FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Nawiązania do Queen
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Sie 13, 2012 11:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
stanli



Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 378
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Wto Sie 14, 2012 1:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ach... tak patrzę na to zdjęcie powyżej i zastanawiam się kogo jeszcze w przyszłości zobaczymy między dwójką starszych panów !!! Question Kombinują i kombinują z tym wokalem do swoich utworów
_________________
stanli
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
DDelilah



Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 190
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Wto Sie 14, 2012 2:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie już nawiedził koszmar frontmana inspirowany ceremonią zakończenia Igrzysk i nieodparcie z muzyką WWRY... od 1 min 12:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=seTo2QG77wQ#t=75s[url]

...I'm going slightly mad Cool Question


Ostatnio zmieniony przez DDelilah dnia Pią Sie 17, 2012 6:56 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
June



Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 329

PostWysłany: Wto Sie 14, 2012 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W RMFie rozdają te płyty i wyjątkowo grają coś poza IWTBF i TSMGO. Trzeba odpowiedzieć na trzy pytania i opisać trzy ulubione piosenki żeby wygrać boxa z autografami. Czas był do 12:00, więc już się nawet za to nie zabieram. Znów coś mi przeszło koło nosa.
_________________


Prześpij się trochę.
Nie udzielaj rad.
Dbaj o zęby i dziąsła.
Ron Padgett, Jak stać się doskonałym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Claudio



Dołączył: 30 Cze 2012
Posty: 40
Skąd: Brzesko

PostWysłany: Wto Sie 14, 2012 1:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic straconego June Smile , 2 szansa jest do godziny 20. Pytania są banalne, a w 4 trzeba napisać z co najbardziej cenisz Queen
_________________
Gonna rock gonna roll you
Get you dancing in the aisles
Jazz you razzamatazz you
With a little bit of style
C'mon let me entertain you!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
June



Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 329

PostWysłany: Wto Sie 14, 2012 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, już to zauważyłam i nawet wzięłam udział ^^. Tekst taki sobie napisałam, nic długiego, nie miałam weny, ale może... Nadzieję zawsze można mieć, no nie? Smile.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jaszek



Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 701
Skąd: Zawoja/Kraina Rhye

PostWysłany: Wto Sie 14, 2012 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto nie próbuje ryzykuje June ten nic nie ma Smile
A jak można wziąć udział w ów konkursie?
_________________
I'm slightly mad
Oh dear
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
June



Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 329

PostWysłany: Wto Sie 14, 2012 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj ^^.

Racja, żeby wygrać, trzeba grać Wink.
_________________


Prześpij się trochę.
Nie udzielaj rad.
Dbaj o zęby i dziąsła.
Ron Padgett, Jak stać się doskonałym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
onifer



Dołączył: 19 Maj 2012
Posty: 11
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Sie 14, 2012 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie, pierwszy etap wygrała kobieta która w trzech ulubionych piosenkach zespołu QUEEN umieściła "I was born to love you", co przecież napisał solowo Freddie a nie grupa Queen i nawet fakt późniejszego umieszczenia na płycie Made in Heaven niewiele tu zmienia.

Tak że moim zdaniem mocno to naciągane, napisałem do RMF, ale nic to nie da.

W takim konkursie gdzie nagroda tak fajna, powinni jednak być bardziej skrupulatni, piosenki Queen to piosenki Queen, a solowe to solowe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sooki



Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 54

PostWysłany: Wto Sie 14, 2012 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

onifer napisał:
Fajnie, pierwszy etap wygrała kobieta która w trzech ulubionych piosenkach zespołu QUEEN umieściła "I was born to love you", co przecież napisał solowo Freddie a nie grupa Queen i nawet fakt późniejszego umieszczenia na płycie Made in Heaven niewiele tu zmienia.

Tak że moim zdaniem mocno to naciągane, napisałem do RMF, ale nic to nie da.

W takim konkursie gdzie nagroda tak fajna, powinni jednak być bardziej skrupulatni, piosenki Queen to piosenki Queen, a solowe to solowe.

A na koniec się rozłączyła -,-
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
June



Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 329

PostWysłany: Wto Sie 14, 2012 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A o czym z nią gadali? Bo oprócz tego, co na stronie internetowej, trzeba ponoć jakoś o te płyty zawalczyć... Question
_________________


Prześpij się trochę.
Nie udzielaj rad.
Dbaj o zęby i dziąsła.
Ron Padgett, Jak stać się doskonałym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
onifer



Dołączył: 19 Maj 2012
Posty: 11
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Sie 14, 2012 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O niczym, ani slowa nie powiedziała tylko się rozłączyła a mimo to przyznali jej nagrodę...śmieszne...pojechali po bandzie nieźle no ale czego się można spodziewac po rmf.

Ja tam nie wierzę w żadne konkursy radiowe, kumulacje pieniężne itp... nie mam dowodów ale przypuszczam, że nikt tych pieniędzy nie wygrywa przynajmniej nie tak dużych tylko że są to osoby podstawione.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kalamburka



Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 288

PostWysłany: Wto Sie 14, 2012 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieli z nią gadać o ulubionych piosenkach: Radio GaGa, Mother Love, IWBTLY, ale się rozłączyła. Czyli trzeba było uzasadnić swój wybór.
Wzięłabym udział w tym konkursie, ale chyba trzeba mieć ukończone 18 lat... Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
June



Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 329

PostWysłany: Wto Sie 14, 2012 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WTF? Ja mam dopiero za miesiąc i jeden dzień siedemnaście... Nie no, w sumie to logiczne.
Zresztą i tak mnie nie wylosują, co się przejmuję... x_X
Hah, jak ja się tym wszystkim podniecam ^^.
_________________


Prześpij się trochę.
Nie udzielaj rad.
Dbaj o zęby i dziąsła.
Ron Padgett, Jak stać się doskonałym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Wto Sie 14, 2012 2:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze już chyba setkę konkursów związanych z Queen zrobiłem. Ani jednej nagrody Smile ale spróbuję jeszcze tutaj.

P.S. Wy też nie dostaliście żadnego maila zwrotnego?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
haes82



Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 757

PostWysłany: Wto Sie 14, 2012 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

onifer napisał:
Fajnie, pierwszy etap wygrała kobieta która w trzech ulubionych piosenkach zespołu QUEEN umieściła "I was born to love you", co przecież napisał solowo Freddie a nie grupa Queen i nawet fakt późniejszego umieszczenia na płycie Made in Heaven niewiele tu zmienia.


Absolutnie się nie zgadzam. Wraz z umieszczeniem utworu na płycie "Made in Heaven" piosenka stała się piosenką zespołu Queen. Być może kolega/koleżanka nie jest do końca tego świadom(a), ale wszystkie utwory na MiH, nawet jeśli były znane wcześniej, zostały znacząco "podrasowane" przez Briana, Rogera i Johna - ścieżki instrumentów nagrane były od nowa i znacząco różnią się od oryginału.

Być może zaszło nieporozumienie z GH3 - tu faktycznie piosenki solowe brano "na żywca" i ich zamieszczenie faktycznie nic nie zmienia - są nadal piosenkami solowymi.
_________________
Zdeklarowany brianofil, korwinista oraz wyznawca Latającego Potwora Spaghetti.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jaszek



Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 701
Skąd: Zawoja/Kraina Rhye

PostWysłany: Wto Sie 14, 2012 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leniu napisał:


P.S. Wy też nie dostaliście żadnego maila zwrotnego?

No ja nie dostałem Wink Pewno nie wysyłają
_________________
I'm slightly mad
Oh dear
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto Sie 14, 2012 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

onifer napisał:
W takim konkursie gdzie nagroda tak fajna, powinni jednak być bardziej skrupulatni, piosenki Queen to piosenki Queen, a solowe to solowe.


Chociaż ja w konkursie o bilety na koncert we Wrocławiu w opisie ulubionej piosenki Queen napisanej przez Rogera zaczęłam tym, że najlepsze kawałki to pisał na solowe dokonania i skupiłam się na "Forgein Sand" z solowej płyty "Happiness" + pytanie jakie bym im zadała oraz moje podejście do Q+AL skończyło się wygraną podwójnego zaproszenia Wink Osobiście gdy widzę jakieś mniej znane utwory tj takie które nie pojawiły się na wszelakich Absolutach i Greatestach wiem że mam doczynienia z fanem który faktycznie słucha ich repertuaru a ktoś kto podaje osłuchane kawałki może (ale nie musi być) tytułować się fanem przy znajomości tylko największych przebojów Cool Podobnie z podawaniem solowych tytułów NIE pochodzących z solowych płyt Freddiego


Leniu napisał:
P.S. Wy też nie dostaliście żadnego maila zwrotnego?


Nigdy nie wysyłają Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kalamburka



Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 288

PostWysłany: Wto Sie 14, 2012 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto nie ryzykuje, ten nie gra. Wink Wysłałam, może mi się poszczęści.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sooki



Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 54

PostWysłany: Wto Sie 14, 2012 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoją drogą ciekawe co napisała w uzasadnieniu.Myślałam,że przynajmniej przeczytają,a tu nic.No nic zobaczymy jak będzie o 20.45
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wiki



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 735

PostWysłany: Wto Sie 14, 2012 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kama napisał:
Wiki napisał:
Swoją drogą czy ktoś ma/zna link do występu Bri& Rog. na zakończeniu Olimpiady, w dobrej jakości?
Ja znalazłam tylko to http://youtu.be/opVK2b0i8xA na jutubce,no ale jakość jest kiepskawa. Confused


zaczynamy głosić nową prawdę- brawo! Lubię to!

pff oj tam Rolling Eyes Laughing skrót-czepiasz się Razz Wink


stanli napisał:
Ach... tak patrzę na to zdjęcie powyżej i zastanawiam się kogo jeszcze w przyszłości zobaczymy między dwójką starszych panów !!! Question

Wszystko jest możliwe.. Confused Pieniądzę rządzą..Smutne,ale prawdziwe.

mike napisał:

mike,co to znaczy "ale zebaaś".....? Question Laughing Laughing


Ostatnio zmieniony przez Wiki dnia Wto Sie 14, 2012 9:19 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
June



Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 329

PostWysłany: Wto Sie 14, 2012 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RMFowi zawdzięczamy dziś nie tylko łaskę w postaci trzech utworów Queen więcej, niż zwykle i kilku rozdanych płyt, ale również zamieszczenia linku do występu z niedzieli w jakości HD... Nie no, już bez sarkazmu. Chciałam wczoraj komuś pokazać i nie umiałam znaleźć niczego kręconego czymś innym niż kalkulatorem czy słoikiem po ogórkach, a oficjalny kanał mi nie przyszedł do głowy. http://www.youtube.com/watch?v=YzoyDILKlhY&feature=player_embedded
_________________


Prześpij się trochę.
Nie udzielaj rad.
Dbaj o zęby i dziąsła.
Ron Padgett, Jak stać się doskonałym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
onifer



Dołączył: 19 Maj 2012
Posty: 11
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Sie 14, 2012 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haes82 napisał:
onifer napisał:
Fajnie, pierwszy etap wygrała kobieta która w trzech ulubionych piosenkach zespołu QUEEN umieściła "I was born to love you", co przecież napisał solowo Freddie a nie grupa Queen i nawet fakt późniejszego umieszczenia na płycie Made in Heaven niewiele tu zmienia.


Absolutnie się nie zgadzam. Wraz z umieszczeniem utworu na płycie "Made in Heaven" piosenka stała się piosenką zespołu Queen. Być może kolega/koleżanka nie jest do końca tego świadom(a), ale wszystkie utwory na MiH, nawet jeśli były znane wcześniej, zostały znacząco "podrasowane" przez Briana, Rogera i Johna - ścieżki instrumentów nagrane były od nowa i znacząco różnią się od oryginału.

Być może zaszło nieporozumienie z GH3 - tu faktycznie piosenki solowe brano "na żywca" i ich zamieszczenie faktycznie nic nie zmienia - są nadal piosenkami solowymi.


a ja absolutnie nie zgadzam się z Tobą Smile

To, że mam mało postów na forum nie znaczy że jestem nowicjuszem jeśli chodzio Queen Very Happy , bo słucham Queen i jestem ich wiernym fanem od ponad 20 lat i napiszę nie skromnie, chyba dość nieźle znam całą historię grupy ze szczególami- tak że nie pomyliłem GH3 z niczym innym.

Oczywiście, że IWSBTL i parę innych dostały nowe brzmienie na płycie Made in Heaven i chyba wszystkie brzmią lepiej niż solowe oryginały, ale nie umniejsza to faktu, że jednak ciężko zaliczyć IWSBTL jako piosenkę Queen- jest to w dalszym ciągu solowy pomysł Freddiego. I wielce prawdopodobne, że gdyby Freddie nie napisał tego utworu to Queen raczej nie pokusiłoby się o piosenkę w tym stylu. No ale to już jest gdybanie:) Sprawa jest oczywiście dyskusyjna i każdy ma prawo do własnego zdania ale ja będę się upierał przy swoim.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bogdan999



Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 132

PostWysłany: Wto Sie 14, 2012 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchającej zwycięskiej opowieści o tym od czego się zaczęła przygoda z Queen Pana Jacka z Pszczyny (a przecież pytanie było za co najbardziej cenisz Queen), utwierdziłem się w przekonaniu, że tych odpowiedzi nikt nie czytał, a konkurs był zorganizowany tylko po to, żeby wyciągnąć od nas naiwnych dane osobowe. Przykre... Dwa razy się starałem, a wygrywa odpowiedź nie na temat (jak było rano to nawet nie wiemy).

A opowieść Pana Jacka - usłyszał 20 lat temu I want to break free z kasety taty i nie był na Q+AL bo był za granicą. To drugie pomijam, ale to miało być za co cenisz Queen, a nie od czego zaczęła się Twoja przygoda. A rano to w ogóle była kompromitacja bo pani Ania tylko jęknęła i rozłączyła się.

Mimo wszystko - gratuluję tym którym się poszczęściło, także we wcześniejszych konkursach biletowych. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
haes82



Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 757

PostWysłany: Wto Sie 14, 2012 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

onifer napisał:

I wielce prawdopodobne, że gdyby Freddie nie napisał tego utworu to Queen raczej nie pokusiłoby się o piosenkę w tym stylu.


Zaprawdę, zaprawdę powiadam Ci - nie takie rzeczy już zamieszczali na swoich albumach.
_________________
Zdeklarowany brianofil, korwinista oraz wyznawca Latającego Potwora Spaghetti.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
June



Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 329

PostWysłany: Wto Sie 14, 2012 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie słuchałam zakończenia konkursu, ale autentycznie czekałam na telefon ^^.
Podejrzewałam, że wybiorą jakąś wypowiedź, która zawierała tylko sentymenty na temat "jak to się zaczęło i jak Queen towarzyszyli mi w każdym momencie mojego życia"... Ale i tak ten konkurs był fajną zabawą. Pierwszy raz w życiu miałam nadzieję, że coś wygram Razz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kapelutek



Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 261
Skąd: Rzeszów/Szczecin

PostWysłany: Wto Sie 14, 2012 11:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ tam nie gadajcie głupot, że w takich konkursach wszyscy są podstawieni i tak naprawdę nikt nie wygrywa Cool

Odkąd wygrałam spotkanie z Borsukami z Interii.pl, to mam wiarę w ten świat, chociaż nie ukrywam, że do dziś nie mogę zrozumieć jak to się stało, że mnie wybrali i że mogłam mieć takie sakramenckie szczęście Shocked Laughing

Więc proszę mi tutaj nie pesymizować i nie hejtować Very Happy

PS> W tym konkursie RMF teraz nie brałam udziału, bo stwierdziłam, że już swoje zdobyte autografy mam i dam szanse innym Cool Z moim szczęściem gdybym brała udział, to nie zdziwiłabym się wygranej Laughing (kama coś o tym wie Razz )
Ale jestem cfaniak, dam piątaka Razz
_________________
Rock'n'roll!!!

Obsession of Roger - sory gajs:D
Dlaczego z powodu mojego nicku wszyscy myślą, że jestem mężczyzną O_O? Uroczyście oświadczam, że pełnokrwista ze mnie kobita:D


Ostatnio zmieniony przez kapelutek dnia Wto Sie 14, 2012 11:12 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
June



Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 329

PostWysłany: Wto Sie 14, 2012 11:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no, może i płyty i spotkania rozdawali naprawdę, ale jakoś nie potrafię uwierzyć w to, że przez dwa tygodnie nikt w RMFie nie potrafił wylosować trzystu baniek zamiast dwóch tysięcy... I jak to jest możliwe, że małe kwoty w lotto wygrywają pojedyncze osoby, ale jak jest kumulacja, to wygrywa dziesięć osób? Very Happy Wiem, wieeem, jestem jedną wielką chodzącą teorią spiskową (a w paskach nawilżających w maszynkach jednorazowych jest tak naprawdę środek na porost włosów... mwahahaha).
_________________


Prześpij się trochę.
Nie udzielaj rad.
Dbaj o zęby i dziąsła.
Ron Padgett, Jak stać się doskonałym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kapelutek



Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 261
Skąd: Rzeszów/Szczecin

PostWysłany: Wto Sie 14, 2012 11:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

June napisał:
Nie no, może i płyty i spotkania rozdawali naprawdę, ale jakoś nie potrafię uwierzyć w to, że przez dwa tygodnie nikt w RMFie nie potrafił wylosować trzystu baniek zamiast dwóch tysięcy... I jak to jest możliwe, że małe kwoty w lotto wygrywają pojedyncze osoby, ale jak jest kumulacja, to wygrywa dziesięć osób? Very Happy Wiem, wieeem, jestem jedną wielką chodzącą teorią spiskową (a w paskach nawilżających w maszynkach jednorazowych jest tak naprawdę środek na porost włosów... mwahahaha).


A no pieniądze, no to co innego. Z mataczeniem w tym względzie się bardziej zgodzę Razz A ja też lubię teorię spiskowe, nic mnie tak nie zajmuje jak oglądanie miliona filmów na youtubie na ten temat;D Drugi moj najczęściej wyszukiwany temat, zaraz po Q;D
_________________
Rock'n'roll!!!

Obsession of Roger - sory gajs:D
Dlaczego z powodu mojego nicku wszyscy myślą, że jestem mężczyzną O_O? Uroczyście oświadczam, że pełnokrwista ze mnie kobita:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
June



Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 329

PostWysłany: Wto Sie 14, 2012 11:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Ci, że kiedyś obejrzałam na YT amatorski film na temat WTC i nic nie jest już dla mnie takie oczywiste, tak więc... Ale kończę już ten offtop, jak coś to pisz na pw, może też to widziałaś ^^.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31  Następny
Strona 29 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek