FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
fenomen czy przyzwyczajenie...?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Spike Edney jr



Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 852

PostWysłany: Pon Sie 30, 2004 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Roger_Taylor napisał:
Spike Edney jr napisał:
Płyty to nie wszystko.Zespół ,może nie wydawać płyt ,ale i tak żyje w świadomości milionów ludzi.Np. tzw. "Dinozaury Rocka".Nie istnieją już wiele lat,najczęściej nie wydają nic nowego,ale codziennie jakiś dzieciak w RPA czy w Chorawacji znajduję u rodziców płytę "The Greatest Hits" QUEEN czy "II" LED ZEPPELIN i jest oczarowany tą muzyką.Nie trzeba sprzedać milionów płyt ,żeby zasłużyć na nieśmiertelność.Tak jak Queen na zawsze będzie się kojarzył z WWRY czy IWTBF,Led Zeppelin z STH ,Pink Floyd z AOBITW.Nieważne czy za 20 czy 50 lat,zawsze będą żyły w umysłach i zbiorowej świadomości.

Znane WWRY, WATC i BohRhap dlatego, że są znane z meczów ? O to Ci chodzi Question

Chodzi o to,że twórczość tych zespołów żyje własnym życiem.m.in. na imprezach masowych,ale to inna bajka.Głównie miałem na myśli,że każdy znów odkrywa ,np. zespoły,których słuchali wasi rodzice,np.Queen.Bo moi rodzice słuchali Stonesów,The Beatles,a ja też od czasu do czasu słucham ich.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Pon Sie 30, 2004 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się ze Spikem. Też czasami wracam doo Beathelsów, których słuchali moi rodzice. Mój tata przepada za Who Wants To Live For Ever i I Want to Break Free. Znam też wielu ludzi, którzy słuchają (czy są fanami) innych zespołów, a nawet gatunków muzycznych, a znają niektóre piosenki Queen i lubią ich posłuchać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pon Sie 30, 2004 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój ojciec (fan Erica Claptona) uwielbia Living On My Own
Moja mama (fanka Manaam) uwielbia Bohemian Rhapsody
Mój kolega z klasy (fan hop siupa) uwielbia Keep Yourself Alive
Mój inny kolega z klasy (fan hop siupa) uwielbia Radio Ga Ga , Living On My Own * oraz Get Down Make Love
Moja koleżanka z klasy (fanka Linkin Park) uwielbia The Show Must Go On
Mój kolega z osiedla (fan Kazika) uwielbia Who Wants To Live Forever oraz A Kind Of Magic

Jak widać Queen potrafi się dostać do każdego serca. Niestety są wyjatki, ale aż się miło robi gdy osoba szalejąca pod wpływem "nowej" muzyki stwierdza "O! to jest Queen, lubię ten utwór".

* kolega refren rozumiał jako "i rowerek" Very Happy
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
MarcinN
Site Admin


Dołączył: 30 Paź 2003
Posty: 1159
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sie 30, 2004 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale nikt z nich nie może powiedzieć, że lubią Queen. Rzecz w tym, że lubią (znają?) pojedyncze utwory, które, sam przyznasz, nijak nie mogą dać pełnego obrazu o 20-letniej twórczości zespołu.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pon Sie 30, 2004 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, to wszystko prawda, ale dobre i to Sad
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Spike Edney jr



Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 852

PostWysłany: Pon Sie 30, 2004 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MarcinN napisał:
Ale nikt z nich nie może powiedzieć, że lubią Queen. Rzecz w tym, że lubią (znają?) pojedyncze utwory, które, sam przyznasz, nijak nie mogą dać pełnego obrazu o 20-letniej twórczości zespołu.

Nie można wymagać od całego świata,żeby zachwycał się Queen i znał całą twórczość.Każdy lubi co innego.Ja się cieszę ,że przynajmniej choć trochę znają twórczość Queen.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MarcinN
Site Admin


Dołączył: 30 Paź 2003
Posty: 1159
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sie 30, 2004 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że nie. Mi nie musisz tego tłumaczyć (skoro śmieszą mnie deklaracje typu "skoro to Queen, to na pewno jest idealne", "Queen zrobiło absolutnie wszystko najlepiej").
Chodzi mi raczej o to, czy jest rzeczywiście się z czego cieszyć. Z faktu że pan Adam lubi jeden z usłyszanych w radio hitów Queen, a pani Lucynka lubi podśpiewywać "ol łi hir is rejdio gaga" w czasie obierania ziemniaków absolutnie nic nie wynika. Dla mnie to nie jest powód do zadowolenia czy przyczynek dla chwały Queen.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pon Sie 30, 2004 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak ludzie beda najwyzej wiedziec co to jest Queen to bede szczesliwy... nawet juz nie musza ich sluchac.. wiedza ogolna tez wazna Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Pon Sie 30, 2004 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MarcinN napisał:
Ale nikt z nich nie może powiedzieć, że lubią Queen. Rzecz w tym, że lubią (znają?) pojedyncze utwory, które, sam przyznasz, nijak nie mogą dać pełnego obrazu o 20-letniej twórczości zespołu.


lepszy rydz niż nic. Dla mnie pocieszające jest to, że przynajmniej niektóore piosenki są doceniane nawet prze starsze pokoolenie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
MarcinN
Site Admin


Dołączył: 30 Paź 2003
Posty: 1159
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sie 30, 2004 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rodzynek2 napisał:
lepszy rydz niż nic.
Być może, jednak mnie to już nie wzrusza.
rodzynek2 napisał:
Dla mnie pocieszające jest to, że przynajmniej niektóore piosenki są doceniane nawet prze starsze pokoolenie
A nie mogą to być przypadkiem utwory z ich młodości? Very Happy
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Pon Sie 30, 2004 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muzyka młodości moich rodziców to Elvis i Beathelsi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pon Sie 30, 2004 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MarcinN napisał:
nie mogą to być przypadkiem utwory z ich młodości? Very Happy


im mlodsze, tym lepsze Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Spike Edney jr



Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 852

PostWysłany: Pon Sie 30, 2004 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MarcinN napisał:
Oczywiście, że nie. Mi nie musisz tego tłumaczyć (skoro śmieszą mnie deklaracje typu "skoro to Queen, to na pewno jest idealne", "Queen zrobiło absolutnie wszystko najlepiej").
Chodzi mi raczej o to, czy jest rzeczywiście się z czego cieszyć. Z faktu że pan Adam lubi jeden z usłyszanych w radio hitów Queen, a pani Lucynka lubi podśpiewywać "ol łi hir is rejdio gaga" w czasie obierania ziemniaków absolutnie nic nie wynika. Dla mnie to nie jest powód do zadowolenia czy przyczynek dla chwały Queen.

Tak,ale Pani Lucynka będzie miała córkę miód malina,która w wieku 12 lat zacznie słuchać Queen.Przychodzi pani Lucynka z pracy,a tu u córy w pokoju leci jakaś fajna muza.Wchodzi i pyta się:"Cześć Córciu ! Czego słuchasz ? .A ona "Queen,mamo" ,"Ja bardzo lubię ich piosenkę "Radio GaGa,wspaniałej muzyki słuchasz córciu,jestem z Ciebie dumna"I tym sposobem muzyka Quen łączy pokolenia i rodziny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Szah-Al



Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 210
Skąd: Polska

PostWysłany: Pon Sie 30, 2004 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja może dialog zaserwuję (J to ja, K to taki kumpel; dialog nieco zubożony bo z pamięci Wink )
K: Czego słuchasz ostatnio?
J: Queen
K: Długo?
J: Coś 4 lata.
K: CZTAERY LATA i takie Shocked oczy
J: (jak do idioty) taa, 4 lata
K: To zapuść jakieś najbardziej znane kawałki, może gdzieś słyszałem
J: (puszczam We are the champions, IWTBF, Radio GaGa, We Will Rock You i parę utworów z Queen II)
K: No WATC znam i to We Will Rock You też znam i to WWRY to chyba coś podobnego w takiej reklamie leci.
J: (tłumaczę mu co z tą reklamą)
K: A poza tym oni mięli jeszcze jakieś dobre piosenki??? Bo te co puściłeś to mizeeeria...
J: (Kierowany nagłą chęcią zakończenia tematu) No wiesz, parę jeszcze można posłuchać Twisted Evil


Ostatnio zmieniony przez Szah-Al dnia Pon Sie 30, 2004 3:39 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avi



Dołączył: 18 Sie 2004
Posty: 96
Skąd: Krakow

PostWysłany: Pon Sie 30, 2004 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie można wymagać od całego świata,żeby zachwycał się Queen i znał całą twórczość.Każdy lubi co innego.Ja się cieszę ,że przynajmniej choć trochę znają twórczość Queen.

tak masz racje.Najwazniejsze jest chyba to, ze mimo iz ktos nie jest miłosnikiem Queen ,to muzyka i tak w jakim stopniu zostawila swoj slad w ich zyciu.
Moze nie uganiaja sie za albumami , nie sledza kiedy cos powiedza i jak wypadna ich idole , czy dostaną kolejna złota lub platynowa płyte ale maja ta swiadomosc ze Queen istnial i istnieje czy tego chcą czy tez nie .Mało tego Queen ma niesamowita magie i przyciaganie , ktora porwie jeszcze nie jednego Razz Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Pon Sie 30, 2004 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi rodzice.. jeszcze mnie chyba na świecie nie było (?) albo i byłem.. Kuili kasetę Wembley '86 i Greatest Video Flix II, jak twierdzą załują tego Laughing . Zrobie coś takiego jak Szah-Al. (J to ja, R to rodzice Smile)
J: czemu juz nie słuchacie Queen tak często?Very Happy
R: bo już nam sie to znudziło
J: jakto?! nie lubicie Queen?
R: ależ lubimy... i to bardzo, ale jak słyszymy dzień w dzień to już nam sie to nudzi poprostu.
Laughing Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MarcinN
Site Admin


Dołączył: 30 Paź 2003
Posty: 1159
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sie 30, 2004 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalna reakcja. Cudów nie ma. Pogadamy za 10 lat. Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pon Sie 30, 2004 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MarcinN napisał:
Normalna reakcja. Cudów nie ma. Pogadamy za 10 lat. Smile


ja slucham Queen od urodzenia (przeszlo lat 14)... a oznak znudzenia ich muzyka jeszcze nie bylo Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Pon Sie 30, 2004 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

art_mar napisał:
MarcinN napisał:
Normalna reakcja. Cudów nie ma. Pogadamy za 10 lat. Smile


ja slucham Queen od urodzenia (przeszlo lat 14)... a oznak znudzenia ich muzyka jeszcze nie bylo Smile

To tak jak u mnie. Nie ma oznak, a dodatkowo, dzień w dzień zdobywam coś więcej o nich.. bootlegi.. solowe nagrania itp. Smile I nie ma szans żebym to porzucił Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Pon Sie 30, 2004 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego jest czasami lepirj posłuchać jakiegoś innego wykonawcy. Tak dla odmiany.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
MarcinN
Site Admin


Dołączył: 30 Paź 2003
Posty: 1159
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sie 30, 2004 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok, wierzę wam. Chciałem tylko zaprotestować przeciw stwierdzeniom typu "Queen jest takie wspaniałe, że nigdy nikomu się nie znudzi". Kilku moich kolegów, którzy jeszcze dwa czy trzy lata temu nie widzieli świata poza Q obecnie słucha inną muzykę (jeden na przykład głównie Genesis i Yes, a drugi muzykę klasyczną), deklarują jednak cały czas spory sentyment do Q. Z resztą bardzo podobnie jest w moim przypadku.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pon Sie 30, 2004 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MarcinN napisał:
Ok, wierzę wam. Chciałem tylko zaprotestować przeciw stwierdzeniom typu "Queen jest takie wspaniałe, że nigdy nikomu się nie znudzi". Kilku moich kolegów, którzy jeszcze dwa czy trzy lata temu nie widzieli świata poza Q obecnie słucha inną muzykę (jeden na przykład głównie Genesis i Yes, a drugi muzykę klasyczną), deklarują jednak cały czas spory sentyment do Q. Z resztą bardzo podobnie jest w moim przypadku.


spoko MarcinN... rozni ludzie po swiecie chodza Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
MarcinN
Site Admin


Dołączył: 30 Paź 2003
Posty: 1159
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sie 30, 2004 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli nie jest ze mną tak tragicznie? No, popatrz. Od razu mi ulżyło. Razz
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pon Sie 30, 2004 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MarcinN napisał:
Czyli nie jest ze mną tak tragicznie? No, popatrz. Od razu mi ulżyło. Razz


tragicznie nie jest... ale pogadamy za 10 lat Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Spike Edney jr



Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 852

PostWysłany: Pon Sie 30, 2004 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MarcinN napisał:
Ok, wierzę wam. Chciałem tylko zaprotestować przeciw stwierdzeniom typu "Queen jest takie wspaniałe, że nigdy nikomu się nie znudzi". Kilku moich kolegów, którzy jeszcze dwa czy trzy lata temu nie widzieli świata poza Q obecnie słucha inną muzykę (jeden na przykład głównie Genesis i Yes, a drugi muzykę klasyczną), deklarują jednak cały czas spory sentyment do Q. Z resztą bardzo podobnie jest w moim przypadku.

Panie...jakbym ja cały czas słuchał Queen to by się przejadło i nie mógłbym spojrzeć.Interesuję się Queen na wielu płaszczyznach(nie tylko muzycznych),ale nie jestem ortodoxem,żebym puszczał ich muzykę non stop.Słucham,jak już wiele razy nadmieniałem ,różnych gatunków muzycznych(nawet HH szanuję).Ale co jakiś czas wracam do Queen ,słucham ciągle i znowu dłuższa przerwa.Tak cały czas.
Mamy takie samo spojrzenie na tą kwestię ,Marcinie Wink Bardzo mi miło z tego powodu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Pon Sie 30, 2004 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spike Edney jr napisał:

Panie...jakbym ja cały czas słuchał Queen to by się przejadło i nie mógłbym spojrzeć.Interesuję się Queen na wielu płaszczyznach(nie tylko muzycznych),ale nie jestem ortodoxem,żebym puszczał ich muzykę non stop.Słucham,jak już wiele razy nadmieniałem ,różnych gatunków muzycznych(nawet HH szanuję).Ale co jakiś czas wracam do Queen ,słucham ciągle i znowu dłuższa przerwa.Tak cały czas.
Mamy takie samo spojrzenie na tą kwestię ,Marcinie Wink Bardzo mi miło z tego powodu.

A kto powiedział, że ja nie słucham nic po za Queen? Razz
Już o tym pisałem i nie raz miałem dłuższe przerwy od Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pon Sie 30, 2004 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez co jakis czas slucham co innego niz Queen ale nigdy dluzszej przerwy i znudzenia nim nie bylo Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Crystal



Dołączył: 31 Paź 2003
Posty: 742
Skąd: z innego swiata

PostWysłany: Pon Sie 30, 2004 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to słucham tak wielu zespołów ze co jakis czas mam jakies przerwy w słuchaniu queen.
_________________
hayzee rider
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Pon Sie 30, 2004 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tak samo słucham duzo ale przerw niemiałem Smile i sie ciesze z tego powodu:) Smile
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Pafnucy



Dołączył: 02 Lip 2004
Posty: 227
Skąd: Piechowice/Jelenia Góra

PostWysłany: Pon Sie 30, 2004 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja jak sie naslucham innych zespolow i innej muzyki to az sie prosi pozniej zeby wrocic do queen Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek