FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Arka Satana

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co sądzisz o Arce?
Słucham/Słuchałem. Lubię i mam dystans.
40%
 40%  [ 4 ]
Obraża moje uczucia religijne.
0%
 0%  [ 0 ]
Znam, nie porywa mnie, taki sobie mało ambitny humor.
40%
 40%  [ 4 ]
Okropne, bluźniercze, głupie i dla głupich głupków.
20%
 20%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 10

Autor Wiadomość
Arcybiskup Paetz



Dołączył: 06 Paź 2012
Posty: 2

PostWysłany: Sob Paź 06, 2012 12:34 pm    Temat postu: Arka Satana Odpowiedz z cytatem

Witam! Zapewne wielu z was zna, słuchało, lub słucha.
Znacie pewnie takie filmiki jak TV Plwam, czy Gotuj z Hitlerem, również ich autorstwa. W tym wątku proponuje robić swoje top ileśtam Arki, wszystkich piosenek jest zaledwie 20, także zadanie nie jest trudne. Typujcie ile znacie, i róbcie rankingi naszych Poznaniaków. Teraz przedstawię mój:

1 - PAETZ - Arcydzieło zawsze i wszędzie. Świetny, bluźnierczy tekst
i pięknie opowiedziana historia. Tylko ten refren, no cóż, nie należy do najlepszych.
2 - Cum Clave - Świetny tekst, dopasowanie do muzyki, jedyna dobra piosenka z trzech na płycie Holkoau.
3 - Czarna Msza i Płody. Dwie najbardziej znane piosenki Arki. Doskonale dopasowane, bluźniercze teksty.
4 - Piosenki na bazie Arki Noego. Tzn. te o piciu wina. A raczej jaboli. W kolejności przypadkowej:
- Ja codziennie piję
- Chleję je
- Taki duży, taki mały może wino pić
- Najlepsza Nalewka na Świecie
- Ty nas osrałeś
- Wina Satana
5 - Kundel Bury
6 - Pedofeel song - Na bazie piosenki beznosego dwukolorowego Jacksona

I tutaj zaczynają się piosenki słabsze

7, a raczej 1 wśród piosenek słabszych. czyli 7.1
7.1 - Laska z Kału - zdecydowanie słaba. Tematem jest odbyt, defekacja i tym podobne. Jednak ze wszystkich piosenek o tym chyba najlepsza. Dlaczego numer 1 wśród najsłabszych? Proste. Tak jak wyżej, oraz to że ratuje ją jej końcówka.
7.2 - Nietrzeźwy. Jakoś mnie nie porywa. Jedna z nudniejszych piosenek Arki. Jednak cały czas się zastanawiam czy nie powinienem jej zamienić miejscem z Laską z Kału.
7.3 - Chcę zwiedzić Anal - Najsłabsza z największych hitów. Znane, ale strasznie słabe.
7.4 - Piecering wśród moszny mej fałd, oraz Mam za mało spermy.
Tu się arka skończyła. Nagrywać też skończyli. Dwie najsłabsze pozycje były zaraz obok drugiej najmocniejszej na jednej płycie. No cóż.

Zostały jeszcze piosenki Gandzia Gandzia, Drink Mix '98, oraz dodatek Odchody z sesji. Nie dałem ich do rankingu, bo dla mnie są to tylko dodatki. Miałbym ogromny problem z ich umiejscowieniem.

Zapraszam do dyskusji na temat Arki, oraz własnych rankingów.

EDIT: Ankieta dodana.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MCwalter01



Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 507
Skąd: spod Wrocławia

PostWysłany: Sob Paź 06, 2012 1:36 pm    Temat postu: Re: Arka Satana Odpowiedz z cytatem

Arcybiskup Paetz napisał:
3 - Czarna Msza i Płody. Dwie najbardziej znane piosenki Arki. Doskonale dopasowane, bluźniercze teksty.
Jak wyrzucili nas wiosną tamtego roku z pierwszej sali prób (za "hałas") to łaziliśmy po mieście bez celu i nasz pierwszy wokalista śpiewał te dwie piosenki Very Happy
_________________
"In fact the whole of Japan is a pure invention. There is no such country, there are no such people." (Oscar Wilde)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Arcybiskup Paetz



Dołączył: 06 Paź 2012
Posty: 2

PostWysłany: Sob Paź 06, 2012 11:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<offtop> Za hałas, tzn? Very Happy </offtop>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MCwalter01



Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 507
Skąd: spod Wrocławia

PostWysłany: Nie Paź 07, 2012 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez parę miesięcy graliśmy w piątki i w soboty i nikt się nie skarżył. Ale nagle jakiejś starszej pani zaczęło to niby przeszkadzać i powiedziała co o nas myśli Very Happy A, że "mieszkańcy się skarżyli", to musieliśmy sobie poszukać czegoś innego. Chociaż swoją drogą metal miejscami zahaczający o thrash to muzyka niekoniecznie cicha Smile
_________________
"In fact the whole of Japan is a pure invention. There is no such country, there are no such people." (Oscar Wilde)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek