FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
21 lat [*]
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sob Lis 24, 2012 12:51 pm    Temat postu: 21 lat [*] Odpowiedz z cytatem

Tradycyjny temat, niech tradycji stanie się zadość...

przemyślenia, co robimy, gdzie byliśmy 21lat temu (jesli ktos już chodził po świecie Wink )

Spotkania fanów: Lublin, Warszawa, Szczecin, Katowice, Kraków.
Audycje: Jedynka 13,30, Trójka 22,00
Filmy: TVP Kultura 19,10 (powtórka jutro o 13,25)
Koncerty: Queen Symfonicznie Lublin, Szczecin cover band
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Sob Lis 24, 2012 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:

gdzie byliśmy 21lat temu (jesli ktos już chodził po świecie Wink )

Obstawiam, że w kołysce.
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.


Ostatnio zmieniony przez Dundersztyc19 dnia Sob Lis 24, 2012 2:19 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Sob Lis 24, 2012 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przemyślenia jak co roku takie same Smile Freddie był, jest i będzie numerem jeden.

Żałuję, że tego dnia nie mogę być w Londynie, ale przez różne komplikacje nie mogę być nawet w Krakowie na stypie fanów, a jestem przekonany, że klimat takiego spotkania będzie absolutnie wyjątkowy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Soplica



Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 680
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Lis 24, 2012 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam niecałe 4 lata, więc byłam nieświadoma istnienia i śmierci Freddiego... Niestety urodziłam się za późno Crying or Very sad
_________________
There's no time for us, there's no place for us...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Sooki



Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 54

PostWysłany: Sob Lis 24, 2012 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie było mnie jeszcze być może nawet jeszcze w planach,kiedy zmarł.No właśnie,odszedł.Choć dla mnie będzie żyć na zawsze ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Lis 24, 2012 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek [*] Sad A nie...czekaj...

Naprawdę nie wiem co tutaj napisać. Najlepszy frontman i jeden z najlepszych głosów jakie w ogóle stąpały po ziemi. Dziękuję za wspaniałą muzykę.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lesheq



Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 785
Skąd: Przemyśl/Kraków

PostWysłany: Sob Lis 24, 2012 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ten dzień trzeba spędzić rozpustnie. Freddie nie chciałby smęcenia, głębokich przemyśleń, wydumanych refleksji nad egzystencją. Zatem dla Freda spędźmy ten dzień pod znakiem hedonizmu: dobre jedzenie, alkohol no i seks we wszystkich możliwych odmianach Smile

A refleksja, jak pisał Leniu jest jedna - Fred jest wciąż numerem jeden.
_________________
Lesheq
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kapelutek



Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 261
Skąd: Rzeszów/Szczecin

PostWysłany: Sob Lis 24, 2012 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dopiero jako komórka zaczęłam istnieć jakieś 3 miesiące po śmierci Freddiego. Więc w czasie jego śmierci ptaszki o mnie nawet nie ćwierkały;P

A co do Freddiego, to zgadzam się z wami wszystkimi, również z tym, że nie chciałby smutów i deprechy, tylko żebyśmy dziś się dobrze bawili dla jego pamięci:)

PS. Czy w Szczecinie jest jakieś spotkanie fanów poza tym koncertem?
_________________
Rock'n'roll!!!

Obsession of Roger - sory gajs:D
Dlaczego z powodu mojego nicku wszyscy myślą, że jestem mężczyzną O_O? Uroczyście oświadczam, że pełnokrwista ze mnie kobita:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Sob Lis 24, 2012 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LeshQ, trafiłeś w samo sedno!

No i:
Cytat:
no i seks we wszystkich możliwych odmianach

Zaczynam bardziej żałować, że mnie dziś z Wami nie będzie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adzio



Dołączył: 27 Lip 2011
Posty: 44
Skąd: Łomża

PostWysłany: Sob Lis 24, 2012 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

24 listopada '91 to nawet mnie w planach nie było, dopiero jakoś miesiąc później, nieplanowany pojawiłem się jako zarodek Smile

A obecnie, po małej wczorajszej imprezie obudziłem się około południa głodny, chcę sobie zrobić tosty, nie mam składników, więc wybieram się do sklepu. I tak sobie idę po ten chleb, szynkę, ser i przypomina mi się że dziś jest właśnie ta 21. rocznica. Miałem ze sobą słuchawki, więc od razu do uszu trafiły kawałki Freddiego z płyty ,,Mr. Bad Guy''.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jaszek



Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 701
Skąd: Zawoja/Kraina Rhye

PostWysłany: Sob Lis 24, 2012 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem prawie trochę ponad 3,5 roku więc pamięcią tam nie sięgam ale wiem że mój ojciec bardzo to przeżywał bo bardzo lubił i nadal lubi Queen.
Jak już zostało napisane zdecydowany nr 1 mimo że lata uciekają i powtarzając za mike'iem dziękuje za wspaniałą muzykę
_________________
I'm slightly mad
Oh dear
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Sob Lis 24, 2012 4:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I również ja zapale [*] Miałem wtedy 6 lat, ale bardzo dobrze pamiętam jak mój wujek zagorzały fan no nie tylko Queen przyleciał do mojej mamy.... wparował z takim hukiem, krzykiem i płaczem na chate jakby kosmici wylądowali. Wielu jeszcze znajomych moich rodziców przyszło wtedy do mojego domu pamiętam. Nie do końca wiedziałem o co wtedy chodziło puki właśnie wujek mi nie powiedział, że zmarł ktoś bardzo ważny, ważniejszy od samego Boga Very Happy Ale ja i tak jeszcze nie czaiłem o co chodzi. Pamiętam, że mniej więcej jakoś tak było Very Happy
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mandey



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1579
Skąd: Rawicz

PostWysłany: Sob Lis 24, 2012 5:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skopiowałem to co napisałem rok temu...
Mandey napisał:
Nie mogę sobie przypomnieć co to był za dzień, mam wrażenie, że niedziela ale nie ważne. Do mnie informacja dotarła wraz z wieczorną panoramą, to pamiętam dobrze. Krótka piłka, "Lider zespołu Queen, Freddie Mercury, zmarł na AIDS w swoim domu w Londynie ". Obyło się bez histerii ale pamiętam, że byłem totalnie zaskoczony tą informacją. Miałem 12 lat i ogólnie od niedługiego czasu kablówkę więc jeszcze nie ogarniałem tych wszystkich kanałów obcojęzycznych. MTV oglądałem tylko wieczorami a tam zazwyczaj był Ray Cookes i pieprzył jakieś farmazony. Gazet nie czytałem za dużo więc totalnie nie spodziewałem się zdarzenia. Moje fanowanie trwało raptem 2,5 roku i polegało na kupowaniu taktowskich kaset tego zespołu.

Nic się nie zmieniło prócz tego, że teraz już wiem iż na pewno była to niedziela. Kilka dni później MTV zrobiła weekend z Queen i pamiętam, że cały weekend leżałem w łóżku nagrywając na video klipy. Mazałem wszystkie taśmy jak szły po kolei. Ojciec kurwicy dostał później jak się kapnął jakie tytuły poszły w niebyt. Pamiętam też wojnę domową po moim buncie, że mam gdzieś to, że trzeba iść do kościoła Laughing
Wtedy liczył się tylko Queen!
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
karosowaty



Dołączył: 03 Lis 2012
Posty: 2

PostWysłany: Sob Lis 24, 2012 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy Freddie umierał nie było mnie na świecie, urodziłem się dopiero kilka lat później, straszny czuję z tego powodu żal, nigdy nie mogłem zobaczyć Freddiego na scenie, albo chociaż ekscytować się nadchodzącą płytą lub trasą koncertową.
Ale specjalnie na 21 rocznicę przygotowałem prawie 5min wideo:
http://www.youtube.com/watch?v=YtfT0h33blU
Możecie powiedzieć że to zwykła reklama, ale nie chciałbym żeby ten film przepadł z 5 wyświetleniami, gdyż włożyłem w niego kilka dni pracy i zaśmiecania dysku dwoma gigabajtami teledysków i wywiadów.

PS. Cześć wszystkim na forum Smile.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Sob Lis 24, 2012 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karosowaty napisał:
PS. Cześć wszystkim na forum Smile.

Witaj! Smile
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kacio94



Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 1391
Skąd: Choszczno

PostWysłany: Sob Lis 24, 2012 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie było mnie wtedy na świecie
pozostaje mi oddawać mu hołd Smile
http://www.youtube.com/watch?v=m2BrSBVcbPo
karosowaty napisał:
PS. Cześć wszystkim na forum Smile.

No cześć Wink
_________________

http://queenremixes-bykacio.blogspot.com
http://youtube.com/KacioRMX
http://vimeo.com/kacio94
http://www.mixcloud.com/KacioRMX
http://queenphotos.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Sob Lis 24, 2012 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zupełnie przypadkiem natknąłem się na RMFie na jakiś konkurs, w którym puszczali mix 10 (?) utworów i trzeba było odgadnąć tytuły (Queen i Fred solo) - wygrał jakiś Marcin.
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
queenbootlegs



Dołączył: 20 Sie 2004
Posty: 126
Skąd: Wa-wa

PostWysłany: Sob Lis 24, 2012 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mandey napisał:
Nic się nie zmieniło prócz tego, że teraz już wiem iż na pewno była to niedziela. Kilka dni później MTV zrobiła weekend z Queen i pamiętam, że cały weekend leżałem w łóżku nagrywając na video klipy. Mazałem wszystkie taśmy jak szły po kolei. Ojciec kurwicy dostał później jak się kapnął jakie tytuły poszły w niebyt. Pamiętam też wojnę domową po moim buncie, że mam gdzieś to, że trzeba iść do kościoła Laughing
Wtedy liczył się tylko Queen!


Freddie zmarł w niedzielę po 20:00 polskiego czasu, wiadomość podano do mediów krótko po północy a więc był już poniedziałek.
Ja usłyszałem o Jego odejściu w Panoramie właśnie w poniedziałek, 25. listopada. Miałem 10 lat i znałem Queen i "wąsatego pana" z teledysków "Radio Ga Ga", "I Want To Break Free", "Breakthru" i "Invisible Man" czyli z tego co TVP puszczała na okrągło na przełomie lat 80-ych i 90-ych... Wtedy jeszcze nie kojarzyłem Freddie'go i Queen z WATC czy Bo Rhap...
Moja mama mówiła mi, że o śmierci usłyszała już z samego rana, w poniedziałek, w radio na Polskiej Jedynce.

Każdego 24. listopada odtwarzam w pamięci tamte chwile i moje początki z Queen. Obowiązkowo puszczam Show Must Go On, These Are The Days, In My Defence oraz No One But You. Zapalam też o 20:00 świeczkę. I jestem szczęśliwy, że Jego Muzyka i Styl mogły stać się dla świata tym czym są i z pewnością będą w przyszłości....

[*]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wiurrr



Dołączył: 12 Paź 2012
Posty: 16
Skąd: Pomorskie

PostWysłany: Sob Lis 24, 2012 8:43 pm    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem

Tradycyjnie wysłuchanie dyskografii Queen, obejrzę jeszcze DVD z Budapesztu oraz Montrealu i wypije Heinekena Wink
_________________
"Jeśli odmawiasz sobie wszystkiego, to tak jakbyś umarł za życia"

-Freddie Mercury
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MsFahrenheit



Dołączył: 23 Gru 2011
Posty: 75
Skąd: Horyszów Polski/ Zamość

PostWysłany: Sob Lis 24, 2012 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biedny... Moi rodzice wtedy nie byli jeszcze małżeństwem, a mojego starszego brata nie było nawet w planach. Teraz już mija rok jak wiem kim jest i wiem jak wiele dla mnie "zrobił", bo ta muzyka rok temu bardzo mi pomogła i mu za to dziękuję. Jest żal, bo nie mam żadnych wspomnień ani nic w tym stylu, ale zawsze mi się robi miło jak słyszę ten głos w radiu :,)

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8v0psFcen1rq7p9no1_1280.jpg
Na zawsze Smile
_________________
One dump, one trud, two tits John Deacon!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
foxy lady



Dołączył: 28 Kwi 2012
Posty: 162
Skąd: Legnica

PostWysłany: Sob Lis 24, 2012 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dundersztyc19 napisał:
daga napisał:

gdzie byliśmy 21lat temu (jesli ktos już chodził po świecie Wink )

Obstawiam, że w kołysce.


Ja byłam już zdecydowanie poza kołyską - miałam 14 lat i wtedy niestety niewiele jeszcze wiedziałam o Freddiem i Queen w ogóle Sad Szybko jednak zaczęłam nadrabiać zaległości.

Dzisiaj Queen w głośnikach od rana do wieczora, kilka kieliszków miodówki wieczorem i za chwilę "The Untold Story" na dobranoc.

Freddie - niezapomniany i na zawsze pierwszy w sercu (nawet mąż musiał się z tym pogodzić Twisted Evil )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Something



Dołączył: 01 Wrz 2011
Posty: 37

PostWysłany: Sob Lis 24, 2012 10:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie jeszcze nie było w planach jak Freddie odchodził ale od bodajże 6 lat jego muzyka nie jest mi obca. Dzisiaj tradycyjnie od samego rana w głośnikach Queen i solowe kawałki Freda. W tak zwanym międzyczasie obejrzany koncert z Montrealu, Live Aid, Wembley i Hammersmith Odeon. Freddie na zawsze!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
foxy lady



Dołączył: 28 Kwi 2012
Posty: 162
Skąd: Legnica

PostWysłany: Sob Lis 24, 2012 10:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kacio94 napisał:
nie było mnie wtedy na świecie
pozostaje mi oddawać mu hołd Smile
http://www.youtube.com/watch?v=m2BrSBVcbPo


Dzięki, Kacio Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
david82



Dołączył: 09 Wrz 2012
Posty: 569

PostWysłany: Sob Lis 24, 2012 11:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem 9 lat. Znałem Queen mniej więcej od 2-3 miesięcy - w głowie miałem wąsatego Freddiego z teledysków z albumu The Miracle i z Innuendo. Pamiętam, że strasznie poruszył mnie wtedy teledysk do TATDOOL - nie mogłem zrozumieć, jak AIDS może tak strasznie zmienić człowieka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kama



Dołączył: 12 Gru 2011
Posty: 467

PostWysłany: Nie Lis 25, 2012 12:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam... 4 miesiące, 23 dni.

Wiem, że wam może to wydać się śmieszne, ale wczoraj byłam na koncercie Muse i gdy zagrali "Survival" w którym osobiście odczuwam pewne powiązania to spojrzałam w górę i pomyślałam- "Fred gdybyś ty mógł mieć taką piramidęSmile"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Soplica



Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 680
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Lis 25, 2012 12:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurczę...widzę, że bardzo wiele młodych osób się tu wypowiada i cieszy mnie to, że są fanami Królowej, gdy wokół tyle badziewia... Freddie byłby dumny Smile
_________________
There's no time for us, there's no place for us...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
onifer



Dołączył: 19 Maj 2012
Posty: 11
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Lis 25, 2012 2:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1991r.- miałem 12 lat, nie wiele jeszcze wiedziałem o Queen (coś tam się słuchało).

Ale szybko nadrobiłem zaległości między datą śmierci a koncertem ku pamięci z Wembley w 1992r. i wtedy już były łzy oglądając pożegnanie.

A tak to fajne czasy dziećiństwa, cały pokój wyklejony plakatami Queen z Bravo, Popcornu itd.....

I do dziś już 21 lat jestem wiernym fanem Queen.

Spoczywaj w pokoju Freddie. Twoja muzyka pozostanie z nami na zawsze a Ty na zawsze w naszych sercach:) [*]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sanchezz



Dołączył: 27 Wrz 2012
Posty: 26
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Lis 25, 2012 2:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dniu śmierci Fredka miałem 13 lat....Lubiłem słuchać Queen dzięki moim rodzicom...Pamiętam że za każdym razem jak słyszałem "Show must go on" to chciało mi się płakać....A dzisiaj cały dzień oddaję hołd Freddiemu przez słuchanie wybitnych płyt jakie stworzył razem z zespołem Queen [*]. Freddie na zawsze pozostanie w moim sercu, do końca mojego życia.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
david82



Dołączył: 09 Wrz 2012
Posty: 569

PostWysłany: Nie Lis 25, 2012 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam jeszcze, że wtedy mimo tego ze mialem tylko 9 lat bylem juz na tyle zaawansowany w angielskim, żeby spokojnie przetlumaczyc sobie "The Show Must Go on" i to nie tylko dosłownie, ale tez zrozumiałem o co Freddiemu chodziło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kramer



Dołączył: 08 Lut 2012
Posty: 106

PostWysłany: Nie Lis 25, 2012 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pamiętam dokładnie jak to było 21 latek temu Wink , u nas w tv 25 listopada o Fredku powiedzieli a 1 grudnia był 30 min dokument o Freddiem w programie Bliżej świata, pamietacie????? Laughing ......zauważyłem,że prawie nikt nie pamięta 1 rocznicy śmierci Fredka, która była obchodzona w naszej kochanej TVP, dokładnie 18 pażdziernika (niedziela) był na TVP1 wyemitowany program pt "Pamięci Freddiego Mercurego" mam to na VHS nagrane Very Happy .........a już o 2 rocznicy śmierci i całym dniu związanym z Queen na MTV to nie wspomne Very Happy ...to były czasy......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek