FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Instrument
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Ulubiony instrument muzyczny...?
GITARA
39%
 39%  [ 47 ]
PERKUSJA
22%
 22%  [ 26 ]
BAS
10%
 10%  [ 12 ]
SKRZYPCE/WIOLONCZELA
0%
 0%  [ 0 ]
SAKSOFON
1%
 1%  [ 2 ]
SYNTEZATOR/HAMMOND
2%
 2%  [ 3 ]
PIANINO
19%
 19%  [ 23 ]
ORGANY KOSCIELNE
1%
 1%  [ 2 ]
inne
2%
 2%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 118

Autor Wiadomość
AveQueen



Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 523
Skąd: xtr

PostWysłany: Czw Maj 28, 2009 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pierwszej kolejności Pianino bo gram na nim, ale to był też instrument mistrzów. Piękny dźwięk i nie zastąpi go żaden Keyboard. Potem organy choć nie koniecznie kościelne. Na punkcie organów mam wielką obsesje, ich odgłos przyprawia mnie o dreszcze i nawet trochę komponuje na ten instrument. Wink W każdym razie instrumenty klawiszowe są mi najbliższe i dla MNIE najpiękniejsze.
_________________
WWW.MEALKISDIANA.BLOOG.PL


Ostatnio zmieniony przez AveQueen dnia Czw Maj 28, 2009 4:54 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Maleństwo



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 1664
Skąd: Miasto Łódź

PostWysłany: Czw Maj 28, 2009 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AveQueen napisał:
Na punkcie organ mam wielką obsesje,


Organów Wink
_________________




www.kot-malenstwo.blogspot.com

Są dwie kategorie przebojów - na lato i na lata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JądRo?!



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 615
Skąd: tarnów

PostWysłany: Wto Cze 02, 2009 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda ze nie mozna zaznaczyc dwoch mozliwosci w sondzie. Zaglosowalem na perkusje (min ze wzgledu na to ze jest to jedyny intrument o o ktorym mam jakies wieksze pojecie choc nie tylko dlatego) ale mam tez druga milosc, mianowicie bass. Chcialem sie uczyc grac no ale niestety nie stac mnie na kupno instrumentu. A zakochalem sie w nim od czasu kiedy przysluchalem sie motywom z niektorych kawalkow Queen (glownie z lat 80'). To co wyprawial John bylo niesamowite, niby takie proste ale chwytliwe jak cholera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Wto Lip 13, 2010 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od zawsze bardzo podobały mi się w utworach wszelkiego rodzaju klawisze, syntezatory, pianino, dlatego je zaznaczyłem. Na drugim miejscu stawiam perkusję.
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Nathalie



Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 428
Skąd: Z krainy Ozz...

PostWysłany: Czw Lip 15, 2010 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zaznaczylam gitare.
Niby(a nawet na powaznie) od 4 lat gram na flecie poprzecznym, od roku na fortepianie(na gitarze najkrocej)...Ale Wioslo, to dla mnie cos tak niesamowitego, szczegolnego...Oczywiscie kocham ten dziwek...ale to cos wiecej. Tyle wyobrazen, tyle uczuc sie z tym wiaze...Jedyny instrument, na ktorym calkowicie z wlasnej woli zaczelam grac, jedyny, bez ktorego po prostu nie potrafie wytrzymac, gdy tylko nie ma go przy mnie, od razu 90% mysli:Gdy tylko wroce do domu, gdy tylko wroce do domu...Obsesje mam, normalnie. Wink Jak mnie pol dnia zdala od Wiosla trzymac, drgawek dloni dostaje i krew mnie zalewa. Serio. Od kad pierwszy raz uslyszalam Randy'ego Rhoads'a, po prostu sie zakochalam, no, nic na to nie poradze. 5h dziennie gram i moglabym wiecej, gdybym tylko miala na to czas.
Gitare kocham, jak niektorzy panowie wlasny samochod, a moze i bardziej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gazelle



Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 51
Skąd: okolice Cz-wy

PostWysłany: Czw Lip 15, 2010 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaznaczyłam bas. Kocham ten instrument (ulubiony basista - John Deacon, chyba nikogo to nie dziwi ; )?) i sama chcę się nauczyć na nim grać. Przed urodzinami może dostanę swój bas i już się nie mogę doczekać, normalnie odliczam dni (miało być na dzień dziecka, ale coś nie wypaliło, wyobraźcie sobie jak się wkurzyłam Razz, no ale trochę niesłusznie).
Kocham też pianino, fortepian, gitarę, perkusję, klawisze i syntezatory, no ale bas przede wszystkim^.
Saksofonu ogólnie nie znoszę, zwłaszcza w połączeniu z akordeonem ;/.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Michalzbiku95



Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 995
Skąd: Warszawa - Bielany

PostWysłany: Wto Lip 20, 2010 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomoże ktoś? (najlepiej ktoś , kto się zna Razz np. AveQueen)

Nie mogę wybrać z tych modeli:

KLIK1
KLIK2
KLIK3

Proszę o szybkość w podpowiedziach.

EDIT : chodzi o typ danego keyborda, a nie o tego konkretnego.
_________________
Nagroda "Tomisiępodobatomniejoznowucośfajnego 2010"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Wto Lip 20, 2010 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolega szuka swojego pierwszego instrumentu? Wink

Jako że sam mam zabawkę CASIO, to polecam wybrać pomiędzy wyrobami tej firmy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hirszu



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 484
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lip 20, 2010 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze to keyboardu, a nie keyboarda Wink

Po drugie - zdecydowanie odradzam Casio. Zrozumiałe jest, że jest to instrument dobry do uczenia się nutek i akordów, ale moim zdaniem tylko do tego. To znaczy, jeżeli zaczniesz komponować/grać w zespole, to na pewno na takim sprzęcie długo nie pociągniesz. Warto kupić coś choćby odrobinę droższego, a na pewno lepszego.
Gdybym miał wybierać z tych trzech, to ten ostatni. Wygląda najpoważniej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Sro Lip 21, 2010 12:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żadna z tych zabawek nie wygląda poważnie. Jeśli kolega będzie chciał grać w zespole, to wiadomo, że z czasem zainwestuje w lepszy sprzęt. Początkujący klawiszowiec raczej nie rzuca się od razu na fortepian Steinwaya Wink A jeśli granie na klawiszach się zarzuci, to jednak po wydanej stówce będzie mniejszy ból niż po kwocie kilkukrotnie wyższej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zinger menu



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 396
Skąd: dzikie kraje

PostWysłany: Sro Lip 21, 2010 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaznaczyłem saksofon. Uwielbiam, gdy w muzyce rockowej pojawia się saksofon. Najlepsze wykorzystanie saksofonu zaprezentowali według mnie King Crimson - instrument ten był fundamentem wielkiego klasyka "21st century schizoid man", choć na mnie największe wrażenie robi solo w "Ladies of the road". Oczywiście nie można zapomnieć o Pink Floyd i kluczowej roli saksofonu w Dark Side of the Moon, zwłaszcza w "Money", gdzie słyszymy po prostu nieprawdopodobne solo. Brzmienie saksofonu stanowi także trzon muzyki Van Der Graaf Generator, nadając jej specyficzny, unikatowy charakter. Porywające, choć przeważnie nieskomplikowane motywy na saksofonie stworzyć potrafili również Gentle Giant. Przykłady: "Working all day", "Peel the paint". Co ciekawe, miejscami saksofon pobrzmiewa nawet w - stadionowym w końcu - Aerosmith ("Big ten inch record", "Same old song and dance"...). Saksofon zawsze otwiera jakby nową przestrzeń w rockowych utworach, tworzy zupełnie nowy charakter muzyczny, daje wielkie dodatkowe pole do budowania nastroju.
_________________
2009 edo bentley continental gt speed 2006 edo volkswagen touareg red black
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Michalzbiku95



Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 995
Skąd: Warszawa - Bielany

PostWysłany: Sro Lip 21, 2010 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Kubolski , dzięki h1rszu.
Mi chodzi o takie nauczenie się i granie najbardziej dla siebie. Ewentualnie czas pokaze czy cos więcej czy zostane przy amatorskich zabawach Wink
_________________
Nagroda "Tomisiępodobatomniejoznowucośfajnego 2010"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hirszu



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 484
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lip 21, 2010 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mówię też o kupnie czegoś wypasionego ze sklepu muzycznego - możesz poszukać czegoś starszego na Allegro albo eBayu. Ja kupiłem mojego X5D za równo tysiąc zł. Jest to model z 98 roku, ale gra się na nim świetnie, brzmienia wcale nie brzmią staro, plastikowo...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Agata



Dołączył: 14 Mar 2010
Posty: 95
Skąd: Rzeszów / Krzemienica

PostWysłany: Sro Lip 21, 2010 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja preferuję firmę Yamaha Wink Mam keybord z tej firmy i działa bez większy zazutów od 6 lat. Co prawda 2 dźwięki wysiadły, ale używam go codziennie i gumki się urwały. Wymiana kosztuje 100 zł.

A tak wogóle ulubiony mój instrument to keyboard. Potem jest gitara elektryczna, na której ledwo co brzdękam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KubeK



Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 20
Skąd: MAŁA WIEŚ

PostWysłany: Pią Lip 23, 2010 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jako perkusista uwielbiam perkusje Smile
a pozatym kocham bas Smile
kiedyś się nauczę na nim grać Smile
_________________
BEATLES
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kaszmira



Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 112
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Pon Cze 25, 2012 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojjj ciężki wybór- jednak jeśli chodzi o sam instrument wybieram pianinoWink
_________________
'And whatever will be will be..'

------------------------
http://sklep.slaskiecentrumperkusyjne.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek