FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Queen + PSY
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Newsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy współpraca Briana z PSY ma sens?
Tak
15%
 15%  [ 5 ]
Nie
15%
 15%  [ 5 ]
Mam ochotę obciąć Brianowi włosy za ten pomysł
69%
 69%  [ 23 ]
Wszystkich Głosów : 33

Autor Wiadomość
DDelilah



Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 190
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Wto Cze 25, 2013 3:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haes82 napisał:


Tu troszkę młodzieńczej energii, tu fajna dupa, tutaj nieco egzotyki - Wielki Brian już się skończył, teraz mamy wesołego dziadunia, który stare lata chce spędzić w nieustannym radosnym zgiełku.

/.../ Ale tam nic nie kapie przypadkowo - jeżeli Brian w swojej muzycznej orgii nagra przypadkiem coś fajnego, to będzie fajnie. Ale on sam z siebie nie będzie się starał o to, aby to było coś wielkiego, monumentalnego godnego nazwy Queen

+1 000 000
Laughing Złote Usta 2013.
_________________
“Świat jest dość zasobny, aby zaspokoić potrzeby wszystkich, lecz nie dość zasobny, by zaspokoić chciwość każdego”
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BoRhap



Dołączył: 12 Maj 2012
Posty: 98
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Pon Lip 01, 2013 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja zgodzę się z Haesem. Brian kasy ma jak lodu - naprawdę nie musi imać się każdej możliwej współpracy, projektów, koncertów. Głównym celem obecnej trasy z Kerry jest zwrócenie uwagi na problemy i zagrożenia dotyczące życia dzikich zwierząt, a tu moim zdaniem chodzi o zabawę, odkrycie czegoś nowego, łączenie pokoleń. Mówicie, że Bri niszczy swoją Legendę - ja mam nieco inne zdanie. Wiadomo, ma ogromne zasługi w świecie muzycznym, jest go za co cenić. Nie patrzy z pogardą na poczynania dzisiejszych "gwiazd", nie zaznacza swojej wyższości, a mimo tego, że "muzycznie" jest od nich całkowicie różny - chce dać coś od siebie i otworzyć się na to, co mają do zaoferowania. Ale to, że stara się iść z duchem czasu, wcale nie oznacza, że będzie jak owca ze stada podążał za większością i zachwycał się wszystkim, co jest modne Wink Przecież on dobrze wie, że takie Gangnam Style nie dorasta do pięt temu, co on tworzył z zespołem.
_________________
"Be yourself, no matter what they say"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anela



Dołączył: 03 Cze 2012
Posty: 186

PostWysłany: Wto Lip 02, 2013 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no dobrze, na pewno powodem nie są pieniądze. Tak, raczej chodzi o zabawę, coś nowego.. no ok. Podejrzewam,że życie z Queen, bardzo intensywne (mnóstwo koncertów i masa nagrywania, zdarzyło im się wydać dwie płyty rocznie) bardzo Briana wciągnęło, nic dziwnego, to ogromny kawałjego zycia, któremu bardzo się poświęcił. Możliwe, że tęskni za tym, dlatego chce jeszcze próbować, szuka nowych możliwości.

Cytat:
Nie patrzy z pogardą na poczynania dzisiejszych "gwiazd", nie zaznacza swojej wyższości, a mimo tego, że "muzycznie" jest od nich całkowicie różny - chce dać coś od siebie i otworzyć się na to, co mają do zaoferowania. Ale to, że stara się iść z duchem czasu, wcale nie oznacza, że będzie jak owca ze stada podążał za większością i zachwycał się wszystkim, co jest modne

może Bri nie ma tego na celu ale tak to wygląda - jakby ślepo szedł za tym, co modne.. tym bardziej jeśli ma świadomość tego, jak wielkich rzeczy dokonał, ten wybór mnie dziwi. Ja nie mam nic przeciwko współpracy z innymi gwiazdami. Wręcz przeciwnie, może z tego wypłynąć dużo pożytku, ale pod warunkiem, że dwie strony mają coś wartościowego do zaoferowania, wpływają na siebie, co daje świetny efekt. Pytanie brzmi: co PSY ma do zaoferowania? Nie jestem w stanie przesłuchać za dużo jego muzyki, znam te jego dwa najpopularniejsze nieszczęsne single i podejrzewam, że tak wygląda cała jego twórczość.. Obawiam się, że ta kolaboracja sprowadzi raczej Briana do rejonów i poziomu PSY, a nie odwrotnie.. i tego się BARDZO boję, bo jak zobaczyłam ich wspólne zdjęcie w stylu Gangnam Style to już mi się niedobrze zrobiło. Brian nie musi jechać po dzisiejszych gwiazdach, krytykować, odcinać się od tego - ja jednak uważam że on i jego muzyka a obecna muzyka popularna to dwa różne światy. Tego, co dziś leci w radiu i najpopularniejszych stacjach muzycznych nie da się słuchać.. nawet mój brat gimnazjalista ostatnio stwierdził że PSY to dno, a on nie stroni od tych wszystkich hitów. Szkoda Briana, jego czasu i talentu.. bo on i PSY to moim zdaniem dwie różne galaktyki. Nawet cholerny Adaś Lambert, mimo, że masakrował utwory Queen, był wyborem sto razy rosądniejszym (do czego to dochodzi, żeby rok po wyklinaniach na Lamberta stwierdzać, że w sumie to jeszcze nie było najgorzej Laughing ).
Obym się myliła. Oby faktycznie PSY ujawnił nareszcie i pokazał swoją wielką inspirację Queen i jej faktyczny wpływ na swoją twórczość, zrobił coś porządnego, czemu obecność Briana tylko pomoże i doda blasku. Wypluję te nieprzychylne słowa. Póki co, jestem stanowczo na nie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Newsy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek