FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Whitney Houston

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

lubisz Whitney?
tak
66%
 66%  [ 4 ]
nie
33%
 33%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 6

Autor Wiadomość
zgredzik



Dołączył: 20 Maj 2012
Posty: 1002

PostWysłany: Sro Sie 07, 2013 11:35 pm    Temat postu: Whitney Houston Odpowiedz z cytatem

nie bylo chyba o niej tutaj tematu. co sądzicie o niej, jej twórczości i osobowości?
ja uwazam ja za jedna z najlepszych wokalistek, bylem od zawsze fanem jej tworczosci i szczerze mowiac dlugo nie moglem pogodzic sie z tym ze odeszla tak wczesnie. nigdy nir ocenialem jej zycia prywatnego i prosze byscie tego aspektu nie oceniali. uwielbiam ja od zawsze i na zawsze Wink
zapomnialem dodac, że była takze piękna kobietą Smile
uwielbiam soundtrack do Bodyguarda i jej debiutancki album.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
haes82



Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 757

PostWysłany: Czw Sie 08, 2013 7:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jej nie trawiłem. Nie, że nieutalentowana, nie bawię się też zazwyczaj w ocenianie życia prywatnego (chociaż u niektórych, vide Michael Jackson, zwyczajnie się nie da). Po prostu - kompletnie nie moje klimaty, nie mój repertuar, nie moja pasja. O wiele bardziej podobały mi się dokonania takiej Celine Dion czy Mariah Carey - póki mnie jeszcze obchodziły solowe piosenkarki, bo teraz wypadłem z rytmu zupełnie.

Głos miała ładny, aksamitny i gładki, operowała nim świetnie. Piosenki jednak mi nie podchodziły szczególnie. A w takim "I will always love you" słyszę tylko i wyłącznie jedno przeciągłe darcie ryja. Ja wiem, że do TAKIEGO darcia ryja trzeba nie lada talentu, bo to nie wyciągnie nuty, to złamie się głos itp. - niewiele piosenkarek dałoby radę tak długo i sprawnie to robić. Tak więc ogromny szacun dla tej pani, ale jednak darcie ryja zostaje darciem ryja.

Zatem sorry - ale nie.
_________________
Zdeklarowany brianofil, korwinista oraz wyznawca Latającego Potwora Spaghetti.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keeganab



Dołączył: 20 Mar 2013
Posty: 83
Skąd: z Konstelacji Kasterberous

PostWysłany: Czw Sie 08, 2013 8:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daje nie, okropnie śpiewa Rolling Eyes
_________________
"In space no one can hear Queen"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
zgredzik



Dołączył: 20 Maj 2012
Posty: 1002

PostWysłany: Czw Sie 08, 2013 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haes - patrzac na wokalistki takie jak Whitney to Mariah Carey glosem jej dorownuje, jest to tez jeden z najpiekniejszych ale tez nieco 'ogranych' głosów. darcie w I Will Always Love You jest, ale jakie piekne darcie. jak nagrywala to to była w ciąży, więc wielki szacunek za ten utwor Wink
_________________
http://youtu.be/kaeFYigriek?t=4m14s


mercedes nówka od Ernesta, jo nie psujo ja ulepszom.
pyrsko, nie pyrsko!

~~Bercik
JAKI KRAJ TAKIE SERIALE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bogdan999



Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 132

PostWysłany: Czw Sie 08, 2013 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako wokalistkę - bardzo cenię Houston. Świetnie ustawiony głos, śpiewała z wieloma "smaczkami" i ozdobnikami, które miały znaczenie w interpretacji. Bardzo przyjemnie się jej słucha.

Z tego co pamiętam to wszystkie piosenki, które śpiewała były dla niej pisane i komponowane przez zawodowców - sama nie pisała ani muzyki, ani tekstów. Nie umniejsza to jednak moim zdaniem oceny Whitney jako artystki.

Wspomniane wyżej I will always love you to z kolei cover - w oryginale piosenkę śpiewała Dolly Parton (trochę zarobiła na tantiemach po śmierci W.H.... ).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zgredzik



Dołączył: 20 Maj 2012
Posty: 1002

PostWysłany: Czw Sie 08, 2013 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uwielbiam utwor który śpiewała w Bodyguardzie - "I Have Nothing". swietna piosenka, haes posluchaj Wink
_________________
http://youtu.be/kaeFYigriek?t=4m14s


mercedes nówka od Ernesta, jo nie psujo ja ulepszom.
pyrsko, nie pyrsko!

~~Bercik
JAKI KRAJ TAKIE SERIALE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Sie 08, 2013 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sorry, ale pisanie o darciu ryja w przypadku i will always love you jest totalnym nieporozumieniem. spytajcie tych, ktorzy zajmują sie spiewem na co dzien. to jest kawalek, na ktorym notorycznie wysypują sie w talent-showach wszystkie dziewczatka marzace o karierze i sądzące, ze potrafią dobrze spiewac. wydaje im sie, że jak pociagną wysoko i glosno, to wszyscy padną na kolana. nie padają... bardzo niewiele jest wokalistek znanych w swiecie muzyki, ktore bylyby w stanie udzwignac ten numer.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
haes82



Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 757

PostWysłany: Czw Sie 08, 2013 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
sorry, ale pisanie o darciu ryja w przypadku i will always love you jest totalnym nieporozumieniem (...) bardzo niewiele jest wokalistek znanych w swiecie muzyki, ktore bylyby w stanie udzwignac ten numer.


Przecież to mniej więcej napisałem - utwór jest bardzo trudny technicznie i wykonanie go jest powodem do dumy dla wykonawczyni. Co nie zmienia faktu, że mi taka stylistyka kompletnie nie odpowiada.

Zgredzik - posłuchałem, fajny kawałek, kolejny świadczący o dużym talencie Whitnej, ale... znam milion lepszych bardziej w moim klimacie.
_________________
Zdeklarowany brianofil, korwinista oraz wyznawca Latającego Potwora Spaghetti.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zgredzik



Dołączył: 20 Maj 2012
Posty: 1002

PostWysłany: Czw Sie 08, 2013 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haes82 napisał:

Zgredzik - posłuchałem, fajny kawałek, kolejny świadczący o dużym talencie Whitnej, ale... znam milion lepszych bardziej w moim klimacie.


ale ja też nie słucham takiego popu. wolę rocka i pop w wykonaniu mężczyzn (jakoś nie przepadam za damskimi zespołami czy samymi wokalistkami) ale Whitney jest wyjątkiem, tak jak (trochę wstyd mówić na tym forum ale) Lady Gaga. też lubię czasem posłuchać.
_________________
http://youtu.be/kaeFYigriek?t=4m14s


mercedes nówka od Ernesta, jo nie psujo ja ulepszom.
pyrsko, nie pyrsko!

~~Bercik
JAKI KRAJ TAKIE SERIALE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zgredzik



Dołączył: 20 Maj 2012
Posty: 1002

PostWysłany: Pią Sie 09, 2013 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

btw. Whitney dziś skończyłaby 50 lat..
_________________
http://youtu.be/kaeFYigriek?t=4m14s


mercedes nówka od Ernesta, jo nie psujo ja ulepszom.
pyrsko, nie pyrsko!

~~Bercik
JAKI KRAJ TAKIE SERIALE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
haes82



Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 757

PostWysłany: Pią Sie 09, 2013 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgredzik napisał:
haes82 napisał:

Zgredzik - posłuchałem, fajny kawałek, kolejny świadczący o dużym talencie Whitnej, ale... znam milion lepszych bardziej w moim klimacie.


ale ja też nie słucham takiego popu. wolę rocka i pop w wykonaniu mężczyzn (jakoś nie przepadam za damskimi zespołami czy samymi wokalistkami) ale Whitney jest wyjątkiem, tak jak (trochę wstyd mówić na tym forum ale) Lady Gaga. też lubię czasem posłuchać.


Spoko, ja też mam odpały w różnych kompromitujących kierunkach. Skoro taki Dundersztyc przyznał się publicznie do słuchania Stana Tutaja - to i ja się przyznam, że mam odchył od normy w kierunku tzw. eurodance'u. Na swoim twardzielu hoduję taki folder pt. "Queen Dance Traxx" (nawet gdzieś tam w najgłębszych czeluściach szafy chyba kaseta jeszcze jest, o ile jej jakieś plastikożerne istoty nie pożarły). O ile się nie mylę, wydawnictwo to spotkało się z druzgoczącą krytyką fanów Queen - ale ja, jako także niegdyś fan, dziś sympatyk eurodance'u, widzę tutaj kilka pozytywów.
_________________
Zdeklarowany brianofil, korwinista oraz wyznawca Latającego Potwora Spaghetti.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zgredzik



Dołączył: 20 Maj 2012
Posty: 1002

PostWysłany: Pią Sie 09, 2013 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eurodance - uwielbiam! szczególnie La Bouche i nieodżałowaną Melanie Thornton! oczywiście na moim topie jest też Corona i Snap! ale Dr. Albana czy Ace of Base nie mogłem nigdy przełknąć.
_________________
http://youtu.be/kaeFYigriek?t=4m14s


mercedes nówka od Ernesta, jo nie psujo ja ulepszom.
pyrsko, nie pyrsko!

~~Bercik
JAKI KRAJ TAKIE SERIALE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek