FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Wspomnienia z dziecinstwa
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AgataQueen



Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 285
Skąd: Dęblin

PostWysłany: Nie Lip 11, 2004 2:17 pm    Temat postu: Wspomnienia z dziecinstwa Odpowiedz z cytatem

HELLO!!!
Chcialam Was sie pytnąć o śmieszne sytuacje z dziecinstwa związane z Queen.
Mam wujka,ktory ma na nazwisko Maj.Cale zycie myslalam ze to Brian Smile Bylam wpatrzona w telewizor,gdzie lecialy teledyski Queen i mowilam do mamy "mamusiu,prawda ze to moj wujek?bo ostatnio Martynka sie smiala ze nie" itp.Aż pewnego dnia,gdy mialam juz okolo 7 latek,przyjechal moj wujek Jarek Maj.Od tamtej pory mam inny pogląd na rzeczywistość.Przezylam wielki wstrząs psychiczny dowiadując sie o tym fakcie Laughing
A teraz kolej na Was. Wink
_________________
"Tylko dobrzy umierają młodo
Po prostu lecą za blisko slońca
Będziemy pamiętać -Na zawsze..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Nie Lip 11, 2004 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jako małe dziecko to zawsze miałem się za Freddiego... nawet sobie i siostrze wmawiałem że Freddie gdzieś żyje na wyspach ... Zawsze przebierałem się za Freddiego.. czy to był koncert Wembley '86, wtedy to prześcieradło na plecy jakąś korone z tektury, to coś do ubijania masła, spodnie białe i 'bawiłem' się w Freddiego (czasem nawet lałem na siebie zimną wodę zeby było realistycznie, bo tak jak Freddie chciałem być spocony Laughing ) najlepiej wychodziło mi: obkręt z mikrofonem w ręce tak jak to robił Freddie, trzymanie mikrofonu.tzn. ja miałem otwartą ręke a poprostu mikrofon na patyku sobie stał i ostatnie, odchylenie do głowy do tyłu lekko uchylenie plecow i nog do tyłu i 'łamanie' mikrofonu na kolanie...( po prostu kocham udawac Freddiego Laughing) to co teraz opisuje to przeżycia i naśladowanie Freddiego głownie z koncertu Wembley '86...

Ostatnio zmieniony przez Leniu dnia Nie Lut 27, 2005 12:46 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Nie Lip 11, 2004 4:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja w dzieciństwie często Freddiego udawałem, ale jakiś szczególnych momentów nie pamiętam Smile jak pomyślę i przypomnę sobie to napiszę Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Nie Lip 11, 2004 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam takich wspomnień, bo do 13 roku życia nie wiedziałem co to Queen. No dobra, wiedziałem, ale znałem tylko jeden utwór. Cieżkie dzieciństwo prawda? Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
piekarz_mercury



Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 151
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Lip 12, 2004 12:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bueheh.... ja wam opowiem cos takiego....

Dzien kub dwa po smierci Freddiego na tvp 2(chyba) był jakims program o nim... ja wtedy dosc malo rozumialam z tego co tam mowili.W koncu oni tam powaznie opowiadali o Freddie'm wiec ja jako maly brzdąc mało rozumiałam. I z tego calego programu w pamieci zostało mi jedno słowo a mianowicie "prostytutka". Teraz nawet nie jestem w stanie wam opisac co to byl za wywiad ale chyba wiecei o co chodzi....

Dokladnie rok pozniej w rocznice śmierci Freddiego byłam z rodzicami na jakiejs imprezie rodzinnej typu urodziny któregoś z dziadków. I akurat puscili wtedy w Tv klip I want to break free (chyba) Jakież było zdziwienie wszystkich gosci kiedy stanelam koło telewizora i powiedzialam " FAJNA Z NIEGO PROSTYTUTKA" wszystkim opadly szczeki..... 5 letnie dziecko i takie słownictwo....

Pózniej pamietam też ze po obejrzeniu z tata Live in Rio biegalam po domu z plazowym recznikiem na ramionach i udawalam ze mam dwie flagi na plecach;] kto widzial wie o co chodzi Very Happy
_________________
Don't stop me now I'm having such a good time!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Pon Lip 12, 2004 12:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no jak ja byłem mały to też imitowałem koncerty jako Freddie Very Happy
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Spike Edney jr



Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 852

PostWysłany: Pon Lip 12, 2004 8:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja siostra jest fanką Queen od 1989 roku.Kiedy w 1991 pojawił się teledysk "TSMGO" moja siotra nagrała go na video.Podobno kiedy go puszczała ,ja ubierałem białe rajstopki Very Happy białą koszulkę(vide Rock in Rio) ,tłuczek do ziemniaków(mikrofon) i śpiewałem razem z Freddim.
Miałem,wtedy 4 lata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Q WOJTEK Q



Dołączył: 15 Cze 2004
Posty: 731
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon Lip 12, 2004 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

majac gdzies 5-6 lat NAMIETNIE dziennie spiewalem We are the champions i tak spiewalem i spiewalem....oczywiscie mikrofon prowizoryczny najlepiej takie "cos" do ciasta :Dlatalem po całym mieszkaniu i spiewalem to były piekne chwile..... Smile
_________________
Nie wdawaj sie w dyskusje z idiota, sprowokuje cie, sprowadzi do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Wto Lip 13, 2004 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj, ciężko w moim przypadku mówic o wrażeniach z dzieciństwa, bo Queen zacząłem sie interesować w roku 2001.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Frederick



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 136

PostWysłany: Wto Lip 13, 2004 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o imitację to ze mną było super bo na kasetkach VHS miałem Rock In Rio, Budapeszt, Wembley i RaRe Live. Miałem wszystko czego potrzeba do Freddiego. Jakieś wąsy na sznurku, duże ciemne okulary, czapkę skórzaną czarną (wiecie o co chodzi -Buenos Aires - We Will Rock You), parę kurtek, podkoszulki, białe spodnie, frotki i najważniejsze (chyba nikt na to z was nie wpadł) mokrofon w postaci metrówki. Składałem sobie parę części w mikrofon, resztę prostowałem w postaci stojaka i swobodnie tym operowałem, jak Freddie (jestem genialny). I tak przez parę lat, aż pewnego dnia kiedy dawno nie udawałem Freddiego przygotowując się do codziennego show (współczuję rodzicom) próbowałem włożyć białe jeansy ale już wejść nie chciały, frotki sie popruły, nitka od wąsów pękła, podkoszulki gdzieś zginęły. Od tamego czasu wreszciue zacząłem SŁUCHAĆ. Ale nawet teraz jak oglądam sobie Wembley, Montreal to wchodzi tata do pokoju i śmieje się, że można Freddiego zaskarżyć do sądu bo normalnie naśladuje mnie perfekcyjnie i jeszcze śpiewa moje piosenki...
Pozdrawiam
_________________
Breathe, breathe in the air...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Sro Lip 14, 2004 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wy macie dobrze Very Happy jako szkraby oglądaliście se kasety Queen a ja się dopiero teraz tego dorobiłem Very Happy i chyba już nie wypada w wieku 17 lat biegać po domu z tłuczkiem do ciast, z kocem na plecach i śpiewać eeeeeeeeeeooooooooooooooooopppp Very Happy

ale co mi tam Very Happy
tylko gdzie ja znajde białe spodnie Shocked
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Lip 14, 2004 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi latanie po domu i spiewanie Queen nie przeszło do dzisiaj (no troche się ograniczyłem i teraz latam tylko po pokoju).

A co białych spodni ... jak nie możesz nigdzie znaleźć to załuż kalesony Razz
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Sro Lip 14, 2004 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MJK napisał:
Mi latanie po domu i spiewanie Queen nie przeszło do dzisiaj (no troche się ograniczyłem i teraz latam tylko po pokoju).

A co białych spodni ... jak nie możesz nigdzie znaleźć to załuż kalesony Razz


mamy podobne dziecinstwo Wink mi tez sie jeszcze cos takiego nie znudziło!! dalej biegam i spiewam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Sro Lip 14, 2004 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed chwilą posłuchałem całego Wembley i nie ograniczyło się tylko do spokojnego słuchania Smile (Bogu dzięki sam byłem w domu Very Happy)
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Sro Lip 14, 2004 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

art_mar napisał:
Przed chwilą posłuchałem całego Wembley i nie ograniczyło się tylko do spokojnego słuchania Smile (Bogu dzięki sam byłem w domu Very Happy)


jak ja jestem sam w domu i słucham Queen.. to słychac mnie na drugim koncu miasta... Rolling Eyes Razz Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Lip 14, 2004 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jakoś się juz nie wstydze spiewać ( Question ) w domu jezeli ktoś w nim. Po tylu latach takiego zachowania, ciężko się odzwyczaic, a rodzice się juz zdąrzyli przyzwyczaic. Zreszta jak nagrywałem swoją płytke to mówiłem "seniorom" żeby teraz siedzieli po cichu, bo mam sesje w pokoju i nie chce miec ich rozmowy na ścieżce pozniej. Haha.
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Sro Lip 14, 2004 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hahaha Laughing Laughing Laughing

ja tez sie nie wstydze spiewac Razz i bede dalej spiewał Twisted Evil Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Sro Lip 14, 2004 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mówię, że śpiewam jak jestem sam w domu, ale wtedy jest największa swoboda... no poza tym, że sąsiedzi walą w ściany, kiedy nie chcą mnie słyszeć Very Happy
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Sro Lip 14, 2004 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eeee niech walą ( u mnie tez walą ) ale co mnie/ich to obchodzi ? chce słuchac to słucham i moge sobie z tego powodu nawet szyby powybijać Exclamation

a tak po za tym, to nie ma ciszy nocnej Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Sro Lip 14, 2004 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do szyb to jedna omal by nie poszla Smile a co do dobijania (po raz kolejny Very Happy) to czy ja im zabraniam głośnego słuchania ? Very HappySmileCool
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Spike Edney jr



Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 852

PostWysłany: Sro Lip 14, 2004 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin napisał:
wy macie dobrze Very Happy jako szkraby oglądaliście se kasety Queen a ja się dopiero teraz tego dorobiłem Very Happy i chyba już nie wypada w wieku 17 lat biegać po domu z tłuczkiem do ciast, z kocem na plecach i śpiewać eeeeeeeeeeooooooooooooooooopppp Very Happy

ale co mi tam Very Happy
tylko gdzie ja znajde białe spodnie Shocked


Ja często robię sobie takie uczty muzyczne jak jestem sam w chałupie.
Najpierw puszczam sobie ,np.Wembley i śpiewam razem z Freddim Bohemian lub IWTBF ,a potem podkręcam sprzęt na maxa ,puszczam sobie The Prodigy i tańczę jak na Ravie.Wypas Cool Na szęście mieszkam w domu jednorodzinnym,bo inaczej byłby problem Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jacek Szychowski



Dołączył: 04 Cze 2004
Posty: 100
Skąd: Lodz

PostWysłany: Sro Lip 14, 2004 5:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh, nie wiem czy mozna to nazwac wspomnieniem z dziecinstwa, bo gdy ukazalo sie "Made in Heaven" mialem 14 lat... Anyway, pamietam jak dzis, ze kaseta (wtedy jeszcze nie bylo mnie stac na tak buzrujskie wynalazki jak CD Wink ) kosztowala 105,000 starych zlotych, kupa kasy jak dla czternastoletniego gowniarza Wink No wiec zebralem cala kase jaka mialem w chacie, oproznilem wszystkie swinki-skarbonki, przekopalem kieszenie (swoje, oczywiscie, zeby nie bylo Wink ) i jade na Rynek Balucki (kto jest z Lodzi ten wie Very Happy). Kiedy przychodzi do placenia - szok; kiedy przeliczalem mamone w domu na 100% bylo tam 105,000 a tu nagle okazuje sie ze jest tylko 101,500!!! Prawie mi lzy w oczach stanely; no ale babka ktora tam wtedy sprzedawala tak sie widac wzruszyla ze, wyglosiwszy wpierw text: "Widze ze naprawde lubisz Queen", sprzedala mi te kasete nieco taniej Very Happy
Nie musze chyba dodawac ze byl to jeden z fajniejszych dni w moim zyciu Smile
_________________
One flesh, one bone,
Two tits, John Deacon.
One heart, one soul,
one... sex position!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Q WOJTEK Q



Dołączył: 15 Cze 2004
Posty: 731
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro Lip 14, 2004 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Roger_Taylor napisał:
MJK napisał:
Mi latanie po domu i spiewanie Queen nie przeszło do dzisiaj (no troche się ograniczyłem i teraz latam tylko po pokoju).

A co białych spodni ... jak nie możesz nigdzie znaleźć to załuż kalesony Razz


mamy podobne dziecinstwo Wink mi tez sie jeszcze cos takiego nie znudziło!! dalej biegam i spiewam Wink


niejestescie sami:D
_________________
Nie wdawaj sie w dyskusje z idiota, sprowokuje cie, sprowadzi do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Grzybek



Dołączył: 26 Maj 2004
Posty: 100

PostWysłany: Sro Lip 14, 2004 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CORAX, ja niestety też....do 13 roku życia też nie wiedziałem co to Queen...a czasem jak leciało w radiu Boh Rap, to nie wiedziałem w czym sie zachwyca moja Mama Wink.
piekarz_mercury...chyba wiem o jaki Ci wywiad chodzi...na DVD go oglądałem...i on wtedy powiedział "Jestem muzyczną prostytutką" ( z tego co pamiętam ).
_________________
Brought to you by ...:::Grzybek:::...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Sro Lip 14, 2004 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grzybek napisał:
CORAX, ja niestety też....do 13 roku życia też nie wiedziałem co to Queen...a czasem jak leciało w radiu Boh Rap, to nie wiedziałem w czym sie zachwyca moja Mama Wink.


szczerze mowiąc to ja w radiu (bo chyba nigdy nie bylo) nie słyszałem Boh Rhap Confused jedyne co słyszałem to One Vision, Radio Ga Ga, Friends To Be Friends, Show must Go On i A kind Of Magic.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
izaqueen



Dołączył: 01 Lis 2003
Posty: 59
Skąd: Lębork

PostWysłany: Sro Lip 14, 2004 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja ogladajac Wembley doszlam do wniosku, ze Freddie umarl poniewaz tak bardzo pocil sie na koncertach Rolling Eyes
_________________
the bigger the better- in everything
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Frederick



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 136

PostWysłany: Sro Lip 14, 2004 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe fakt. moja mama kiedyś weszła do pokoju jak oglądałem Rock In Rio to powiedziała: "No ja nie dziwię się, że chłop umarł skoro była noc a on taki spocony biegał w podkoszulku".
Podczas oglądania Wembley ojciec wchodzi i myślał, że to koniec koncertu bo mówi "To koniec bo on taki spocony", a to dopiero Seven Seas Of Rhye". Smile
Pozdrawiam
_________________
Breathe, breathe in the air...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Sro Lip 14, 2004 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jacek Szychowski napisał:
(...) i jade na Rynek Balucki (kto jest z Lodzi ten wie Very Happy).


Na Bałuckim byłem raz w życiu... może nie nabyłem tam żadnej płyty, ale od tamtej pory mam w domu sznaucerka miniaturkę Wink No a tak wogóle to odradzam kupowanie (przynajmniej w dzisiejszych czasach) płytek z muzyką (jakąkolwiek) na takich ryneczkach...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Sro Lip 14, 2004 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... a tak po za wszstkim.. to dalej jestem dzieckiem i nie ma co narazie nawiązywac do tematu "wspomnienia z dziecinstwa".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Sro Lip 14, 2004 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... a tak poza wszystkim... to wszyscy jestesmy dziecmi na swoj specyficzny sposb Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek