, bo po prostu szkoda mi uszu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Sob Cze 19, 2010 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sam mam mieszkanie w nieciekawej dzielnicy, ale przynajmniej nawet jak zapodam coś głośnego późno wieczorem, to nikt się nie burzy (kiedyś mieszkał w nim mój kuzyn, który lubił sobie wieczorem ponapier***ać manieczkami). Co prawda z głośnością od dłuższego już czasu staram się nie przesadzać, bo głośne słuchanie muzyki odbiło się na moim słuchu - dlatego już nie słucham muzyki na słuchawkach. Generalnie naprawdę głośne odtwarzanie muzyki praktykuję raczej z rzadka - w zasadzie tylko na jakichś posiadówkach i drobnych melanżach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Sob Cze 19, 2010 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często słucham muzykę przez słuchawki, ale nie pogłaszam na maksimum, bo to byłoby idiotyczne. Raczej takt w miarę głośno z zadatkami na średnio.
Często też słucham z bratem na odtwarzaczu, no w sumie tak trochę głośno, ale na pewno nie hałaśliwie. Wystarczająco, by się cieszyć ze słuchania.

P.S. Powinniście się wynieść z bloków, jeśli tego nie zrobiliście! Razz

Ja mieszkam w domku i nigdy bym tego nie zmienił. W każdym razie nie ma jakiś głupich problemów z sąsiadami, gdy coś głośno.
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Maciej



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 1329
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Cze 19, 2010 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie muzyki słucham w dwóch miejscach na wieży (z płyt) i na komputerze (mp3) ,o ile na wiezy raczej umiarkowanie słucham ,to ponieważ moje głośniki(może lepiej głośniczki) komputerowe nie grzeszą wielkością to muszę głośność w kompie solidnie podkrecić
Zresztą to jest w ogóle inna muzyka jak się jej doda mocy Smile

Wkurza mnie że przy przesiadce na inny sprzęt np: z kompa na wieżę ,utwór jest kompletnie inny,pomijam juz że na wiezy co inny gatunek to mam dla niego nowe ustawienia equalizera Rolling Eyes

Ciche słuchanie zabiera muzyce energię ale za głośno też nie jest dobrze bo przepadają smaczki zostaje tylko ściana dźwięku więc jak mawiał Horacy trzeba mieć "złoty środek" czyli taką głośność żeby było gites Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek