FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Ja jako Freddie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Pon Cze 07, 2004 11:55 am    Temat postu: Ja jako Freddie Odpowiedz z cytatem

Witam.Chcialbym sie podzielic z Wami chyba najciekawsza forma mojego holdu jaka udalo mi sie zlozyc Freddie'mu i zespolowi.Dwa lata temu,niedlugo po mojej studniowce postanowilem zrealiozowac cos co planowalem juz od dawna,a za co konkretnie zabralem sie przed 10 rocznica smierci piosnekarza wszechczasow(wtedy jednak nie zdazylem skompletowac wszystkich potrzebnych elementow).W prowdzonej przez moich rodzicow restauracji(teraz jest to w zasadzie tzw.dom weselny czyli miejsce organizacji wszelakich imprez okoicznosciowych)zorganizowalem dla ok.50 przyjaciol i znajmomych bal przebierancow.Sam oczywscie przebralem sie za Freddie'go...Zalezalo mi na tym,by jego kostium bylo jak najbardziej charekterystyczny,pracochlonny,trudny do wykonania a dzieku temu jak najbardziej spektakularny.I w ten sposbo urzeczywistnil sie od dawna kielkujacy w moje glowie pomysl przebrania sie za lidera Queen w sposb w jakim widac go ,w moim ulubionym ,niezwykle charektersytcznym klipie-I'm going slightly mad!Po wieletygodniowych poszukiwaniach udalo mi sie zdobyc niemal dokladna replike kazdego elmentu jaki posiada na sobie podczas klipu.Specjalnie na to okazje kupilem sobie szaro-czarny garnitur,maksymalnie na czubach wydluzone buty.Do bialej koszuli doszylem odpwiedniej wielkosci srebrne guziki.Matarial w "panterke"przepasajacy brzuch przerobilem adekwatnie do tego jaki mial na sobie Freddie.Kupliem biale rekawiczki i apaszke na szyje jak najbardziej odpowiadajaca tej jaka mial na sobie.Kwiatek w butonierce wzorwany na Freddie'go wykonany zostal na moje zamowienie.Podobnie na potrzeby przeobrazenia zostala przerobiona peruke(a dokladniej piszac cos w rodzaju naczepki na wlosy)odpwiednio przemalowna,podcieta,wystliozwana.Makijaz i fryzure niemal idelnie wzorwana na Mercury'ym wykonaly mi/na mnie(przez niemal 3 godziny!Wymagalo to tyle precyzji...)zaprzyjaznione fryzjerki i kosmetyczka.Bezposrednio po tej charketryzacji,bedac w kompletnym stroju,makijazu i fryzurze udalem sie do zparzyjaznionego fotografa ,kotry wykonal mi profesjonalna sesje zdjeciowa ,kotrej efekty mozecie obejrzec tu: www.zlot-queen.one.pl/q_michal/ (podziekowania dla Marcina N. za umiesczenia jej na serwerze)
Oczywscie na potrzeby sesji sprowadzilem tez kisc bananow widocznych na zdejciach!Jako Freddie funkcjonowalem tak przez cala impreze(profesjonalny makijaz okazal sie wyjatkowy trwaly)!
To wszytko powtorzylem na Drugim Ogolnoplskim Zlocie Fanow Queen w Nowym Miescie Lubawskim w zeszle wakacje.I choc dziewczyny(np.Bijou,Wiki,Basia-za co raz jeszcze dziekuje!) fryzure postawily bardziej na wokaliste The Cure niz Freddiego efekt znow byl imponujcy.Freddie'em bylem w zasadzie przez caly dzien...
Od paru miesiecy nie moge doczekac sie umiesczenia tych zdjec w miejscu,w ktorym powinny sie znalezc czyli na podstronie queen.pl dotyczacej ostatniego zlotu.Choc jak wiemy jest to zabieg raczej nie pracochlonny i czasochlonny...
Wszytkim zainteresowanym,tym ktorzy jeszcze ich nie widzieli moge je udostepnic, podobnie jak zdjecia z imprezy zorganiozowanej bezposrednio po sesji fotograficznej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pon Cze 07, 2004 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widziałam od pierwszego spotkania ,że jestes nie normalny Wink

Szkoda,że na Zlocie Ciebie nie bedzie Sad Bo byłes atrakcją na ostatnim Zlocie!! Miłe wspomnienie.

Faceci mają łatwiej do przebrania się!!!
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Queen_Collector



Dołączył: 23 Sty 2004
Posty: 201

PostWysłany: Pon Cze 07, 2004 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Buahahaha, te banany z głowy zjadł ktoś potem? Surprised
_________________
...Z WYKSZTAŁCENIA - PEDAGOG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Cze 07, 2004 5:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluje Ci pomysłu i cierpliwości w uzupełnianiu stroju.
Wiem, że było to dla Ciebie nie małe wyzwanie, a efekty są piorunujące.
Jako Freddie wyszedłeś całkiem obiecująco, natomiast stój fantastycznie.
Dobrze że w Polsce mamy takich ludzi jak ty, którzy raz na jakis czas lubia zmienic swoje tradycyjne ciuchy na jakieś inne, zaskakujące.
Ja ostatnio próbowałem kupić taką bluzę jaką miał Roger na Wembley'86 ale mieszkam na zadupiu i nie mieli takich w moim mieście.
Zakupiłem podobny do Rogera bluzy, bardzo przypominajacy T-shirt Briana May, chociazby z jego niedawnego występu z Zucchero w Londynie.
Lepsze to niż nic Smile
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Grzybek



Dołączył: 26 Maj 2004
Posty: 100

PostWysłany: Pon Cze 07, 2004 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podziwiam...
_________________
Brought to you by ...:::Grzybek:::...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
SoQ



Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 271
Skąd: Częstochowa / Katowice

PostWysłany: Pon Cze 07, 2004 11:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

naprawde fajnie Ci to wyszlo, moje gratulacje Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Ika



Dołączył: 13 Gru 2003
Posty: 481
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Cze 08, 2004 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super efekt, może następnym razem Roger?
_________________
Ika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Wto Cze 08, 2004 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Banany zostal zjedzone przez gosci na imprezie(sam nie lubie tych owocow o smaku mydla).Mam nadzieje Daga ,ze w slowie nienormalny masz na mysli "oryginalny w pozytywny sposob"Very Happy.Napewno,jeszcze nie raz uchartekterzyjue sie queen'owo.Byc moze na 4 Zlocie...
Zdjecia ze zlotu sa dostepne pod starym adresem: http://www.zlot-queen.one.pl/q_michal/ (swoja droga to MarcinN.umiescil je "od reki",Piotr^ zaslaniajc sie brakiem czasu,odmawia juz od paru miesiecy...)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Juska



Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 44
Skąd: Zamosc

PostWysłany: Wto Cze 08, 2004 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

naprawdę spox, jesteś b. oryginalny gościu.
Z Rogerem to chyba nie ma co próbować, był zbyt bezbarwny w porównaniu do Freddiego, ale właśnie może Freddie w innej odsłonie...? Mi się podoba jego wygląd z lat 70 (taki trochę demoniczny). Kto się na to porwie? Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Wto Cze 08, 2004 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestes podobny do Freddiego, juz na pierwszy rzut oka wiedziałem ze jestes podobienstwem Freddiego z teledysku I'm going slightly mad. Nawet na fotkach www.zlot-queen.one.pl/q_michal/ masz podobne "odruchy" do Freddiego mimo że fotki nie oddają pełnego realizmu. Gdyby kręcili teledysk I'm going slightly mad bez Freddiego, to na pewno miał byś tę rolę Laughing

I ja też sie staram by byc podobny do Rogera :> lub za Freddiego, mysle ze jak juz cos to pasuje mi rola Freddiego z teledysku A Kind Of Magic. Mam nadzieje ze niedługo bedzie ankieta ktory z nas bedzie bardziej podobny do Freddiego Laughing chyba zmienie nick Roger_Taylor bo upodobnianie do niego kompletnie mi nie wychodzi! Crying or Very sad mam nadzieje ze z Sir Freddim Mercurym bedzie inaczej Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kassik



Dołączył: 22 Lis 2003
Posty: 237
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Cze 08, 2004 3:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu starasz sie upodobnic do Rogera?? Nie masz sswojej osobowosci i swojego stylu?? SorX ale smiesza i irytuja mnie takie fazy "upodobniania" sie do swoich idoli.. dla mnie to pachnie fanatyzmem... Ale mlody jescze jestes a wiec RISPEKT Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Wto Cze 08, 2004 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kassik napisał:
Czemu starasz sie upodobnic do Rogera?? Nie masz sswojej osobowosci i swojego stylu?? SorX ale smiesza i irytuja mnie takie fazy "upodobniania" sie do swoich idoli.. dla mnie to pachnie fanatyzmem... Ale mlody jescze jestes a wiec RISPEKT Smile


kiedys nawet w szkole jakas nauczycielka mowila o IDOLACH i wymieniala - .... mozna sie do nich upodabniac... itp wiec nie widze w tym nic złego Rolling Eyes
i jak cie smiesza to sie nie przebieraj i nie komentuj innych
P.S. nawet organizatorzy zlotu mowia zeby sie upodabniac do członków grupy!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kassik



Dołączył: 22 Lis 2003
Posty: 237
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Cze 08, 2004 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz wydaje mi sie , ze chodzi tu o inne upodabnianie... Dla mnie robienie sie na kogos pod wzgledem fizycznym jest gupie gupie gupie..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kassik



Dołączył: 22 Lis 2003
Posty: 237
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Cze 08, 2004 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zeby tu kogos obrazac ale organizatorzy zlotu nie sa dla mnie jakims wyznacznikiem... A komentuje to bo jestesmy na forum i takie jest jego przeznaczenie...chyba ze ktos z nas pomylil adresy ale sadze ze nie bo i Ty "komentujesz" innych...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Queen_Collector



Dołączył: 23 Sty 2004
Posty: 201

PostWysłany: Wto Cze 08, 2004 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kassik dobrze prawi dać jej wódki Exclamation Laughing
_________________
...Z WYKSZTAŁCENIA - PEDAGOG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Wto Cze 08, 2004 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to sie juz nie odzywam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Queen_Collector



Dołączył: 23 Sty 2004
Posty: 201

PostWysłany: Wto Cze 08, 2004 3:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj RT, zaraz się obrażasz Surprised ciebie jeszcze nie widziałem w przebraniu, jego wydziałem ozgrozo....naszczęście tylko na zdjęciach.
_________________
...Z WYKSZTAŁCENIA - PEDAGOG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Wto Cze 08, 2004 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Queen_Collector napisał:
Oj RT, zaraz się obrażasz Surprised ciebie jeszcze nie widziałem w przebraniu, jego wydziałem ozgrozo....naszczęście tylko na zdjęciach.


eh QC nie obrazam sie Wink powiedzialem ze sie nie odzywam nie w tym sensie ze do Was tylko nie odzywam sie na ten temat wszystko jest OK Wink a tak po za tym to q_michal wygląda zaje***cie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Wto Cze 08, 2004 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ehmh.... Confused no tak szczeże mówiac to mi to wogle nie przypomina Freddiego... wogle te ubranie na Freddiem inaczej leżało, pasowało doskonale. A na tobie ten struj bez urazy ale wyglądasz śmiesznie... Surprised
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Wto Cze 08, 2004 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm...Nie wierze,zeby Kasia(co innego Queen collector gdyz On nie takimi rzeczami potrafi zaskoczyc...)krytykowala to co zrobilem.Przeciez to bylo jedynie epizodyczne(dwukrotne)oddanie holdu rzeczywscie istotnej dla mnie osobie a przy okazji swietne zabawa i umiejetne zrealizowanie nie lada wyzwania.Wszycy bezposredni swiadkowie tych wydarzen byli zadwoleni,nikomu to nie zaszkodzilo,wprowadzalo ciekawy nastroj..To nie ma nic wspolnego z udpodbnieniem sie do kogos,fanatyzmem,nie posiadaniem wlasnej a cudzej osobowsci-ze mna jest wrecz przeciwnie,nikogo nie zamierzam jednak o tym na sile przekonywac.
Marcin:przeprszam bardzo ,ze nie oddalem pelni relizmu... nie zachorowelm na Aids,nie sprawilem ,ze moje cialo ogromnie schudlo,nie wygladalem jak wrak czlowieka.Przyznaje moje niedpatrzenie...
Wszytkie elemnety kostiumy odpowiadaja moim rozmiarom,najwyrazniej wiec we wszytkich ubraniach musze wygladac smiesznie.Bez falszywej skormnosci:dla mnie efekt-zwlazszca ze 1szym razem-byl w pelni satysfakcjonujacy!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Wto Cze 08, 2004 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin napisał:
ehmh.... Confused no tak szczeże mówiac to mi to wogle nie przypomina Freddiego... wogle te ubranie na Freddiem inaczej leżało, pasowało doskonale. A na tobie ten struj bez urazy ale wyglądasz śmiesznie... Surprised


nie - q_michal jak juz mówiłem wygląda wspaniale!!

q_michal napisał:
Marcin:przeprszam bardzo ,ze nie oddalem pelni relizmu... nie zachorowelm na Aids,nie sprawilem ,ze moje cialo ogromnie schudlo,nie wygladalem jak wrak czlowieka.Przyznaje moje niedpatrzenie...


to normalne! i trudne do zrealizowania (nie wiem cz możliiwe ) jeszcze jak widzialem Twoje fotki ze zlotu inne... to wyglądałeś tez extra bo byłes bez bananów na głowie heh coz... nie chce sie bawic w jakiegos styliste ale powiem to - z bananami wygladasz super a bez bananow zaje***cie
to tylko moje zdane... nie bijcie..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Queen_Collector



Dołączył: 23 Sty 2004
Posty: 201

PostWysłany: Wto Cze 08, 2004 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bla bla bla, q-michał ze wzruszeniem i łzami w oczach czytałem twój wywód, i nie przyzwyczajaj się że każdy ci tu będzie bił brawo...bo jak widać tak nie jest i nie będzie.
_________________
...Z WYKSZTAŁCENIA - PEDAGOG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kassik



Dołączył: 22 Lis 2003
Posty: 237
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Cze 08, 2004 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie tak- q_michal- moje slowa nie byly skierowane w Twoim kierunQ Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Wto Cze 08, 2004 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kassik napisał:
To nie tak- q_michal- moje slowa nie byly skierowane w Twoim kierunQ Smile



tylko w moim Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Wto Cze 08, 2004 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

q_michal napisał:
Marcin:przeprszam bardzo ,ze nie oddalem pelni relizmu... nie zachorowelm na Aids,nie sprawilem ,ze moje cialo ogromnie schudlo,nie wygladalem jak wrak czlowieka.Przyznaje moje niedpatrzenie...
Wszytkie elemnety kostiumy odpowiadaja moim rozmiarom,najwyrazniej wiec we wszytkich ubraniach musze wygladac smiesznie.Bez falszywej skormnosci:dla mnie efekt-zwlazszca ze 1szym razem-byl w pelni satysfakcjonujacy!


żle mnie odebrałeś... przecież wiadomo ze nie bedziesz wyglądał tak jak Freddie, ale sam założyłeś temat, no cuż będąc szczery nie moge ci przyklaskać i powiedziećze "jakie to wspaniałe, o jakie ach i ech" chyba mam prawo wypowiedzieć się na temat tych zdjęć? widziałem i stwierdziłem sswoje, jak ktoś inny też by się przebrał zapewne wyglądał by też śmiesznie, np. jak ja bym się przebrał w struj Harlekina - jestem przeciwieństwm prawie wyglądy Freddiego więc mogło to by też kogoś rozbawić do rozpuku. Wink Ale sam pomysł jest dobry, świetny na imprezy no tylko ten problemik z wynikiem końcowym ale to już moje nie liczące się zupełnie zdanie którego nie przyjmój do swojej wiadomośći. Smile
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Sro Cze 09, 2004 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crowley vel Konfucjusz powiada:

Uważam, że naszą osobowośc kształtujemy, czy tego chcemy, czy nie w dużej mierze według zachowania najpierw rodziców, potem najbliższego otoczenia (kolegów / koleżanek), potem idoli. Te składowe tworzą potem, coś, co Kassik uważa, za "własną osobowość", z tym, że in all honesty to też jest kopia. Tyle, że kopia zmiksowana z innymi kopiami. Nie ma prawdziwej "osobowości", więc nie widzę powodu takiego ataku na Rogera.

Ażeby nie wywoływać tu wojny wszelkie bluzgi, mailbomby, wirusy, życzenia śmierci, zdjęcia powieszonych kotów, gwałconych szczeniąt i zdjęcia sześćdziesięcioletniego Rogera śpiewającego "Radio Ga Ga" proszę kierować na adres crowley@autograf.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Melina Bulsara



Dołączył: 28 Paź 2003
Posty: 401
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Sro Cze 09, 2004 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już prywatnie gratulowałem Ci q_michal i mam nadzieję, że to pamiętasz :P

Teraz wypowiem się tutaj. Ogólnie pomysł wspaniały, wykonanie fantastyczne! Robiłeś (robisz) to z wielką pasją i jestem pod wielkim wrażeniem. Na zlocie (II) Twoje przebranie może nie do końca było idealne (%) ale byłeś gwiazdą z tego co pamiętam (%) :P

Poza tym nie sądzę, aby przybieranie stylu danego artysty było złe czy też od razu "pachniało fanatyzmem" ;) Niech każdy robi co chce i wybranie sobie odpowiedniego stylu jest ok, jeżeli się z tym człowiek dobrze czuje. To, że ubierasz się podobnie (nawet na co dzień) np. do Rogera nie oznacza, że nie masz swojej osobowości... Także Roger_Taylor się nie przejmuj takimi pierdołami tylko rób swoje ;)
Ogólnie pan crowley wyraził to w dobry sposób :]

Widzę, że nie wszyscy tutaj rozumieją i nie czują o co w tym wszystkim biega (chodzi mi teraz o główny temat)... a chodzi przede wszystkim o hołd dla Freddie'go i to jest piękne i podziwiam Cię q_michał!
_________________
Visca el Barça !
Keep Yourself Alive!
God Save The Queen!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Sro Cze 09, 2004 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Melina Bulsara napisał:
...Także Roger_Taylor się nie przejmuj takimi pierdołami tylko rób swoje Wink
Ogólnie pan crowley wyraził to w dobry sposób :]


robie swoje i będe robił swoje, chodzi o to ze jak chce sie przebierac i upodabniac do Rogera to BĘDE to robił, crowley, Melina, dzieki za wsparcie Smile

Melina Bulsara napisał:
...chodzi przede wszystkim o hołd dla Freddie'go i to jest piękne i podziwiam Cię q_michał!


ja także Cie pozdiwiam i pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Sro Cze 09, 2004 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po co te kłótnie? jak toś chce się do kogoś upodobnić to jego wola i tyle. Przecierz nikomu krzywdy tymm nie zrobią
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Sro Cze 09, 2004 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rodzynek2 napisał:
po co te kłótnie? jak toś chce się do kogoś upodobnić to jego wola i tyle. Przecierz nikomu krzywdy tymm nie zrobią



krzywdy nie... ale najwidoczniej Kassik ma jakies obiekcje z tego powodu a przeciez (napisze to co kilka osob!) oddajemy HOŁD swoim IDOLOM (jakiemus muzykowi Queen)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek