FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
W jakich okolicznościach poznaliśmy muzykę Freddie'go
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mercury



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 18
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Kwi 20, 2004 10:42 pm    Temat postu: W jakich okolicznościach poznaliśmy muzykę Freddie'go Odpowiedz z cytatem

Ja na przykład usłyszałem go poraz pierwszy w wieku 7lat w samochodzie,w piosence LIVING ON MY OWNE szalenie lubiłem tą piosenke,nastepnie poznawałem coraz to inne piosenki aż doszło do tego że stałem się wielkim fanem Freddiego,kocham jego piosenki!!!!!! Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2004 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli masz na myśli jego solową twórczość, to ja pierwszy raz usłyszałerm z kasety Living On My Own u ojca w samochodzie. Potem zapoznałem się z Freddie Mercury Remixes. Lubię jego niektóre kawałki (np Living On My Own, Great Pretender, In My Defence), ale mimo wszystko wolę jego twórczość z Queen.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Dolores



Dołączył: 04 Lis 2003
Posty: 251

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2004 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś słyszałam kawałek Foolin' around, to był pierwszy solowy kawałek Freddie'go, jaki słyszałam. Słuchałam już Queen, a póżniej kumpela pozyczyła mi Mr Bad Guy i sie okazało, że na niej jest własnie ww kawałek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2004 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak w istocie to kawałki Mercury`ego były zbyt popwo - dance`owe, ak na mój gust i wszystkie traktowały o miłości, zero egzystencjalizmu (no może poza In My Defence) za który tak kocham Queen.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kłin



Dołączył: 28 Lut 2004
Posty: 223
Skąd: Słupsk Rock City

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2004 5:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zanim napisze. nie patrzcie teraz na moja IKONKE z lewej Smile



miałem 8 lat... kuzyn puscił kupiona na rynku F.M. The Album i usłyszałem Living On My Own podczas zabawy resorakami Smile

potem była Live Killers następnie News Of The WOrld i tak to sie potoczyło..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2004 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co jest z nią nie tak ? : - ) Już wielokrotnie ją widziałem, nie zepsuła się : - )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kłin



Dołączył: 28 Lut 2004
Posty: 223
Skąd: Słupsk Rock City

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2004 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sesese:) CROWLEy a wyobraz sobie jak ta ikonka bawi sie resorakami spiewajac DIO RERE buahahaha..musze dbac o moj nieskazitelnie czarny charakter spod znaQ Kłin:-) Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Pią Kwi 23, 2004 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Długa historia... Very Happy

Ostatnio zmieniony przez Leniu dnia Sob Lut 12, 2005 10:06 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Pią Kwi 23, 2004 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaraz, zaraz Roger - zacząłeś w wieku pięciu lat od Wembley`86 a potem według twoich zeznań : - ) Greatest Video Hits 2. Ale ten set wydano stosunkowo niedawno! Więc przez ileśtam lat twoim jedynym źródłem wrażeniem był Wembley`86? To też nie pasuje, bo wspomniałes o teledyskach do Headlong i I Want It All czyli musiałeś być zaopatrzony w Greatest Flix 2 (a to różnica). Dobrze śpiewam, czy zalewam?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Pią Kwi 23, 2004 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

crowley, wydaje mi sie ze masz całkowitą racje !! słuchałem Greatest Flix 2 Embarassed ale reszta sie zgadza Exclamation po prostu takie było moje dziecinstwo, i ciesze sie ze tak sie losy potoczyły, bo gdybym nie wtedy nie oglądał z rodzicami Wembley '86 (jeszcze wydanie VHS) to teraz zapewne mnie by tu nie było, a była by to wieeeeeeeelka strata Very Happy Wink

P.S. .... albo i nic nie bede juz pisał Very Happy Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kłin



Dołączył: 28 Lut 2004
Posty: 223
Skąd: Słupsk Rock City

PostWysłany: Pią Kwi 23, 2004 10:15 pm    Temat postu: sesese Odpowiedz z cytatem

..tzn RogerTyalor ( nie Medows Smile ) ja podziwiam Ciebie jako człowieka o tak dobrej pamięci.. Pamiętałeś co widziałeś na ekranie w wieku 5 lat..no no..ja nawet nie pamietam ze tyle miałem:) to bylo 15 lat temu.... Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Pią Kwi 23, 2004 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojjj chyba wydaje mi sie ze to powiedziałes zeby mi "pojechac po sumieniu" ale ja tego nie PAMIETAM Exclamation tego wszystkiego dowiedziałem sie od rodziców drogi Kłinie Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marien



Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 4

PostWysłany: Pią Kwi 23, 2004 11:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To było Las palabras de amor. Miałam wtedy kilka lat. Uwielbiałam początek tej piosenki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RED Special



Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 71
Skąd: z Królestwa Rhye

PostWysłany: Sob Kwi 24, 2004 1:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

16 grudnia... rok (hmmmm)chyba 1994, tak!
Pamiętam to, jakby to było wczoraj...
mroźna zima...
Jechałam z rodzicami w jakąś dłuższą podróż i z przerażeniem stwierdziłam, że w walkmanie nie mam żadnej kasety Crying or Very sad ...
wtedy tata sięgnął ze schowka (moją obecną perełkę) album Mr. Bad Guy i to była jedna z jego lepszych decyzji Wink
Uwielbiam piosenki z tego albumu... znam je na pamięć Exclamation
Gdy wróciliśmy do domu, tata dał mi do przesłuchania Greatest Hits I & II... prawdę mówiąc... od 16ego grudnia 1994 leżą one na mojej półce Laughing ...
i tak to się zaczęło... Smile
P.S. Pozdrawiam mojego tatę Wink
_________________
And take a long ride on my motorobike
Untill I'm ready ( READY FREDDIE!!!)
Crazy little thing called love...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Sob Kwi 24, 2004 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pogratulować taty. z Queen mój tata uwielbia I WANT TO BRAK FREE, nie wiem, czy bardziej za muzyke czy za teledysk.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Sob Kwi 24, 2004 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mama bardzo lubi I Want To Break Free, Crazy Little Thing Called Love i Bohemian Rhapsody, mój ojciec nie za bardzo lubi Queen z tego, samego powodu, co pozostała "męska część rodziny" (poza mną - odszczepieńcem). Starają się to ukrywać, ale to po prostu seksiści.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Sob Kwi 24, 2004 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak juz mowa o rodzichach... to moj tato lubi piosenke "Boehmian Rhapsody" a moja mama "I'm Love With My Car" Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dolores



Dołączył: 04 Lis 2003
Posty: 251

PostWysłany: Sob Kwi 24, 2004 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój tata uwielbia The great pretender i uważa, że Freddie narodził się po to by ją zaspiewać, a własciwie chyba odwrotnie, piosenka jest po to, żeby mógł ją zaspiewać tylko Freddie. Smile
Poza tym zarówno jak mama i tata uważają wokal Freddie'go jako najlepszy i uważają, że nie będzie już takiego wokalisty na swiecie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Sob Kwi 24, 2004 2:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dolores !! pozdrów rodziców ode mnie !!!!!!! Very Happy mają w 100% racje !!!!!!!!!!!!! Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mercury



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 18
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Kwi 24, 2004 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja pamiętam jak pierwszy raz usłyszałem Freddiego,miałem chyba 7lat a moze i mniej,no wiec jechałem samochodem i nagle słysze jak tata mówi oooooooo leci moja piosenka , a zaraz mama na to Surprisedn jest niesamowity(Freddi)wtedy niewiedziałem ze ta piosenka się nazywa Living On My Owne ,zawsze myslałem ze jej tytuł to so lonely,tak mi się ta piosenka podobała,pamietam to dokładnie jakis czas potem znalazłem płyte taty z przegrywanymi jego piosenkami z radia.Na tej kasecie chyba były 3 Freddiego(z naszej rodzinny tata jest najmniejszym fanem mimo ze go uwielbia,ja jestem oczywiscie najwiekszym)no i jak na tej kasecie usłyszałem Freddiego ,to tak się ucieszyłem i zaczełem go naśladowac,ale nigdy niewiedziałem jak Freddi wygląda wiec jakis czas potem moze 3mies.mama mnie zawołała i pokazała mi zespół Queen,powiedziała mi tez ze to jest właśnie zespół Freddiego,odrazu włozyłem kasete i nagrałem jego piosenki było ich wtedy wiele bo to był czyba Weekend z Queen,ale się ucieszyłem ze miałem jego tyle piosenek i tak powoli zaczynałem się powoli zaczynac zmieniac się Freddiego i od tamtego czasu to teraz niema dnia bez Queen no i mam 13lat a doteraz go nasladuje i nawet mi dobrze idzie!!God Save The Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Nie Kwi 25, 2004 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie może pójśc ci dobrze bo Freddie jest nie - do - naśladowania : - )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mercury



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 18
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Kwi 25, 2004 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej no bezprzesady nierób z niego jakiegoś Boga. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Kwi 25, 2004 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym samym roku, kiedy upadł ZSRR i nasi wiecznie przyajacielscy zachodni sąsiedzi się połączyli, moi bracia kupili trzy płytki Queen. Były to The Miracle, Innuendo i GH II. Ja osobiście "zakochałem się" w dwóch. Najpierw w intro do I want to break free. Tak ten wstęp mi sie spodobał ze słuchalego go kilkanascie razy zanim właczyłem dalszą część piosenki. Drugą piosenką był Scandal. Także spodobał mi się wstęp, ale jeszcze bardziej podobała mi się cała kompozycja. Z tego co pamiętam na mojej regionalnej "trójce" - tzn. na Katowicach, dość często puszczano piosenki z MTV, a co za tym idzie i Queen. To były wspaniałe a zarazem smutne chwile dla mnie. Kilka dni po kupieniu GH II i zakochaniu sie w IWTBF dowiedziałem się z Panoramy że Freddie umarł. A miałem wtedy 6 lat ! Chęć poznawania następnych utworów tak mnie wciągnęła, że już od 1993 jestem stałym słuchaczem Queen. No ale początki, tzw. pierwszy dotyk był w 1991 przed śmiercią Freddiego. Jednym słowem to już niezły kawał czasu.
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mercury



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 18
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Kwi 26, 2004 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak Freddie zmarł mnie jeszcze nie było,niewiem jak to wyglądało ,puszczano pewno jego piosenki cały dzień,co jeszcze było w telewizi niewiem Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Pon Kwi 26, 2004 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mercury, jestemy w zlej sytuacji Smile bo po smierci Frddie;go, lista fanow Queen znacznie sie zwiększyła

edit


Ostatnio zmieniony przez Leniu dnia Sob Lut 12, 2005 10:08 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
usmc



Dołączył: 16 Lis 2003
Posty: 1272
Skąd: Galway / Kraków

PostWysłany: Pon Kwi 26, 2004 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Roger_Taylor napisał:
...bo po smierci Frddi'ego, lista fanow Queen znacznie sie zmniejszyła Sad


Raczej odwrotnie. Very Happy

Rekordy sprzedazy plyt Queen bil wlasnie po smierci Freddiego. Okres miedzy smiercia Freddiego a koncertem Tribute na Wembley to okres prawdziwej Queen-mani. Nie bylo wtedy nikogo kto nie wiedzialby co to za zespol. U mnie w szkole na kazdej wolnej lekcji szlo sie do klasy gdzie byl magnetowid i na okraglo ogladalo "Greatest Flix II" i "Live At Wembley".

A teraz, jak widac po sprzedazy DVD, wcale nie jest gorzej.
A co wiecej - przybywa coraz mlodszych fanow Queen. Very Happy
_________________
"Are you ready? Are you ready brothers and sisters?"

PFQ - Fan nr. 10 Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Pon Kwi 26, 2004 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

usmc napisał
Cytat:
A co wiecej - przybywa coraz mlodszych fanow Queen.

jak tak mowisz to na pewno jestes starszy ode mnie i wiesz co mowisz Wink dlatego wziąlem to sobie do serducha Smile ( myliłem sie Confused )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
usmc



Dołączył: 16 Lis 2003
Posty: 1272
Skąd: Galway / Kraków

PostWysłany: Pon Kwi 26, 2004 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wlasnie po wizycie na tym forum doszedlem do wniosku ze przybywa coraz mlodszych fanow.

W ktoryms watku na forum, w dziale Freestyle, podawaliśmy daty swoich urodzin i z wpisanych tam bylem jedna z najstarszych osob. Very Happy
_________________
"Are you ready? Are you ready brothers and sisters?"

PFQ - Fan nr. 10 Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Pon Kwi 26, 2004 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chodź muzyke Queen znam od 1989 roku, fanem tego zespołu zostałem dopiero po śmierci Freddiego, po koncercie Tribute
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Sro Kwi 28, 2004 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsza solowa piosenka: "In my Defence"

Ostatnio zmieniony przez Leniu dnia Sob Lut 12, 2005 10:10 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek