FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
ELECTRIC FIRE na cenzurowanym
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jak oceniasz album Electric Fire?
1
3%
 3%  [ 1 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
15%
 15%  [ 4 ]
4
11%
 11%  [ 3 ]
5
50%
 50%  [ 13 ]
6
19%
 19%  [ 5 ]
Wszystkich Głosów : 26

Autor Wiadomość
miraclequeen



Dołączył: 17 Mar 2004
Posty: 310

PostWysłany: Sro Sie 11, 2004 7:52 pm    Temat postu: ELECTRIC FIRE na cenzurowanym Odpowiedz z cytatem

Oceniajcie album Rogera Taylora - Electric Fire w skali od 1 do 6 (jak w szkole) i komentujcie!!!
Celowo nie daję opcji "nie słuchałem", bo najwyższy czas posłuchać!! Very HappyVery HappyVery Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AgataQueen



Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 285
Skąd: Dęblin

PostWysłany: Sro Sie 11, 2004 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

5-wspaniale kompozycje,szczegolnie"london town","Working class hero(lenon)","No more fun","people on streets".Plyt a elektryczna-sama nazwa wskazuje Wink Typowa dla Rogera,chociaz taka inna od wszystkich.Polecam ją zakupic. Smile
_________________
"Tylko dobrzy umierają młodo
Po prostu lecą za blisko slońca
Będziemy pamiętać -Na zawsze..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Sro Sie 11, 2004 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

4- Świetna płyta, lepsza od dwóch pierwszych
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Sie 12, 2004 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3- oprocz utworow naprawde SWIETNYCH (The Whisperers czy zwlaszcza c'mon Down- London Town) i kilku takich sobie (A Nation Of Haircuts, No More Fun) jest straszna ilosc kompozycji bardzo naiwnych i banalnych (Surrender, Pressure On, Tonight i jeszcze kilka innych)... Nie ma to jak "HAPPINESS?"
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
usmc



Dołączył: 16 Lis 2003
Posty: 1272
Skąd: Galway / Kraków

PostWysłany: Czw Sie 12, 2004 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem plyta na 5. Druga plyta Rogera (poza Happiness) ktora mi w miare przypadla do gustu.
_________________
"Are you ready? Are you ready brothers and sisters?"

PFQ - Fan nr. 10 Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
andrewt



Dołączył: 27 Lip 2004
Posty: 54
Skąd: Nowy Sącz

PostWysłany: Czw Sie 12, 2004 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2 czy 3 ? Chyba 3. Poza Surrender i London Town nic innego nie kojarzę z tej płyty. Happiness? dużo lepsza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Czw Sie 12, 2004 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DOMAGAMY SIĘ W PRZYSZŁYCH ANKIETACH ODPOWIEDZI DLA OSÓB NIE ZNAJĄCYCH ALBUMU BĄDŹ PIOSENKI Exclamation

Minister Szczęścia Zdrowia i Wszelkiej Pomyślności Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
miraclequeen



Dołączył: 17 Mar 2004
Posty: 310

PostWysłany: Czw Sie 12, 2004 5:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CORAX napisał:
DOMAGAMY SIĘ W PRZYSZŁYCH ANKIETACH ODPOWIEDZI DLA OSÓB NIE ZNAJĄCYCH ALBUMU BĄDŹ PIOSENKI

miraclequeen napisał:
Celowo nie daję opcji "nie słuchałem", bo najwyższy czas posłuchać!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Czw Sie 12, 2004 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

ZAŁĄTW MI TO POSŁUCHAM, JA NIE MAM SKĄD, I NIE BĘDĘ PISAŁ DLACZEGO, BO ROBIŁEM TO JUZ SETKI RAZY...

Łatwiej umieścić odpowiedź "NIE ZNAM" albo coś w tym rodzaju... czy to takie trudne? Andrewt tak zrobił i jestem mu wdzięczny !!!
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Czw Sie 12, 2004 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kawłek:PRESSURE ON lubie o ciekawa muzyka i był puszczany w polskim radiu o dziwo,A NATION OF HAIRCUTS kolejny kawałek który pamietam,
SURRENDER piosenka kojarząca mi się z rycerzami? nie wiem czemu, rycerz pędzacy do księzniczki, PEOPLE ON STREETS ciekawie zmutowany głos i tekst jedna z moich ulubionych piosenke z tej płytki, THE WHISPERERS prełka z tej płyty słodki tekst i nie samowita muzyka, NO MORE FUN ostrzejszy kawałek,WORKING CLASS HERO ciekawe wykoanie inne niż orginalne bo specjalnie szukałam aby porównać,
LONDON TOWN - C'MON DOWN piosenka z klimatem londyńskim Smile

Mi sie podoba jestem zwoleniczka działalności Rogera niż Briana.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
miraclequeen



Dołączył: 17 Mar 2004
Posty: 310

PostWysłany: Czw Sie 12, 2004 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CORAX napisał:
ZAŁATW MI TO POSŁUCHAM, JA NIE MAM SKĄD, I NIE BĘDĘ PISAŁ DLACZEGO, BO ROBIŁEM TO JUŻ SETKI RAZY...

www.fan.pl !!!!!

QUEEN HUB!!!!!!!!!!!!!!!!!

CORAX napisał:
Łatwiej umieścić odpowiedź "NIE ZNAM" albo coś w tym rodzaju... czy to takie trudne? Andrewt tak zrobił i jestem mu wdzięczny !!!


Jak jesteś mu taki wdzięczny, to wyraź to w ankiecie "Andrewt na cenzurowanym" !!! Very Happy Smile Laughing Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Czw Sie 12, 2004 6:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KONIEC - mam dość nerwów i kolejnej niepotrzebej kłótni... a chciałem tylko żeby osoby nie znające tego i owego, którą sam jestem mogły wygłosić swoje zdanie na ten temat. Ponadto ankieta byłaby bardziej dokładna... ale dość juz tego...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
miraclequeen



Dołączył: 17 Mar 2004
Posty: 310

PostWysłany: Czw Sie 12, 2004 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CORAX napisał:
a chciałem tylko żeby osoby nie znające tego i owego, którą sam jestem mogły wygłosić swoje zdanie na ten temat. Ponadto ankieta byłaby bardziej dokładna.


Ludzie! Rolling Eyes A czy w szkole macie ocenę "nie czytałem pracy tego ucznia" ??? Kur...cze nie macie takiej oceny, miało być "jak w szkole"!
Jeśli ktoś nie zna danej płyty NIE MUSI ZAZNACZAĆ NIC!! Co to za przyjemność zaznaczyć opcję "nie znam"? Confused Shocked Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Czw Sie 12, 2004 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miraclequeen napisał:
Co to za przyjemność zaznaczyć opcję "nie znam"? Confused Shocked Rolling Eyes


Wiedziałbyś jaki procent użytkowników nie zna albumu. To jest statystyka, więc też się liczy.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
miraclequeen



Dołączył: 17 Mar 2004
Posty: 310

PostWysłany: Czw Sie 12, 2004 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CORAX napisał:
Wiedziałbyś jaki procent użytkowników nie zna albumu. To jest statystyka, więc też się liczy.


Tutaj przyznaję racje...
Masz rację.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Spike Edney jr



Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 852

PostWysłany: Czw Sie 12, 2004 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubię twórczości solowej członków Queen .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Sie 12, 2004 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejny dobry album Rogera, chociaz nie ma go co porównywać do Happiness Sad Podoba mi się wiekszość piosenek i mysle że dobrze to świadczy o albumie Wink
Wiem że kiedyś trudno było dostać tą płyte w Polsce, natomiast teraz dzieki fan.pl czy vivid.pl jest o wiele łatwiej Smile
Mysle sobie teraz że ciezko było mi kupic ten album gdyż chyba chciałem go kupić przed premierą a w 1998 nie wiedziałem dokładnie kiedy wychodzi. Wogóle o istnieniu tego albumu dowiedziałem się dzieki Vivie i jej juz legendarnego programowi "Jam". To tam podczas programu o Queen była wzmianka o tym albumie. Jeżeli więc kupiłem ten album zaraz po jego wydaniu to jesteś bardzo szczęśliwy. Wiem że kupiłem go jakoś w czerwcu albo na początku wrzesnia, musze sprawdzić kiedy został ten album wydany. Dobra ja juz nie truje głupot (a zawsze to robie kiedy jestem pijany, wiec teraz wiecie w jakim jestem stanie Razz ).
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wundżun



Dołączył: 06 Cze 2004
Posty: 289
Skąd: znad Bałtyku

PostWysłany: Pią Sie 13, 2004 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry album, chociaż czasem mam ochotę przeskoczyć jakąś piosenkę. Postawiłem 5, bo to po prostu kawał dobrej roboty ze strony Rogera.
Mam oryginalną płytkę, ale nieco przez przypadek - gdzieś przeczytałem bardzo pozytywną recenzję "Happines?" i postanowiłem ją kupić. Tylko że zapomniałem tytułu i uznałem, że to chodziło o "Electric Fire". Z wpisów na tym forum widzę, że chyba lepiej żebym kupił "Happiness?"... no ale zawiedziony też nie jestem. Z solowych dokonań zespołu interesuje mnie jeszcze "Barcelona" Fredka. Dobra, kończę przynudzać Wink
_________________
Queen Corner online - magazyn o Queen tworzony przez fanów dla fanów!
GOD SAVE THE QUEEN! (and Paul Rodgers)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kłin



Dołączył: 28 Lut 2004
Posty: 223
Skąd: Słupsk Rock City

PostWysłany: Sob Sie 14, 2004 12:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daałem 4.

3 lata temu jak go kupiłem tak przez calutki sierpien siadałem co wieczór z diskmanem na uszach i wtapiałem sie w ta ze tak powiem psychodelicznie brzmiaca płyte Rogera. naprawde odjazd..jest tam dużo powrotów do Queen.

wg mnie Nation of haircuts to kontynuacja "aLL the Young Dudes" Mott The Hoople (tak zwiazanych z Queen) tyle ze All tHE young OPOWIADA O MŁODOŚCI ROCKA W BRYTANI I CZUJE SIE TEN KLIMAT.......A HAIRUTS PATZRY NA TO Z PERSPEKTYWY . TYCH "DOROSŁYCH KOLESI" WSPOMINAJĄC TE CZASY MŁODOŚCI.. TKWI TU JAKAŚ MĄDROŚĆ I DOŚWIADCZENIE ROCKMENA.....

CI CO KUMAJĄ O CO CHODZI...... kya
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Q WOJTEK Q



Dołączył: 15 Cze 2004
Posty: 731
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob Sie 14, 2004 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do CORAX-a i miracle queen.Sprawa wygląda tak powinnna być ocena 0 i to by była ocena dla tych ktorzy niesłyszeli.....w szkole tez masz minusy i plusy i to by było to Very Happy
_________________
Nie wdawaj sie w dyskusje z idiota, sprowokuje cie, sprowadzi do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wundżun



Dołączył: 06 Cze 2004
Posty: 289
Skąd: znad Bałtyku

PostWysłany: Pon Sie 16, 2004 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kłin napisał:
wg mnie Nation of haircuts to kontynuacja "aLL the Young Dudes" Mott The Hoople (tak zwiazanych z Queen) tyle ze All tHE young OPOWIADA O MŁODOŚCI ROCKA W BRYTANI I CZUJE SIE TEN KLIMAT.......A HAIRUTS PATZRY NA TO Z PERSPEKTYWY . TYCH "DOROSŁYCH KOLESI" WSPOMINAJĄC TE CZASY MŁODOŚCI.. TKWI TU JAKAŚ MĄDROŚĆ I DOŚWIADCZENIE ROCKMENA.....


Według mnie to w piosence "No more fun" jest więcej takich wspomnień i powrotów do młodości.

Cytat:
From the "stairway to heaven" to "the laughing gnome"
It's a mighty long way down rock and roll
We got no more, no more fun

Age before beauty, pearls before swine
And whatever happened to the wild, wild times ?
From the Memphis God to the Liverpool boys
Then the guitar kings made a lot of noise

Then they were dressing like hookers
They were dressing like Queens
It had nothing to do with New Orleans

It don't seem like fun and it ain't necessary
Never wanted to be no shorthand secretary
Now they're punching their keyboards, kiss their machines
It ain't got much soul and it's squeaky clean


Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć tekst tej piosenki? Nie tylko przetłumaczyć, ale WYTŁUMACZYĆ CO POETA MIAŁ NA MYŚLI Smile ? Konkretnie:
"Stairway to Heaven" to piosenka Led Zeppelin, to wie każdy. A czy w wypadku "The laughing gnome" chodzi Rogerowi o jedną z wczesnych piosenek Davida Bowiego? Tą taką śmieszną, co leci "Ha ha ha, hi hi hi I am the laughing gnome and you can't catch me"? I o co chodziło Rogerowi porównując te dwie piosenki?
I dalej, kto to jest "Memphis God"? Elvis? Bo "Liverpool Boys" to muszą być Beatlesi.

"They were dressing like hookers..." itd. - kogo tutaj Roger mógł mieć na myśli? Może znowu Bowiego Wink ?

Bardzo proszę kogoś kompetentnego (Fenderek?) o zanalizowanie tej piosenki!
_________________
Queen Corner online - magazyn o Queen tworzony przez fanów dla fanów!
GOD SAVE THE QUEEN! (and Paul Rodgers)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pon Sie 16, 2004 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki,ze napisałes o tej piosence bo sie zastanawiałam czyja jest ta druga piosenka a moze znasz dokładniejszy tytuł tego kawałka Boweigo?
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Sie 17, 2004 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
From the "stairway to heaven" to "the laughing gnome"
"The Laughing Gnome" to tytul piosenki Davida Bowie, z plyty IMAGES 1966-67, nagrany jeszcze dla wytworni "Deram". Klasyk bowiego, choc mniej ogolnie znany.
Cytat:
From the Memphis God to the Liverpool boys
Then the guitar kings made a lot of noise
Memphis God- Elvis, Liverpool Boys- Beatles, "guitar kings"- pozniejszy wybuch rocka, Led Zeppelin, Purple i to co nastapilo potem...
Cytat:
Then they were dressing like hookers
They were dressing like Queens
Glam rock- "hooker" to po prostu "|dziwka", "prostytutka"; "queen" to "pedzio", gra slow, wskazujaca na to, ze Roger podsmiewa sie takze z siebie samego- bylo nie bylo Queen tez przebieralo sie jak "hookers and queens"Wink
Cytat:

It had nothing to do with New Orleans
Przez to cale przebieranie, przez caly ten "show" otoczka stala sie wazniejsza od samej muzyki- cala teatralnosc, wyglad, image okazywaly sie coraz bardziej wazniejsze od emocji zawartych w muzyce, w koncu muzyka zostala z tych emocji prawie w ogole wyprana- nie mialo to nic wspolnego z duchem Nowego Orleanu, stolicy bluesa, miasta kojarzonego z najczystszym muzykowaniem plynacym prosto z serca...
Cytat:

Never wanted to be no shorthand secretary
Shorthand to sposob zapisywania rozmowy, shorthand secretary to po prostu stenotypistka... Zero kreatywnosci, po prostu biernie pisze cos, co ktos juz powiedzial, kopiuje... Tak Roger widzi dzisiejszych "tworcow"... (taka przynajmniej jest moja interpretacja Wink )

Cytat:

Now they're punching their keyboards, kiss their machines
It ain't got much soul and it's squeaky clean
Terazniejszosc... Wszystko jest sterylne, czyste, az sie rzygac chce- zero emocji, zero ducha... Zamiast skupic sie na melodii, piosence, skupiamy sie na produkcji, czystosci, gadzetach... "Where's the fun"...?
Tlumaczenie szlo by tak:

Cytat:
Czy to "Stairway To Heaven"czy tez "The Laughing Gnome"
To jest bardzo daleka droga w historie rock'n'rolla
Teraz nie mamy zadnej, zadnej zabawy...

Wiek przed pieknosc, perly przed wieprze
I co stalo sie z tymi dzikimi, dzikimi czasy?
Od Boga z Memphis po chlopakow z Liverpoolu
Potem bogowie gitary zrobili wiele halasu

Potem zaczeli ubierac sie jak dziwki
I ubierali sie jak cioty
Nie mialo to juz nic wspolnego z duchem Orleanu...

To juz nie brzmi jak zabawa i juz nie jest tak potrzebne
A nigdy nie chcialbym stac sie jakas bierna kopiarka....
Teraz uderzaja w swoje klawisze, caluje te swoje maszyny
Zadnej w tym duszy i do tego sterylnie czyste...
Teraz nie mamy zadnej, zadnej zabawy

Sorry, ale tlumaczenie zrobione bardzo od reki wiec odrobine koslawe; jakbym posiedzial nad nim chwiel, byloby duzo lepiej Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/


Ostatnio zmieniony przez Fenderek dnia Wto Sie 17, 2004 5:30 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Wto Sie 17, 2004 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

własnie zauwazyłam,ze zadałam dziwne pytanie, pytanie o podany tytuł piosenki Laughing ale na jedno wyszło bo poznałam tytuł płyt. a tłumaczenie jest git jeszcze bardziej widze jakim zadziornym facetem jest Roger i jakie ma poczucie humoru.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Sie 17, 2004 5:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Roger w ostatnich latach baaardzo rozwinal sie, jesli chodzi o teksciarstwo- These Are The days, old Friends, ZWLASZCZA "Dear Mr Murdoch" (moze walne tlumaczenie i wytlumaczenie w HAPPINESS NA CENZUROWANYM...?). Malo kto to zauwaza, ale Roger jest bardzo zainteresowany polityka, wie co sie dzieje na swiecie, jest bardzo zaangazowany... To czasami (zwlaszcza ostatnimi czasy) wychodzi w jego tekstach- w Queen te zapedy byly temperowane, Krolowa "widziala sie" raczej jako zespol zupelnie apolityczny...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Wto Sie 17, 2004 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o tak tą polityke widac na albumie Hapiness?!
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wundżun



Dołączył: 06 Cze 2004
Posty: 289
Skąd: znad Bałtyku

PostWysłany: Wto Sie 17, 2004 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek - DZIĘKI CI WIELKIE!
Jak zwykle jestem pod ogromnym Shocked wrażeniem twojej niezmierzonej wiedzy o brytyjskim rocku Smile
_________________
Queen Corner online - magazyn o Queen tworzony przez fanów dla fanów!
GOD SAVE THE QUEEN! (and Paul Rodgers)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Łukasz



Dołączył: 19 Lis 2003
Posty: 343
Skąd: Reda

PostWysłany: Sro Lut 02, 2005 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przebojowy albumik - takie odnosze wrażenie

Gdzie ja słyszałem to Pressure On ?...hmm
_________________
"Fat bottomed girls
You make the rockin' world go round!!!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Sro Mar 15, 2006 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, ciężki wybór- zastanawiam się, czy dać 4 czy 5. Powiem tak- bardzo dobry, równy album; jedyna kompozycja, która nieco odstaje, to 'People On Streets', ale to może przez egzotykę tego utworu. Mi przypadly do gustu te wstawki na zakończenie niektórych piosenek, jak w 'Nation Of Haircuts' lub w 'No More Fun'(aż sam się zanioslem od śmiechu). Najlepszy utwór to-moim zdaniem- London Town(jest taki..., no wlaśnie, sam nie wiem, jak to określić). Z ciekawostek to muszę powiedzieć, że początek 'The Whisperers' skojarzyl mi się z 'Shine On You Crazy Diamond' Floydów! Jednak 5(z minusem).
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Sro Mar 15, 2006 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

London Town - C'mon Down to rónież mój ulubiony utwó z tej płyty.
Cały album bardzo mi się podoba, ale Happiness i tak jest najlepszym dziełem Rogera, imo.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek