FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Nawiązania do Queen
Idź do strony 1, 2, 3 ... 29, 30, 31  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pafnucy



Dołączył: 02 Lip 2004
Posty: 227
Skąd: Piechowice/Jelenia Góra

PostWysłany: Wto Lip 13, 2004 7:31 pm    Temat postu: Nawiązania do Queen Odpowiedz z cytatem

w roznych filmach,grach czy innych piosenkach mozna znalezc rozne nawiazania do Queen...
Cowboy Bebop - takie super anime jeden z odcinkow ma tytul "Bohemian Rhapsody" a na koncu odcinka jest napis "easy come easy go"
Manga Cowboy Bebop tom 1 - jedna historyjka nosi tytul "We Will Rock You"
w grze Dragon Quest VIII jest koles ktory po zabicu przeciwnika zawsze mowi : "Another One Bites The Dust"
piszcie jak znacie inne


Ostatnio zmieniony przez Pafnucy dnia Sro Lip 20, 2011 6:23 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
Szah-Al



Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 210
Skąd: Polska

PostWysłany: Wto Lip 13, 2004 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To co ja zapodam jest bardzo ubogie i pewnie i tak wszyscy o tym wiedzą Wink ; na MTV classic w czasie przerw między reklamówkami pojawia się logo MTV C, w które opatrzone jest dosłownie sekundowym urywkiem Bohemian Rhapsody Smile .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Wto Lip 13, 2004 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szah-Al napisał:
To co ja zapodam jest bardzo ubogie i pewnie i tak wszyscy o tym wiedzą Wink ; na MTV classic w czasie przerw między reklamówkami pojawia się logo MTV C, w które opatrzone jest dosłownie sekundowym urywkiem Bohemian Rhapsody Smile .


To prawda, można usłyszeć głos Freddie'go: "...escape from reality..."
A teraz moja kolej: skoro jesteśmy przy "Another One Bites The Dust", to jest taka gierka "Red Faction 2" (straszna kaszana, "jedynka" było o niebo lepsza Twisted Evil ), w której podczas jechania swoistą formą przyszłościowego czołgu (czy czegoś w podobie) i siania zniszczenia wśród przeciwników, jedna z osób z naszego oddziału krzyczy: "Another one bites the dust!"
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Spike Edney jr



Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 852

PostWysłany: Wto Lip 13, 2004 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Kaziee można znależć fragmenty anime"Neon Genesis Evangelion" z piosenkami wielu sławnych kapel ,a wsród nich kto?
Tak,robaczki ,QUEEN,np.BohRap oraz wiele innych.
THE END
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Wto Lip 13, 2004 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, są to dosłownie : - ) dwa słowa "...from reality"

Co do nawiązań, to w grach "Worms 2" i "Mechcommander" pada też kwestia "Another One Bites The Dust: po rozgromieniu przeciwnika.

W jednym z występów jakiegoś polskiego kabaretu był facet z wąsami i napotkał dresa, a drJednak najwiecej nawiąes do niego odezwał się tymi słowy "te, Freddie Mercury"

Pamiętajmy, że w "Złotopolskich" w rozmowach na Dworcu Centralnym w Warszawie wielokrotnie pojawia się nazwisko Fredek Merkury (dziadujący wokalista - gitarzysta - podrywacz), które angielscy tłumacze stacji TV Polonia skrzętnie przełożyli na Freddie Mercury.

W serialu "Miodowe Lata" i "Pensjonat Pod Różą" bohaterowie wypowiadali kwestię "Show Must Go On".

W książce "Dobry Omen" Terry`ego Pratchett`a główny bohater notabene Crowley : - ) jest diabłem i ma samochód o cudownych właściwościach: każa kaseta odsłuchiwana w samochodowym odtwarzaczu MC po dwóch tygodniach zmienia się w składankę Queen. Kilka fragmentów przytaczam z pamięci:

- Może byśmy czegoś posłuchali? - zapytał Azirafael Crowley`a - Co ty tam masz? "Muzyka klasyczna", brzmi nieźle.
Po włożeniu rzeczonej kasety do odtwarzacza rozległo się charakterystyczne dudnienie gitary basowej: "Another One Bites The Dust" Vivaldiego, następnie takie przeboje, jak "Fat Bottomed Girls" Mozarta, "I Want To Break Free" Strauss`a, ale i tak nic nie przebiło "We Are The Champions" Czajkowskiego.

Crowley gorączkowo szukał kasety nie będącej albumem Queen. W końcu znalazł NAJWIĘKSZE KOMPOZYCJE MOZARTA - włożył do czytnika, chwila ciszy i rozległo się z głośników:
"I see a little silhuetto of a man"
- Dlaczego? - załkał.
- Boś na to zasłużył, Crowley - odrzekł głosem Mercury`ego Belzebub.

- Potrzebujemy tylko Radia Ga Ga
- Potrzebuję tylko tego, czego nie ma - mruknął Crowley.

Crowley`owi udało się nagrać diabła konkurenta na taśmę. Zastanowił się:
- ...a może zacząć go odtwarzać i odtwarzać, aż nie zmieni się we Freddie`go Mercury?
Wzdrygnął się.
- Nawet on nie zasługuje na taki los.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Wto Lip 13, 2004 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

crowley napisał:
W książce "Dobry Omen" Terry`ego Pratchett`a główny bohater notabene Crowley : - ) jest diabłem i ma samochód o cudownych właściwościach: każa kaseta odsłuchiwana w samochodowym odtwarzaczu MC po dwóch tygodniach zmienia się w składankę Queen.


Czyżby utwory Queen dotarły do Świata Dysku Wink Question
Chyba zacznę się rozglądać za tą książką, bo jest jedną z niewielu Pratchett'a przeze mnie nie przeczytaną... a tak wogóle to Terry wymiata Cool
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Szah-Al



Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 210
Skąd: Polska

PostWysłany: Wto Lip 13, 2004 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze jedno choć z tematem związane tak na 50% Very Happy. W najnowszym CD-Action w wersji DVD (nie CD!) w dziale BONUS DVD znajduje się Bohemian Rhapsody po japońsku. Wykonanie takie se (nie wiem czyje) ale jest Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dolores



Dołączył: 04 Lis 2003
Posty: 251

PostWysłany: Wto Lip 13, 2004 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeden z dżingli RMF-u brzmi podobnie do stylu Queen. Szczególnie brzmienie gitary. Jest to oczywiście zamierzone. Zwykle zaraz po tym ( lub przed ) leci jakiś kawałek Queen.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Wto Lip 13, 2004 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoją drogą Dobry Omen przeczytałam bo kocham Omen a tu miałam niespodzianke z watkiem Queen. Co do nawiązan hmm>.... W wielu serialach się pojawia jakaś piosenka czy kawałek. Musze brata przydusić kinomana. A w jakims komiksie Swiat Komiksu był rysunek Freda w histori o zabicju znanej osoby juz nie pamiętam kogo dość ciekawy pomysł chyba coś w stylu,że to kosmici czy FBI.
Swoją drogą dlaczego się nie słyszy,że ktoś widział gdzieś Freddiego a tylko ciągle widzą Elvisa? Wink Może Freda porwali kosmici? Wink
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mj89



Dołączył: 21 Sty 2004
Posty: 54
Skąd: Sopot

PostWysłany: Wto Lip 13, 2004 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest taki ekstra serial w stylu The Simpsons (btw w tej kreskówce jest też bardzo dużo nawiązań do Queen) pod tytułem "Family Guy". Po prostu wymiata, jest za****sty Very Happy. Jak do tej pory naliczyłem 3.
Odcinek Dammit Janet; Stewie (roczne dziecko, które za wszelką cenę chce podbić świat i pozbawić życia własną matkę) wykopał ogromną dziurę, a gdy wpadł do niej jakiś przedszkolak, zakopał dół i odszedł śpiewając "Steve walks warily down the street, with his brim pulled way down low"
Odcinek Let's Go To The Hop; Peter (główny bohater) na samym końcu odcinka przyjmuje identyczną pozę jak Freddie na okładce Made In Heaven, a następnie ekran jest zaciemniany tak, że widać tylko jego sylwetkę.
Odcinek Brian Does Hollywood; nie kumam nic - za szybko mówią. Zrozumiałem tylko "Freddie Mercury" Smile
_________________
Stone Cold Crazy Little Thing Called Love Of My Life Is Real
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Wto Lip 13, 2004 11:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nawiązanie do Queen?

ostatnio w telewizji leci reklama jakiegoś gazowanego picia (bardzo sławnego Smile) i tam takie trzy panienki(tez bardzo slawne Smile) smiesznie przebrane za gladiatorki spiewają "We Will Rock You" Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
The_Doctor



Dołączył: 23 Cze 2004
Posty: 19

PostWysłany: Sro Lip 14, 2004 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Film pt. "Rekrut"- glowny bohater (Colin Farrel) grajac w pokera spiewa sobie pod nosem jedna zwrotke WWRY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AgataQueen



Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 285
Skąd: Dęblin

PostWysłany: Sro Lip 14, 2004 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja przez kazze sciągalam sobie teledysk stone cold crazy.okazalo sie ze obraz pochodzi z jakiegos anime Wink
_________________
"Tylko dobrzy umierają młodo
Po prostu lecą za blisko slońca
Będziemy pamiętać -Na zawsze..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Sro Lip 14, 2004 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli choodzi o amime to ja spotkałem się z Bohemian Rhapsody i We Are The Champions
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
usmc



Dołączył: 16 Lis 2003
Posty: 1272
Skąd: Galway / Kraków

PostWysłany: Sro Lip 14, 2004 11:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spike Edney jr napisał:
Na Kaziee można znależć fragmenty anime"Neon Genesis Evangelion" z piosenkami wielu sławnych kapel ,a wsród nich kto?
Tak,robaczki ,QUEEN,np.BohRap oraz wiele innych.

Pare takich udalo mi sie sciagnac. Mam WWTLF, Bohemian Rhaopsody, AOBTD, Stone Cold Crazy.
_________________
"Are you ready? Are you ready brothers and sisters?"

PFQ - Fan nr. 10 Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
MarcinN
Site Admin


Dołączył: 30 Paź 2003
Posty: 1159
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lip 14, 2004 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm... To może być tylko zbieg okoliczności, ale jedna z misji w GTA II nazywa się Radio Za Za. Treść zadania brzmi:
Cytat:
A new Zaibatsu drug mixed with Futuro FM's music is sending people crazy, which is what the Loonies are supposed to do. Reverse the situation.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jacek Szychowski



Dołączył: 04 Cze 2004
Posty: 100
Skąd: Lodz

PostWysłany: Sro Lip 14, 2004 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stephen King, "Regulatorzy" - w pokoju jednego z bohaterow wisi plakat Freddiego. W trakcie strzelaniny plakat zostaje ostro poszatkowany i spada z hukiem na podloge Very Happy
_________________
One flesh, one bone,
Two tits, John Deacon.
One heart, one soul,
one... sex position!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Q WOJTEK Q



Dołączył: 15 Cze 2004
Posty: 731
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro Lip 14, 2004 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w gierce Jagged Aliance 2 (zaje****gierka)po zabiciu kolesia mowi "Another on...."i na koniec hehehe Very Happy
_________________
Nie wdawaj sie w dyskusje z idiota, sprowokuje cie, sprowadzi do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mancin



Dołączył: 16 Gru 2003
Posty: 333

PostWysłany: Sro Lip 14, 2004 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
est taki ekstra serial w stylu The Simpsons (btw w tej kreskówce jest też bardzo dużo nawiązań do Queen) pod tytułem "Family Guy". Po prostu wymiata, jest za****sty . Jak do tej pory naliczyłem 3.
Odcinek Dammit Janet; Stewie (roczne dziecko, które za wszelką cenę chce podbić świat i pozbawić życia własną matkę) wykopał ogromną dziurę, a gdy wpadł do niej jakiś przedszkolak, zakopał dół i odszedł śpiewając "Steve walks warily down the street, with his brim pulled way down low"
Odcinek Let's Go To The Hop; Peter (główny bohater) na samym końcu odcinka przyjmuje identyczną pozę jak Freddie na okładce Made In Heaven, a następnie ekran jest zaciemniany tak, że widać tylko jego sylwetkę.
Odcinek Brian Does Hollywood; nie kumam nic - za szybko mówią. Zrozumiałem tylko "Freddie Mercury"

nie mówisz przypadkiem o kreskówce lecącej od roku na TV4 i nazwanej w Polsce "głowa rodziny"?,
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mj89



Dołączył: 21 Sty 2004
Posty: 54
Skąd: Sopot

PostWysłany: Sro Lip 14, 2004 10:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mancin napisał:
nie mówisz przypadkiem o kreskówce lecącej od roku na TV4 i nazwanej w Polsce "głowa rodziny"?,


Dokładnie Very Happy Tyle, że już niestety nie leci na TV4 Sad. Na szczęście mam wszystkie odcinki więc jest dobrze. Niektóre odcinki są naprawdę niezłe. Szkoda tylko, że tak wiele jest tam nawiązań do, że tak powiem, "amerykańsich" rzeczy, których my, Polacy, nie znamy i nie są śmieszne. Ale E. Peterbus Unum (nie wiem czy znasz) chyba każdego rozśmieszy Laughing
AAACH właśnie mi dostawca internetu łaskawie pozwolił wejść na hub, ale jestem szczęśliwy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Stone Cold Crazy Little Thing Called Love Of My Life Is Real
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Yin



Dołączył: 03 Lip 2004
Posty: 26
Skąd: Bytom

PostWysłany: Czw Lip 15, 2004 1:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem, czy znacie takiego piosenkarza/satyryka amerykanskiego: weird al yancovic. pała sie on glownie robieniem parodii i przerobek znanych piosenek. z tego co pamietam, przerobil 2 piosenki queen:

- "another one bites the dust" na "another one rides the bus" slowa pozmienial, melodie zostawil. swoja droga fajnie, pdoba mi sie:)

- "bohemian rhapsody" - slowa zostawil, melodie przerobil na polke, czyli znacznie przyspieszyl. jesli nie uznac tego za profanacje, to fajna zabawa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Czw Lip 15, 2004 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yin napisał:
"bohemian rhapsody" - slowa zostawil, melodie przerobil na polke, czyli znacznie przyspieszyl. jesli nie uznac tego za profanacje, to fajna zabawa


Bo-Rhap pana Yankowic'a to taka ciekawostka i dla fanów Queen i dla fanów Star Trek Wink

Wracając do tematu, to chyba nazwisko polskiego kabareciarza Grzegorza Halamy, wystarczy? Nie? Ja wiedziałem, że tak będzie Evil or Very Mad Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pafnucy



Dołączył: 02 Lip 2004
Posty: 227
Skąd: Piechowice/Jelenia Góra

PostWysłany: Czw Lip 15, 2004 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hm...była też taka piosenka "Hairs Like Brian May"albo coś w tym stylu, ale kto ją śpiewa to niewiem :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
Jacek Szychowski



Dołączył: 04 Cze 2004
Posty: 100
Skąd: Lodz

PostWysłany: Czw Lip 15, 2004 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z kolei pare lat temi niejaki Vanilla Ice "skomponowal" utwor pt. "Ice, ice baby" luzno oparty na samplach z "Under pressure" Wink
_________________
One flesh, one bone,
Two tits, John Deacon.
One heart, one soul,
one... sex position!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jacek Szychowski



Dołączył: 04 Cze 2004
Posty: 100
Skąd: Lodz

PostWysłany: Czw Lip 15, 2004 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A, i jeszcze jedno, tym razem nieco bardziej na powaznie Very Happy Jak wiemy Queen nie moglo juz nagrac muzyki do drugiej czesci "Niesmiertelnego", ale w jednej ze scen widzimy jak Mac Leod wchodzi do baru i uruchamia szafe grajaca. Po chwili slyszymy "A kind of magic"...
_________________
One flesh, one bone,
Two tits, John Deacon.
One heart, one soul,
one... sex position!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
abu



Dołączył: 17 Lip 2004
Posty: 22

PostWysłany: Sob Lip 17, 2004 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka miechów temu w TVP1 w programie sportowym wyświetlano zapowiedź rajdu Paris-Dakar. A jakie było tło muzyczne? Mustapha! Niewiarygodne, nie-singiel w TVP i to w godzinach dużej oglądalności (20)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Sob Lip 17, 2004 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj na forum.
Jak Chcą to TVP się stara. Jak były mistrzostwa świata we Francji, czasami prezentowali "najlepsze momenty" jakeś drużyny. i jak prezentowali Iran (chyba) to jako podkład muzyczny puścili Mustaphe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Sob Lip 17, 2004 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najwyraźniej Allah tak chciał... Allah akhbar, sallam aleikum, mustapha ibrahim Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AgataQueen



Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 285
Skąd: Dęblin

PostWysłany: Sob Lip 17, 2004 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja ostatnio widzialam na regionalnej lubelskiej w jakis wiadomosciach mowili o jakis koloniach.i tam maly zaspiewal we will rock you Wink i jeszcze jak jest na vivie polskiej reklama jakis zawodow skatebordowych lub czegos takiego,to na początku samym puszczają basik z "under preasure" I jeszcze jak byl kiedystaki program na 2 o bezdomnych co zakladali druzyny pilkarskie,to puszczali na koniec programu "we are the champions"to chyba tyle. Cool

P.S a tego mustaphe to ja slyszalam .
_________________
"Tylko dobrzy umierają młodo
Po prostu lecą za blisko slońca
Będziemy pamiętać -Na zawsze..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
abu



Dołączył: 17 Lip 2004
Posty: 22

PostWysłany: Sob Lip 17, 2004 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeszcze wspomnę o piosence The Darkness Don't Let The Bells End. I co? Solóweczka wyciągnięta z Somebody to Love! Może nie jest to easter egg, ale wart wspomnienia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 29, 30, 31  Następny
Strona 1 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek