FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Wybory Forumowe 2012
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Towarzyskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Nie Paź 07, 2012 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:
I runda głosowanie do 6.X do 24.00, wyniki dnia następnego


Nie jestem pewien, ale chyba dzisiaj jest dzień następny.
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kapelutek



Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 261
Skąd: Rzeszów/Szczecin

PostWysłany: Nie Paź 07, 2012 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chcę być Debiutem Roku Razz Nie wiem po co mi to ani dlaczego, ale wkleiłabym sobie tytuł w podpisie i w końcu byłabym jakimś Vipem Cool
_________________
Rock'n'roll!!!

Obsession of Roger - sory gajs:D
Dlaczego z powodu mojego nicku wszyscy myślą, że jestem mężczyzną O_O? Uroczyście oświadczam, że pełnokrwista ze mnie kobita:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Nie Paź 07, 2012 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kim jesteś
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Paź 07, 2012 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kater napisał:
kim jesteś

No mówi przecież że VIPem i Debiutem Roku- słuchasz?
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Paź 07, 2012 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, czy już wygrałem?
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Nie Paź 07, 2012 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A fakt druga runda.... dajcie mi chwilkę do ogarnięcia...
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Nie Paź 07, 2012 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Naprawdę bardzo mnie to ciekawi
Bardzo mnie to ciekawi. Naprawdę
'Naprawdę mnie to ciekawe. Naprawdę.'

która wersja jest true?

bo jak zobaczę czwarta, piąta wersje tego...
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Paź 07, 2012 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:
A fakt druga runda.... dajcie mi chwilkę do ogarnięcia...


Mówiłem? ONI nie potrafią grać czysto. Zawsze ktoś.. zawsze coś.
Co? Czyżby zabrakło kart do głosowania pani kierowniczko? A może to trzeba parę głosów dopisać? Czyżby lud zdecydował inaczej niż by to sobie życzyła jedyna słuszna opcja?

Fenderek napisał:
Kolega NAR zdaje się tutaj mylić fakty, wydarzenia, w ogóle nic się nie zgadza z tego co pan mówi, panie kolego. Czy pan wie, że serwery komisji Wyborczej tego Forum znajdowały się w Warszawie? Nie w Łodzi czy Zgierzu, nie Radomsku czy Nottingham- ale w WARSZAWIE. Wydaje mi się, że to mówi samo za sieeeebie. Stolica jak zwyyyyykle dba o swoje interesy. Pan panie kolego krzyczy "klika" ale to JA krzyczeć powinienem! To jest Targowica! To jest nie do pomyślenia, zeby w wolnym kraju można było bezkarnie rzucać oskarzeniami na prawo i lewo- czasem się zastanawiam czy najgłośniej nie krzyczą ci którzy sami mają coś do ukrycia... Mój szanowny przedmówca zapomina, że to nie jest jakaś tam zabawa ale być albo nie być tej społeczności! Poddawaniem pod wątpliwość niezawisłości Komisji Wyborczej pan tnie gałąź na której pan sam siedzi, panie NAR! Jeśli nie klika to co, ja się pytam panie kolego?

zasmucają mnie Pańskie słowa. Doprawdy. Pamiętam, jak nie tak dawno temu, stał Pan na straży pokoju i sprawiedliwości owego portalu. Jako jeden z nielicznych opierał się napływowi bezproduktywnego spamu. A jak to dzisiaj wygląda ja się pytam?! Pan stoi tam gdzie stał kater! Tak, nie bójmy się mówić prawdy. Forum sprzedane jedynie za kilka postów więcej w liczniku wypowiedzi pod avatarem.
Pan wskazujesz na stolicę, ale to jedynie pokazuje jak daleko wasze LEPKIE RĘCE sięgają.
Chcę by Pan pamiętał o jednym. Sosna sama się nie złamała, mgła sama się nie pojawiła. I te głosy same też się nie policzyły. Chociaż czy "policzyły" to odpowiednie słowo? "Spreparowane" były by właściwszym zgaduję. HISTORIA ZATACZA KOŁO.
Pan Fenderek jakoby sugeruje, że zapomniałem jaką wagę mają owe wybory dla naszej społeczności. Ale to przecież z miłości do tego portalu właśnie to wszystko robię. Gdyby chodziło tylko o mnie to bym odpuścił już dawno. Ale to przecież właśnie losy całej naszej kochanej społeczności się ważą.
Któż z nas nie pamięta walecznego AKOMa? Przyznajmy się kto nie zapłakał po cichu nad losem Shamara mężnego? Albo Incubusa? Lista tych, którzy nas opuścili na zawsze jest długa. A Misiu czy Kensington? Zbanowali co prawda nie zostali, ale i tak zepchnięto ich na margines. Kto pamięta gdy ta dwójak ostatni raz się tu udzielała. Wreszcie... jeden qmichał mający odwagę przeciwstawić się panującej tyrani, w której Pan bierze wiodący udział, jest wyśmiewany i powoli (acz skutecznie) marginalizowany. To ma być wolność? To ma być równość? To jest skandal. To jest groteska.

wasdfg7 napisał:
NAR dobrze mówi o klice. Wszystko rozprzedane. Polska pada pod jarzmem materialistów. Powodzenia w życiu.

Dziękuję towarzyszu, żeś mnie nie opuścił w tych trudnych czasach. Tylko... w jakim życiu? Co nam teraz pozostało? Aż nie da się nie zacytować klasyka
"A potem bida, bida i rozczarowanie! A potem beznadzieja i starość pariasa i wszechporażająca nas wszystkich pogarda, władzy od dyktatury, aż po demokrację, która nas, kałamarzy, ma za mniej niż zero. "
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Paź 07, 2012 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
zasmucają mnie Pańskie słowa. Doprawdy. Pamiętam, jak nie tak dawno temu, stał Pan na straży pokoju i sprawiedliwości owego portalu. Jako jeden z nielicznych opierał się napływowi bezproduktywnego spamu. A jak to dzisiaj wygląda ja się pytam?! Pan stoi tam gdzie stał kater! Tak, nie bójmy się mówić prawdy. Forum sprzedane jedynie za kilka postów więcej w liczniku wypowiedzi pod avatarem.
Pan wskazujesz na stolicę, ale to jedynie pokazuje jak daleko wasze LEPKIE RĘCE sięgają.
Chcę by Pan pamiętał o jednym. Sosna sama się nie złamała, mgła sama się nie pojawiła. I te głosy same też się nie policzyły. Chociaż czy "policzyły" to odpowiednie słowo? "Spreparowane" były by właściwszym zgaduję. HISTORIA ZATACZA KOŁO.
Pan Fenderek jakoby sugeruje, że zapomniałem jaką wagę mają owe wybory dla naszej społeczności. Ale to przecież z miłości do tego portalu właśnie to wszystko robię. Gdyby chodziło tylko o mnie to bym odpuścił już dawno. Ale to przecież właśnie losy całej naszej kochanej społeczności się ważą.
Któż z nas nie pamięta walecznego AKOMa? Przyznajmy się kto nie zapłakał po cichu nad losem Shamara mężnego? Albo Incubusa? Lista tych, którzy nas opuścili na zawsze jest długa. A Misiu czy Kensington? Zbanowali co prawda nie zostali, ale i tak zepchnięto ich na margines. Kto pamięta gdy ta dwójak ostatni raz się tu udzielała. Wreszcie... jeden qmichał mający odwagę przeciwstawić się panującej tyrani, w której Pan bierze wiodący udział, jest wyśmiewany i powoli (acz skutecznie) marginalizowany. To ma być wolność? To ma być równość? To jest skandal. To jest groteska.

Tak, muszę się zgodzić z moim przedmówcą, że rzeczywiście stoję tam gdzie stał kater. WSZYSCY stoimy tam gdzie stał kater. Miejsce zostało skateryzowane i czyja to wina? Groteska, skandal- jakże to wielkie słowa, jakże nośne. Hasła, okrzyki, nic nie wnoszące do dyskusji oklepane frazesy. Panie kolego- skąd niby kater jest? WARSZAWA. Skąd niby pan jest, panie szanowny, tak w ogóle? WARSZAWA. Czy wy w żywe oczy kpicie?

TO JEST SPISEK I TARGOWICA! To ja, JA się pytam o sosny, AKOM-y i inne tego typu sprawy. Żadna nie została wyjasniona, żadnej finału nie znamy. Wszystko pozostaje w strefie domysłów, interpretacji, pozwalając na daleko posunięte insynuacje i aluzje. Panie kolego, szanujmy się. Przyszłość tego miejsca to przyszłość oparta na wzajemnym zaufaniu i transparentności! Tylko ujawniając wszystkie spiski możemy pójść do przodu. Bo MOŻEMY pójść do przodu. Ale nie szukając nowych spisków i czarnych Wołg, nie patrząc w przeszłość- a w przyszłość. Wy w tej Warszawie tylko byście wszystko i wszystkich rozliczali- a my chcemy po prostu normalnie funkcjonować! My MOŻEMY normalnie funkcjonować. YES WE CAN!!!

NAR do W-7 napisał:

Dziękuję towarzyszu

Ja wiem, kolego (a może powienienem napisać "towarzyszu"?) że stare przyzwyczajenia długo umierają... Ja po prostu zostawię ten zwrot innym pod rozwagę... Wy NAS chcecie rozliczać? Wy chcecie ujawnienia teczek? Czy aby przypadkiem złodziej najgłośniej nie krzyczy że kradną? Ja zupełnie nic nie sugerują, panie kolego, ja tylko przedstawiam fakty i wnioski zostaną wyciągnięte. Ani przeze mnie, ani przez pana- a przez osoby dużo bardziej odpowiedzialne i kompetentne. Przez wyborców.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Nie Paź 07, 2012 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

II Tura Wyborów
Głosy do 14.X do 19.00

1. Wydarzenie Forumowe Roku 2012
Zbanowanie Incubusa

koncert Q+AL we Wrocławiu

zaręczyny katera

wojna Lamberciana

Euro 2012

Queenwizja

1000 powodów, dla których Adam Lambert do zło wcielone

Forum Padło – Debugmode


2. Borsuk Roku

zbiorowy borsuk dla fanek Adama Lamberta
mike

q_michał

Kacio94

Abercjusz

Fenderek

Doktor Brian May

Leszeq

3. Mistrz Ciętej Riposty 2012
QMichał

Mike

Kater

Fenderek

Mefju

Kater

Mumin

Nar

Bizon

4. Najwięcej powodzenia w życiu Forumowym

qMichał

Siostra Obersta

NAR

wasdfg7

Fenderek

kater

Bizon

Drawer

Lemur

4. Debiutant/ka 2012

June

lambertowe psychofanki

kapelutek

DDelilah

Krijejtiw

Grzanka

stanli

6. Pierwszy Avatar Forum 2012

Fenderka

ytron

atrus

Mike

kama

Faraday

Gnietek

Daga

Ziutek98

Oberst

Leniu

7. Najgorszy i Najlepszy gust muzyczny na Forum 2012 (2głosy)


Najlepszy -

Mustapha

Gnietek

Maciej

NAR

whoatemydinner

Bizon

PiotreQ

Lookauga

Xavi

Anunaki

Kriejtiw

Lily of the Vally

Najgorszy –

Atrus

Mefju

Oberst

Obiad

Xavi

katera

Ytron

Mumni king

Mike

Gosiakn

całe forum

8. Najbardziej Hot Złota Myśl/Słowo/Podpis 2012 na Forum (1głos)

to forum przestało być miejscem

'Naprawdę bardzo mnie to ciekawi. Naprawdę./
'naprawdę bardzo mnie to ciekawi/Bardzo mnie to ciekawi. Naprawdę/''

Powodzenia w życiu.

"4p. - 08 (Paolo)
reszta randomowa, byle nie dać punktów ósemce" – Ziutek

Adam Lambert na żywo brzmi lepiej niż na Jutubie.

1000 powodów dlaczego Adam Lambert to zło

Gacie Beckhama


9. Człowiek Roku 2012

whoatemydinner

QMichał

Mike

ytron

Pusty User

Fenderek

mumin

Pirlo

PiotreQ

Bizon

kater

10. Czarna Owca Forum 2012


Incubus/ Invisible Ink

Dundersztyc

qMichał

Aberecjusz

Kacio

Fenderek

Mefju

imaytoro

ytron



Typowało 15osób. Na Debiut nie załapał się Xavi i whoatemydinner.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Paź 07, 2012 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, a kiedyś były jakieś tam anonimowe komentki z list wyborczych wrzucane. Naprawdę bardzo mnie to ciekawi, gdzie one są!


Głosujcie na mnie, przestanę słuchać Wingera!
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Nie Paź 07, 2012 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KOMENTARZE

1. Wydarzenie Forumowe Roku 2012


Zbanowanie Incubusa - bo nie ma już zajebistych kłótni do czytania i nie bardzo jest się z kogo teraz naśmiewać.

Zbanowanie Incubusa, bo to śmiesznie wypadło.

wojna Lamberciana -> wielkie ożywienie, konflikty i dysputy. Krew, pot i łzy!

Info o koncercie The Queen + Adam Lambert i cały ten okres wokół koncertu. Jednak był wtedy ruch i to nie mały


2. Borsuk Roku


Kacio94 - taka ciapa z niego, w dodatku nie umie za bardzo budować zdań po polsku.

Fenderek bo brzmi równie kudłato
Doktor Brian May, bo kto inny. Honoris causa oczywiście.


3. Mistrz Ciętej Riposty 2012


QMichał - bo pojechał smutną prawdą po katerze i muminie i teraz wszyscy już wiedzą jacy to oni nieporadni są
Fenderek - o ile weźmiemy pod uwagę, że jego riposty są ciENte i suche jak czerstwe pieczywo, w dodatku żytnie.
Fenderek. Jego celne riposty powodują, że ich odbiorca czuje się jak Henryk Pobożny po bitwie pod Legnicą. Przegrany, goły, bez głowy a i pewnie wydupczony przez Mongołów.

Kater - pewne rzeczy się nie zmieniają.


4. Najwięcej powodzenia w życiu Forumowym

qMichał- może kiedyś się ogarnie
Siostra Obersta - nikt jej nie widział (nawet jej brat!), a wszędzie jej pełno i wszyscy o niej mówią.

w sensie komu chciałbym tego życzyć? wasdfg7

Bizon – rządzi całym światem (tj. QueenWizją) także powodzeniem to on się na pewno cieszy. Nawet u osobników płci tej samej wzbudza niekoniecznie zdrowe emocje.
z racji tego, że Europa już na nas nie patrzy to wasfdg7
To musi dostać Fenderek, bo chyba on to wymyślił


5. Debiutant/ka 2012 (1typ)

June - nie mam pojęcia kim jest, nie pamiętam ani jednego jej posta ani awataru, ale pamiętam, że pełno jej było w różnych tematach. nikt z debiutantow do queenwizji nie trafil wiec innego kandydata nie ma.

lambertowe psychofanki - z normalnych użytkowników nikt mi nie przychodzi do głowy, a ów gościówy chyba najwięcej zamieszania wśród nowych tu wprowadziły

Xavi (w końcu był już 2 lata z rzędu więc niech to będzie taki żart forumowy)

DDelilah - mimo, że nie rozumiem jej stylu pisania, to i tak mam wrażenie, że pisze całkiem mądrze . Rozważałem jeszcze June i Kapelutkę ( ), ale zbyt mi się ze sobą zlały.

W związku z koncertem narobiło się tutaj sporo, wszystko zlało mi się w jedno, ale chyba najwięcej wytrwała DDelilaha

Whoatemydinner - rozwala mnie tymi kucykami (chyba nie ma nic bardziej pedalskiego na tym Forum, a przypominam, że to forum Wąsatego Pedała ) ale zdecydowanie najbardziej się zaznaczył w świadomości i jeszcze zabawy prowadzi.

Grzanka - pisał bodajże w jednym temacie (tym o filmach), wszyscy go zignorowali, napisał chyba 10 postów i zaginął. A ładne rzeczy o Kubricku pisał. I wszyscy go zignorowali. Wszyscy. Nie żal wam? Dlatego mój głos na niego. BTW, wcale go nie znam w realu. WCALE.

June. Pocieszna kobiałka. Wprowadziła trochę świeżości do kilku tematów. Nie jest debiut na poziomie Obiada, ale nominacja się należy bez dwu zdań.


6. Pierwszy Avatar Forum 2012

Zagłosowałbym na mumino-katera, gdyby nie był ostatnio dodany. Głos na Fenderka

ytron - bo Mefju mlaska bimbały

niech będzie atrus z tym małpotwarzem Kinskim na tapecie

Mike. Chyba najbardziej się wyróżnia (zaraz po moim avku).

Gnietek - choć tak naprawdę to mój, ale jego to też niezłe JAJA (niemoge! xD)

Oberst, bo Kasia <3.


7. Najgorszy i Najlepszy gust muzyczny na Forum 2012 (2typy)

Najlepszy - Mustapha, bo prawie zawsze moge liczyć na jej punkty w QW, a i sama najczęściej wrzuca coś, co mi sie podoba.

Mustapha o kilka długości przed kimkolwiek innym

Gnietek - bo wrzucił Śniadanie

whoatemydinner – Przez ostatni czas się bardzo mocno wyrobił muzycznie. Poza tym robi całkiem konkretne rankingi
Bizon - bliski mojemu własnemu gustowi, tylko o wiele bardziej wszechstronny i o kilka poziomów wyżej. No taki jak mój, tylko że inny.

A Najlepszy oczywiście dla Lookauga, bo to nie afiszujący się spoko ziom.

głosowanie na siebie byłoby gópie. A najczęsciej się chyba zgadzam z
Kriejtiw. Zna się na wielu rodzajach muzyki, czym mi bardzo imponuje, wciągnął mnie trochę we wczesną elektronikę i ambient i na deser serwuje całkiem smakowite kąski w Queenwizji. Człowiek z najlepszym gustem od dłuuuugiego czasu (aka czasu, kiedy Fenderek się znał jeszcze, a Xavi mi dawał punkty w QW)


Najgorszy - ciężki wybór między Innuendo, która zazwyczaj wrzuca straszną chałę do QW a kręgami. Stawiam na Atrusa, bo jest na samym dnie tabeli tych, na ktorych oddaje głosy w QW Spodziewam się zresztą wzajemności

Obiad - człowiek słuchający muzyki z Pegazusa, a który zarazem nie gra w danym momencie na tej pysznej konsoli, nie może mieć dobrego gustu.

Najgorszy tradycyjnie pada na katera, bo nie trafisz za kobietą

Mike - choć go lubię, to za cholerę nie zgadzam się z jego gustem. Wink


całe forum - bo osoby znające się tu na czymkolwiek można policzyć na palcach jednej ręki. inna sprawa, że poszczególnych kandydatów miałem dużo za dużo, więc jestem zmuszony głosować na nich wszystkich.

8. Najbardziej Hot Złota Myśl/Słowo/Podpis 2012 na Forum (1typ)


Naprawdę bardzo mnie to ciekawi - naprawdę bardzo mnie ciekawi czy to wygra

Jak nie zostanie myślą roku Powodzenia w życiu to będzie wtopa

Powodzenia w życiu. Nawet nie zauważyłem, kiedy sam zacząłem stosować

„Powodzenia w życiu” - chyba już na stałe się wpisało forumowe

środowisko. W zasadzie co by się nie napisało, to „powodzenia w życiu” zawsze może być odpowiedzią.



9. Człowiek Roku 2012

whoatemydinner - bo chuj wie po co ciągle chce mu sie ciągnąć te różne zabawy, co to dawno już nikt w nich udziału nie bierze. Chce się chłopakowi, to niech ma.

QMichał - gdyby nie on to nie mielibyśmy tak zajebistego mema

nikt się jakoś specjalnie nie wybił, no może poza Fenderkiem, ale on powinien dostać tytuł Człowieka Rynsztoku. Zatem Pusty User.

Prowadziłem QW i żyję, więc typuję siebie mumin

kater - za całokształt swego bycia na tym smutnym miejscu pośrodku internetów. Za to, że jest śmieszny, lecz i srogi.

kater – Człowiek – Orkiestra Renesansu. Gdyby zniknął ze świata, to tak jakby forum straciło swoją drugą głowę albo trzecie jądro.

10. Czarna Owca Forum 2012

Incubus - bo jak na osobe, która ma forum w dupie i której kompletnie nie zależy na tym, żeby tu być (jak twierdzi), coś nie może się z nami pożegnać z honorem i co chwila jednak wraca w nowym wcieleniu.

Dundersztyc - zasadniczo nic już do niego nie mam, ale niestety widać po nim, że jest z innego świata i coś nie bardzo pasuje do tego miejsca

qMichał- większego bufona nie znam i mam nadzieję, ze już nie poznam

Aberecjusz - za opryskliwość (choć nie powiem - często miewa rację)

Niech będzie Fenderek za te suchary co do cna je wysusza aż do przesady

Nie było w tym roku szczególnych wyskoków/nie odnotowałem w takich pamięci, także muszę wytypować, hehe, Mefju.

imaytoro - jego styl humoru jest dla mnie niezrozumiały zbytnio. I w ogóle tak trochę jego posty mi grały na nerwach trochę. No i nie lubił otwarcia igrzysk, a JaK TakKk MoRZNa?!!/111/!

ytron – Posiada rzadką umiejętność pisania głupich, ale jednocześnie śmiesznych postów. Przy tym nie spamuje z uporem godnym lepszej sprawy, ale przywali raz na jakiś czas i nie ma co zbierać.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Nie Paź 07, 2012 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś niebywale mądry napisał:
Oberst, bo Kasia <3.


:*

Cytat:
Siostra Obersta - nikt jej nie widział (nawet jej brat!), a wszędzie jej pełno i wszyscy o niej mówią.


Laughing
A tego, to żem się nie spodziewał.
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Paź 07, 2012 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powodzenia w życiu już też jest moje. Za chwilę się okaże, ze ogień to też ja, razem z odpowiedzialnością za Smoleńsk i epidemią czarnej grypy... Laughing Laughing Laughing

Kocham tych moich fanów. Chciałbym im przesłać z tego miejsca pozdrowienia i obiecać, że ich głosy zdopingują mnie do jeszcze większego wysiłku, żeby nadal pisać dokładnie to, na co w danym momencie mam ochotę. Kocham Was, bez Was bym nie istniał. XD
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/


Ostatnio zmieniony przez Fenderek dnia Nie Paź 07, 2012 9:12 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Nie Paź 07, 2012 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przestałem istnieć w przestrzeni forum. To takie smutne.
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gnietek



Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 936
Skąd: z pięknej planety zwanej Ziemią :)

PostWysłany: Nie Paź 07, 2012 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
7. Najgorszy i Najlepszy gust muzyczny na Forum 2012 (2głosy)

Najlepszy -

Mustapha

Gnietek

Myślałem, że Dadze się pomyliły kategorie i że zostałem nominowany do najgorszego gustu, ale potem przeczytałem komentarz i zrozumiałem... Chciałbym zaznaczyć, że "Śniadanie..." nie ma nic wspólnego z moim gustem, kazała mi je wrzucić moja smutna przyjaciółka Kasia. Znaczy wtedy była smutna, teraz już mniej.

Cytat:
Siostra Obersta - nikt jej nie widział (nawet jej brat!), a wszędzie jej pełno i wszyscy o niej mówią.

Przyznaj się, że ciebie nie ma, to legenda!

BeBe napisał:
Przestałem istnieć w przestrzeni forum. To takie smutne.

Od człowieka roku do zera... Crying or Very sad
_________________
Wszyscy jesteśmy jak worki kartofli: czy chcemy, czy nie, i tak nas wrzucą do piwnicy. Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Nie Paź 07, 2012 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Kocham Was, bez Was bym nie istniał.


Chcesz wykreować swoją postać na forum? DZWOŃ 625698746. wasdfg7 zrobi to za Ciebie.

_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Paź 07, 2012 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zadzwoniłem. Odebrała jakaś Andżela, lat 23 i chyba jej się pić chciało, bo coś mówiła o pragnieniu.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Nie Paź 07, 2012 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GORĄCO WITAM I OCZEKUJĘ
SHAKIRA JEST W CIĄŻY

W CIĄGU OSTATNICH 48H DZIĘKI WASZYM PINIENDZOM ZAKUPIONO JUZ PIĘĆ MILIARDÓW ŚWINIAKÓW
DZIĘKUJĘ W IMIENIU
TO WY JESTEŚCIE FORUM I DZIĘKI WAM

NADAL MOŻNA ODDAWAĆ NA MNIE GŁOSY I LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ

ZAZNACZAM, ŻE JESTEM W POSIADANIU MATERIAŁÓW, KTÓRE OŚMIESZAJĄ FENDREKA I Q_MICHAŁA NARAZ I JESTEM GOTÓW JE UPUBLICZNIĆ W KAŻDEJ CHWILI
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Gnietek



Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 936
Skąd: z pięknej planety zwanej Ziemią :)

PostWysłany: Nie Paź 07, 2012 9:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz zauważyłem, że wasdfg7 powinien być nominowany w kategorii avatar roku. Skrobnięte nożem masło - to jest to!
_________________
Wszyscy jesteśmy jak worki kartofli: czy chcemy, czy nie, i tak nas wrzucą do piwnicy. Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Paź 07, 2012 10:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kater napisał:

ZAZNACZAM, ŻE JESTEM W POSIADANIU MATERIAŁÓW, KTÓRE OŚMIESZAJĄ FENDREKA I Q_MICHAŁA NARAZ I JESTEM GOTÓW JE UPUBLICZNIĆ W KAŻDEJ CHWILI

Toć te materiały są dostępne ogólnie, tu na tym Forum...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Paź 07, 2012 10:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, taka prawda - nikt nie ośmiesza Fenderka lepiej, niż sam Fenderek!
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Nie Paź 07, 2012 10:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MOJE MATERIAŁY PRZESTAŁY BYĆ MIEJSCEM
NIEMNIEJ OCZEKUJĘ
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Paź 07, 2012 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike napisał:
Cóż, taka prawda - nikt nie ośmiesza Fenderka lepiej, niż sam Fenderek!

Jeden który w końcu łapie.
ALLELUJA

"Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter, and those who matter- don't mind."

Uwielbiam tę selekcję. Dokonuje się sama.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/


Ostatnio zmieniony przez Fenderek dnia Pon Paź 08, 2012 11:19 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Nie Paź 07, 2012 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Od człowieka roku do zera... Crying or Very sad


lol, forum wyznacznikiem statutu społecznego.
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aber



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 1325
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Paź 07, 2012 11:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możecie pożegnać się z Hangmanem, niewdzięcznicy.
_________________
QPoland - Największa polska strona o zespole Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Nie Paź 07, 2012 11:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież jesteś w dwóch kategoriach nominowany. Wink
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Pon Paź 08, 2012 12:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wiem tylko tyle, że mam najlepszy i najgorszy gust razem i nigdy nie zostanę debiutantem roku przez jakieś ZASADY.

Pusty User na człowieka roku!
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Paź 08, 2012 1:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepsze jest to, że w zasadzie nie trzeba podpisów pod wiekszoscią teksow, zeby wyczaic, ktore cytaty pochodzą od ktorych uzyszkodnikow Laughing

i kolejny rok z rzedu nie czaje po co robimy drugą ture z wszystkimi tymi samymi kandydatami, na ktorych glosowano w pierwszej, ale pewnie za rok znowu bede sie dziwil... Razz
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Pon Paź 08, 2012 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

6 nominacji Confused ? Hmm...Jak organizowalem wyjazdy na koncerty z Paulem Rodgersem, przez dlugie tygodnie bylem mocno zaanagzowany w kontakty z orgnizatorami niedoszlego koncertu w Polsce, napisalem ksiazke i szereg artykulow o Queen, wspolorgnizowalem spotkania fanow i zloty czy tez zrobielm "Queen Tribitue", pomagalem w debiucie projektu "Queen Symfonicznie" i zrobilem wiele rzeczy dla fanow przy okazji koncertu z Lambertem, ze juz o dzialnosci w PFQ nie wspomne, to nie moglem liczyc na takie docenienie Rolling Eyes A teraz zawdzieczam to chyba glownie temu, ze nazywam sprawy po imieniu. Dziwne? Smieszne? Starszne? Chyba jednak to ostatenie skoro na Forum Fanow QUEEN, zaslugi dla fanow Queen sa o wiele mniej istotne niz to, ze napisze sie o kims to co naprawde sie o nim mysli. A teraz, po tym co napisalem to tylko czekac az Fendrek po raz kolejny nazwie mnie najwikeszym bufonem jakiego widzial w zyciu i ma nadzieje, ze wiekszego niz pozna. Eh, zycie (forumowe)...Smile
p.s. Wszystkie swoje glosy zamierzalem przeznaczyc na Mefju ale po tym jak sie dowiedzialem, ze tort ktory zrobil dla Crystala byl zrobiony z torebki to teraz sie waham...Smile
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna


Ostatnio zmieniony przez q_michal dnia Pon Paź 08, 2012 12:59 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Towarzyskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek