FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Przemyślenia

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
masterpiece



Dołączył: 23 Wrz 2011
Posty: 18

PostWysłany: Wto Mar 12, 2013 5:15 am    Temat postu: Przemyślenia Odpowiedz z cytatem

Jeśli taki tematbył to przepraszam.

Witam. Naszła mnie taka myśl na przemyślenia na temat.

Czy Queen w obecnej formie zdołałby chociaż na krótką chwilę podbić Stany Zjednoczone?

Właśnie to mnie nortuje od kilku dni. Spójrzcie, niby szans nie mają w tej erze komputerów ale czasami niemożliwe staje się możliwe. Moim zdaniem musiało by być tak:

1.Panowie by musieli wydać taki projekt typu Made In Heaven. Tylko żw nie taka aranżacja jak My Life Has Been Saves. Chodzi mi o taką popową ale ze 2-3 utworki pop myślę że by też przyniosły sukces (oczywiście chodzi mi o wersje utworów które są w archiwum).
2.Nowy album powinien zawierać te składniki jakimi w tym kraju grupa odniosła sukces:
-Bogata produkcja a'la Queen II, A Night At The Opera czy A Day At The Races. Ten składnik może nie wypalił tam zbytnio ale ze dwie piosenki mogły by się znaleźć. Nie wiem Czy są jakieś odrzuty z sesji tych albumów ale chyba nawet są b-saidy.
-.Brudna produkcja. Czyli era News Of The World. Nie ukrywam że to mój 3 ulubiony album. Co chodzi o utwory to tak samo czyli ze 2-3. Czyli np. dać trochę bluesa, agresywnego utworu i jeszcze jakiś.
-Z jeden ciężki kawałek typu Fat Bottomed Girls.
-Największy sukces czyli The Game. Z tej sesji bym oczekiwał rock n rolla trochę funku nie zaszkodzi i ballada a'la Save Me.
-Hot Space ominę i przejdę do The Works. Tą sesję najbardziej znam. Stąd pochodziłby by popowe kawałki czyli Love Kills, Man Made Paradise i Thers Must... Można jeszcze by było zapodać coś z Mr. Bad Guy. I Go Crazy też tylko że trzeba by było go przearanżować. Wiem, kawałek niezły ale ta produkcja...
-Sesja Cudu była owocna i tak samo przearanżować b-saidy lub coś z archiwum.
-No i Innuendo. Sesja owocna i też było by z czego wybierać. Mała uwaga, jeśli 10 minutowe Face It Alone by miało tylko tak mało słów to powinni skrócić tą balladę.
3.Promocja albumu. Queen jest dosyć znaną grupą i z promocją by nie było problemu. Tyle że album nie powinien zawierać 9 utworów a ze 12-13 w tym 5 singli.
4.Gigantyczna trasa koncertowa. Tylko rezerwować prestiżowe lokalizacje oraz takie gdzie będzie masa ludzi. Np.
Europa: Hammersmith, Wembley Arena, Cardiff, Old Trafford, Aviva Stadium, Estadio Dragao, Santiago Bernabeu, Camp Nou, San Siro, Juventus Arena, Stadio Olimpico, Stade De France, Velodrome, Amsterdam Arena, Olympiastadion w Berlinie, Alianz Arena, Ernst Happel stadium, Stadion Olimpijski w Atenach, Stadion Narodow, Turk Telekom Arena, Łużniki itd.
Azja: do głowy mi przychodzą Indie, Chiny, Korea Płd. Japonia i coś by się jeszcze znalazło.
Oceania. Tutaj to tylko parę występów w Australii i Nowej Zelandii.
Afryka: Tutaj to chyba tylko RPA.
Ameryka Płd: Widzę to tak: 3 koncerty w Argentynie, 5 w Brazylii, po 1 w Urugwaju, Paragwaju, Chile, Peru i Kolumbii.
Ameryka środkowa i karaiby: Tutaj ze 2-3 występy.
Ameryka Północna: W Meksyku ze 3 koncerty, w Kanadzie z 5 i ok. 30 w Stanach. Wiem że to męczące ale skoro Stonesi dają radę to oni mają nie dać?
6.Setlista to tak ze 26 utworów i dodać parę coverów min. Jailhouse Rock.
7.Wokal. Tutaj jest problem bo na albumie będzie Freddie a na koncertach to chyba nie. Adama nie lubię ale chyba ma jakąś popularność i nie byłby balastem. Lub zatrudnić klasowego z wyrobioną marką. Paru kandydatów: Robert Plant, George Michael, Roger Daltrey i może... Paul McCartney.

To Chyba na tyle. Wiem, marzenia ściętej głowy ale kto wie... Nigdy nie mów nigdy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NatArt



Dołączył: 10 Wrz 2011
Posty: 198
Skąd: Kołobrzeg

PostWysłany: Wto Mar 12, 2013 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takiej obszernej trasy koncertowej nie organizowali nawet za najlepszych czasów. Napewno nie podołaliby takiemu wyzwaniu- za starzy.

Na zatrudnienie takich gwiazd, o których piszesz nie móglby sobie pozwolic nawet Pan Bóg Smile Co najwyzej zaprosic do wspolpracy Very Happy

Twoje plany sa niewykonalne. Szczerze to mialem za przeproszeniem: kupe smiech jak czytalem twoj post. Oczywiscie bez urazy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stanli



Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 378
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Wto Mar 12, 2013 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wysłali na Stany Zjednoczone w "trasę" Queen Extravaganza , i chyba tyle w tym temacie. Nie mają argumentów by w dzisiejszych czasach zrobić coś takiego , tzn. nie ma Freddiego , no i cały świat się zmienił Crying or Very sad
_________________
stanli
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
MrCelsjusz



Dołączył: 20 Sie 2012
Posty: 28

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że trasa wymyślona przez ciebie miała by szansę, ale 25-30 lat temu. Dziadki w obcisłych portkach mają latać po scenie... Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 5:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MrCelsjusz napisał:
Myślę, że trasa wymyślona przez ciebie miała by szansę, ale 25-30 lat temu. Dziadki w obcisłych portkach mają latać po scenie... Very Happy


+100
Dajcie spokój dziadkom Cool
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek