FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Muzyka- jak?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jak sluchasz muzyki?
GLOSNO!!!
61%
 61%  [ 50 ]
cichuuutko
11%
 11%  [ 9 ]
Przez sluchawki
27%
 27%  [ 22 ]
Wszystkich Głosów : 81

Autor Wiadomość
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Nie Cze 04, 2006 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie za cicho, nie zbyt głośno - tak w sam raz (głównie przez słuchawki) Smile
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Cze 04, 2006 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktos sie tu bawi w odkopywanie starych tematow...

A co do sluchania muzyki - przeroznie. W celach relaksacyjno-odkacowujacych preferuje np cichutki smooth-jazz, kiedy indziej potrzebuje mocnego kopniecia. Nigdy natomiast nie slucham muzyki na tyle glosno, zeby mialo to komus przeszkadzac - chyba ze biore sie za spiewanie do jakichs hardrockowych podkladow, tutaj wszystko musi byc glosne.
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Nie Cze 04, 2006 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy od sytuacji Mr. Green ale częściej głośno jak cicho, a przez słuchawki wieczorami, ostrożnie! uważam aby słuch mi nie padł, lol. A 'smaczki' przeważnie odczuwam właśnie przy większej głośności. Przy cichej muzyce, odpowiedniej aczkolwiek, można się też zdziebko pouczyć. Trivia: chemia organiczna wchodzi do łepetyny tylko przy cicho puszczonym 'Let me entertain you' (i nie mam na myśli RW).
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Nie Cze 04, 2006 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na maxa!!!!
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pon Cze 05, 2006 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy od sytuacji...
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz



Dołączył: 19 Lis 2003
Posty: 343
Skąd: Reda

PostWysłany: Pon Cze 05, 2006 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze że mieszkam na przedmieściach i w domku jednorodzinnym - jak se chce przyłożyć do pieca to nie ma problemu Laughing
Jak mnie rozpiera energia to słucham głośno - i to nie tylko Queen - to taka rozpierducha sie robi że ho ho a jak ciszej (najczęściej Aretha Franklin) to się nieeeeźle odprężam, smutki znikają i świat odpływa ... Wink
_________________
"Fat bottomed girls
You make the rockin' world go round!!!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Pon Cze 05, 2006 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A więc tak: zależy co i kiedy słucham (wiadomo, ballad na maxa nie bede puszczał Wink).
No i musi być pusta chata. Wtedy jadę ze "Stone Cold Crazy" na maxa. Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mucha



Dołączył: 29 Kwi 2006
Posty: 393
Skąd: Gruda Kcyńska

PostWysłany: Pon Cze 05, 2006 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja słucham muzyki różnie. Głośno jak jest ostry kawałek, cicho jak jest spokojny. Przez słuchawki słucham wtedy gdy chcę się wyłączyć i zrelaksować Wink
_________________
DBK. Corporation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pon Cze 05, 2006 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście w zależności od sytuacji ale jak tylko się da to GŁOŚNO.
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muzyki najczęściej słucham ostatnio przez słuchawki, jako że należę do osób, które lubią muzykę analizować i upajać się nią w samotności. A słuchawki dają takie cudowne i jedyne w swoim rodzaju poczucie intymności i chwilowej separacji od zgiełku dnia codziennego. Ze swoją ukochaną muzyką jestem sam na sam...
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Daisy



Dołączył: 03 Gru 2006
Posty: 110
Skąd: Dolny Śląsk

PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak , słuchanie przez słuchawki pozwala słyszeć to, czego nie słyszy się tak 'normalnie'... muzyka dociera wtedy jakoś tak do głębi (przynajmniej ja tak mam), pozwala się wyciszyć, doskonale słychać wtedy wszelkie 'efekty muzyczne'.... Lubię słuchać przez słuchawki.... ale tak na fulla też....tym bardziej,że nie ma ku temu żadnych przeszkód.... np. sąsiadów... Wink
_________________
"Drogę do szczęścia musimy odkryć sami w sobie, a muzyka może nam tylko w tym pomóc..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monior vel. MoniQue(en) napisał:
Ale kiedy jestem w domu, nie wyobrazam sobie sluchac muzyki w taki wlasnie sposob, bo jestem poniekad odcieta od wszystkiego i zawsze wydaje mi sie, ze ktos mnie wola, a ja tego nie slysze ^^'

Też tak mam, szczególnie podczas słuchania ANATO. W I'm In Love With My Car jest taki jakiś odgłos, który można wychwycić tylko przez słuchawki i ja jak głupi zawsze daję się na to nabrać Razz
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Agnieszka



Dołączył: 19 Lut 2007
Posty: 161
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 4:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rockowe utwory zdecydowanie głosno -respect dla sąsiadów Wink a bardziej spokojniejsze i melancholijne cicho.........
_________________
It's A Kind Of Magic ...................


Życie jest piekne gdy żyć sie umie,lecz nie każdy sens życia rozumie......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zazwyczaj słucham przez słuchawki, ale nie robię tego specjalnie głośno, bo mój brat to praktykował i teraz musi oszczędzać uszy. Czyli słucham tak, żeby mi w ucho nie świdrowało Smile
Jak słucham radia albo odtwarzacza CD to też raczej nie robię tego głośno, bo wtedy zazwyczaj siedzę przy biurku i coś kombinuję, albo układam się do snu, a wtedy głośna muzyka nie ma sensu.
_________________
Pierwszy Mattey Forum
Pierwszy vice Pisarz Forum 2007!

wg Fenderka: Pierwszy Humorysta Forum 2009!

wg NARa: Drugi Fenderek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Avalanche



Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 94
Skąd: Prox

PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie lubię na fulla, bo słychać tylko hałas, cicho też nie (wiadomo) - więc pewnie tak pomiędzy Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Just_A_Poor_Girl15



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 657

PostWysłany: Sob Mar 24, 2007 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uwielbiam sluchac glosno, ale niestety wtedy jestem pozbawiona komfortu psychicznego, bo mam wrazenie, ze za scianą dzwoni telefon lub ktos chce czegos ode mnie.

Na sluchawkach uwielbiam sluchac w nocy, w lozku, z zamknietymi oczami [ oczyma ? ] na fulla - chyba tylko wtedy mogę wszystko wylapac i w pelni przezyc muzyczny orgazm Wink.
Ostatnio dosyc czesto uzywam sluchawek, bo dorwalam na stale mp3 - teraz jedynie brak baterii mnie ogranicza. Slucham muzyki w drodze do autobusu, w autobusie, czasem w szkole - najczesciej na full.

Ale ogolnie staram się ograniczac glosnosc [ z jakim skutkiem to juz inna sprawa Wink ] bo boję się o swoj sluch; nie wyobrazam sobie zycia bez tego zmyslu; wolalabym umrzec - serio.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Just_A_Poor_Girl15



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 657

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2007 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wczoraj odkrylam bajerancką opcję w mojej mp3 - granie muzyki w przyspieszonym tempie Very Happy. "Szatan" brzmial jeszcze bardziej szatańsko, a utwory RATM - jak połączenie punkrocka z wokalem naprawdę typowo rapowym, ktory byl wyjątkowo slyszalny Cool Very Happy . Polecam, ciekawa odmiana [ w sensie, tę opcję polecam ] Wink.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
XilE



Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 33

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2007 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie głośniej niż ciszej. Dobrze jest zoptymalizować to tak, żeby dźwięk był wyraźny i jednocześnie, by nie irytować społeczeństwa (ja mam w bloku samych emerytów Sad). No i po 22 trzeba "zejść z tonu".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2007 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XilE napisał:
No i po 22 trzeba "zejść z tonu".



serio? cholera, czemu nikt mi wczesniej nie powiedzial? Rolling Eyes Laughing
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
loverboy



Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 255

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2007 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm

to zależy od pory dnia - ale raczej głośno - i nie wiem czemu ktoś napisał że ballad głóśno nie słucha- ballady podkręcone też mają silniejsze oddziaływanie na nasze samopoczucie- oczywiście pozytywne Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2007 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głośno już od dawna nie. Męczę się wtedy okropnie... Słucham raczej muzyki ustawionej na umiarkowaną głośność; mając na uszach słuchawki - cicho. Po tym, jak przeczytałam kilka artykułów o głuchocie, zaczęłam panicznie bać się hałasu Laughing Przynajmniej mam jaką-taką pewność, że na starość nie ogłuchnę. Cool
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2007 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak z głośników to umiarkowanie, bo bym dostał wpierdol od domowników. A na słuchawkach zwykle głośno, bo jestem głuchy. Cool
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Gość






PostWysłany: Wto Kwi 17, 2007 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Just_A_Poor_Girl15 napisał:
wczoraj odkrylam bajerancką opcję w mojej mp3 - granie muzyki w przyspieszonym tempie Very Happy. "Szatan" brzmial jeszcze bardziej szatańsko, a utwory RATM - jak połączenie punkrocka z wokalem naprawdę typowo rapowym, ktory byl wyjątkowo slyszalny Cool Very Happy . Polecam, ciekawa odmiana [ w sensie, tę opcję polecam ] Wink.

phi , też mi coś. Odkryłam tę właściwość już bardzo dawno .Można wręcz powiedzieć że wieki temu
Wystarczy z całej siły uderzyć w radioodtwarzacz I efekt taki sam. Twisted Evil
Powrót do góry
Milka



Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 254
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 4:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja sluycham przez sluchawki bo nikt mnie wtedy nie ogranicza i nie slysze ze za glosno slucham i mam ciszej zorbic Very Happy
_________________
Znacie bajkę o Romantyku?
- Roman, Ty kutasie. Razz Surprised
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 5:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obojętnie jak - byle GŁOOOOOOOŚNO!!!

Im głośniej, tym lepiej - obojętnie czy słucham na głośnikach z kompa, czy przez słuchawki podczas jazdy pociągiem. Często też bawię się wszelakimi equalizerami, żeby uzyskać zadowalającą mnie jakość i czystość dźwięku.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Qnrad



Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 1092
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pryzynam, że najczęściej słucham muzyki przez słuchawki: czy to jadąc w autobusie, czy to na przerwie. Nie na full - szkoda mi uszu. Zazwyczaj tak, aby nie słyszec rozmów innych, ale wiedziec, gdy ktoś mnie woła... Płyty najczęściej przesłuchuję na kompie, mimo jednego niesprawnego głośnika Rolling Eyes Trochę na tym tracę... No ale gdy mam czas i możliwośc (czytak: gdy jestem sam w domu) używam wieżyczek...
_________________
bardzo mało czasu na forum, niestety...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mary



Dołączył: 27 Mar 2007
Posty: 102
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głównie słucham muzyki przez słuchawki, w tramwaju czy jak idę lub wracam ze szkoły.

Ale generalnie jak jestem w domu to w wieży daję głośno!!!
Rzadko się zdarza żebym słuchała cicho QueenII! Laughing
Według mnie prawdziwy efekt Ogre Battle to jak leci głośno!!! Yeaah! Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej lubię słuchanie na słuchawkach. Wtedy najwięcej słyszymy (np. pierwsze parę sekund Octavarium jest DUŻO lepsze, gdy słychać kroki z prawej strony... Że już nie wspomnę o Welcome To The Machine Floydów) i są to najlepsze warunki do skupienia się w 100% na muzyce i jej treści.
Domownicy uważają, że słucham muzyki głośno (bo będąc na korytarzu rozpoznają, co w danej chwili jest odtwarzane), ja z kolei myślę odwrotnie. Głośne słuchanie tylko, jeśli ktoś chce się wyszaleć, czyli nie dla mnie, jako człowieka używającego muzyki do refleksji i rozmyślań. A mimo to niedawno ustawiłem regulator głośności na naszej wieży, by odtwarzała ona muzykę jeszcze ciszej - trochę obawiam się o swój słuch, bo słucham przynajmniej jednej płyty dziennie (z reguły - czasem dwie, czasem ani jednej, jeśli czas nie pozwala).
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Asia_x]



Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 171
Skąd: Radom. :)

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W domu tylko głośniki i tyko głosno.
W szkole czy gdzieś tylko słuchawki, ale także tylko głośno Wink

Rzadko słucham cicho muzyki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek