FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Mr. bad guy na cenzurowanym :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

MR. BAD GUY
1
3%
 3%  [ 1 ]
2
17%
 17%  [ 5 ]
3
10%
 10%  [ 3 ]
4
25%
 25%  [ 7 ]
5
17%
 17%  [ 5 ]
6
25%
 25%  [ 7 ]
Wszystkich Głosów : 28

Autor Wiadomość
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Sro Lis 23, 2011 2:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywista oczywistość - dla mnie rewelacyjna muzyka, do której mam wielki sentyment. Gości bardzo często w samochodowym odtwarzaczu - uśmiech nie znika nawet przy kosmicznym korku:) Wreszcie udało mi się nabyć ten album na winylu - samo wyjmowanie płyty celem odtworzenia pozytywnie nastraja. Ocena: 6 z plusem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kaszmira



Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 112
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Czw Mar 15, 2012 2:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja ocena to 5.
Aktualnie nie słucham jej za często ale jak byłam młodsza to była moja ulubiona płyta ( Innuendo czy inne były dla mnie hmm za trudne?).
Ta płytka jest lekka, przyjemna, taneczna.'Mam do niej wielki sentyment.
Pamiętam to tak dokładnie jak mama włączała mi tą płytę na cały dom ( ja śpiewałam słowa po swojemu-to co wy słyszałam i potem jakie zdziwienie było jak po latach weszłam na internet i zobaczyłam teksty w rzeczywistości Very Happy Do dzisiaj podśpiewuję sobie jakieś dziwne teksty podczas jej słuchania bo nie umiem się przestawić;PWink
Jedyny utwór ,który mi troszkę przeszkadza to "Let's Turn It On" Wink
Jednak co to solowych płyt członków zespołu mogę powiedzieć jedno -
Co Queen to Queen Very Happy
_________________
'And whatever will be will be..'

------------------------
http://sklep.slaskiecentrumperkusyjne.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
innuendo91



Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 228
Skąd: Gdańsk/Sopot/Gdynia

PostWysłany: Sob Mar 31, 2012 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaszmira napisał:

Jedyny utwór ,który mi troszkę przeszkadza to "Let's Turn It On" Wink
Jednak co to solowych płyt członków zespołu mogę powiedzieć jedno -
Co Queen to Queen Very Happy


Nothing more, nothing less...
_________________
"My soul is painted like the wings of butterflies
Fairytales of yesterday will grow but never die
I can fly - my friends"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adzio



Dołączył: 27 Lip 2011
Posty: 44
Skąd: Łomża

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2012 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak jeszcze nie słyszałem żadnego utworu z płyty (z wyjątkiem Living on My Own) to myślałem, że to nic szczególnego, zwłaszcza gdy przeczytałem, że słabo się sprzedawała. Ale gdy przesłuchałem wszystkie piosenki to od razu zmieniłem zdanie, bo ... wszystkie utwory mi się podobają ! Jedne bardziej, drugie mniej. Utwory są takie rytmiczne, skoczne- często jak gdzieś się spieszę to zazwyczaj biorę ze sobą słuchawki i słucham podczas biegania, zwłaszcza do szkoły. I wiecie, dzięki temu niejednokrotnie zdążam na lekcje na czas !
Dodatkowo te utwory kojarzą mu się z latem, ze słońcem- pewnie dlatego, że Freddie jest na okładce w okularach przeciwsłonecznych a w tle są ciepłe kolory.

Top 3 tej płyty to :
1. Man made paradise
2. Love Me Like There's No Tommorow
3. Foolin' Around

Pozdro.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
haes82



Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 757

PostWysłany: Nie Gru 30, 2012 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie będę może jeszcze teraz bawił się w recenzowanie całej płyty. Jest ogólnie inna od twórczości Queen, nie czuć tu zespołu i nawet głos Freddiego tu nie pomoże. Już nawet płyty Briana są bardziej queenowe miejscami. Co nie oznacza, że album jest zły. Jest dobry, tyle, że inny.

OK, miałem (jeszcze) nie bawić się w recenzowanie całej płyty. Napiszę tylko tyle, że odkryłem najpiękniejszą z najpiękniejszych perełek, utwór idealny na Made in Heaven II gdyby takowe miało się kiedykolwiek ukazać - "Love me like there's no tomorrow". Troszkę może łzawe, a nawet tandeciarskie - ale Queen wydobyłoby z tego utworu głębię i ukrytą moc, jak to zrobili np. z utworem "Made in Heaven". I jest piękne po prostu.
_________________
Zdeklarowany brianofil, korwinista oraz wyznawca Latającego Potwora Spaghetti.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Pią Lut 15, 2013 11:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejna tajemnica wszechświata przede mną odkryta i w końcu poznałem ten album w całości. I podobał mi się. Wystawiłem mu 5. Mi aranżacje nie przeszkadzały, bo wiedziałem, czego się spodziewać, w sumie jestem dość tolerancyjny muzycznie. Generalnie uświadomiłem sobie, że i tak lubię estetykę lat 80-tych, bo mam do niej sentyment. Większość utworów znałem już w innych wersjach z "The Freddie Mercury Album" i jak na ironię, większość utworów podoba mi się na moment obecny bardziej w wersjach z "Mr Bad Guy". Chyba tylko "Living On My Own" wolę z "TFMA". Utwory, których nie ma na tamtej kompilacji, a są tutaj, np. "Love me like there's no tomorrow", też były dobre. Chyba najbardziej pozytywnie zaskoczyła mnie aranżacja do tytułowego utworu. Generalnie album fajny w słuchaniu i nie aż tak odległy od ówczesnej twórczości Queenu. Momentami naprawdę miałem wrażenie, że słucham tutaj całego zespołu. To wrażenie jest jak najbardziej na plus.
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Wto Mar 19, 2013 5:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Album taki sobie, więc dałem 3. Bardziej do tańca po pijaku, niż do normalnego i poważnego przesłuchania. Mnie na tym krążku podoba się tylko (bo aż 4 piosenki) Let's Turn It On, I Was Born to Love You, Foolin' Around, Living on My Own Wink
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek