FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Marihuana
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Marihuana krótko: tak czy nie?
TAK
41%
 41%  [ 47 ]
NIE
54%
 54%  [ 61 ]
Zbanowac mumina!
3%
 3%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 112

Autor Wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Maj 21, 2010 12:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:
Ja w sumie nigdy nie paliłem, ale to głównie dlatego, że obmierzła jest mi myśl o wdychaniu jakiegokolwiek dymu do płuc, niezależnie od tego co by zawierał, czy nikotynę czy THC

Już wcześniej o tym pisałem, ale powtórzę. u mnie to jest naprawdę dziwne, bo ja papierosów nie palę i NIGDY nie paliłem. Nigdy, przenigdy nie zapaliłem ani jednego papierosa.

W sumie jak pierwszy raz zapaliłem marihuanę, to bardziej mi w głowie zawrócił sam dym niż cokolwiek innego... Laughing
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Maj 21, 2010 12:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja w zasadzie tez papierosow nie pale. nienawidze smrodu papierosow. wypalile mkilkanascie w zyciu, glownie podczas sesji jak towarzystwo szlo na uczelni na dymka i z nimi stalem, to z nerwow tez przypalalem.. ale to moze hmm z 15 w zyciu moze nawet mniej... ostatni ze 2 lata temu pewnie. potem przez tydzien czulem na sobie tego jednego jedynego papierosa na kilkanascie miesiecy zapalonego... zielsko to co innego Smile czysta przyjemnosc Smile ostatnio na swieta na wyspach. czysciutka wlasna hodowla tamtejsza Very Happy
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Pią Maj 21, 2010 1:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten stereotyp z ganianiem smoków po marihuanie to wziął się chyba z murzyńskich filmów.

Przecież to żadnej halucynacji Ci nie daje. Tak jak mówią koledzy wyżej, pozytywna głupawka, ale to też nie jest reguła.

Ostatnio łapie mnie to jakby mniej, ale pamietam pierwsze swoje razy jak koleżanka stwierdziła, że siedzimy na ławce jak na obrazie Ostatnia Wieczerza. Ja byłem Judaszem. Wink
Fajna sprawa, śmiesznie się potem wspomina.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pią Maj 21, 2010 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kusiciele :]
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pią Maj 21, 2010 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nigdy nie zamierzam się kusić na takie rzeczy, na papierosa w życiu się nie skusiłam. O takie życiowe zasady.

Z życia. Dziś dosłownie szukałam informacji na temat nasion i wpisałam w google nasiona i co pierwsze 10 pozycji dotyczyło marihuany Laughing
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Pią Maj 21, 2010 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
zdolnosc do roznych niebezpiecznych wyskoków po trawce czy haszyszu jest mocno przesadzona, zeby nie powiedziec, ze gloszona przez tych, ktorzy ni chuja po niej nie czuli, ale glupio sie bylo przyznac heh



Nie ma ludzi , którzy "ni chuja po niej nie czuli". Po prostu sobie wkrecili ,że "nic im nie jest". Zazwyczaj "pierwszy styk" wydaje im się, że nie kopie. A to nieprawda.

mumin_king napisał:


Przecież to żadnej halucynacji Ci nie daje.



To też nieprawda. Wszystko zalezy od okolicznosci i stanu organizmu.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Pią Maj 21, 2010 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Początki są trudne, ten nowy stan świadomości wywoływał - przynajmniej u mnie - euforię. Różne rzeczy się dzieją i najgorzej to faktycznie palić samemu. A jeśli chodzi o samą marychę to najgorszy jest głód po. Kiedyś kolega dał nam kawałek sernika i próbuje nawiązać rozmowę a my pałaszujemy bez mówienia i tylko stwierdził: 'No tak, ludzie po zielsku gdy jedzą nic nie mówią'. Laughing
I też miałem taką głupawkę, potężną. I jak się boję ludzi wtedy, masakra. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mandey



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1579
Skąd: Rawicz

PostWysłany: Pią Maj 21, 2010 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shamar napisał:
mumin_king napisał:

Przecież to żadnej halucynacji Ci nie daje.
To też nieprawda. Wszystko zalezy od okolicznosci i stanu organizmu.

Dokładnie!
W życiu marihuanę paliłem może ze sześć razy. Pierwszy raz pamiętam, że okoliczności były takie spokojne. Ja i koleś na ławce przed blokiem, ptaszki ćwierkały i chmurki płynęły spokojnie na niebie... Gadu gadu na zwyczajne tematy i popalanko. Śmiałem się jak głupek ze wszystkiego co mówił i nic więcej.

Ale innego razu w domu u tego samego kolesia poszedł temat o policji itd.
Ponoć siedziałem tak wystraszony i non stop jak wchodził do pokoju myślałem, że idzie do mnie gliniarz z jakimś instrumentem badającym czy paliłem... Laughing Koleś twierdził, że miałem tak wielkie oczy jakbym stado duchów zobaczył Laughing Nie wspominam tego dobrze ale towar musiał być w takim razie pierwsza klasa.

Ostatni raz pamiętam, że paliłem oglądając jakiś poważny film na czeskiej telewizji. No jak można się domyślić gdy tylko usłyszałem kilka zwrotów po czesku już dla mnie poważny ten film nie był. Laughing Laughing Laughing

Stare dzieje. Teraz już jakoś okazji nie ma. Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kwak
Gość





PostWysłany: Pią Maj 21, 2010 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oo a jak sie muzyki super słucha Very Happy wszystkie dźwięki czuć ze zdwojoną siłą, ja też się ludzi boje Very Happy Najlepiej w kilka osób w jednym przytulnym miejscu, bez łażenia, dużo jedzenia (chipsy, ciastka), piwo (ew. soczek najlepiej bananowy tymbark). I siedzieć i po prostu śmiać. Najgorzej jak ktoś sie przypieprzy kto nie daje - często w mniejszym lub większym stopniu psuje atmosfere Very Happy
Powrót do góry
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Maj 21, 2010 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak już się temat pojawił...
w każdym razie jakoś średnio mnie do tego ciągnie. Zapaliłem... raz. Gdzieś tak z rok temu mniej więcej i nie miałem jakiś wielkich akcji, ot trochę śmiechu, jeszcze trochę śmiechu i lekki głód Wink
W każdym razie może i było fajnie, ale jakoś nie na tyle bym do tego wrócił. Jakby była okazja to może. Czemu nie? Ale na razie nie ciągnie mnie do tego Wink
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Maj 21, 2010 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shamar napisał:

Nie ma ludzi , którzy "ni chuja po niej nie czuli". Po prostu sobie wkrecili ,że "nic im nie jest". Zazwyczaj "pierwszy styk" wydaje im się, że nie kopie. A to nieprawda.


też wlasnie pisalem z perspektywy tych ludzi, ze piszą jakich to jazd nie mieli, a naprawde nic nie poczuli... to czy inni widzieli w tych ludziach jakas zmiane to zupelnie inna bajka. wiadomo, ze czlowiek nie zawsze u siebie zauwazy takie rzeczy.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Pią Maj 21, 2010 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ja... Pewnie, że można sobię coś ubzdurać i wyolbrzymiać po marihuanie. Mój kolega biegał po lesie, skakał niczym komandos, bo no... jakoś tak mu się chicało.
Mi chodzi, że jak zajarasz to nie przylatuje Ci wróżka zębuszka i nie negocjujesz z nią sprzedaży wszystkich zębów w zamian za życie wieczne.
Przynajmniej ja nie miałem takiej fazy i nikt kto ze mną palił (a trochę się było nie było wyjarało, choć nie palę często, parę razy w roku raczej) czegoś takiego nie przechodził.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Pią Maj 21, 2010 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kwak napisał:
Oo a jak sie muzyki super słucha Very Happy wszystkie dźwięki czuć ze zdwojoną siłą, ja też się ludzi boje Very Happy


Nie bede tu opowiadał swoich tripów Rolling Eyes ale... co do muzy to jest czysta poezja - słuchasz kawałka, który znasz na pamiec, sluchalaes milion razy a tu staje się zupelnie nowy potrafisz wyłowić dzwieki, ktorych nigdy wczesniej nie slyszales, odkrywasz go od zupelnie innej strony.

EDIT - albo opisze w skrocie pozniej - by zanegować wczesniejsze przypuszczenia pewnych osób. Laughing
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Sob Maj 22, 2010 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w naszym języku zadomowiły się już zwroty, w których używka jest stawiana na ławie oskarżenia: "winny był alkohol", tudzież "nie wiedziałem co robię, byłem pijany" itd. oczywiście, wiele z tego jest prawdą, ale na Boga, nie przesadzajmy w argumentacji, starając się trzymać słowo na uwięzi rozumu. czy ja, słysząc, że ktoś zadziobał kogoś siekierą będąc pod wpływem alkoholu mam odpuścić sobie wieczorne piwko, winko, tudzież spotkanie ze znajomymi przy wódce? nie, nie odpuszczę, co więcej, radośnie będę się przy alkoholu bawił. podobnie jest z innymi używkami. palenie z przyjaciółmi, wspólne upalone oglądanie pythona (ewentualnie meczów odry wodzisław haha), czytanie "alicji w krainie czarów" czy po prostu relaksacyjne zapalenie na dobry humor jest dla mnie wyborem pozytywnym i dość oswojonym. polecam każdemu Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
AveQueen



Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 523
Skąd: xtr

PostWysłany: Pią Cze 18, 2010 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam małe pytanie. jaki jest czas działania dopalacza ( z dopalaczy.com) ?
_________________
WWW.MEALKISDIANA.BLOOG.PL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Sinia



Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 332
Skąd: Dębno

PostWysłany: Sob Cze 19, 2010 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
* deleted *


Ciekawe co Fenderek miał do ukrycia... Shocked

Jeżeli chodzi o temat: Beatlesi wypalili skręta w toalecie posiadłości Królowej Brytyjskiej przed tym jak mieli się z nią spotkać Laughing
Więc rekomendacja od Beatlesów jest.

Osobiście: mówie marysi NIE !
_________________
I'm Going My Way
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sob Cze 19, 2010 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Palił ktoś temat od naszych południowych sąsiadów? Słyszałem że bez porównania jakościowo i ilościowo z Polskim, oczywiście na korzyść czeskiego, na dodatek cena... 1g - 15 zł
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Sob Cze 19, 2010 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Olololo to taniocha, ja tylko holenderski miałem przyjemność.
Wczoraj, zmęczony po całym tygodniu, zapaliłem sobie symboliczną ilość i cholera.. poszedłem się zdrzemnąć na 2h o 19, a wstałem dziś o 9. Trochę się rano zdziwiłem, że tak jasno. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Sob Cze 19, 2010 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AveQueen napisał:
mam małe pytanie. jaki jest czas działania dopalacza ( z dopalaczy.com) ?


Bez obrazy ale to jest głupie pytanie na zasadzie - a ile mocniejsza faza jest na trawce w porównaniu do fazy po alkoholu.

Nie mam pojecia o dopalaczach ale mam pojecie, że jest tam ogromny asortyment róznych postaci i srodków wiec niekonkretne pytania dyskredytują twoją znajomosc branzy. Laughing

Kuba napisał:
Palił ktoś temat od naszych południowych sąsiadów? Słyszałem że bez porównania jakościowo i ilościowo z Polskim, oczywiście na korzyść czeskiego, na dodatek cena... 1g - 15 zł


Tam sie trzeba wybrać. 1G - 15 ? Za darmo.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TheHero89



Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 346
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob Cze 19, 2010 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka że gdy włączy się "knur" nie trzeba od razu rzucać się na jedzenie. Zamula i tyle. Fajna masa przechodzi w zmęczenie praktycznie od razu. Chociaż są tacy dla których główną atrakcją "na haju" jest jedzenie Laughing aaa Exclamation wam też czas tak wolno płynie po paleniu? xD
_________________
Wiesz, że 99% ludzi nienormalnych i zboczonych czyta mój podpis z ręką na myszce? - Nie zdejmuj ręki, już jest za późno...
-----------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Sob Cze 19, 2010 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, nie trzeba rzucać się na jedzenie, a jak już ktoś się zdecyduje, to odradzam czekoladę. Ja czasem jak wiem, że będzie większe palenie, to zamawiam w trakcie pizze, albo wychodzę na hamburgera. Wink I faktycznie - czas płynie tak wolno.. 'Im więcej palenia, tym dłuższe życie' XD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TheHero89



Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 346
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob Cze 19, 2010 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najfajniej jest po prostu posiedzieć i porozkminiać, ewentualnie można potańczyć ^^ Polecam Rag Doll Aerosmith Twisted Evil Gra w karty już mi się znudziła. Najfajniejsze w tym jest to, że łapie się wczutę w konkretne zajęcie, umysł odpoczywa, nie myśli się o problemach. Oderwanie się od rzeczywistości a jednocześnie dotyk czegoś takiego hmmm ciężko to określić. Jakbym łączył się z matrixem Laughing
_________________
Wiesz, że 99% ludzi nienormalnych i zboczonych czyta mój podpis z ręką na myszce? - Nie zdejmuj ręki, już jest za późno...
-----------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Sob Cze 19, 2010 11:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam odkrywać muzyke na nowo albo grzebać w pamieci - potrafie sobie przypomniec szczególy, wydawalo by sie, calkowicie wyrzucone z mojej pamieci.

... no i obserwować twarze w drzewach i scianach, oswietlonych nocnymi latarniami.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Nie Paź 03, 2010 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odwiedził ktoś naszych południowych sąsiadów w ramach Narko-Turystyki ?

Ja jakiś czas temu przeżyłem miły weekend w Cieszynie ^^ Stosunek cena/ilość/jakość bez porównania do Polski.

Ale co najważniejsze - Klimat. Odwiedziliśmy jakiś bar na uboczu, tam zamówiliśmy po piwku i czekaliśmy na rozwój wydarzeń, gdyż od ręki nikt Ci nic nie sprzeda.

W pewnym momencie barman siadł z resztą klienteli, skręcił jointa i puścił w obieg, w życiu czegoś takiego nie widzialem, zapalił nawet facet, który naprawiał stół Laughing Po takiej akcji wiedzieliśmy że możemy śmiało uderzyć do barmana, ten na oko wrzucił na chusteczkę przysłowiowego 'gieta' za cenę 40zł (Niby można się targować, ale zaniechaliśmy) Ilość z owego grama wystarczyła na dwa solidne jointy (Bez mieszania z tytoniem) Co w przypadku polskich dilerów, przynajmniej w mojej okolicy jest nie do pomyślenia.

Po czym po konsumpcji zasiedliśmy na wygodnych kanapach, przed dużym telewizorem i obejrzeliśmy z tamtejszymi przyjemniaczkami Simpsonów z czeskim dubbingiem ^^ Laughing

W sumie to polecam Wink
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Nie Paź 03, 2010 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie z kolei koledzy posadzili krzaczki. Na początku paliliśmy męskie (jointy) liście, ale ostatnio jak wbili z testowym stuffem już z żeńskimi ususzonymi liśćmi - niecałe jedno wbicie i to był chyba jeden z większych hajów w moim życiu po bace.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Paź 03, 2010 4:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja ostatnio znowu próbowałem i znowu doszedłem do wniosku, że nie łapię o co takie wielkie halo w tym. Inna sprawa że chyba jeszcze w życiu nie wlałem w siebie tyle piwa co tamtego dnia i gdy wracałam (próbowałem) do domu, a następnie już leżałem w łóżku to jedyne co czułem to potrzebę zwrócenia wszystkiego co jadłem tego dnia.
Więc ten no.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Nie Paź 03, 2010 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raz miałem okazję zapalić, ale kompletnie nic nie poczułem(żadnych odlotów, itp.), poza goryczą dymu w płucach i na podniebieniu. Ale ja to chyba po prostu nie umiem się pożądnie zaciągnąć. Z paleniem shishy miałem to samo.
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Nie Paź 03, 2010 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mefju254 napisał:
Raz miałem okazję zapalić, ale kompletnie nic nie poczułem(żadnych odlotów, itp.), poza goryczą dymu w płucach i na podniebieniu. Ale ja to chyba po prostu nie umiem się pożądnie zaciągnąć. Z paleniem shishy miałem to samo.


Czytaj wyzej... Albo paliles gówno albo ... Laughing wkreciles se , że nic nie czujesz, chyba kazdy tak ma za pierwszym razem

Kuba napisał:
Odwiedził ktoś naszych południowych sąsiadów w ramach Narko-Turystyki ?

Ja jakiś czas temu przeżyłem miły weekend w Cieszynie ^^ Stosunek cena/ilość/jakość bez porównania do Polski.

Ale co najważniejsze - Klimat. Odwiedziliśmy jakiś bar na uboczu, t....
W sumie to polecam Wink


I zajebiscie. Nie to co w tym ciemnogrodzie pieprzonym. A jak teraz debile sie nazarły jakichs gownianych dopalaczy to juz w ogole mozna zapomnieć w Polszy o podobnych antysankcjach.

Takie zasrane dopalacze tylko pogorszyly sprawe.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek