FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
10 pytań do... (edycja 2013)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Towarzyskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gnietek



Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 936
Skąd: z pięknej planety zwanej Ziemią :)

PostWysłany: Sob Lut 02, 2013 6:46 pm    Temat postu: 10 pytań do... (edycja 2013) Odpowiedz z cytatem

REGULAMIN (opracowany na podstawie poprzednich regulaminów i własnych przemyśleń)
1. Chętni zgłaszają się przez wysłanie mi prywatnej wiadomości o treści "chcę, aby zadano mi pytania".
2. Przez 3 dni każdy forumowicz może zadawać pytania kolejnej osobie z listy. Potem Prowadzący pisze: "teraz zadajemy pytania następnej osobie" (albo coś w tym stylu) i forumowicze mają kolejne 3 dni na zadawanie pytań następnej osobie.
3. Ten temat służy tylko do zadawania pytań. Osobnik odpytywany po 3 dniach powinien pisać swoje odpowiedzi w odrębnym temacie: http://forum.queen.pl/viewtopic.php?p=448619#448619.
4. Nie ma limitu pytań do osoby. Można pytać o wszystko. Prowadzący nie ponosi odpowiedzialności za kontrowersyjność pytań.
5. Lista chętnych zgłoszonych znajduje się poniżej (w nawiasach podane są daty odpytywania). Postaram się ją codziennie aktualizować. Zgłaszać się można aż do końca trwania zabawy. Numer na liście startowej zależy od kolejności dotarcia priva do mnie.
6. Przy zadawaniu pytań proszę wyraźnie podkreślić, do kogo te pytania są kierowane.
7. Prowadzący zastrzega sobie prawo do posiadania życia raz na jakiś czas, ale nie dłużej niż przez kilka godzin. Ewentualne obsuwy nie powinny więc trwać np. pół dnia czy jeszcze dłużej.

Lista uczestników:
1. mumin_king
2. whoatemydinner
3. mike
4. OberstPrymas
5. Mefju
6. NAR
7. Michalzbiku95
8. Gnietek
9. q_michal
10. wasdfg7
11. gosiakn

12. mustapha91
13. kater
14. anunaki
15. BeBe
16. Xavi
17. Ziutek98

18. atrus
19. irminella
20. Faraday
21. daga
22. kwak

23. Leniu
24. Fenderek
25. Rory Eleanor
26. david82


Obciemnienia do listy:
uczestnik czekający w kolejce
uczestnik, któremu teraz można zadawać pytania
uczestnik, któremu już zadano pytania, a jeszcze nie odpowiedział
uczestnik, któremu już zadano pytania i który już odpowiedział

Nie widzę przeszkód, żeby zacząć zabawę już. Pierwszy zgłosił się mumin_king. Powiedzmy, że macie czas na zadawanie mu pytań od teraz do wtorku wieczorem. Czas start!
_________________
Wszyscy jesteśmy jak worki kartofli: czy chcemy, czy nie, i tak nas wrzucą do piwnicy. Sad


Ostatnio zmieniony przez Gnietek dnia Sro Cze 12, 2013 2:23 pm, w całości zmieniany 66 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
whoatemydinner



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 1771
Skąd: Z Mornington Crescent.

PostWysłany: Sob Lut 02, 2013 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do mumina:

01. Najbardziej cliche pytanie ever: Jaką płytę zabierzesz ze sobą na bezludną wyspę?
02. Który utwór z tych, które wrzuciłeś do tej pory do Queenwizji, uważasz za najlepszy?
03. Czy jest zespół lub artysta, którego nie znasz i uważasz tę niewiedzę za karygodną?
04. Dobra, a teraz ciekawe pytania: Czy przeszedłeś kiedykolwiek Contrę (bez cheatów znaczy się afkors)?
05. Ulubiona rola Toma Sellecka?
06. Co Cię jeszcze trzyma na tym forum? Czy planujesz w przyszłości pójść w ślady Fenderka i odejść z forum?
07. Jak ważna jest dla Ciebie okładka i ogólna część wizualna muzycznego albumu?
08. Która twarz Oldfielda: progowy kompozytor czy twórca chwytliwych piosenek pop jest Ci najbliższa? A może w ogóle nie przepadasz?
09. Masz jeszcze jakieś strony w internetach, na które regularnie zaglądasz, poza tym forum (i prawdopodobnie fejsbusiem)?
10. Coca Cola czy Pepsi?
11. Czy gdyby nadarzyła się taka okazja, poszedłbyś na piwo z Obiadem? ;p

* * * * *

gnietek napisał:
Oczywiście jeśli ktoś uważa, że na pytania dla pierwszej osoby powinniśmy wyznaczyć więcej czasu, bo nie wszyscy zdążą się ogarnąć albo zauważyć nową starą zabawę, to niech da znak środkową ręką ku górze... albo czymś innym.

Zobaczmy najpierw do wtorku, ile osób zada pytania, wtedy myślę, że najłatwiej będzie zdecydować. Mi się wydaje jednak, że tyle czasu powinno wystarczyć. BTW, dzięki za prowadzenie reaktywacji zabawy. Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Sob Lut 02, 2013 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dopiero piąty? Sad Ech, Gnietek, jak Ty sprawdzasz pw... Razz

Wink


Nic to w takim razie zacznę z odpytywaniem:

EDIT: D'Oh! Już mi się obiad wjebał(pomiędzy wódkę a zakąskę)! :/

Mumin:

1. Nie męczy Cię ponowne prowadzenie Najlepszych Płyt? Czy decyzja o wznowieniu tej zabawy wypłynęła bardziej z Ciebie samego czy bardziej z presji wywieranej przez innych?

2. Kogo przedstawia Twój avatar?

3. Dalej pracujesz tam gdzie wtedy i w tym samym nocnym trybie?

4. A jak ze studiami? Ostatni rok jak mniemam?

5. No i co dalej po nich planujesz?

6. Pamiętasz jeszcze gdzie mniej więcej rozstawiłeś swój namiot na Woodstocku w 2010? Bo przy okazji poprzedniej edycji zabawy z tamtego roku właśnie zapomniałem Ciebie o to spytać. Przy okazji jeszcze powiedz, gdzie mniej więcej byłeś w 2012(o 2011 już się kiedyś pytałem i dostałem odpowiedź, więc interesują mnie tylko lata sąsiadujące).

7. Skoro już o woodstocku mowa: zostałeś już kiedyś z czegoś tam okradziony lub przydarzył Ci się inny przykry incydent?

8. Ulubiona płyta Alice Coopera?

9. Nie chce mi się za bardzo poznawać jego twórczości po płycie "Welcome To My Nightmare" no ale może robię źle i jest coś wg Ciebie wartego polecenia? Co byś zapodał na początek?

10. Czy BeBe zna się na muzyce?

11. A Ty się znasz?

12. A ja się znam?

13. Jakieś punkty styczne dostrzegasz jeśli chodzi o nasze gusta?

14. Który z moich queenwizyjnych wrzutów przemówił do Ciebie najbardziej jeżeli był taki?

15. Największy hipster tego forum?

16. Ulubiony mem na forum?

17. Ulubiony troll tego forum?

18. Ulubiony troll w polityce?

19. W ogóle co Ci się podoba i/lub nie w tejże? No i bardziej lewica czy prawica?

20. Jak się odnosisz do qmichała i jego oceny Twojej osoby?

21. Oceń w przybliżeniu w procentach współczynnik muminoidalności tego forum(if You know what I mean Wink)

22.

23.
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho


Ostatnio zmieniony przez Mefju dnia Sob Lut 02, 2013 7:56 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Lut 02, 2013 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mamoń:
- jako, że jesteś jedną z niewielu osob tutaj z jakąkolwiek namiastką gustu muzycznego i lubisz uriah heep - uszeregujcie no mnie mamoń wokalistów UH od najbardziej ulubionego po najmniej lubianego z małym uzasadnieniem
- najwieksze muzyczne odkrycia twoje ostatnich lat?
- interesiłes sie skandynawską sceną retrorockową? z twoimi muzycznymi zainteresowaniami powinno ci sie sporo rzeczy spodobac chyba...
- zespól, którego nie poznales jeszcze (lub mało), a czujesz, że powinienes, bo wstyd nie znac i w'ogle.
- czego oczekujesz od dobrego magazynu muzycznego? Razz
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gosiakn



Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 421
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob Lut 02, 2013 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MUMIN

1) Jak to jest mieć życie? Opowiedz ludziom z internetów.
2) Ciągle kojarzyłeś mi się z brzmieniem AC/DC, Iron Maiden itp, a tu pacze w lajkach na fb i żem zobaczyła Pink Floyd, co PF lubisz , czego słuchasz, jak często i czy potrafisz się wzruszyć tą muzyką i płynąć myślami gdzieś w wyimaginowanym świecie słuchając jej, wybacz za to pytanie, może brzmi dziwnie, ale do tej pory miałam obraz mumina kiwającego głową przy acdc...
3) Napisz coś o utworze "Go To Hell" by A. Cooper....
4) Jakieś plany koncertowe na ten rok?
5) Świat Dysku - ulubione książki? ulubione postaci i dlaczego to nie czarownice? co jeszcze czytujesz?
6) Jakieś ze trzy rzeczy, na punkcie których masz kręćka, wymień!
7) wskrzeszasz jednego artystę/śpiewaka/grajka czy co tam, kim jest i dlaczego ten/ta/to?
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Lut 02, 2013 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mumin

  • Gdzie ty w ogóle mieszkasz? Co studiujesz?
  • Wiesz że było mi przykro, że śmiałeś się z mojej dziecięcej urody mordercy i rozpiętej bluzy?
  • Zwłaszcza że na jednym zdjęciu masz twarz jak kaczor Donald!!
  • AC/DC - do czy od Back in Black?
  • CZEMU MNIE NIE LUBISZ?
  • Koncert życia
  • Top 10 filmów
  • Gdzie widzisz się za 10 lat?
  • FENDEREK I JEGO ODEJŚCIE - ustosunkuj się do tej kwestii. Praca nie może przekraczać 5 stron A4.
  • Oprócz hard rocka, co najbardziej lubisz?
  • Jakbyś zatytułował swoją biografię
  • Jesteś tu ładnych kilka lat. Jak oceniasz forum na przełomie tego czasu? Ulubiony okres, najwybitniejsza DRAKA, ulubieni użytkownicy itp itd
  • Muzyka - czysta rozrywka czy również nośnik sentymentów i emocji? A może jedno i drugie?
  • Ulubiona książka

_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Sob Lut 02, 2013 11:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mumin

1. Twoja największa zaleta to...?
2. O, widzę po laście, że masz Zeppów na czele, a w utworach Schody. To Twój ulubiony ich kawałek?
3. Uroda Katie w skali od 1 do 10.
4. Utwór przy którym leją Ci się łzy (szczęścia, smutku, whatever)
5. Queen nadal w sercu?
6. Czy jestem irytujący?
7. Największe muzyczne zboczenie.
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gnietek



Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 936
Skąd: z pięknej planety zwanej Ziemią :)

PostWysłany: Nie Lut 03, 2013 1:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mumin_king:
1. Czego ci zabrakło po odejściu Fenderka?
2. Fenderek to nie jedyna ciekawa postać, która odeszła z tego forum. Masz tu zresztą dłuższy staż ode mnie, więc wiesz o tym nawet lepiej. Czyjej nieobecność w tym wiadomo jakim na maxa miejscu ci żal?
3. Czy widzisz jakąkolwiek przyszłość dla tego forum?
4. Co jest interesującego w AC/DC?
5. Czy nadal jesteś tak szczęśliwy jak 2 lata temu (czyli w czasach, kiedy szczęście mumina i jego źródełko było jednym z głównych memów tego forum)?
6. Czy prowadzenie Najlepszych Płyt zajmuje dużo czasu?
7. Żyjemy w kraju, gdzie nazistów raczej się nie lubi. Nigdy nie miałeś problemów przez swoje inicjały? Razz Bardziej serio: czy tylko mi kojarzą się one z III Rzeszą?
_________________
Wszyscy jesteśmy jak worki kartofli: czy chcemy, czy nie, i tak nas wrzucą do piwnicy. Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Nie Lut 03, 2013 1:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mumin:

1. Angus Young, David Gilmour, Brian May,a może ktoś inny?
2. Jak wrażenia po AC/DC w 2010?,bo jako fan musiałeś tam być wtedy i ciekaw jestem,czy byłeś pod takim samym wrażeniem jak ja.
3. Dlaczego pominąłeś moją skromną osobę w swoim opisie większości użytkowników? Razz
4. Myślisz,że Pep poradzi sobie w Bayernie i ponownie zawojuje świat? Razz
5. Alexis Sanchez-niech wyp...,czy dać mu 2gą szansę- Twoja opinia?
6. Kto ma zastąpić Valdesa?
7. Finlandia, Smirnoff, Bols, czy po prostu wystarczy,że jest schłodzona Razz ?
8. Które polskie piwo nadaje się jeszcze do spożycia? Razz
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Nie Lut 03, 2013 1:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mumin


1. Przybliż mi swoją muzykę. Czego słuchasz dzień w dzień? Co jest Twoim "ołtarzykiem", a czego w życiu nie spróbujesz?
2. Koncert marzenie to?
3. Koncert Twojego dotychczasowego życia to?
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Michalzbiku95



Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 995
Skąd: Warszawa - Bielany

PostWysłany: Nie Lut 03, 2013 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

muminos:

1.Ulubiony piłkarz?
2.Ulubiony kolor?
3.Ozzy czy Dio?
4.Góry czy morze?
5.Przeżyłbyś bez fejsa?
_________________
Nagroda "Tomisiępodobatomniejoznowucośfajnego 2010"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Lut 03, 2013 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Flush the Fashion, Special Froces, Zipper Catches Skin? Którą z tych sucharowych płyt uważasz za nejlepszą i dlaczego? Specjalnie nie daję DaDa, bo jest ona na swój sposób błyskotliwa, nie sądzisz? Wink

2. Za co lubisz/lubiłeś Huntera?

3. Czy widzisz szansę na reaktywację Górskiego Goryla?

4. Terry Gilliam czy Terry Jones? Za co, dlaczego?

5. vs
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Nie Lut 03, 2013 4:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mumin_king

1. TOP Barcelon. Albo przynajmniej najlepsza jaką pamiętasz, albo którą najlepiej wspominasz. I jeśli to ta Guardioli to dodaj coś jeszcze po to za oczywiste.
2. Ulubieni piłkarze spoza Barcelony.
3. Co tak z głębi serducha myślisz o Mourinho i Realu? Zapominając, że jest się kibicem FCB.
4. O co chodzi z tymi damskimi wokalami?
5. Co o mnie sądzisz o moim muzycznym 'guście'? Bo w sumie oprócz tego, że nic co wrzucam Ci nie pasuje to ogólnie nie wiem czy jest ze mną tak źle.
6. Co byś mi osobiście polecił z jakiejkolwiek branży (muzyka, film, książka) mniej więcej mnie znając? Tylko Broń Boże, biografia Iniesty.
7. Sprzedawcy 1 czy 2? I dlaczego jedynka?
8. Co sądzisz o innych filmach Smitha?
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mustapha91



Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 493
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Nie Lut 03, 2013 11:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mumin:

1. Literatura: książka życia, książka dzieciństwa, ulubieni autorzy, gatunek, coś, przez co nigdy przebrnąć nie możesz - generalnie wszystko, co przychodzi Ci do głowy w tym temacie.
2. Najbardziej zmarnowany talent w muzyce..?
3. Najbardziej przereklamowany twór muzyczny, fenomen, którego pojąć nie potrafisz..?
4. Gdybyś miał szansę przenieść się na jakiś czas w przeszłość - gdzie i kiedy by to było?
5. Gdyby forum nigdy nie istniało - Twój gust muzyczny pozostałby zupełnie taki sam, czy jednak to miejsce miało jakiś wpływ na niego?
6. Najlepszy, najosobliwszy, najbardziej odległy od Twojego gust tego forum..?
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mandey



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1579
Skąd: Rawicz

PostWysłany: Pon Lut 04, 2013 11:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mumin:
1. Top 5 utworów z Bonem
2. Top 5 utworów z Brianem
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Lut 04, 2013 11:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bezsensowne pytania... Z tego co wiem U2 nie nagrywało bez Bono, a Queen bez Briana Rolling Eyes
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lut 05, 2013 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do mumina:
1. Moje standardowe pytania o muzyczne ekstrema - gdzie leży dla Ciebie granica tolerancji szeroko pojętej "ciężkości" w muzyce?
2. I w ogóle - jak już sięgasz do metalu, to co to będzie (AC/DC to NIE JEST METAL Razz)
3. A tak w ogóle czemu AC/DC? Jak powszechnie wiadomo, nudzą mnie niemożebnie, najdzie mnie ochota czasem, przesłucham kilka kawałków i starczy mi na następne pół roku Razz
4. Acid Drinkers - co Cię tak w nich kręci? Sam bardzo lubię, ale jednak rzadko do nich wracam.
5. Wydarzenie mijającego roku na forum i dla utrudnienia - coś innego niż odejście Fenderka Razz
6. Kiedy idziemy na piwo?
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kriejtiw



Dołączył: 04 Lut 2012
Posty: 384

PostWysłany: Wto Lut 05, 2013 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Mumin i rap: stosunek pogardliwy czy szanujesz? Słuchasz...?
2. 5 powodów, dla których piłka nożna > koszykówka
3. Co z polskiego kina poza Smarzowskim?
4. O właśnie – dlaczego Smarzowski?
5. Najbardziej niedoceniany zespół na forum?
6. Co mam zrobić, żeby liczyć od ciebie na punkty w Queenwizji?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Lut 05, 2013 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Witam gorąco.
2. Co sądzisz o Systemie?
3. Co sądzisz o Toolu?
4. Co sądzisz o Radiohead?
5. Co sądzisz o Flojdach?
6. Co sądzisz o KOPSie?
7. Kiedy pijemy?
8. Najlepsza okładka QW ever.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Gnietek



Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 936
Skąd: z pięknej planety zwanej Ziemią :)

PostWysłany: Wto Lut 05, 2013 11:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że czasu na pytania do Mumina wystarczyło. Pojawiło sie ich w sumie grubo ponad sto. Wink Najwyżej spóźnialscy będą zadać dalej, a Mumin może je łaskawie uwzględni, jeśli jeszcze nie napisze odpowiedzi. Razz

Od teraz zadajemy pytania whoatedinnerowi znanemu szerzej jako Obiad.


_________________
Wszyscy jesteśmy jak worki kartofli: czy chcemy, czy nie, i tak nas wrzucą do piwnicy. Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sro Lut 06, 2013 2:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Witam gorąco.
2. Co sądzisz o Systemie?
3. Co sądzisz o Toolu?
4. Co sądzisz o Radiohead?
5. Co sądzisz o Flojdach?
6. Co sądzisz o KOPSie?
7. Kiedy pijemy? W sensie serio, jakie są szansę żebyś był w warszawie na kolejnym trzepaniu atrusa które to trzepanie niechybnie się znów wkrótce rozpęta?
8. Najlepsza okładka QW ever.
9. Top10 zespołów.
10. Top10 płyt.
11. Top10 utworów.
12. Dlaczego się jarasz MLP, przecież fandom to sami pedofile i niedorozwoje. A sama kreskówka jest wieki za murzynami w porównaniu ze starymi klasykami z CN czy nawet Adventure Time.
13. Najlepsze piwo wg obiada.
14. Co ty wogle robisz, pracujesz, studiujesz, chodzisz do gimnazjum?
15. Skąd się wziąłeś na forum?
16. Ile masz lat?
17. Kiedy wymięknę ze swoim blogaskiem?
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sro Lut 06, 2013 2:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do odpowiedzi to najprędzej pojawią się one w następnym tygodniu. Byłby wcześniej, ale ktoś nie szanuje QW więc i ja nie będę szanował was.

Do Obiada też się odezwę z pytaniami, ale nie teraz.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Sro Lut 06, 2013 2:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Uroda Katie od 1 do 10.
2. W jednym momencie, w dwóch różnych miejscach gra Queen ( w oryginalnym składzie) i Oldfield. Na który koncert idziesz?
3. Największe CIARY w muzyce to...?
4. Whitesnake. Znasz, kojarzysz, dałeś pkty w QW?
5. Największe muzyczne zboczenie?
6. Bardzo żałujesz, że nie byłeś na koncercie Marillion?
7. Co masz na obiad?
8. Co byś zjadł na obiad?
9. A co na kolację?
10. Czy wierzysz w istnienie mojej siostry?
11. Widzisz Murzyna na koniu. Co robisz?
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA


Ostatnio zmieniony przez OberstPrymas dnia Sro Lut 06, 2013 2:45 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Sro Lut 06, 2013 2:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obiad:


1. Skąd ten nick? Bo przecież równie dobrze mogłeś się nazwać "whoatemybreakfast".

2. Czy ten nick ma jeszcze rację bytu skoro i tak wszyscy zwracają się tu do Ciebie po prostu per "Obiad"?

3. Skąd ta fascynacja Kucykami?

4. Czy nie spotykasz się czasem z brutalną krytyką lub obśmiewaniem w swoim środowisku(rodzina, szkoła, etc.) odnośnie fascynacji tą bajką?

5. W ogóle na czym wg Ciebie polega jej fenomen, że jest taka popularna wśród facetów w wieku 15-25 lat? Sam jestem obecnie z górnej granicy tego przedziału i bajki od czasu do czasu oglądać jeszcze sobie lubię, ale od tej jakoś mnie odrzuca. Czy jestem jakiś nienormalny? Laughing

6. A znałeś wersję Kucyków z lat 80-tych?

7. Co Cię tak jara w muzyce ze starych gier?

8. Z tego co wiem to chyba musisz być teraz w połowie szkoły średniej, no a myślałeś już czy i gdzie chcesz iść na studia?

9. Wygląd obiada w realu?

10. Co najbardziej lubisz jeść na obiad?

11. No i zasadnicze pytanie z Twojego nicku: kto Ci zjadł obiad?

12. Czy BeBe zna się na muzyce?

13. A Ty się znasz?

14. A ja się znam?

15. Jakieś punkty styczne jeśli chodzi o nasze gusta dostrzegasz?

16. Który z moich queenwizyjnych utworów najbardziej do Ciebie przemówił, jeżeli w ogóle był taki?

17. Czy to forum jest chujowe na maxa czy może przestało być miejscem?

18. Ulubiony mem tego forum?

19. Ulubiony troll tego forum?

20. Ulubiony troll w polityce?

21. W ogóle co Ci się podoba, a co nie w tejże? No i bardziej lewica czy prawica?

22. Jesteś wierzący?

23. Zamierzasz się kiedyś wybrać na Ogólnopolski Zlot Fanów Queen lub chociaż na bydło do Bizona? Albo w ogóle ujawnić się w realu przy jakiejkolwiek innej okazji? Czy może już to zrobiłeś i kogoś z forum osobiście poznałeś?

24. TOP 10 płyt i wykonawców wg obiada?

25. Dlaczego Oldfield?

26. Oblicz w przybliżeniu i w procentach współczynnik obiadoidalności tego forum(if You know what I mean Wink)

27. Kurczak czy baranina?

28.

29.

30. Jeszcze jakieś pytania?
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho


Ostatnio zmieniony przez Mefju dnia Czw Lut 07, 2013 12:01 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Lut 06, 2013 2:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam uprzejmie (bardzo):

1. Dlaczego kucyki?
2. Dlaczego muzyka przypominająca tę z pegazusa, bez grania w pegazusa? Ale tak serio, co Ty w tym słyszysz?
3. Grasz na jakimś instrumencie, czy gitara na fejsie jest dla szpanu? Jeśli grasz, to czy skutecznie? I jak długo? Jeśli dla szpanu - działa?
4. Czy na Jarmarku św. Dominika rzeczywiście można dorwać coś fajnego?
5. Twórczość Oldfielda w trzech słowach (ale tak kreatywnie, a nie np. "supcio, kisiel, majtki")
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mustapha91



Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 493
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sro Lut 06, 2013 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obiad:

1. Literatura: książka życia, książka dzieciństwa, ulubieni autorzy, gatunek, coś, przez co nigdy przebrnąć nie możesz - generalnie wszystko, co przychodzi Ci do głowy w tym temacie.
2. Najbardziej zmarnowany talent w muzyce..?
3. Najbardziej przereklamowany twór muzyczny, fenomen, którego pojąć nie potrafisz..?
4. Gdybyś miał szansę przenieść się na jakiś czas w przeszłość - gdzie i kiedy by to było?
5. Najlepszy, najosobliwszy, najbardziej odległy od Twojego gust tego forum..?
6. Muszę zapytać Razz IB - jak oceniasz?
7. Jakie plany na przyszłość?
8. Niejednokrotnie pisałeś na forum o elementach teorii muzyki - odbyłeś jakąś edukację muzyczną? Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Sro Lut 06, 2013 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obiad:

1. Czemu tak bardzo my i faraday lubimy słodkość w muzyce, a na forum to nie bardzo? Czemu nas skręca przy jakimś Sufjanie czy tym podobnych (Daft Punk tylko Tobie się podobał z QW) rzeczach, a reszta się z tego śmieje? Coś z nami nie tak? Nie umiem do końca wyjaśnić o co mi w 100% chodzi, ale myślę, że się domyślasz o jakie zjawisko mi chodzi Wink
2. tak na potwierdzenie:
http://www.youtube.com/watch?v=-wXMr_JYTCs
chciałem to wrzucić na QW bo uznałem 'o obiad będzie bardzo lubił, ale reszta powie, że przesłodzony banał'. Czy mam rację?
3. TOP 5 Sufjana
4. Co sądzisz o moim muzycznym guście?
5. Ulubione seriale?
6. Co byś mi osobiście polecił z jakiejkolwiek branży (muzyka, film, książka) mniej więcej mnie znając?
7. Co sądzisz o Animal Collective? Bo jak nie kojarzysz to myślę Ci spasuje.
8. Dotknąłeś już coś ze Swansów? Sigurów? Bo pisałeś, że dotkniesz po Varudzie i Avatarze.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Michalzbiku95



Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 995
Skąd: Warszawa - Bielany

PostWysłany: Sro Lut 06, 2013 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Czemu coś ktoś Ci zjada ? (obiad, muzykę itp.)
2. Ulubiony kawałek Floydów?
3. Ulubiony kolor?
4. QW dla Ciebie to....
5. Moja najlepsza piosenka w QW wg. Ciebie?
_________________
Nagroda "Tomisiępodobatomniejoznowucośfajnego 2010"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lut 06, 2013 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obiad:
1. Skąd nick?
2. Floydzi spoko, Oldfield spoko - ale co sądzisz o wykonawcy progresywny który zjada ich wszystkich na śniadanie i na obiad mu zostaje Yes, czyli Genesis?
3. Standardowe pytanie o muzyczne ekstrema - gdzie leży granicy tolerancji na tzw. ciężkość muzyki?
4. W ogóle słuchasz jakiegoś metalu?
5. Jedna płyta Oldfielda, którą muszę usłyszeć, by się wkręcić? I dla utrudnienia - Dzwony Rurowe oczywiście znam Razz
6. Kiedy idziemy na piwo?
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gnietek



Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 936
Skąd: z pięknej planety zwanej Ziemią :)

PostWysłany: Sro Lut 06, 2013 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mefju napisał:
<tu będą moje pytania>

Sorry, że nie mogę ich teraz zadać, ale mam ograniczony dostęp do neta i będę mógł je zamieścić dopiero w czwartek wieczorem. Mam nadzieję, że to nie będzie za późno? Gnietek, Obiad, zaczekacie? <psie oczka>

Ale... zadajemy Obiadowi pytania od wczoraj wieczorem przez 3 dni, czyli wcale się nie spóźnisz. Wink Dobra, na wszelki wypadek, żeby wszekie terminy były jasne, zaraz napiszę w pierwszym poście kiedy przypada kolejka każdego z nas. Wink

whoatemydinner:
1. Co twoim zdaniem najbardziej zmieniło się na tym forum po odejściu Fenderka?
2. Czy widzisz jakąkolwiek przyszłość dla tego forum? Jeśli tak, to jaką?
3. Czy było ci łatwo się odnaleźć na tym forum? (możesz też napisać o tym, jak to jest być uważanym za jedną osobę z Oskarem Laughing )
4. Wyobrażam sobie ciebie jako spokojnego, wyluzowanego, pokojowo nastawionego, uśmiechniętego gościa. Czy to dobre wyobrażenie prawdziwego Obiada?
5. Tęsknisz za punadiddle? Myślisz, że w realu też jest fajna?
6. A właśnie, jak oceniasz utwor Oldfielda pt. "Punkadiddle"?
7. Ulubiony istrument muzyczny (nie chodzi o to, na czym grasz, tylko brzmienie czego najbardziej podoba ci się w utworach muzycznych).
8. Zdaje się, że już w młodym wieku zapoznałeś się z klasyką rocka. Twoi rodzice słuchali takiej muzyki czy co?
9. Ulubiona potrawa (może być obiadowa).
_________________
Wszyscy jesteśmy jak worki kartofli: czy chcemy, czy nie, i tak nas wrzucą do piwnicy. Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Towarzyskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 1 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek