FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
fenomen czy przyzwyczajenie...?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr^
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2003
Posty: 116
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Cze 10, 2004 1:20 pm    Temat postu: fenomen czy przyzwyczajenie...? Odpowiedz z cytatem

Zastanawiałem sie parokrotnie co jest takiego w queen, że nie potrafie sie tą muzyka znudzic Very Happy .Freddie powiedział, że nuda to choroba.Moze dlatego jego muzyka jest taka ponadczasowa?Co Wy o tym sądzicie?
Ps:Jestem na forum pare dni ale przyznaje- świetna to sprawa Very Happy
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
piekarz_mercury



Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 151
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Cze 10, 2004 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz co...mi sie wydaje ze to chyba jednak fenomen. nie potrafie jakos na dluzej zajac sie inna muzyka niz Queen. To jest poprostu jak bumerang. zawsze wraca. np. wczoraj siedze na lekcji i kolega ktory slucha hip hopu w pewnym momencie zaczyna spiewac I want to break free. to nie byl przypadek. ta muzyka nigdy mnie nie opusci! Very Happy
_________________
Don't stop me now I'm having such a good time!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Czw Cze 10, 2004 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moin zdaniem muzaka Queen, jest ponadczasowa, zresztą podabnie jak Elvisa Presley`a, czy Beathels`ów. to każdy zna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Cze 10, 2004 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenomen. To, ze taka plyta jak HOT SPACE sie tak dobrze sprzedala mozna tylko w ten sposob nazwac, okreslic... Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Czw Cze 10, 2004 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie muzyka Elvisa czy Bitelsów są dekadowe czyli obojętnie jaką by się ich piosenke słuchało odrazu kojażą się z stylem lat 50/60 przypuszczam ze malo mlodych ludzi slucha ich muzyki w przeciwienstki do Queen do ich muzyke nie mozna włożyc do żadnej szufladki bo oni byli ponadczasowi ponad stylem danej dekady
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Cze 10, 2004 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, muzyka Queen jest ponadczasowa. Dlatego moge być pewien że będąc juz na emeryturze wciąż będę słuchał tego zespołu i nie bede sie wstydził że to muzyka z końcówki XX wieku, skoro będzie modna przez dłuugie lata. Zresztą wspomniałem juz o tym w temacie o Johnie i za przykład podałem Another One Bites The Dust, ale także WWRY czy WATC nigdy nie stracą na swojej wartości. Myśle, że jest to The Miracle, że wszystko jest In The Lap Of The Gods i dlatego wciąż muzyka Queen jest A Kind Of Magic (hehe Scarab łapie to Razz )
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Juska



Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 44
Skąd: Zamosc

PostWysłany: Czw Cze 10, 2004 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, muzyka Queen jest ponadczasowa i nigdy się nią nie znudzę, zawsze odkrywam ją na nowo, ale tym bardziej zaskoczyło mnie, gdy przeczytałam, czy usłyszałam gdzies Freddiego mówiącego, że muzyka, którą tworzy Queen jest jednorazowa, po prostu do posłuchania i wyrzucenia, tak jak każdy inny towar w dzisiejszym świecie. Mam tylko nadzieję, że jaszcze wtedy nie zdawał sobie sprawy jak wielka jest muzyka, którą tworzy Queen...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Szah-Al



Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 210
Skąd: Polska

PostWysłany: Czw Cze 10, 2004 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muzyka Q jest oczywiście ponadczasowa, ale wydaje mi sie,że przez ogół troche niedoceniana. Jak mówi się (np. w radiu) o wielkich zespołach i piosenkarzach to o Queenie rzadko sie komuś przypomni. Ostatnio słuchałem jakieś tam audycji o najlepszych brytyjskich zespołach i o naszej ulubionej grupie nie było ani słowa! Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość






PostWysłany: Czw Cze 10, 2004 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-- USUNIETO --
Powrót do góry
Dolores



Dołączył: 04 Lis 2003
Posty: 251

PostWysłany: Czw Cze 10, 2004 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie. Podobnie było w moim przypadku, gdy pod koniec 1991 roku oczarowana These are the days, zaczęłam słuchać Queen. Chyba jednak nie do końca doecniałam ten zespół, gdy po 2-3 latach ich miejsce zajęli Cranberries i to na długie 8 lat. Queen zawsze byli ze mną, ale to było trochę jakby byli gdzieś z boku, traktowałam ich bardziej jako odskocznię od nieprzerywanego słuchania Cran. Niecały rok temu Queen wrócili na 1 miejsce i to ze wzmorzoną siłą. Dopiero teraz "doszły" do mnie kawałki, których jako 11-latka nie do końca rozumiałam. Doszło też dopiero niedawno do mnie jak cudowną płytą jest Barcelona. Kiedyś miałam kasete i nawet ją skasowałam bo po prostu jakoś mnie to nurzyło. Teraz pochłaniam każdą jej nute. Nie tylko zresztą Barcelona, ale ogólnie płyty Queen. Zawsze kiedy słucham cholernie koncentruję się na głosie Freddie'go i za każdym razem nie mogę uwierzyć, że można TAK ŚPIEWAĆ, chociaż w tym prezypadku to jest coś więcej niż śpiewanie... To jest FENOMEN. I wiem, że tak już zostanie. Cała czwórka jest po prostu super, są niezastąpieni, cholernie utalentowani, wiedzieli jak to wykorzystywać. Nikt inny tego nie potrafi. Cały czas szukam aż pojawi się zespół, który będzie budził we mnie takie emocje jak Queen, ale takiego zespołu już nigdy nie będzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Czw Cze 10, 2004 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lasha napisał:

To moj pierwszy post na tym forum. Witam wiec wszystkich serdecznie.



Te Ci witam serdecynie.
Masz rację do muzyki Queen chętnie się wraca i to chyba jest w niej najlepsze. to jest chyba jak marichuana Wink , tylko że bez negatywnych skutków (to aprpo innego tematu na tym forum).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Piotr^
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2003
Posty: 116
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Cze 10, 2004 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku Queen był zawsze na 1 miejscu.Od 12 lat jest to częsc mojego zycia wiec jest to chyba Fenomen. Inne zespoły choc dobre to nie ogarniaja mojej świadomości w taki sposób jak Queen.Freddie to najwiekrzy artysta xx wieku Very Happy Pozdrawiam wszystkich QueenManiaków Razz
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Melina Bulsara



Dołączył: 28 Paź 2003
Posty: 401
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Czw Cze 10, 2004 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko jest w paru zdaniach napisać to czym jest Queen - nie tylko jako zespół ale wszystko co jest z tym związane. Fenomen to dobre wyrażenie.
Ta Muzyka zawsze będzie ponadczasowa.

Queen to Magia, która towarzyszy mi od dzieciństwa, i która będzie ze mną już do końca i nawet dłużej.
Królowa, a przede wszystkim Freddie Mercury zawsze w moim sercu zajmował/a pierwsze miejsce i tak jest do tej pory, bez przerwy i tak będzie na zawsze! To moje życie po prostu...
_________________
Visca el Barça !
Keep Yourself Alive!
God Save The Queen!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Czw Cze 10, 2004 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Melina Bulsara napisał:
Królowa, a przede wszystkim Freddie Mercury zawsze w moim sercu zajmował/a pierwsze miejsce i tak jest do tej pory


czuje to samo Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Czw Cze 10, 2004 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Queen odkryło genialny sposób na nieśmiertelnośc, jakim jest brak przynależności do konkretnego stylu. Takie grupy, jak AEROSMITH cały czas tworzyły muzykę na jedno kopyto i słuch o nich zaginął. A Queen nie bało się z podniesioną głową wejść w dekadę muzyki pop i choć wiele fanów ich za to krytykuje to to było najrozsądniejsze co mogli zrobić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Pią Cze 11, 2004 12:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak jak juz kiedys gdzieś pisałem od samego dzieciństwa odkąd pamiętam muzyka Queen plontała się kołomnie od 7 lat zaczołem się nią interesować i co roku ta miłóść do Queen ciągle rośnie! Queen a przedewszystkim Freddie jest jedną z najważniejszych osób w mojim życiu i posostanie do końca.... To the end of time......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
pasquale



Dołączył: 24 Lis 2003
Posty: 378
Skąd: Września [WLKP]

PostWysłany: Pią Cze 11, 2004 12:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to chyba wszystko zostało powiedziane i nie pozostaje mi nic jak przyłączyć się do opinii poprzedników
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Melina Bulsara



Dołączył: 28 Paź 2003
Posty: 401
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Pią Cze 11, 2004 1:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

crowley napisał:
A Queen nie bało się z podniesioną głową wejść w dekadę muzyki pop i choć wiele fanów ich za to krytykuje to to było najrozsądniejsze co mogli zrobić.


No właśnie! Ja na przykład lata 80-te traktuje z takim samym uwielbieniem jak wszelki inny okres. Płyta Hot Space jest dla mnie genialna tak samo jak cała reszta. Nie umiałbym się zdecydować, którą płytę zabrać np. na bezludną wyspę... Ta własnie różnorodność jest wspaniała, bo każdy może wybrać coś dla siebie i dzięki temu Muzyka Królowej pozostanie z nami na zawsze :)
_________________
Visca el Barça !
Keep Yourself Alive!
God Save The Queen!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Pią Cze 11, 2004 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

różnorodność- to tego trzeba być wszechsronnie utalentowanym, czego Queen raczej nie brakuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Frederick



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 136

PostWysłany: Pią Cze 11, 2004 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest to, |e Queen jest ponadczasowy i to wszystko co tu piszecie kochani. Ja jeszcze chciaBem zwrócic uwage na to, |e my kochamy Queen od bardzo dawna (ja np. od 12 lat) i mimo tego, |e czasem jest sie zauroczonym innym zespoBem to i tak Queen jest na pierwszym. Ja na ten przykBad ostatnio miaBo slucham Queen, bo fascynuje mnie Pink Floyd (polecam nie tylko Dark Side Of The Moon i The Wall), ale wiem, |e jak obsBucham sie Pink Floyd to wróce do jeszcze bardziej obsluchanego mi Queenu. To jest piekne.
_________________
Breathe, breathe in the air...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
usmc



Dołączył: 16 Lis 2003
Posty: 1272
Skąd: Galway / Kraków

PostWysłany: Pią Cze 11, 2004 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niewiele zostalo juz do napisania wiec powtorze tylko co bylo napisane.

Ta muzyka ma COS. COS co kaze nam po pol roku przerwy wlozyc ponownie plyte do odtwarzacza i sluchac jej z wypiekami na twarzy jakbysmy jej nigdy nie znali. Zawsze znajdzie sie na niej cos nowego. Jakis inny utwor z plyty stanie sie naszym faworytem przez nastepne kilka tygodni by potem znow udac sie na poszukiwanie wsrod innych zespolow. A po pol roku nastepna plyta Queen itd. To COS jest tak silne ze kaze sie nam wypowiadac na forum o Queen a przeciez nie czynimy tego na forum kazdego zespolu ktorym w danym momencie jestesmy zainteresowani.

To COS to chyba jednak FENOMEN Very Happy
_________________
"Are you ready? Are you ready brothers and sisters?"

PFQ - Fan nr. 10 Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Avi



Dołączył: 18 Sie 2004
Posty: 96
Skąd: Krakow

PostWysłany: Pon Sie 30, 2004 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie FENOMEN.Muzyka Queen jest wyjatkowa , niepowtarzalna i ponadczasowa, bo jak nazwac fakt , ze ludzie ktorzy deklaryja ze nie lubia muzyki Queen od niechcenia w nieoczekiwanych chwilach nuca I want to break free, Radio Ga Ga lub cos innego.
Dla mnie Queen zawsze byl , jest i mysle ze zostanie nr 1 i nawet jezeli ich przez jakis czas nie slucham zawsze mam świadomosc ze mozna do Ich muzyki wrocic i dzieje sie tak zawsze ze zdwojona sila .Za kazdym razem odkrywam w Ich muzyce cos nowego i wspanialego.Piosenki . ktore wydawaly mi sie ze sa takie sobie stawaly sie niesamowitymi perelkami ktore moglam slucha w nieskonczonosc a te uznane nie traciły na sile dzialania.
Poza tym jak mozna wytłumaczyć fakt , ze Queen w dalszym ciagu zdobywa młodych wielbicieli, ktorzy tak jak inni zafascynowali sie Ich muzyka.
Mysle, ze wiele pokolen odejdzie z tego pieknego swiata a muzyka Queen ?........zawsze bedzie zywa i zostanie przez wiele lat w sercach swoich wielbicieli. Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pon Sie 30, 2004 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po prostu QUEEN to jedyny w swoim rodzaju FENOMEN
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pon Sie 30, 2004 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Avi napisał:
Poza tym jak mozna wytłumaczyć fakt , ze Queen w dalszym ciagu zdobywa młodych wielbicieli, ktorzy tak jak inni zafascynowali sie Ich muzyka.
Mysle, ze wiele pokolen odejdzie z tego pieknego swiata a muzyka Queen ?........zawsze bedzie zywa i zostanie przez wiele lat w sercach swoich wielbicieli. Razz


"The legend lives on" (Champions of the World) Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Pon Sie 30, 2004 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O wartoości zespołu nie świadczy liczba sprzedanych płyt, tylkoo jak bługo o nich się pamięta i chętnie słucha.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Pon Sie 30, 2004 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rodzynek2 napisał:
O wartoości zespołu nie świadczy liczba sprzedanych płyt, tylkoo jak bługo o nich się pamięta i chętnie słucha.

To najlepiej właśnie świadczy !Cool
Fenderek napisał:
Fenomen. To, ze taka plyta jak HOT SPACE sie tak dobrze sprzedala mozna tylko w ten sposob nazwac, okreslic... Wink

O masz Razz
Nie wydaje mi sie, ze gdyby QUEEN nie sprzedal tylu płyt co do tej pory, to nie byłby sławny.. to wręcz połowa sukcesu Smile
Tak samo jak Bohemian Rhapsody która dalej zajmuje czołowe miejsca w listach przebojów Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Spike Edney jr



Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 852

PostWysłany: Pon Sie 30, 2004 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Płyty to nie wszystko.Zespół ,może nie wydawać płyt ,ale i tak żyje w świadomości milionów ludzi.Np. tzw. "Dinozaury Rocka".Nie istnieją już wiele lat,najczęściej nie wydają nic nowego,ale codziennie jakiś dzieciak w RPA czy w Chorawacji znajduję u rodziców płytę "The Greatest Hits" QUEEN czy "II" LED ZEPPELIN i jest oczarowany tą muzyką.Nie trzeba sprzedać milionów płyt ,żeby zasłużyć na nieśmiertelność.Tak jak Queen na zawsze będzie się kojarzył z WWRY czy IWTBF,Led Zeppelin z STH ,Pink Floyd z AOBITW.Nieważne czy za 20 czy 50 lat,zawsze będą żyły w umysłach i zbiorowej świadomości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pon Sie 30, 2004 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spike Edney jr napisał:
Płyty to nie wszystko.Zespół ,może nie wydawać płyt ,ale i tak żyje w świadomości milionów ludzi.Np. tzw. "Dinozaury Rocka".Nie istnieją już wiele lat,najczęściej nie wydają nic nowego,ale codziennie jakiś dzieciak w RPA czy w Chorawacji znajduję u rodziców płytę "The Greatest Hits" QUEEN czy "II" LED ZEPPELIN i jest oczarowany tą muzyką.Nie trzeba sprzedać milionów płyt ,żeby zasłużyć na nieśmiertelność.Tak jak Queen na zawsze będzie się kojarzył z WWRY czy IWTBF,Led Zeppelin z STH ,Pink Floyd z AOBITW.Nieważne czy za 20 czy 50 lat,zawsze będą żyły w umysłach i zbiorowej świadomości.



az sie wzruszylem Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Pon Sie 30, 2004 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spike Edney jr napisał:
Płyty to nie wszystko.Zespół ,może nie wydawać płyt ,ale i tak żyje w świadomości milionów ludzi.Np. tzw. "Dinozaury Rocka".Nie istnieją już wiele lat,najczęściej nie wydają nic nowego,ale codziennie jakiś dzieciak w RPA czy w Chorawacji znajduję u rodziców płytę "The Greatest Hits" QUEEN czy "II" LED ZEPPELIN i jest oczarowany tą muzyką.Nie trzeba sprzedać milionów płyt ,żeby zasłużyć na nieśmiertelność.Tak jak Queen na zawsze będzie się kojarzył z WWRY czy IWTBF,Led Zeppelin z STH ,Pink Floyd z AOBITW.Nieważne czy za 20 czy 50 lat,zawsze będą żyły w umysłach i zbiorowej świadomości.

Znane WWRY, WATC i BohRhap dlatego, że są znane z meczów ? O to Ci chodzi Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pon Sie 30, 2004 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Roger_Taylor napisał:

Znane WWRY, WATC i BohRhap dlatego, że są znane z meczów ? O to Ci chodzi Question



WWRY i WATC kazdemu nie wiadomo jak i na jaki sposob kojarzy i kojarzyc sie bedzie z zespolem zwanym QUEEN Smile (no chyba ze ktos sie reklamy pepsi naogladal Wink )
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek