FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Dowcipy

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
golum



Dołączył: 25 Lut 2013
Posty: 4

PostWysłany: Wto Lip 16, 2013 7:39 pm    Temat postu: Dowcipy Odpowiedz z cytatem

<kolega chciał być cwany i wrzucic linki do spamu w poście po jakimś czasie, ale ponieważ mózg u niego równie mały i niesprawny jak kutas, więc mu nie wyszło...> reszta postów usunięta. pierwszego sie nie da, więc edytuje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Wto Lip 16, 2013 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jebie cie? Confused
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!


Ostatnio zmieniony przez Corey dnia Wto Lip 16, 2013 7:49 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keeganab



Dołączył: 20 Mar 2013
Posty: 83
Skąd: z Konstelacji Kasterberous

PostWysłany: Wto Lip 16, 2013 11:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

10kurzych jaj siedzi w rzędzie w lodówce.Pierwsze traca drugie:
-nie podoba mi się to dziesiąte.Całkowity brak kultury,punk jakiś.Powiedz mu,ze my tu wszyscy jedna druzyna!
drugie jajko mówi do trzeciego:
-pierwsze powiedziało,ze ten z tyłu nie pasuje do naszej druzyny.jeden za wszystkich wszyscy za jednego!
Po kolei jaja szepczą miedzy soba,w kocu dziewiate wali wprost do dziesiatego:
-wiesz co...nie pasujesz do nas,wyłamujesz się.Jesteśmy jak rodzina...taki "building team",e ten twój image...
Dziesiąte na to:
-ile mozna?Po raz kolejny powtarzam:Jestem kiwi!Kiwi!ja jestem kiwi! Laughing
_________________
"In space no one can hear Queen"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Pineza



Dołączył: 11 Lip 2013
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lip 24, 2013 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzy przyjaciółki po powrocie z dwutygodniowych urlopów dzielą się wspomnieniami.
Pierwsza mówi:
- Pierwszego wieczora poznałam jednego urzędnika. Trzynaście dni robił "podchody" no ale czternastego w końcu przespaliśmy się.
Druga:
- A ja poznałam pierwszego wieczora polityka. Przeleciał mnie tej samej nocy a potem przez trzynaście dni chodził za mną i prosił żebym nikomu nic nie mówiła.
Trzecia na to:
- W pierwszy wieczór na dyskotece zatańczyłam ze studentem, poszliśmy potem do mnie zakosztować trochę seksu i kiedy czternastego dnia wyszedł z łóżka i otworzył okno to tylko krzyknął - "O ku**a, to tu jest morze!"
_________________
Tego na pewno jeszcze nie masz, sprawdź teraz Albumy fotograficzne


Ostatnio zmieniony przez Pineza dnia Nie Wrz 01, 2013 12:33 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
haes82



Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 757

PostWysłany: Sro Lip 24, 2013 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dwóch sąsiadów, murzyn i biały chcą sprzedać swoje domy. Ta sama lokalizacja, ten sam standard, podobnie zadbane.

Pierwszy do tematu podchodzi biały. Przez dwa tygodnie szuka kupca, nie może znaleźć, wszyscy kręcą nosem, dają śmiesznie niskie oferty. Wtedy do akcji wkracza murzyn - i jeszcze tego samego dnia podpisuje umowy. Biał pyta:

- Ty, jak ci się to udało?
- Nie miałem murzyna za sąsiada!
_________________
Zdeklarowany brianofil, korwinista oraz wyznawca Latającego Potwora Spaghetti.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pitbull



Dołączył: 24 Lip 2013
Posty: 3

PostWysłany: Czw Lip 25, 2013 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siedzi dwóch starszych dziadków na ławeczce w parku i przechodzą dwie młode laski. Nagle jeden z dziadków do drugiego:
- Podrywamy dupy?
- Nie... Posiedźmy jeszcze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kriejtiw



Dołączył: 04 Lut 2012
Posty: 384

PostWysłany: Czw Lip 25, 2013 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sugeruję zmianę nazwy wątku na "spamboty - witamy się".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek