FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Back to the light na cenzurowanym :)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Back to the light by Brian May
1
1%
 1%  [ 1 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
5%
 5%  [ 3 ]
4
18%
 18%  [ 11 ]
5
55%
 55%  [ 32 ]
6
18%
 18%  [ 11 ]
Wszystkich Głosów : 58

Autor Wiadomość
andrewt



Dołączył: 27 Lip 2004
Posty: 54
Skąd: Nowy Sącz

PostWysłany: Pon Sie 02, 2004 7:22 pm    Temat postu: Back to the light na cenzurowanym :) Odpowiedz z cytatem

Wzorem Fenderka robię ankietę ( mam nadzieję że nie dostanie mi się za plagiat pomysłu )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Sie 02, 2004 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobra płytka, zresztą najlepsza Briana. Daje mocne 5, należy się to tej płycie.
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pon Sie 02, 2004 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U Bri mamy mały wybór 2 studyjne i 1 koncertowy nie licząc miniaturki star Fleet.

Płytka bardziej mi się podoba całościowo niż Another world. Są momenty np. wejście z cytatem WWRY, Too much love .

Napisze wiecej jak zarzuce na cd i na świerzo napisze bo dawno słuchałam jekiś 1miech temu. Cool
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
andrewt



Dołączył: 27 Lip 2004
Posty: 54
Skąd: Nowy Sącz

PostWysłany: Pon Sie 02, 2004 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

4 jak nic. Bardzo dobre utwory ( Driven by you, Back to the light, Last horizon, Too much love will kill you) ale i też i słabe bądź robione trochę na siłę ( Love token, Ressurection).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Pon Sie 02, 2004 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem płyta na 5, przynajmniej jak na Briana. Choć w porównaniu z Queen jest jakiś niedosyt.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Piotr^
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2003
Posty: 116
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sie 02, 2004 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Płyta super.Daje 5!I tu moze wprowadze troche kontrowersji-wole ANOTHER WORLD-tej dałbym 6, poniewaz wydaje mi sie leprza!Dlaczego?Poprostu nie ma wniej tyle z Queen,Jest to typowo Mayowska płyta Very Happy Pozdrawiam Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pon Sie 02, 2004 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niemniej są osoby nie mające dostępu do tej płyty, jak i pozostałych solowych albumów Brian'a i Roger'a... i ja jestem jednym z nich Crying or Very sad
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
andrewt



Dołączył: 27 Lip 2004
Posty: 54
Skąd: Nowy Sącz

PostWysłany: Pon Sie 02, 2004 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe w następnej ankiecie umieszcze opcję 0 - dla tych którzy nie mieli okazji zapoznać się z daną płytą[/quote]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Sie 02, 2004 10:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

andrewt napisał:
ale i też i słabe bądź robione trochę na siłę ( Love token, Ressurection).


Mój Boże, jak możesz pisać że Ressurection to piosenka robiona na siłe. Przecież to jest wspaniały rockowy utwór i przepiekna solówka. Ressurection to jedna z 5 moich ukochanych piosenek Briana. Jeszcze na słowa pochwały zasługuje Cozy, niestety juz świętej pamięci, zagrał bardzo energicznie w tym utworze, cos pięknego. Roger tak by nie zagrał Wink .
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
usmc



Dołączył: 16 Lis 2003
Posty: 1272
Skąd: Galway / Kraków

PostWysłany: Pon Sie 02, 2004 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dalem 6. Moim zdaniem najlepsza plyta Maya.
_________________
"Are you ready? Are you ready brothers and sisters?"

PFQ - Fan nr. 10 Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
andrewt



Dołączył: 27 Lip 2004
Posty: 54
Skąd: Nowy Sącz

PostWysłany: Pon Sie 02, 2004 11:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mjk, zauważ jedno : to jest tylko moja opinia. Dla wielu innych Resurection będzie wspaniałym utworem, ale MI sie nie podoba. Co kto lubi.[/u]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Wto Sie 03, 2004 2:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MJK napisał:
andrewt napisał:
ale i też i słabe bądź robione trochę na siłę ( Love token, Ressurection).


Mój Boże, jak możesz pisać że Ressurection to piosenka robiona na siłe. Przecież to jest wspaniały rockowy utwór i przepiekna solówka. Ressurection to jedna z 5 moich ukochanych piosenek Briana. Jeszcze na słowa pochwały zasługuje Cozy, niestety juz świętej pamięci, zagrał bardzo energicznie w tym utworze, cos pięknego. Roger tak by nie zagrał Wink .


plyta 5 a mam pytanie Cozy niezyje!!???????? Shocked
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Sie 03, 2004 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

6- rewelacyjny, rockowy album...
Rollin' Over jest przeboskie, tak samo Love Token... Wlasciwie wiekszosc jest swietne...

Cozy zmarl tuz po wydaniu ANOTHER WORLD- jemu zadedykowany byl singiel "Bussiness", specjalna wersja z Brianem opowiadajacym o zmarlym perkusiscie... Wlasnie dlatego podczas trasy AW bebnil ktos inny...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
milton



Dołączył: 11 Lip 2004
Posty: 15

PostWysłany: Wto Sie 03, 2004 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim skromnym zdaniem to bardzo dobra płyta. Jednak swój bądź co bądź światowy sukces według mnie zawdzięcza w głównej mierze temu, że ukazała się niedługo po śmierci Freddiego...w okresie gdzie Queen był bardzo polularny. Oczywiście tak jak wcześniej pisałem to BARDZO DOBRA płyta Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Wto Sie 03, 2004 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to nie miało większego wplywu. Taylor wydawał w czasie największysz sukcesów Queen, ale nie było większego zainteresowania jego płytami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
miraclequeen



Dołączył: 17 Mar 2004
Posty: 310

PostWysłany: Wto Sie 03, 2004 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Długo się zastanawiałęm między 4 czy 5.
Dobry album, dobre utwory takie jak Resurrection, Driven By You, Last Horizon. Szkoda że w Too Much Love Will Kill You nie ma takiego podkładu jak na płycie Made In Heaven, rewelacyjny tekst.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Szah-Al



Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 210
Skąd: Polska

PostWysłany: Wto Sie 03, 2004 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jeszcze się tej płytki nie dorobiłem, a piractwa nie popieram więc się wypowiem jak ją zdobędę Wink .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MarcinN
Site Admin


Dołączył: 30 Paź 2003
Posty: 1159
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sie 03, 2004 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie - dobra, solidna płyta. Bardzo ją lubię. Jednak nie rewelacyjna. Dlatego wystawiłem solidną czwórkę. Piątki i szóstki zostawiam dla płyt wszech czasów, płyt, które rozpoczęły nową erę - a taką płytą, przynajmniej dla mnie, BTTL nie jest.
Jakbym miał wybrać co wolę - bardziej "uładzoną" BTTL czy bardziej chaotyczną, niespokojną AW, pewnie wybrałbym właśnie tę pierwszą.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
miraclequeen



Dołączył: 17 Mar 2004
Posty: 310

PostWysłany: Sro Sie 04, 2004 1:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CORAX napisał:
Niemniej są osoby nie mające dostępu do tej płyty, jak i pozostałych solowych albumów Brian'a i Roger'a... i ja jestem jednym z nich Crying or Very sad


Szal-Al napisał:
A ja jeszcze się tej płytki nie dorobiłem, a piractwa nie popieram więc się wypowiem jak ją zdobędę


Przecież wszystkie solowe albumy Freddiego i Briana są dostępne w sklepach (a Rogera w sklepach internetowych)...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Melina Bulsara



Dołączył: 28 Paź 2003
Posty: 401
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Sro Sie 04, 2004 8:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Płyta wspaniała (dałem chyba 5), bardzo mocne brzmienie jak na Brian'a przystało. Przy Resurrection czy też Last Horizon po prostu odpływam...

Pamiętam jak kupiłem kasetę w jedynym muzycznym sklepie w moim mieście (to było na początku lat 90-tych a teraz nie ma ani jednego, oprócz komisu z winylami pff) i pamiętam jak się rozkoszowałem tą wspaniałą muzyką i do teraz trzymam się w tym klimacie jak tylko włączam ten album (już na CD :P) Chodzi mi o to, że klimat na tej płycie przypomina mi bardzo początki lat 90-tych i to wszystko co dla mnie dopiero w sumie się zaczynało.
_________________
Visca el Barça !
Keep Yourself Alive!
God Save The Queen!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Szah-Al



Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 210
Skąd: Polska

PostWysłany: Sro Sie 04, 2004 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miraclequeen napisał:
Przecież wszystkie solowe albumy Freddiego i Briana są dostępne w sklepach (a Rogera w sklepach internetowych)...

Się chyba nie zrozumieliśmy. Nie dorobiłem to znaczy, że nie mam kasy na kupno, a w tym wypadku, że jeśli kasę nawet i mam to inne płyty mają pierwszeństwo. To, że w sklepach jest to wiem oczywiście, ale podpierniczyć jej z tamtąd też nie zamierzam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Sie 04, 2004 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MarcinN napisał:
Piątki i szóstki zostawiam dla płyt wszech czasów, płyt, które rozpoczęły nową erę - a taką płytą, przynajmniej dla mnie, BTTL nie jest.
W sumie racja... szostka ode mnie- za to ze takich plyt juz sie nie nagrywa...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Sro Sie 04, 2004 4:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miraclequeen napisał:
Przecież wszystkie solowe albumy Freddiego i Briana są dostępne w sklepach (a Rogera w sklepach internetowych)...


Przyjedź do mnie i sam zobacz... nie ma... Mają tylko repertuar Queen, o solowych Freddie'go i Brian'a chyba nigdy nie słyszeli, nie wspominając już o Rogerze. A spróbuj tylko się ich zapytać, podaj nazwę wykonawcy i tytuł albumu, to zrobią wielkie oczy, a po jakimś czasie stwierdzą, że "NIE MA I NIE BĘDZIE BO JEST NA TO MAŁY POPYT" Evil or Very Mad Evil or Very Mad Nóż się w kieszeni otwiera.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dudek



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 493
Skąd: Pasikurowice (k/Wrocławia)

PostWysłany: Pią Sie 06, 2004 12:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

We Wrocławskim EMPIKu kupiłem AW za...40 zł. Jest (był) jeszcze jeden egzemplarz więc mozecie próbować Razz Na BTTL na razie zbieram... I mam takie pytanie : który album jest waszym zdaniem lepszy i dlaczego (pare osób juz powiedziało)? Waham się, bo AW mi sie podoba, ale jesli BTTL jest słabszy to kupię lepiej jakiś mini-vinyl... Ściągnałbym z sieci, zeby "przetestowac", ale nie moge - modem... Sad
_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
miraclequeen



Dołączył: 17 Mar 2004
Posty: 310

PostWysłany: Pią Sie 06, 2004 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CORAX napisał:

Przyjedź do mnie i sam zobacz... nie ma... Mają tylko repertuar Queen, o solowych Freddie'go i Brian'a chyba nigdy nie słyszeli, nie wspominając już o Rogerze. A spróbuj tylko się ich zapytać, podaj nazwę wykonawcy i tytuł albumu, to zrobią wielkie oczy, a po jakimś czasie stwierdzą, że "NIE MA I NIE BĘDZIE BO JEST NA TO MAŁY POPYT" Evil or Very Mad Evil or Very Mad Nóż się w kieszeni otwiera.


Ja kupuję płyty w sklepie Media Markt i tam są płyty Freddiego i Briana. Rogera nie ma. Ale zawsze płyty Queen, Freddiego, Briana i ROGERA!! można kupić w takich sklepach jak www.fan.pl . Ja w sklepie www.fan.pl kupiłem The Freddie Mercury Solo Collection (10 CD & 2 DVD za 600 zł) oraz oryginalną płytę HAPPINESS. Tam jest ogromny wybór.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pią Sie 06, 2004 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moich Media MArkt'ach i Empik'ach są tylko płyty Queen. Zero solowych albumów. Lwom na pożarcie ich !!! Evil or Very Mad
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Sty 15, 2005 5:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

swietna plyta... jest na niej kilka kawalkow ktore moglyby stac sie klasykami gdyby zostaly nagrane na plycie queen... znakomite, rockowe, energiczne, zagrane z polotem... o to chyba chodzilo.. uwielbiam przede wszystkim ressurection ktore jest moim ulubionym kawalkiem solowym muzykow queen... driven by you i back to the light tez utrzymuja bardzo zblizony poziom... 2 much love to wiadomo... klasyka juz niemal... bardzo lubie tez rollin over no i piekne nothin' but blue i last horizon...to zupelnie inna strona tej plyty... nie przekonuja mnie tylko i'm scared i let your heart.... to nie jest to co bizony lubia najbardziej Laughing ale generalnie plyta i tak zasluguje u mnie na 5... i tym optymistycznym akcentem koncze to nocne pisanie bo chyba juz mi sie chce spac.. ciag dalszy nastapi wkrotce... Wink Twisted Evil
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lipa



Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 337
Skąd: Dębica

PostWysłany: Nie Sty 16, 2005 2:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie słuchałem Sad Sad Sad
_________________
Hasta La Victoria Siempre ! Patria o muerte ! Venceremos !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
vessena



Dołączył: 18 Sty 2005
Posty: 385
Skąd: z otchłani

PostWysłany: Pią Lut 04, 2005 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

4. solidna ale juz bez tego czegos, co mial zespol. Wyroznilabym "Driven by you".
_________________
I can fly, my friends. The show must go on.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Nie Paź 02, 2005 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jednak Merlin mi ją przysłał.....

Genialna płyta, genialna! Szczerze mówiąc na początku spodziewałem się, że to po prostu 12 rockowych, w miarę podobnych do siebie piosenek. Zostałem mile zaskoczony - album spójny (świetne przejście z Resurrection do Too Much Love Will Kill You), raz ostrzej, raz spokojnie i pięknie. Ulubiony utwór - może zabrzmi dość banalnie - Driven By You, jakoś nie mogę się od tego odkochać Wink. Takie ostre granie, a jednak tyle w tym emocji....Przewspaniale przepiękne ( Wink ) Last Horizon również wymiata, specyficzny klimat w Nothin' But Blue i doskonałe Resurrection, również takie z ostre z emocjami. Just One Life także piękne. Love Token i Rollin' Over - nie ma co mówić, świetne rockowe granie. Słabsze momenty to The Dark (choć bardziej traktuję go jaki taki wstęp do płyty po prostu...) i Let Your Heart Rule Your Head, choć nie razi mnie niczym, po prostu troszkę nudzi (ale solówka super).

Daję 6 z maluteńkim minusikiem.

PS. Gdy zamawiałem tę płytę i szukałem ogólnie po internecie to była taka czarna okładka i jasne światło, Brian w tle. Mnie przysłano taką białą, w rogu jest podpis Briana - jakieś inne wydanie, z którą okładką wy posiadacie? (takie pytanko Smile )
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek