FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
O co poszło Brianowi i Rogerowi??

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
miraclequeen



Dołączył: 17 Mar 2004
Posty: 310

PostWysłany: Pon Sie 02, 2004 2:49 am    Temat postu: O co poszło Brianowi i Rogerowi?? Odpowiedz z cytatem

http://republika.pl/junior_nh/vcd/sanremo84.html - czy ktoś wie o co poszło Brianowi i Rogerowi?? Bardzo proszę, niech mi ktoś to wytłumaczy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Pon Sie 02, 2004 3:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Junior bedzie wiedział skoro on to napisał Very Happy a zjaednej strony kazdy sie kłuci zwałaszcza jak sie jest ze soba tak długo..
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
AgataQueen



Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 285
Skąd: Dęblin

PostWysłany: Pon Sie 02, 2004 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"W san remo zespol nie wzbudzil zachwytu.moze dlatego,ze may byl chory na grype,a freddie nie zdolal jeszczedojsc do siebie po szeroko opisywanych przez prase brukową hulankach.prestizowa klapa nieomal zakonczyla sie rozlamem w queen.May i Taylor juz skakali sobie do gardel i tylko dzieki poczuciu humoru wokalisty udalo sie wszystko obrocic w zart.potem rowniez sprawy nie potoczyly sie najlepiej."

"Taylor i May nie mogli nigdy dojsc do porozumienia co do kierunku,w jakim powinien podązac zespol.kazde nasze spotkanie bylo jak III wojna swiatowaopowiadal Roger.Obaj sądzilismy,ze wiemy,co jest najlepsze dla Queen.Gdy zespol zostal zaproszony na festiwal w San Remo,bylem przeciwny,bysmy tam wystąpili.piec minut przed koncertem zaczela sie awantura.wrzeszczales na wszystkich,zwlaszcza na Briana.nagle ktos zauwazyl,ze nie ma Freddiego.wpadlismy w panike.pobieglismy do jego garderoby,a on tam siedzial spokojie w podkoszulku i w gaciach,i obzeral sie platkami kukurydzianymi.zawsze robil cos niespodziewanego aby nas pogodzic[i][u]"

TO SĄ CYTATY Z GAZETKI O QUEEN Z "TYLKO ROCKA"MYSLE,ZE MOWIĄ SAME ZA SIEBIE Wink
_________________
"Tylko dobrzy umierają młodo
Po prostu lecą za blisko slońca
Będziemy pamiętać -Na zawsze..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pon Sie 02, 2004 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AgataQueen napisał:
"W san remo zespol nie wzbudzil zachwytu.moze dlatego,ze may byl chory na grype,a freddie nie zdolal jeszczedojsc do siebie po szeroko opisywanych przez prase brukową hulankach.prestizowa klapa nieomal zakonczyla sie rozlamem w queen.May i Taylor juz skakali sobie do gardel i tylko dzieki poczuciu humoru wokalisty udalo sie wszystko obrocic w zart.potem rowniez sprawy nie potoczyly sie najlepiej."

"Taylor i May nie mogli nigdy dojsc do porozumienia co do kierunku,w jakim powinien podązac zespol.kazde nasze spotkanie bylo jak III wojna swiatowaopowiadal Roger.Obaj sądzilismy,ze wiemy,co jest najlepsze dla Queen.Gdy zespol zostal zaproszony na festiwal w San Remo,bylem przeciwny,bysmy tam wystąpili.piec minut przed koncertem zaczela sie awantura.wrzeszczales na wszystkich,zwlaszcza na Briana.nagle ktos zauwazyl,ze nie ma Freddiego.wpadlismy w panike.pobieglismy do jego garderoby,a on tam siedzial spokojie w podkoszulku i w gaciach,i obzeral sie platkami kukurydzianymi.zawsze robil cos niespodziewanego aby nas pogodzic[i][u]"

TO SĄ CYTATY Z GAZETKI O QUEEN Z "TYLKO ROCKA"MYSLE,ZE MOWIĄ SAME ZA SIEBIE Wink


ledwo z wakacji przyjechala a juz jedna zagadke wyjasnila Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Spike Edney jr



Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 852

PostWysłany: Pon Sie 02, 2004 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cała Agata ! Very Happy
Nasz forumowy Sherlock Holmes Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Wto Sie 03, 2004 2:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niewiedzialem ze Freddie uspokajal Taylora i May ja bym zawsze powiedzial ze Fred wzbudzal kontrowersje a John Wiadomo spokojny.
Jak Widac Brian i Roger niemoga sie rozejsc do dzis Very Happy
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
milton



Dołączył: 11 Lip 2004
Posty: 15

PostWysłany: Wto Sie 03, 2004 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kto się czubi ten się lubi Laughing faktycznie May i Taylor współpracują ze sobą długo, byli razem w Smile (od końca lat 60-tych), potem w Queen (do 1991, bo nie wiem czy oficjalnie zespół istniej czy nie - nie chodzi mi o zdanie fanów tylko czy Queen został oficjalnie rozwiązany...), w latach 90-tych też pracowali razem, no i teraz jak wiadomo znowu pod nazwą Queen. Kilkadziesiąl lat razem! A taka kłótnia jak w San Remo to tylko epizod...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Sie 03, 2004 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

milton napisał:
potem w Queen (do 1991, bo nie wiem czy oficjalnie zespół istniej czy nie - nie chodzi mi o zdanie fanów tylko czy Queen został oficjalnie rozwiązany...)


Queen oficjalnie nigdy nie został rozwiązany. Pomimo, że Brian i Roger po śmierci Freddiego mówili że dalsze granie nie ma sensu, to oficjalnej wiadomości o rozpadzie nie było mowy. Zresztą jakby na to nie patrzeć co rok coś się działo pod nazwą Queen zaczynając od 1992 do dzisiaj ....
Jak coś to nawet w mojej koncertografii Queen masz przykład ...
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
AgataQueen



Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 285
Skąd: Dęblin

PostWysłany: Wto Sie 03, 2004 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spike Edney jr napisał:
Cała Agata ! Very Happy
Nasz forumowy Sherlock Holmes Wink


Dzieki,chlopaki,ale poczulam obowiązek pomocy Wink A w sprawach związanych z Rogerem jestem wykuta na pamiec Cool
_________________
"Tylko dobrzy umierają młodo
Po prostu lecą za blisko slońca
Będziemy pamiętać -Na zawsze..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Wto Sie 03, 2004 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I mam nadziej, że cooś jeszcze z pod nazwy Queen wydadzą, jakieś koncerty, albo coś w tym rodzaju.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Zbyszek



Dołączył: 25 Kwi 2004
Posty: 158
Skąd: Żuromin

PostWysłany: Sro Sie 04, 2004 12:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="AgataQueen"]
Spike Edney jr napisał:
Cała Agata ! Very Happy
Nasz forumowy Sherlock Holmes Wink


Przecież pisze o tym w książce Ken'a Dean'a...
_________________
http://www.facebook.com/BogeyMusic - polub mnie Smile
http://www.bogeymusic.net
http://www.mondaysession.pl - coverband. "Crazy little thing called love": http://www.youtube.com/watch?v=B-oDqVgO0xk
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
miraclequeen



Dołączył: 17 Mar 2004
Posty: 310

PostWysłany: Sro Sie 04, 2004 12:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stack napisał:

Przecież pisze o tym w książce Ken'a Dean'a...


Nie mówi się "tam pisze" tylko "tam jest napisane" !!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Death_On_Two_Legs



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 139
Skąd: Krosno

PostWysłany: Sro Sie 04, 2004 2:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi się wydaje że część tej historyjki jest trochę zmyślona i przesłodzona na potrzeby prasy. Kłótnia mogła być, ale żeby nie znaleźć i zrobić panikę z powodu Freda, który siedział w najbardziej prawdopodobnym miejscu w jakim mógłby być? No i te płatki kukurydziane? (mój idol jedzący taki syf - a fee) - szampan by lepiej pasował Wink
Wg mnie po prost Brian i Roger się pożarli (mniejsza już o co, czy o laskę czy o wyższość radio gaga nad i want to break free) i pojawił się Fred który uspokoił chłopaków za pomocą swoich umiejętności bokserskich nabytych jeszcze w młodości Twisted Evil
Uspokojona trzódka wyszła grzecznie na scene i odwaliła to co miała odwalić.
Ciekawe czy ta historyjka nie została tylko zmyślona by stworzyć tanią sensację by lepiej płytę sprzedać.
_________________
Death On Two Legs - fan nr 13 Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Melina Bulsara



Dołączył: 28 Paź 2003
Posty: 401
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Sro Sie 04, 2004 8:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cała historia z kłótnią i płatkami kukurydzianymi jest ogólnie znana i uważam, że jest na tyle zabawna, że nie warto się dopatrywać w niej czy jest prawdziwa czy też nie ;)
To było zabawne i tyle. Zawsze mi poprawia humor gdy sobie o tym wspomnę :D a ile jeszcze takich sytuacji chłopaki mieli to na pewno nigdy się nie dowiemy ;)
_________________
Visca el Barça !
Keep Yourself Alive!
God Save The Queen!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Spike Edney jr



Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 852

PostWysłany: Sro Sie 04, 2004 9:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dear Stack ! Ależ my wiemy ,że ta popwiastka znajduje się w wielu książkach(Ja czytał u Ricka Sky,chyba).Chciałem być uprzejmy ,bo Agata się zaintersowała i poszukała w necie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
AgataQueen



Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 285
Skąd: Dęblin

PostWysłany: Sro Sie 04, 2004 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spike Edney jr napisał:
Dear Stack ! Ależ my wiemy ,że ta popwiastka znajduje się w wielu książkach(Ja czytał u Ricka Sky,chyba).Chciałem być uprzejmy ,bo Agata się zaintersowała i poszukała w necie.


nie szukalam w neice,tylko spisalam to z gazetki!zajelo mi to z 10 minut!! Wink
_________________
"Tylko dobrzy umierają młodo
Po prostu lecą za blisko slońca
Będziemy pamiętać -Na zawsze..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek