FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
bardziej dla dziewczyn-chlopakow tez zapraszam do glosowania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

kto Waszym zdaniem kto jest najladniejszy w zespole Queen?
Freddie Mercury
32%
 32%  [ 39 ]
Roger Taylor
38%
 38%  [ 46 ]
Brian May
17%
 17%  [ 21 ]
John Deacon
10%
 10%  [ 13 ]
Wszystkich Głosów : 119

Autor Wiadomość
BoRhap



Dołączył: 12 Maj 2012
Posty: 98
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Sob Cze 09, 2012 1:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

June napisał:
John moim zdaniem robi trochę za tło jeśli chodzi o wizualną część Queen, ale nie jest tak, że mam go za brzydala, broń Boże XD. Po prostu pozostała część jest tak świetna, że... Smile.


... o właśnie Smile Ale dla mnie No.1 jest Bri Cool
_________________
"Be yourself, no matter what they say"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Nie Cze 10, 2012 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie John ma przeciętną urodę. Wychodzę na ulicę i widzę setki osób, które tak wyglądają. Czasem na zdjęciu wyjdą lepiej, ale głównie niespecjalnie. Nie są to brzydkie osoby, po prostu mało fotogeniczne. Gdyby John się zaczął malować tak jak tysiące dziewczyn czy choćby Freddie bardziej przyciągałby uwagę. :p

Co do głównego pytania najładniejszy był wg mnie Roger. Co nie znaczy, że uważam go za najprzystojniejszego. Ładne to są dziewczyny, a Roger miał najbardziej dziewczęcą urodę. Choć nie uważam go za piękność, ale ładny owszem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kalamburka



Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 288

PostWysłany: Sro Cze 13, 2012 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najśliczniejszy był wg mnie Roger. W latach 70, czyli długimi włosami przypominał dziewczynę. W latach 80 starał się być bardziej rockowy, ale z mizernym skutkiem, skoro mógłby chodzić po ulicach jako uczennica z IWTBF i mało kto by się kapnął Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Sro Cze 13, 2012 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
i mało kto by się kapnął

Oprócz setek tysięcy fanów. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kalamburka



Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 288

PostWysłany: Sro Cze 13, 2012 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

punkadiddle napisał:
Cytat:
i mało kto by się kapnął

Oprócz setek tysięcy fanów. Wink

Bardziej chodziło mi o resztę społeczeństwa (nie znającą Queen), ale celna uwaga Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Sro Cze 13, 2012 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja wiem, idealnie się kamuflował w damskim stroju, ale gdyby założył przebranie z klipu wzbudziłby jeszcze większe zainteresowanie i pewnie szybko by go zdemaskowano.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Olivierka



Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 41
Skąd: Krotoszyn

PostWysłany: Sob Sie 25, 2012 3:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się trochę rozpisze Wink

Moj typ oczywiście Roger. Nie spotkałam się nigdy z takim facetem. 1.79 cm czystego, chodzącego seksu szczególnie w latach 70. Uroda: delikatnie rysy twarzy, jasne blond włosy i przepiękne, duże, krystalicznie niebieskie oczy z iskierkami (lub jak ja to lubię określać, kurwikami Very Happy ). Wysoki, szczupły, długie nogi. Z bycia prawdziwy rockowiec: imprezy, alkohol, szybkie samochody i kobiety. Inteligentny, wszechstronnie utalentowany, podobajacy się i kobietom i mężczyznom (nie raz wchodzę na jego teledyski a tam piszą faceci którzy przyrzekają że nie są gejami ale Roger ich kręci Very Happy ), typ złego chłopca (nic tak nie pociąga większość kobiet wg mnie) no i oczywiście ten mocny, ostry głos z chrypą podczas śpiewania. Bardziej heteroseksualnym i męskim już nie można być Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Olivierka



Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 41
Skąd: Krotoszyn

PostWysłany: Sob Sie 25, 2012 3:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się trochę rozpisze Wink

Moj typ oczywiście Roger. Nie spotkałam się nigdy z takim facetem. 1.79 cm czystego, chodzącego seksu szczególnie w latach 70. Uroda: delikatnie rysy twarzy, jasne blond włosy i przepiękne, duże, krystalicznie niebieskie oczy z iskierkami (lub jak ja to lubię określać, kurwikami Very Happy ). Wysoki, szczupły, długie nogi. Z bycia prawdziwy rockowiec: imprezy, alkohol, szybkie samochody i kobiety. Inteligentny, wszechstronnie utalentowany, podobajacy się i kobietom i mężczyznom (nie raz wchodzę na jego teledyski a tam piszą faceci którzy przyrzekają że nie są gejami ale Roger ich kręci Very Happy ), typ złego chłopca (nic tak nie pociąga większość kobiet wg mnie) no i oczywiście ten mocny, ostry głos z chrypą podczas śpiewania. Bardziej heteroseksualnym i męskim już nie można być Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sob Sie 25, 2012 7:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uwielbiam te nazwy tematów.

Kiedyś na filmwebie ktoś zakładał tematy na profilu Piratów z Karaibów o nazwie "Jaka scena wam się tak średnio nie podobała, ale jednak podobała". Kochałem gościa.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek