FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Multikino -Budapeszt - 17 kwietnia 2013
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Newsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jacob



Dołączył: 05 Sie 2010
Posty: 135

PostWysłany: Czw Lis 22, 2012 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stolichnaya napisał:

a jak w Kościele są to drą japy aż uszy puchną! Evil or Very Mad


Chyba to jednak dwie zupełnie różne grupy społeczne, przynajmniej osobiście wątpię by wśród potocznie zwanych ,,moherów" był choć jeden fan Queen, który tym bardziej wybiera się na ich koncert do kina...

Głośność w Ldz spoko (zwłaszcza piękne, soczyste brzmienie) aczkolwiek pragnę zauważyć, że puszczony przed koncertem dokument był (wbrew prawom logiki) głośniejszy. Jak na samym początku Brian dowalił solo aż zadrżały kości.

Poza tym przydałyby się napisy do tego dokumentu, nie każdy śmiga w angielskim tak by od razu wszystko załapać. No ale rozumiem, że na jednorazową projekcję nikomu nie chce się tego robić.

Na końcu zrobili smaczek bo bardzo długo nie zapalali światła, połowa stała, połowa siedziała bo nie wiadomo było czy jakiś bonusik (Freddie w wannie po koncercie?) nie wyskoczy ale niestety...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
foxy lady



Dołączył: 28 Kwi 2012
Posty: 162
Skąd: Legnica

PostWysłany: Czw Lis 22, 2012 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anunaki napisał:

Dresik Deacona mnie zniszczył btw Very Happy


A Freddie w żółtym dresiku i niebieskich (?) trampkach na próbie na pustym stadionie? Very Happy Bezcenne!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Soplica



Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 680
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Lis 22, 2012 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

foxy lady napisał:



A Freddie w żółtym dresiku i niebieskich (?) trampkach na próbie na pustym stadionie? Very Happy Bezcenne!


Żółty dresik w sam raz dla gwiazdy rocka Very Happy

Ale krótkie gatki Johna jeszcze lepsze Very Happy
_________________
There's no time for us, there's no place for us...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Czw Lis 22, 2012 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kacio94 napisał:
No i bylem w Szczecinie na Hungarian, magia! Very Happy

Również byłe w Szczecinie. Ale jak dla mnie dźwięk był za cicho Very Happy Ogólnie jak porównam Montreal w kinie i Budapeszt, to Budapeszt wypada gorzej. Jak dla mnie chyba nagłośnienie Multikina w tej sali było coś nie za bardzo. Może to było w stereo? Jak dla mnie Perkusja była stłumiona, mało wyrazista i były skoki głośności, ale to już wina samego wydawnictwa chyba. Co do publiki. Siedziałem w rzędzie H i koło mnie siedziała pewna młoda dziewczyna chyba z matką. Starsza pani najwyraźniej znudzona była całkowicie, co chwile pisała sms i odblask z komórki mnie ciągle rozpraszał Very Happy
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
zgredzik



Dołączył: 20 Maj 2012
Posty: 1002

PostWysłany: Czw Lis 22, 2012 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Rzeszowie miałem wrażenie jakby podgłosili w połowie Very Happy
_________________
http://youtu.be/kaeFYigriek?t=4m14s


mercedes nówka od Ernesta, jo nie psujo ja ulepszom.
pyrsko, nie pyrsko!

~~Bercik
JAKI KRAJ TAKIE SERIALE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kapelutek



Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 261
Skąd: Rzeszów/Szczecin

PostWysłany: Czw Lis 22, 2012 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że na przyszłość jest idealny środek na problem ospałej publiki - ugadać się na forum, kupić bilety obok siebie i śpiewać, klaskać i tupać razem do woli:D
Wtedy nie ma problemu, ze jest się jedynym w swoim rzędzie, a i może pobudzi to do dzialania resztę widowni:)
_________________
Rock'n'roll!!!

Obsession of Roger - sory gajs:D
Dlaczego z powodu mojego nicku wszyscy myślą, że jestem mężczyzną O_O? Uroczyście oświadczam, że pełnokrwista ze mnie kobita:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
sllv



Dołączył: 27 Lip 2008
Posty: 205
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw Lis 22, 2012 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Być może jestem nudna, ale mnie takie istoty (siedzące obok mnie) śpiewająco tupiące, no po prostu irytowały jak nie wiem. Poszłam tam posluchac koncertu, wczuc sie w giga, a nie we wrzeszczoty obok (piały w ogóle w jakichs kosmicznych tonacjach)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kapelutek



Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 261
Skąd: Rzeszów/Szczecin

PostWysłany: Czw Lis 22, 2012 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sllv napisał:
Być może jestem nudna, ale mnie takie istoty (siedzące obok mnie) śpiewająco tupiące, no po prostu irytowały jak nie wiem. Poszłam tam posluchac koncertu, wczuc sie w giga, a nie we wrzeszczoty obok (piały w ogóle w jakichs kosmicznych tonacjach)


Każdy lubi co innego. Idąc do kina na koncert można spodziewac się, że niektórzy będą śpiewać. To trochę tak jakby narzekać, że na koncercie stoi się dość ciasno w tłumie albo że ludzie tańczą czy śpiewają. Jakbym ja była na to uczulona, to wszelką muzykę słuchałabym u siebie w domu na CD albo DVD, w końcu można się wczuć w giga a nie to co w rozwrzeszczanym tłumie.
_________________
Rock'n'roll!!!

Obsession of Roger - sory gajs:D
Dlaczego z powodu mojego nicku wszyscy myślą, że jestem mężczyzną O_O? Uroczyście oświadczam, że pełnokrwista ze mnie kobita:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Soplica



Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 680
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Lis 22, 2012 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kapelutek napisał:


Każdy lubi co innego. Idąc do kina na koncert można spodziewac się, że niektórzy będą śpiewać. To trochę tak jakby narzekać, że na koncercie stoi się dość ciasno w tłumie albo że ludzie tańczą czy śpiewają. Jakbym ja była na to uczulona, to wszelką muzykę słuchałabym u siebie w domu na CD albo DVD, w końcu można się wczuć w giga a nie to co w rozwrzeszczanym tłumie.


+100
_________________
There's no time for us, there's no place for us...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
zgredzik



Dołączył: 20 Maj 2012
Posty: 1002

PostWysłany: Czw Lis 22, 2012 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kapelutek wie co gada bo w końcu spotkała się z Rogerem we Wrocławiu czego nadal po kilku miesiącach jej zazdroszczę ;P Twisted Evil
_________________
http://youtu.be/kaeFYigriek?t=4m14s


mercedes nówka od Ernesta, jo nie psujo ja ulepszom.
pyrsko, nie pyrsko!

~~Bercik
JAKI KRAJ TAKIE SERIALE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
matthew



Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 2

PostWysłany: Czw Lis 22, 2012 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

środy z orange to najgorszy pomysł! Zaoszczędzisz 10 złotych, a tłoki są takie, że pewnie ledwo na sale się można dopchać. Pełne kino ludzi, wszyscy coś jedzą! Ogólnie nie ma to jak spokój w kinie Razz
_________________
Tabletki odchudzające
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kacio94



Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 1391
Skąd: Choszczno

PostWysłany: Czw Lis 22, 2012 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

btw w Szczecinie mieliśmy opóźnienie bo ludzie naśmiecili po jakimś filmie w sali,w której mieliśmy iść na Hungarian, też zresztą wyłazili tak wolno i długo...
_________________

http://queenremixes-bykacio.blogspot.com
http://youtube.com/KacioRMX
http://vimeo.com/kacio94
http://www.mixcloud.com/KacioRMX
http://queenphotos.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kapelutek



Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 261
Skąd: Rzeszów/Szczecin

PostWysłany: Czw Lis 22, 2012 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kacio94 napisał:
btw w Szczecinie mieliśmy opóźnienie bo ludzie naśmiecili po jakimś filmie w sali,w której mieliśmy iść na Hungarian, też zresztą wyłazili tak wolno i długo...


Ja w Szczecinie byłam na seansie na 21:00. Jak 2 tygodnie temu kupowałam bilety, to miały być też na 20:00, ale właśnie z jakichś problemow przesunęli na godzinę poźniej. Pan z obsługi zaproponował nam, że możemy wejść na ten wcześniejszy ale na jakieś miejsca w 3 rzędzie od ekranu, ale wolałyśmy lepsze miejsca wiec po prostu poczekałyśmy na swoją godzinkęSmile
_________________
Rock'n'roll!!!

Obsession of Roger - sory gajs:D
Dlaczego z powodu mojego nicku wszyscy myślą, że jestem mężczyzną O_O? Uroczyście oświadczam, że pełnokrwista ze mnie kobita:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Adrianowro



Dołączył: 22 Wrz 2012
Posty: 26

PostWysłany: Czw Lis 22, 2012 10:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh
A ja nie obejrzałem bo dzieciaki mnie zaraziły i zdycham. Rolling Eyes
_________________
pozdrawiam Adrian
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Volf



Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 9
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Czw Lis 22, 2012 11:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgredzik napisał:
Dlaczego rzeszowska sala numer 7 zachowywała się jakby puszczali melodramat? Very Happy
Kilka osób było "wyrywnych" ale byłem zdziwiony, że nie klaskali do Radio Ga Ga co zrobiłem ja i kilka innych osób.


Ja byłe w 3 rzędzie od góry i klaskałem ale ogólnie szału nie było..
Zgredzik Ty siedziałeś w przedostatnim rzędzie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zgredzik



Dołączył: 20 Maj 2012
Posty: 1002

PostWysłany: Pią Lis 23, 2012 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja siedziałem w rzędzie H - chyba Was słyszałem i jako jedyni robiliście trochę hałasu Very Happy
_________________
http://youtu.be/kaeFYigriek?t=4m14s


mercedes nówka od Ernesta, jo nie psujo ja ulepszom.
pyrsko, nie pyrsko!

~~Bercik
JAKI KRAJ TAKIE SERIALE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stanli



Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 378
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sob Lis 24, 2012 2:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wam bardzo zazdroszczę , że razem ,tylu fanów mogło wspólnie popatrzeć i posłuchać ,tego co nas fascynuje .Mi niestety w ostatniej chwili wypadło zostanie w pracy i nici z dotarcia na projekcję. Crying or Very sad
_________________
stanli
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gnietek



Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 936
Skąd: z pięknej planety zwanej Ziemią :)

PostWysłany: Sob Lis 24, 2012 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłem w kinie w Bydgoszczy. Wprawdzie nie dostrzegłem zbyt wielu pustych miejsc na widowni, ale ci, którzy przyszli, wydawali się mało zainteresowani koncertem. Obok mnie siedziała para, która cały czas chichotała i bardzo głośno ze sobą gadała (zresztą pod koniec, już przy "Radio Ga Ga", dostali za to ochrzan od kolesia siedzącego przed nimi). Słyszałem też rozmowy ludzi z tyłu - też absolutnie nie dotyczyły tego, co było na ekranie. Zupełnie jak na filmie, na który zabiera się w podstawówce uczniów. Wink Nie dostrzegłem żadnych osób śpiewających ani klaszczących, chyba, że robili to tak jak ja - nuciłem sobie pod nosem, bujałem się i cicho tupałem. W sumie głośność nie była taka, żeby nie można było zagłuszyć tego, co leciało, to nie koncert.
Co do samego filmu, to koncert, jak wiadomo, jest świetny, gorzej z jego realizacją. OK, do obrazu nie mogę się przyczepić, ale już do dźwięku tak.
Marcin napisał:
Jak dla mnie Perkusja była stłumiona, mało wyrazista i były skoki głośności, ale to już wina samego wydawnictwa chyba.

Też to zauważyłem i bardzo mi to przeszkadzało. No i koncert, jak już wielokrotnie tu pisano, był cichszy od dokumentu. A propos dokumentu - co to za pomysł, żeby jego częściami przerywać występ? To już tak krytykowane tu "Rare Live" wypada dla mnie lepiej, bo tam jednak przechodzono tylko z jednego koncertu do drugiego, ale w tym samym momencie danej piosenki. Tutaj zaś wygłuszono część solo gitarowego, żeby dać materiały archiwalne. Te materiały były bardzo interesujące, ale powinny w całości znaleźć się w dokumencie! To, że koncert jest w niektórych miejscach poucinany, bardzo wyraźnie było widać.
No ale jednak wrażenie na plus niż na minus. Tylko teraz już naprawdę można byłoby wydać jakiś koncert, który dotąd nie miał jeszcze premiery.
_________________
Wszyscy jesteśmy jak worki kartofli: czy chcemy, czy nie, i tak nas wrzucą do piwnicy. Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qwertyasdfgh



Dołączył: 11 Lip 2010
Posty: 392
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob Lis 24, 2012 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stanli napisał:
A ja wam bardzo zazdroszczę , że razem ,tylu fanów mogło wspólnie popatrzeć i posłuchać ,tego co nas fascynuje .Mi niestety w ostatniej chwili wypadło zostanie w pracy i nici z dotarcia na projekcję. Crying or Very sad

To u nas w Lublinie jest Multikino? Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
irminella



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 1074
Skąd: Szklary/ Rzeszów

PostWysłany: Sob Lis 24, 2012 11:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A więc po seansie - bawić się dobrze bawiłam, w Rzeszowie niestety publiczność w większości jakby na stypę przyszła, tylko okolice rzędu wyżej mnie i kolega obok coś ogarniali razem ze mną. ogromnie byłam zawiedziona na Radio ga ga, myślałam że więcej osób się włączy do klaskania. Dźwięk w połowie jakoś był lepiej, na początku jak usłyszałam to załamka, tak cicho że w zasadzie wszystkie rozmowy było słychać, nie mówiąc już o tym że żadnego basu nie było słychaćRazz Ogólnie nie żałuję, dokument też był dość ciekawy, choć siara była, tylko po angielsku, spora część osób pewnie przesiedziała przez te 20 minut nic nie kumając:/

Volf - jakoś chyba w podobnych rejonach siedzieliśmy, ja miałam rząd J, i w zasadzie to tylko te rejony coś śpiewały i się bawiłyVery Happy
_________________
"uwielbienie dla Rogerrrka ^^ :* :love: $vvEEt"
(by Mike)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Volf



Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 9
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Nie Lis 25, 2012 1:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem w rzędzie J na 99% siedzieliśmy obok siebie:P
Miałem miejsce 10 albo 11
Dobrze my hałasujący siedzieliśmy w kupie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
irminella



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 1074
Skąd: Szklary/ Rzeszów

PostWysłany: Nie Lis 25, 2012 10:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to tak, byliśmy koło siebie, ja miałam 9 miejsce Razz I dobrze, że też się bawiłeś, bo na początku tu byłam zawiedziona, że tylko koledzy za nami się bawili:P
_________________
"uwielbienie dla Rogerrrka ^^ :* :love: $vvEEt"
(by Mike)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
tokl



Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 3
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Nie Lis 25, 2012 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem w Szczecinie, na 21. Kolano nadal w stanie niezidentyfikowanego rozkładu nie dawało potupać. Było nas dużo, ale byłem zawiedziony niemal zerową reakcją publiczności. Liczyłem na LOML, że głosy się odezwą. I odezwały się, ale było ich za mało, "znikły w tłumie".

Jak nic każdy liczył na to, że atmosfera po prostu będzie... Następnym razem faktycznie trzeba będzie się dogadać przed seansem co do sposobu jej zagwarantowania Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adrianowro



Dołączył: 22 Wrz 2012
Posty: 26

PostWysłany: Wto Lis 27, 2012 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

UWAGA
Mam info że w styczniu będzie powtórka z rozrywki.....
Jak coś będę więcej wiedział to napiszę.....
_________________
pozdrawiam Adrian
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Soplica



Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 680
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Lis 27, 2012 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adrianowro napisał:
UWAGA
Mam info że w styczniu będzie powtórka z rozrywki.....
Jak coś będę więcej wiedział to napiszę.....


byle prędko, bo już się niecierpliwię! Very Happy
_________________
There's no time for us, there's no place for us...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
stanli



Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 378
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sro Lis 28, 2012 1:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qwertyasdfgh napisał:
stanli napisał:
A ja wam bardzo zazdroszczę , że razem ,tylu fanów mogło wspólnie popatrzeć i posłuchać ,tego co nas fascynuje .Mi niestety w ostatniej chwili wypadło zostanie w pracy i nici z dotarcia na projekcję. Crying or Very sad

To u nas w Lublinie jest Multikino? Laughing


Wybierałem się do Wa-wy , a u nas to chyba gdzieś na Spółdzielczości pracy ma powstać.Także następną projekcje , jeśli będzie owaka , może obejrzymy na miejscu Wink
_________________
stanli
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
haes82



Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 757

PostWysłany: Sro Lis 28, 2012 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy tylko w Poznaniu zaczęli od koncertu, a dokument potem?
_________________
Zdeklarowany brianofil, korwinista oraz wyznawca Latającego Potwora Spaghetti.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
whoatemydinner



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 1771
Skąd: Z Mornington Crescent.

PostWysłany: Sro Lis 28, 2012 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Sopocie było dokładnie to samo, i pół sali prawie zdążyło wyjść oburzonych, że nawet światła po koncercie nie zapalili. Razz
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kaszmira



Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 112
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Pią Kwi 05, 2013 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://multikino.pl/pl/wydarzenia/music/hungarian-rhapsody-queen-live-in-budapest-86/
Jeśli wstawiam w złym miejscu to wybaczcie/przenieście Smile
Mam nadzieję,że tym razem będzie głośniej Smile
_________________
'And whatever will be will be..'

------------------------
http://sklep.slaskiecentrumperkusyjne.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
zgredzik



Dołączył: 20 Maj 2012
Posty: 1002

PostWysłany: Pią Kwi 05, 2013 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest tu ktoś kto mógłby dać <lub sprzedać> w dniu pokazu kinowego w Rzeszowie osobliwy plakacik? Smile
_________________
http://youtu.be/kaeFYigriek?t=4m14s


mercedes nówka od Ernesta, jo nie psujo ja ulepszom.
pyrsko, nie pyrsko!

~~Bercik
JAKI KRAJ TAKIE SERIALE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Newsy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek