FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Gra o Tron
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Bardzo?
BARDZO
18%
 18%  [ 3 ]
Bardzo
18%
 18%  [ 3 ]
Nie bardzo
31%
 31%  [ 5 ]
Naprawdę
31%
 31%  [ 5 ]
Wszystkich Głosów : 16

Autor Wiadomość
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem, na następnych częściach sagi też, pewnie miłośnicy książki potwierdzą i określą, w jakim stopniu sezon = tom.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Wto Paź 16, 2012 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maciej napisał:
Mam pytanie takowe czy Gra o Tron jest oparta tylko na "Grze o Tron" czy na następnych częsciach sagi tez?


Końcówki sezonów czerpią trochę z następnych części książki. Więc jeśli nie chcesz sobie zepsuć przyjemności to najpierw chwyć za następną część, przeczytaj połowę i dopiero wtedy bierz się za serial. Dlaczego do połowy? Bo w serialu są straszne skróty myślowe które mogą się ciągnąć nawet i pół książki Wink

@NAR mam tylko 2 część na własność.
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Lily of the valley



Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 820

PostWysłany: Nie Paź 21, 2012 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Druga seria za mną. Tym razem zaczęłam od serialu, książki nie czytałam jeszcze (przeczytam wszystkie, czaję się znów na oryginalne wersje), a zatem był suspence. Podobało się. Wczoraj myśl taka się pojawiła, gdy słuchałam wielu rzeczy Gintrowskiego, że ten numer mógłby być soundtrackiem do "Gry o tron":

Siedem grzechów głównych

Tak jest, było i będzie. Na wieki wieków, i tak dalej. Krwiste historie, ze swadą opowiedziane i wciągające. Najlepsze motywy:
- kontrast namiestniczy: Ned Stark - Tyrion
- porównanie przez Tywina uczynione (sama jego postać - świetna!): Arya - Cersei (plus rozbudowanie profilu psychologicznego tej drugiej); ogólnie zresztą motywy mocnych kobiet przewijają się przez drugą część bardzo, i bardzo jest to na plus
- moja ulubiona tajemnicza postać i ulubiona twarz (jaka szkoda, że zmienili mu ją):


_________________
- Nigdy nie jest się zupełnie wolnym, jeśli się kogoś za bardzo podziwia - powiedział nagle Włóczykij. - To wiem.
- Wiem, że ty wszystko wiesz - mówiło dalej stworzonko, przysuwając się jeszcze bliżej. - Wiem, że wszystko widziałeś. Wszystko, co mówisz, jest słuszne, i zawsze będę się starał być równie wolnym jak ty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
DDelilah



Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 190
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Nie Paź 28, 2012 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Książki nie udalo mi się skonczyc i na razie mnie nie ciagnie. Teraz bawię się kolejnymi fantasy Piekary. Jednak po Waszych recenzjach, może oglądnę jakieś ciekawsze odcinki.
W filmie z pewnością z mojego punktu widzenia ciekawa będzie obecność Seana Beana. Patrząc jednak na pozostałych aktorów i wątki książkowe, to spodziewany byłby Vin Diesel Wink Very Happy

Poza tym, patrząc na to, że wczoraj niemal odmarzł mi tyłek z powodu niespodziewanego ataku zimy, a Fenderka jak nie było na Forum, tak nie ma (a nawet go jeszcze bardziej ubyło), to znacznie głębszego znaczenia zaczynają mieć słowa "NADCHODZI ZIMA'... Crying or Very sad
_________________
“Świat jest dość zasobny, aby zaspokoić potrzeby wszystkich, lecz nie dość zasobny, by zaspokoić chciwość każdego”
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2013 1:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2fPgIIB67bw

a w ogóle to 3 sezon ruszył.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2013 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopóki książki nie przeczytam nie chcę nic wiedzieć ;p Więc proszę o zaznaczanie spojlerów. Wink
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2013 1:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to chaotyczne przeskakiwanie między wątkami może być irytujące ale po debilizmach ostatnich serii Walking Dead czy Dextera to i tak daje rade. Jest brutalnie, jest Tyrion, jest kilka wkurwiających gofrów (grubas, wątek smoków.. jezuuu) ale ogólnie wciąż propsy.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sob Maj 04, 2013 2:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurwa
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Cze 03, 2013 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ożeż w dupę!
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Atrus



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 1752

PostWysłany: Pon Cze 03, 2013 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W następnym odcinku "Gry o Tron": Rosario idzie do zakładu fotograficznego odebrać zdjęcia Marii. Po drodze widzi Esmeraldę i Pedro w kawiarni. Fernando dowiaduje się, że jego córka jest w ciąży z nieznajomym mężczyzną. W międzyczasie smoki palą São Paulo, wszyscy giną.

SERIAL WSZECH CZASÓW, KURWA.
_________________


With my last breath I curse Zoidberg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pon Cze 03, 2013 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepszy odcinek od dawna <3
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Cze 03, 2013 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tej, to może odpalcie sobie B&B?
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Cze 11, 2013 1:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3 sezon najsłabszy. jezu niech oni zabiją w końcu tę dziołchę od smoków. większego gofra nie było nigdy.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Cze 11, 2013 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gruby?

Ja myślę, że specjalnie ją tak pompują, żeby jej śmierć była bardziej wesoła.

Chujowe cliffhangery w ostatnim odcinku i weź teraz rok czekaj. Zjebany serial, nie oglądam więcej.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Atrus



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 1752

PostWysłany: Wto Cze 11, 2013 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, Martin Luther King sux mocno. W ogóle ostatni odcinek był idealnym podsumowaniem tego sezonu, którego najbardziej emocjonującym momentem była wizyta giermka Karła w burdelu. No i masakra, chociaż ona była mniejszym zaskoczeniem jednak.
_________________


With my last breath I curse Zoidberg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek