FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Po zlocie...
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Zlot
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Morow



Dołączył: 26 Lip 2004
Posty: 23
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lip 26, 2004 9:41 pm    Temat postu: Po zlocie... Odpowiedz z cytatem

Witka ziomki!!! Wawa pozdrawia: Chorzów, Słupsk, Olsztyn, Szczecin, NML, i inne;)

Musiałbym pisać ze 4 godziny aby opisać to wszstsko co sie działo na zlocie...a działo sie dużoWink niewidzialne dziki, łańcuchy i takie tam;) No, ale spoko.

Podajcie swój nr gg! Pozdrawiam wszsytkich i ide uprać sobie spodnie bo jak spieprzałem przed jakimś dzikiem którego nie było to wpieprzyłem sie po kolana w jakieś bajoro;) Do sułyszenia na gg..lub czacie;)

Aha, Marcin, hmmm, poczekaj!, hmmm, i jak sie bawiłeś ??? bo ja dobrze.....chyba dobrze., ale , hmmmm i poszedł...Wink))))))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kłin



Dołączył: 28 Lut 2004
Posty: 223
Skąd: Słupsk Rock City

PostWysłany: Wto Lip 27, 2004 2:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

siema ziomku...... tu Słupsk...... jedna połowa Czarnej Pary........to ja czyli Kłin...... jea Dziki hmmmm róznie to z nimi bywało..
Ja również uważam zlot za udany....... We aRE tHE CZAMPIJONS Smile

moje gg masz w profilu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Wto Lip 27, 2004 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej na swoim blogu spisłam po krótce wspomnienia ze zlotu. wszystkiego i tak się wszystkiego nie da spisac i zapamiętac. Nie którzy sobie zdjęciami przypomną co robili. Zapraszam do mnie www.queen1991.blog.pl
Oraz pozdrwaim wszystkich:Tomka mgr.gastronomi!!fana zlotu,Łukasza z NML,Bijou,Darka Calineczke,Kłina,Mariole,Meline,Magde, Madzie,Don Lucasa,Meg,Age,Basie,Grzesia,Gosie,Błażeja,Filipa,Michała,Michała,Marcina N,Piotrka,Mariuszka,Ika,Yin,Mjk,Tomek,Basia,Sabina,Gosia,Rafał,Rafał,Dominika,Julia,Robert,Dominika,Kasia,Iza,Grześ Olsztyn,Tomek,Aranka,Tomek no ZBYSZEK.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
meg



Dołączył: 02 Lis 2003
Posty: 230
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Wto Lip 27, 2004 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja cieszę się niezmiernie z super czterodniowej zabawy ze znanymi mi dotąd fanami, osobami z czata i gg, oraz takimi, których poznania nie przewidziałam:)
Rzeczywiscie, wszystkiego nie da się ani zapamiętać dokładnie, ani sfotografować, to trzeba przeżyć Exclamation Exclamation Exclamation
Pozdrwiam i ściskam wszystkich, ale przede wszystkim ogromne DZIĘKI nalezy się Zbyszkowi i jego całej rodzinie oraz Filipowi Exclamation
Super gdyby udało się spotkać w jakis pięknych okolicznościach przyrody wczesniej, ale jeśli nie, IV Zlot już za rok, przez kilka dni będzie się to wydawało wiecznością, ale życie popłynie własnym torem i rychło ( Wink ) będziemy szykować się do kolejnej podróży i zabawy!!!!!

_________________
Don't stop me now !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
meg



Dołączył: 02 Lis 2003
Posty: 230
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Wto Lip 27, 2004 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha, jeszcze jedno, Morow, jako że to twój pierwszy post, nie kojarze kim jesteś z poznanych osób, czyzbyś był Michałem, którego podejrzewałam o bycie brtem MarciN'a?
_________________
Don't stop me now !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Melina Bulsara



Dołączył: 28 Paź 2003
Posty: 401
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Wto Lip 27, 2004 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałem napisać swoją relację, ale mi się nie chce :P. Działo się tak wiele, że niektórych zdarzeń nie pamiętam (a co niektórzy stwierdzą, że przespałem :P ) i pominął bym pewnie na prawde wiele istotnych faktów itd :P

Ogólnie było cudownie. Brakuje słów aby to opisać. Chciałbym tutaj podziękować większości za super zabawe, no po prostu za wszystko a w szczególności Zbyszkowi (i jego rodzinie) oraz Filipowi, bo dzięki nim możemy się spotykać! :)
_________________
Visca el Barça !
Keep Yourself Alive!
God Save The Queen!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Wto Lip 27, 2004 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Morow to Michał z Ursynowa Smile
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Lip 27, 2004 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Melina Bulsara napisał:
Chciałem napisać swoją relację, ale mi się nie chce Razz. Działo się tak wiele, że niektórych zdarzeń nie pamiętam (a co niektórzy stwierdzą, że przespałem Razz ) i pominął bym pewnie na prawde wiele istotnych faktów itd Razz


E no Melina co ty nie powiesz Smile
Przecież na Queen Party mega wymiatałeś !!! Byłeś królem parkietu.
A spacery z Tobą zawsze były zajebiste i zawsze kończyly się w jednym miejscu. Kto wie ten wie w jakim Smile

Jeszcze raz chciałbym pogratulować i podziękować Zbyszkowi najlepszemu fanu Queen w Polsce Smile.

Dziękuje Tobie Zbyszku w imieniu wszystkich którzy byli na zlocie !!!
(A jak tam strona B kasety??Razz)
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
pasquale



Dołączył: 24 Lis 2003
Posty: 378
Skąd: Września [WLKP]

PostWysłany: Wto Lip 27, 2004 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super, mega zabawa. Już nie mogę doczekać się następnej. Dawno już nie szalałem tak jak na zlocie, a w szczególności na QueenParty. Z resztą uważam że sobotnia zabawa była najlepszą atrakcją całego zlotu. Nie dośc że się pobawiłem to jeszcze walkę gladiatorów zobaczyłem - na żywo. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Yin



Dołączył: 03 Lip 2004
Posty: 26
Skąd: Bytom

PostWysłany: Wto Lip 27, 2004 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie zauwazylem jeszcze, zebys juz oglosil zmiane swojej ksywki na Milimetr Słupa Rtęci, ze skejtowska: eMeM Ha Gie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Morow



Dołączył: 26 Lip 2004
Posty: 23
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lip 27, 2004 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hee, Marin to dobry ziomek, ale bez przesady - nie rób z niego mojego brata;)) Fajnie, że wszyscy wpisali swoje nr gg;) miłeWink Pozdro for ALL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ika



Dołączył: 13 Gru 2003
Posty: 481
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lip 27, 2004 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym Was wszystkich rozpoznawać, już wiele osób kojarzę z forumowymi ksywkami, ale nie wszystkie. Np. nie mam pojęcia kto to "pasquale", a pewnie się znamy. Napewno zapamiętam Michała "Morow", bo już raz nie rozpoznałam Go głosie pod prysznicem Embarassed
Pozdrowionka
_________________
Ika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Morow



Dołączył: 26 Lip 2004
Posty: 23
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lip 27, 2004 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Że jak:)?? pod prysznicem...nie no chyba aż tak pijany to ja nie byłem;) no, ale coś tam mruczałem pod głosem, ale to z powodu zimnej wręcz lodwatej wody...coś w stylu Im going slightly mad albo tum tru tu tu tum tu tu tu tum tru tu tu tu tut u (innuendo - poczętek) hahaha Pozdrawiam Ika Ciebie i Twój filmik, który krąciłaśWink No i Słupsk w szczególości tę drugą połowęWink)) - żart
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ika



Dołączył: 13 Gru 2003
Posty: 481
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lip 27, 2004 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiedziałam, że odpowiesz na to! Wprawdzie nie kąpaliśmy sie pod jednym przysznicem, ale i tak było bardzo miło!
Pozdrowionka!
_________________
Ika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Morow



Dołączył: 26 Lip 2004
Posty: 23
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lip 27, 2004 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to mam już dobrą reklamę - Słuchajcie dziewczyny przysznic ze mną to rarytas jakich mało: nie dość, że was tak rozgrzeje, że nawet zimna woda nie da wam rady to jeszcze repertuar Queen usłyszycie;) a potem umyję wam plecy gabką, którą później wystawimy na licytacje...10 zł kto da więcej??? - dziewczyny only;)

Queen Queen
Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pasquale



Dołączył: 24 Lis 2003
Posty: 378
Skąd: Września [WLKP]

PostWysłany: Wto Lip 27, 2004 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yin napisał:
nie zauwazylem jeszcze, zebys juz oglosil zmiane swojej ksywki na Milimetr Słupa Rtęci, ze skejtowska: eMeM Ha Gie Smile


Bo Milimetr Słupka Rtęci to ma być skrót od Pasquale a ja nie lubie skrótów Smile

Ika napisał:
Np. nie mam pojęcia kto to "pasquale"


Niby byliśmy na jednym zlocie ale rozmawialiśmy może 1 raz, wiec masz prawo mnie nie kojarzyć. Ja Cie poznaje głównie z forum dzięki fotce.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
farok



Dołączył: 27 Lip 2004
Posty: 2
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Wto Lip 27, 2004 8:56 pm    Temat postu: Zlociaże DZIĘKÓWA Odpowiedz z cytatem

Jazda byla inna: dziki Twisted Evil ,łańcuchy Evil or Very Mad ,cmentarze Shocked ,kuny po polu,jaruzelski Very Happy ,bociany,proboszcz Razz ,ktos sie tam dupczył(WIEDZA CI CO MAJA WIEDZIEC.. Surprised ..).........co tam sie dzialo :p Laughing Very Happy Wink POZDRAWIAM...ZBYSZKA(PUPER ZLOT Exclamation ),MELINE,OWCE,CALINECZKE,ANDRZEJA,BASIE,CAROLINE YIN,DONA,SŁUPSK,SZCZECIEN o tych ostatnich chyba juz wpaomnialem ale co szkodzi raz jeszcze:PVery Happy I WSZYSTKICH KTÓRYCH NIE ZDĄŻYŁEM POZNAĆ................GdYbY PrYsZnIc NiE ByL w InTeRnAcIe NiE pOzNaŁbYm WAS...........DZIEKÓWA ZIOMY Z WAWY i OLSZTYNA..............MOROW za rok birzemy wieksza ekipe tam puszcza wszystkim zwieracze.........NIECH MOC BEDZIE Z TOBA.......hmmmm....poczekaj......a kugwa Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blackie



Dołączył: 08 Lut 2004
Posty: 61

PostWysłany: Wto Lip 27, 2004 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi tez sie podobało Smile i pozdrawiam wszystkich, wszystkich i nie mam siły wiencej pisać bo jak tylko wróciłyśmy to znowu były browary i wino... AVE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ika



Dołączył: 13 Gru 2003
Posty: 481
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lip 28, 2004 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napewno nie udało mi się rozmawiać ze wszystkimi, ale myślę, ze to nadrobimy np. na gg. Od przyszłego tygodnia będę na urlopie przez cały sierpień, ale będę się pojawiać na gg.
Pozdrowionka!
_________________
Ika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DonDiego



Dołączył: 31 Paź 2003
Posty: 18
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Sro Lip 28, 2004 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Huh… niesamowita impreza, nieziemskie trzydniowe party.. można by zachwalac tegoroczny Zlot w nieskończoność. Napisałbym pewnie wiecej ale przypominanie sobie wszystkich sytuacji idzie mi w takim tepie jak odzyskiwanie glosu.:P A wątrobe mam zapewne do wymiany… :)
Generalnie chciałem Wszystkim bez wyjatku podziękować za towarzystwo w tym wiekopomnym wydarzeniu a organizatorom bije poklony do samej ziemi. Za jedyne 12 miesiecy bawimy się znow, czyz nie ? :]
_________________
Pozdrawia DonDiego!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crystal



Dołączył: 31 Paź 2003
Posty: 742
Skąd: z innego swiata

PostWysłany: Sro Lip 28, 2004 6:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Michał , mnie pewnie kojarzysz ,jestem ten mariusz z muranowa Mnie tez podobał sie zlot,chociaż to mało powiedziane to było naprawde niesamowite pięć dni Very Happy
_________________
hayzee rider


Ostatnio zmieniony przez Crystal dnia Nie Sie 01, 2004 8:40 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
wodnik



Dołączył: 26 Lip 2004
Posty: 15
Skąd: Warszawa :]

PostWysłany: Sro Lip 28, 2004 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siema Morow, a no w końcu i tu jestem Wink, przyłączam się do Twoich pozdrowień ;D... no zlot na pewno jest to pamiętne przezycie i nikt chyba nie powie ze się zle bawił!?

No nic, Miki moje gg masz od dawna, a inni od teraz więc pozdrawiam wszystkich ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kłin



Dołączył: 28 Lut 2004
Posty: 223
Skąd: Słupsk Rock City

PostWysłany: Czw Lip 29, 2004 3:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

awe jeszce raz ja:)

jest kjakos s.30 w nocy z pol godziny ide na pociąg na Woodstock wpadłem na forum .... jeaaaa widze ze wrażenia są po zlocie super u wszystkich

Pozdro dla Morrrrrrrrrowa i Farokkka i dla Mariusza..(la Freddie z 79- za rok wygrasz puchar, tylko sie nie przebieraj)

Twisted Evil


Para Zboczonych Czarnych Owiec pozdrawia też kędzieżawą owcę

KYA ewribadi......

jak ktoś chce sie spotkać na woodstocku to smsować na nr. 600917520

miłych imprez w wakacje.


Kłin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bijou



Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 62
Skąd: Świebodzin

PostWysłany: Czw Lip 29, 2004 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się nawet nie zdążyłam rozkręcić. Niestety w tym roku nie mam takich ekscytacji jak w zeszłym Sad
Moze za rok będzie lepiej.
Meg - wyjazd w plener by mnie bardzo interesował, wiec może coś teges Wink ?
_________________
Don't Let The Sun Go Down On Me
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ika



Dołączył: 13 Gru 2003
Posty: 481
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lip 29, 2004 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam rokręcona już w drodze na zlot, zwłaszcza na postoju posiłkowym, zdawało mi się, że Bijou też...
_________________
Ika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Yin



Dołączył: 03 Lip 2004
Posty: 26
Skąd: Bytom

PostWysłany: Czw Lip 29, 2004 3:28 pm    Temat postu: a propos dzika Odpowiedz z cytatem

chcialem wam tylko napisac jak wygladala sprawa z dzikiem od drugiej strony - ja go nie gonilem z wami, tylko grzecznie siedzialem przy ogniu.
wygladalo to tak:

przy ognisku ludzie siedzieli sobie ladnie, piekli kielbaski, pili soczek, albo cole... tylko grupka kilku osob byla niespokojna. co pewnien czas anikala nagle w mroku, w lesnej gestwinie, w nocy czarnej jak atrament.... chwila spokoju. co sie z nimi stalo? gdzie sa?

po chwili slychac bylo tętent, kopyta rumakow jakby... najpierw z oddali. potem niepokojacy dzwiek przyblizal sie coraz bardziej. zimny pot wystepowal mi na czolo

w koncu w niepewnym blasku ogniska pojawiala sie owa grupka i kazdy z usmiechem na twarzy skandowal: DZIK!!! DZIK DZIK!!. TAM SA DZIKI> GONILY NAS!!! NIE MA MELINY!!

i tak w kolko, chyba z dziesiec razy. tak to wygladalo z boku Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Czw Lip 29, 2004 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może ten dzik (dziki?) był fanem Queen Wink i też chciał być na zlocie? Very Happy Wink Wink Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
DonDiego



Dołączył: 31 Paź 2003
Posty: 18
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Czw Lip 29, 2004 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Historia z dzikiem moimi oczami:

Ktos przerazony strasznie podszedl do ogniska oznajmujac ze tam w lesie "cos" jest. Hm_ trzeba bylo sie o tym przekonac na wlasnej skorze.

Wyszlo jednak na to ze to zwierze bylo inteligentniejsze a przynajmniej bardziej trzezwe od nas.Ow dzik czy tez locha spokojnie sobie czekal az podejdziemy do lasu... a wtedy robil cos takiego: kwiiiiiiii kwiiiiiiiii (sic!) i tupal racicami zebysmy pomysleli ze chce nas stratowac :)

Wtedy ktos dawal sygnal do odwrotu i potykajac sie o siebie nawzajem przeprowadzalismy ewakuacje :D

A moze ktos opisze atrakcje poprzedniego wieczoru.. walke Pudzian - NiezidentyfikowanyTubylec :)
_________________
Pozdrawia DonDiego!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pasquale



Dołączył: 24 Lis 2003
Posty: 378
Skąd: Września [WLKP]

PostWysłany: Czw Lip 29, 2004 6:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DonDiego napisał:
A moze ktos opisze atrakcje poprzedniego wieczoru.. walke Pudzian - NiezidentyfikowanyTubylec Smile


To była niewątpliwa atrakcja QueenParty. Jeżeli to Zbychu wyreżyserował to moje gratulacje. Ja pamiętam iż wracałem właśnie z pogawędki pod parasolkami, świat lekko już wirował. Wchodzę do środka, patrzę a tam dwóch panów ściska się "serdecznie". Myślałem że to spotkanie po latach ( Laughing ) ale gdy usłyszałem: "K***a już ci kiedyś mówiłem że ci wpie***le" to uzmysłowiłem sobie że właśnie odbywa się walka gladiatorów. Potem panowie wyszli na zewnątrz, zeszli do parteru i zaczęła się jednostronna bitwa (pudzianowski lał tubylca). Podczas gdy leżeli nadjechał radiowóz, zwolnił i ...odjechał (gratulacje dla nowomiejskiej policji). Następnie wszyscy się rozeszli a impreza skończyła się przed czasem Sad
KONIEC
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Melina Bulsara



Dołączył: 28 Paź 2003
Posty: 401
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Czw Lip 29, 2004 8:59 pm    Temat postu: Re: a propos dzika Odpowiedz z cytatem

Wracając jeszcze do dzika czy też lochy to...

Yin napisał:
...w koncu w niepewnym blasku ogniska pojawiala sie owa grupka i kazdy z usmiechem na twarzy skandowal: DZIK!!! DZIK DZIK!!. TAM SA DZIKI> GONILY NAS!!! NIE MA MELINY!!...


... no tak.. eh.. akurat zachciało mi się iść już z ogniska... no na strych i poszedłem w las i z mojej strony wyglądało to tak, że wszedłem w jakieś krzaki a z tyłu słyszałem (chyba Owcę) "Melina nie idź tam!!! tam jest dzik!!!" i tak parę razy :P - ale ja, że jestem na ogół uparty i pieprze wszystko (znaczy zwierząt nie ruszam :P) to szedłem dalej i dalej. Nagle nie wiedziałem zupełnie gdzie jestem a robiło się coraz to gęściej... Głosy stały się już nie słyszalne, nic nie widziałem, więc postanowiłem wrócić no i doszedłem na normalną drogę i potem.... a to już nie istotne :P
W każdym razie żaden dzik mnie nie zjadł czy też nie zgwałcił :D

DonDiego napisał:
A moze ktos opisze atrakcje poprzedniego wieczoru.. walke Pudzian - NiezidentyfikowanyTubylec :)


Jeżeli oglądaliście fotki Yin'a to jest takie ujęcie, na którym siedzę sobie na Party nieruchomo... więc podobno coś się działo (blisko mnie), ale ja to no... przespałem (no wiecie - taniec jest męczący :P)
Przypomniało mi się tylko jak na samym początku w żartach zaczynałem z "Pudzianem" hihi i był na mnie wściekły, ale przeżyłem i w końcu poprosiłem go o fotkę "bo Ty taki silny i wspaniały" hehe i cieszył się jak dziecko :D
_________________
Visca el Barça !
Keep Yourself Alive!
God Save The Queen!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Zlot Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek