FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Lista przebojów Queen - notowanie XI: The Works
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Najlepszy utwór "Dzieł" to:
Radio Gaga
21%
 21%  [ 7 ]
Tear it Up
0%
 0%  [ 0 ]
I't a hard life
51%
 51%  [ 17 ]
Man on the Prowl
0%
 0%  [ 0 ]
Machines
6%
 6%  [ 2 ]
I want to break free
6%
 6%  [ 2 ]
Keep Passing the Open Windows
3%
 3%  [ 1 ]
Hammer to fall
12%
 12%  [ 4 ]
Is This the World We Created?
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 33

Autor Wiadomość
haes82



Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 757

PostWysłany: Czw Sty 31, 2013 8:40 pm    Temat postu: Lista przebojów Queen - notowanie XI: The Works Odpowiedz z cytatem

Ponieważ nikt się nie kwapi do kontynuacji tej zabawy, tym razem pałeczkę przejmuję ja.

Album przez wielu, delikatnie mówiąc, nielubiany, ale chyba znów nie jest aż tak źle, że nie ma w czym wybierać - perełki się znajdą.

Ja głosuję na "It's a hard life" - piękna, wzruszająca lekko ballada z fajnym, równie łzawym wstępem. Mam do niej wiele sentymentu, toteż inaczej zagłosować zwyczajnie nie mogę.
_________________
Zdeklarowany brianofil, korwinista oraz wyznawca Latającego Potwora Spaghetti.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
david82



Dołączył: 09 Wrz 2012
Posty: 569

PostWysłany: Czw Sty 31, 2013 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że Radio GaGa samo się broni, więc mój głos idzie na Keep Passing(...).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Czw Sty 31, 2013 9:05 pm    Temat postu: Re: Lista przebojów Queen - notowanie XI: The Works Odpowiedz z cytatem

haes82 napisał:
Ponieważ nikt się nie kwapi do kontynuacji tej zabawy, tym razem pałeczkę przejmuję ja.


Dziwisz się Question Niektórzy.... większość najchętniej od razu przeskoczyła by do The Miracle Smile

Ja bardzo lubię ten album, fajnie się go słucha. Stawiam na Radio Ga Ga Wink


Ostatnio zmieniony przez Corey dnia Czw Sty 31, 2013 9:15 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
whoatemydinner



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 1771
Skąd: Z Mornington Crescent.

PostWysłany: Czw Sty 31, 2013 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Machines (or 'Back To Humans') - to jest utwór, do którego trzeba jednak DOJRZEĆ. Te syntezatory owszem, brzmią dość naiwnie (brzmiały dość naiwnie w latach 80. też pewnie), ale... naprawdę jest to świetny kawałek. To archaiczne brzmienie syntezatorów zostało świetnie wykorzystanie, a w połączeniu z gitarą Briana wyszło coś świetnego. No i jeśli potrzeba wizytówki produkcji lat 80., to tutaj jest wszystko: automat perkusyjny, prawdziwe bębny z kompresorem i reverbem na maksa, oczywiście syntezatory, vocoder, a i jeszcze parę rzeczy by się pewnie znalazło. Czyli generalnie fun.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Czw Sty 31, 2013 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Album na którym jest absolutne numero uno, jeśli chodzi o kawałek Q który najbardziej hejtuje - Radio Zgaga. No kurczę, najgorsze oblicze Queen, ze wszystkimi tymi ejtisowymi gównami. Mam łzy bólu jak słyszę ten kawałek. Serio, chciałbym żeby ten utwór znikł, wyparował czy wyemigrował.

A głos idzie na It's a Hard Life - taki stary, dobry Queen, który brzmi wcale nieźle.
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Czw Sty 31, 2013 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OberstPrymas napisał:
Album na którym jest absolutne numero uno, jeśli chodzi o kawałek Q który najbardziej hejtuje - Radio Zgaga. No kurczę, najgorsze oblicze Queen, ze wszystkimi tymi ejtisowymi gównami. Mam łzy bólu jak słyszę ten kawałek. Serio, chciałbym żeby ten utwór znikł, wyparował czy wyemigrował.


Najgorsze i najbardziej niewybaczalne bluźnierstwo jakiekolwiek na tym forum do tej pory przeczytałem Shocked


Ostatnio zmieniony przez Corey dnia Czw Sty 31, 2013 9:27 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Czw Sty 31, 2013 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To chyba logiczne, że Hard Life? Namiastka starego Queen w gównianej (choć małymi rodzyneczkami) reszcie.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
annie_m



Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 688
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Czw Sty 31, 2013 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dla mnie Hammer to fall i I't a hard life. Ale zagłosowałam na Hammer to fall, a co tam. Ja lubię tą piosenkę, ma w sobie rocka, podoba mi się bardzo na żywo i wielbię tutaj solówkę Briana.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Czw Sty 31, 2013 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Corey napisał:
OberstPrymas napisał:
Album na którym jest absolutne numero uno, jeśli chodzi o kawałek Q który najbardziej hejtuje - Radio Zgaga. No kurczę, najgorsze oblicze Queen, ze wszystkimi tymi ejtisowymi gównami. Mam łzy bólu jak słyszę ten kawałek. Serio, chciałbym żeby ten utwór znikł, wyparował czy wyemigrował.


Najgorsze i najbardziej niewybaczalne bluźnierstwo jakiekolwiek na tym forum do tej pory przeczytałem Shocked


Dlaczego? Nie będę tu mówił rzeczy w stylu "posłuchaj sobie Marszu Czarnej Królowej a potem puść to". Po prostu, uważam że Radio to najgorszy kawałek plastiku, który jest nie wiem dlaczego jednym z największych "przebojów" grupy. Gdyby to chociaż May swoją gitarą rozruszał. A tu guzik - nędzny automat plus syntezatory. Cóż, nadal jestem zdania, że u Królowej absolutnie nikt nie umiał wykorzystać klawiszy.

A, i bym zapomniał. Idź być Niemcem gdzieś indziej. Wink
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Soplica



Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 680
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Sty 31, 2013 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zagłosowałam na Hammera. Najbardziej rockowy kawałek na płycie. Przyjemnie mi się go słucha Smile

Chociaż wahałam się nad wyborem Break Free (nie bijcie Embarassed )
_________________
There's no time for us, there's no place for us...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Jaszek



Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 701
Skąd: Zawoja/Kraina Rhye

PostWysłany: Czw Sty 31, 2013 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam Gagę lubię i jeden z moich ulubionych teledysków Smile
Ale nr 1 To Hard Life cytując Mumina namiastka starego Queen poza tym mina Johna i Rogera w teledysku bezcenna Laughing
_________________
I'm slightly mad
Oh dear
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
david82



Dołączył: 09 Wrz 2012
Posty: 569

PostWysłany: Czw Sty 31, 2013 10:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Furora, jaką Radio GaGa zrobiło, gdy poznał to świat, była w 100% zasłużona. Keep Passing jest bardzo przyjemne. I want to break free bez wstępu straciło połowę sensu, a reszta to takie Queen`owe nudziarstwo typowe dla I połowy lat 80.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mozzer



Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 235
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Sty 31, 2013 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

It's a hard life - bezsprzecznie magnum opus tej płyty plus świetny teledysk Smile
_________________
The Queen is dead, boys and it's so lonely on a limb
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Pią Lut 01, 2013 12:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OberstPrymas napisał:
Corey napisał:
OberstPrymas napisał:
Album na którym jest absolutne numero uno, jeśli chodzi o kawałek Q który najbardziej hejtuje - Radio Zgaga. No kurczę, najgorsze oblicze Queen, ze wszystkimi tymi ejtisowymi gównami. Mam łzy bólu jak słyszę ten kawałek. Serio, chciałbym żeby ten utwór znikł, wyparował czy wyemigrował.


Najgorsze i najbardziej niewybaczalne bluźnierstwo jakiekolwiek na tym forum do tej pory przeczytałem Shocked


Dlaczego? Nie będę tu mówił rzeczy w stylu "posłuchaj sobie Marszu Czarnej Królowej a potem puść to". Po prostu, uważam że Radio to najgorszy kawałek plastiku, który jest nie wiem dlaczego jednym z największych "przebojów" grupy. Gdyby to chociaż May swoją gitarą rozruszał. A tu guzik - nędzny automat plus syntezatory. Cóż, nadal jestem zdania, że u Królowej absolutnie nikt nie umiał wykorzystać klawiszy.

A, i bym zapomniał. Idź być Niemcem gdzieś indziej. Wink


Spoko jajca se robię Laughing To jest właśnie typowa era plastikowych brzmień. Prawie wszyscy zmieniali swoje dotyczchczasowe nuty, by dostosować się do ówczesnej "mody". Konserwatyzm muzyczny był trochę nie na miejscu, skoro cały świat szedł do przodu, muzykę również trzeba było zmieniać (w tamtych czasach nazywało się to jej ulepszaniem). Druga sprawa to poprostu czysta ciekawość nieznanego. To był czysty biznes i Queen jakby miał grać tak jak w latach 70 i nie spróbować nowoczesnej techniki nie idąc trochę w ślady innych, to by szybko zaczeli gryźć piach. Dlatego uważam, że The Works jest ogromnym przełomem w ich karierze. Wrócili po dwóch latach z kompletnie czymś nowym, innym, ciekawym, świeżym, bardzo zachwycającym i nietypowym. I jakby cofnąć się do tamtego okresu i poczuć tą euforię londyńskich fanów, to myślę że jednak bluźnisz Very Happy


Ostatnio zmieniony przez Corey dnia Pią Lut 01, 2013 2:58 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Pią Lut 01, 2013 1:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Corey napisał:
OberstPrymas napisał:
Album na którym jest absolutne numero uno, jeśli chodzi o kawałek Q który najbardziej hejtuje - Radio Zgaga. No kurczę, najgorsze oblicze Queen, ze wszystkimi tymi ejtisowymi gównami. Mam łzy bólu jak słyszę ten kawałek. Serio, chciałbym żeby ten utwór znikł, wyparował czy wyemigrował.


Najgorsze i najbardziej niewybaczalne bluźnierstwo jakiekolwiek na tym forum do tej pory przeczytałem Shocked


+1

Oberstprymas napisał:
Dlaczego? Nie będę tu mówił rzeczy w stylu "posłuchaj sobie Marszu Czarnej Królowej a potem puść to". Po prostu, uważam że Radio to najgorszy kawałek plastiku, który jest nie wiem dlaczego jednym z największych "przebojów" grupy. Gdyby to chociaż May swoją gitarą rozruszał. A tu guzik - nędzny automat plus syntezatory.


-1

Oberstprymas napisał:
Cóż, nadal jestem zdania, że u Królowej absolutnie nikt nie umiał wykorzystać klawiszy.


-1000!!!


A głos na Radio Ga Ga. No z sentymentu po prostu.
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kwak
Gość





PostWysłany: Pią Lut 01, 2013 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry drodzy moi,

Dzień ponury, w tle rozbrzmiewa nowy singiel brytyjskiej formacji Depeche Mode - dobrze wkomponowując się w tenże klimat.

I zgadzam się - jeśli chodzi o klawisze to Queen cisnęli berełko.

Pozdrawiam,
kwak
Powrót do góry
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Pią Lut 01, 2013 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może to dziwne, ale zagłosuję na Radio Gaga. Po wielokrotnym przesłuchaniu kawałek i tak mnie porywa, a na tle płyty i tak się wybija. Miałem tutaj spory kłopot, brałem pod uwagę "Machines" i "Młota", ale ten pierwszy podoba mi się zależnie od nastroju, a ten drugi jest ciutkę słabszy od "Radia", jeśli można tak mówić.
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Michalzbiku95



Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 995
Skąd: Warszawa - Bielany

PostWysłany: Pią Lut 01, 2013 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

It's Hard Life - to jest mistrzostwo w czystym wykonaniu.
Bardzo dobre też jest HTF , klasyczny rocker na koncertach (Live Aid) miażdżący i nie docenione KPTOW.
_________________
Nagroda "Tomisiępodobatomniejoznowucośfajnego 2010"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Nie Lut 03, 2013 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haes82 coś mi się zdaje, że szybko popłyniemy z tą zabawą do 1986 roku Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
haes82



Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 757

PostWysłany: Nie Lut 03, 2013 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Corey napisał:
haes82 coś mi się zdaje, że szybko popłyniemy z tą zabawą do 1986 roku Confused


Wypadałoby z tydzień jeszcze poczekać, ale przyznaję:

Tak samo, jak nie było lasu rąk do zakładania topicu, to także i teraz, przy głosowaniu i wypowiadaniu się, entuzjazmu nie widać.

BTW - Przy AKOM nie spodziewam się niczego lepszego Smile.
_________________
Zdeklarowany brianofil, korwinista oraz wyznawca Latającego Potwora Spaghetti.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Nie Lut 03, 2013 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczymy jak będzie Wink

Taaa no to oczywiste, że dopiero przy The Miracle szlachta raczy się obudzić Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Soplica



Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 680
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Lut 03, 2013 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może nie będzie tak źle Wink

Ja generalnie lubię Works, to jedna z płyt, które często lądują w moim odtwarzaczu. Co do Radio Gaga, lubię piosenkę, lubię teledysk, chociaż nie są to wysokie loty Smile
_________________
There's no time for us, there's no place for us...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
annie_m



Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 688
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Nie Lut 03, 2013 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Corey napisał:
Zobaczymy jak będzie Wink

Taaa no to oczywiste, że dopiero przy The Miracle szlachta raczy się obudzić Very Happy


To co to będzie przy Innuendo Very Happy Szlachta widać wie co dobre.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kacio94



Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 1391
Skąd: Choszczno

PostWysłany: Nie Lut 03, 2013 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wybieram It's A Hard Life
po prostu najlepsza piosenka na albumie według mnie rzecz jasna Wink (no i z tego co widzę większości)
_________________

http://queenremixes-bykacio.blogspot.com
http://youtube.com/KacioRMX
http://vimeo.com/kacio94
http://www.mixcloud.com/KacioRMX
http://queenphotos.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Oskar



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 588
Skąd: Rumia

PostWysłany: Wto Lut 05, 2013 3:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hammer To Fall
_________________
O! To też jest Queen'ów? Fajny kawałek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
manwerty



Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 975
Skąd: kuj-pom

PostWysłany: Wto Lut 05, 2013 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu jak dla mnie rzecz jasna It's A Hard Life
_________________
"Do you really want to live forever?
Forever and ever"

http://www.lastfm.pl/user/manwerty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Erazm



Dołączył: 12 Sie 2012
Posty: 277
Skąd: z Polski

PostWysłany: Czw Lut 07, 2013 4:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"The Works" mam tylko na kasecie, na dodatek brzmiącej dość marnej, dlatego nie chcę mówić, że "elektronika" na płycie prezentuje się jak zaschnięte gówno na chodniku...
Biorę więc pod uwagę tylko utwory, które znam z Greatest Hitsów, koncertów i w ogóle, z "doświadczenia".

NIE MOGĘ TOLEROWAĆ SPRZECIWU WOBEC "RADIO GAGA", który jest świetnie zaaranżowanym i wykonanym utworem, z dobrym, pomysłowym tekstem i oryginalnym teledyskiem, który odwołuje się do ponadczasowego elementu kultury, jakim jest film "Metropolis" (obecny na Watykańskiej Liście 45 Najbardziej Wartościowych Filmów Wink ).
To sentyment, nie sam podziw w stosunku do piosenki, ale jest najlepsza, bo to dzięki niej poznałem QUEEN. Moje życie byłoby nic nie warte, gdybym kiedyś przypadkowo nie trafił na wykonanie "Radio Gaga" podczas Live Aid. Warto zauważyć, że na płycie również brzmi bardzo dobrze, oferując dźwięki nieobecne już w dzisiejszych kompozycjach, co wcale nie świadczy na niekorzyść zespołu.

Podsumowując: "Radio Gaga" jest na płycie najlepsze, bo TAK! Twisted Evil
_________________
Bądź miły dla ludzi,
nie obżeraj się,
czytaj książki,
chadzaj na spacery
i próbuj żyć w zgodzie
z ludźmi innych wyznań i narodowości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Czw Lut 07, 2013 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakładam oficjalny Klub Obrońców The Works (KOTW)Exclamation Kto się przyłączy Question Ten kto uważa, że ta płyta jest do bani powinien bezzwłocznie skonsultować się z psychiatrą lub od razu z przedsiębiorcą pogrzebowym Mad Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Soplica



Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 680
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Lut 07, 2013 6:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja się przyłączam, dzięki piosenkom z tej płyty polubiłam Queen Smile
_________________
There's no time for us, there's no place for us...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Czw Lut 07, 2013 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Soplica napisał:
ja się przyłączam, dzięki piosenkom z tej płyty polubiłam Queen Smile


Ja tak samo. Śmierć bluźniercą Mad Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek