FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Multikino -Budapeszt - 17 kwietnia 2013
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Newsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adrianowro



Dołączył: 22 Wrz 2012
Posty: 26

PostWysłany: Czw Lis 08, 2012 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żbik88 napisał:
tzn chodzi ci o wplecenie tego dodatkowego dwudziestokilkuminutowego dokumentu pomiędzy utworami?! nie no chyba bedzie przed całym koncertem a wstawki to itak były oryginalnie ale to już inna historia, to inne wstawki.


Mam jeden plik 130 minut - zaczyna się koncertem a pomiędzy piosenkami są wstawki typu Brian May w balonie , możliwe że są również dłuższe kawałki ..(zakładam że to o ten dokument chodzi)
No chyba że dokument jest na końcu....ale nie wydaje mi się
Potwierdzę jak obejrzę większość bo mało czasu miałem przed odpaleniem pierwszych seansów na tej sali.
_________________
pozdrawiam Adrian
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lesheq



Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 785
Skąd: Przemyśl/Kraków

PostWysłany: Czw Lis 08, 2012 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze, że forum ma "swojego człowieka" w multikinie Very Happy (przy okazji dzięki za zajęcie się tym tematem od praktycznej strony), bo przynajmniej będziemy wiedzieć czego się spodziewać. Skoro już wiemy, że sam koncert jest cichszy od dokumentu, to pewnie trzeba będzie dać znać w multikinach, żeby odpalili na maksa głośność, na ile im sprzęt pozwala.

a przy okazji, czy Kolega Adrianowro zna kogoś z multikina w Krakowie? (nie ma to jak bezpośredni kontakt)
_________________
Lesheq
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adrianowro



Dołączył: 22 Wrz 2012
Posty: 26

PostWysłany: Czw Lis 08, 2012 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lesheq napisał:
dobrze, że forum ma "swojego człowieka" w multikinie Very Happy (przy okazji dzięki za zajęcie się tym tematem od praktycznej strony), bo przynajmniej będziemy wiedzieć czego się spodziewać. Skoro już wiemy, że sam koncert jest cichszy od dokumentu, to pewnie trzeba będzie dać znać w multikinach, żeby odpalili na maksa głośność, na ile im sprzęt pozwala.

a przy okazji, czy Kolega Adrianowro zna kogoś z multikina w Krakowie? (nie ma to jak bezpośredni kontakt)



Dałem znać i do naszej centrali i do projektornii w sieci wiec raczej spokojnie postarają się ustawić dźwięk aby ludzie ich nie zlinczowali Smile
Również w Krakowie...
Ja mam tylko nadzieje że ten przeskok w poziomach nie jest duży na tyle żeby był uciążliwy....

P.S
Mam 5 plakatów z tego pokazu jak by kto chciał do kolekcji z Wrocka...Smile
_________________
pozdrawiam Adrian
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
foxy lady



Dołączył: 28 Kwi 2012
Posty: 162
Skąd: Legnica

PostWysłany: Czw Lis 08, 2012 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adrianowro napisał:


Dałem znać i do naszej centrali i do projektornii w sieci wiec raczej spokojnie postarają się ustawić dźwięk aby ludzie ich nie zlinczowali Smile
Również w Krakowie...
Ja mam tylko nadzieje że ten przeskok w poziomach nie jest duży na tyle żeby był uciążliwy....

P.S
Mam 5 plakatów z tego pokazu jak by kto chciał do kolekcji z Wrocka...Smile


A te plakaty to do sprzedania czy do oddania? Ja bym tam jeden przyjęła pod opiekę Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Soplica



Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 680
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Lis 08, 2012 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kama napisał:
Stolichnaya napisał:
To ile osób będzie w Krakowie? Very Happy


Są już 2 prawie pełne sale Very Happy Ja będę i w ramach przysługi koleżeńskiej radze pojawić się trochę wcześniej bo inaczej będzie was czekać stanie w kolejce na salę. ... Chociaż w gronie znajomych to nie najgorzej Cool


a będzie jakieś zebranie forumowiczów przed wejściem? Smile
_________________
There's no time for us, there's no place for us...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Soplica



Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 680
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Lis 08, 2012 4:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adrianowro napisał:

Dałem znać i do naszej centrali i do projektornii w sieci wiec raczej spokojnie postarają się ustawić dźwięk aby ludzie ich nie zlinczowali Smile
Również w Krakowie...
Ja mam tylko nadzieje że ten przeskok w poziomach nie jest duży na tyle żeby był uciążliwy....

P.S
Mam 5 plakatów z tego pokazu jak by kto chciał do kolekcji z Wrocka...Smile


Ja też bym przytuliła jeden plakat Wink
_________________
There's no time for us, there's no place for us...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Adrianowro



Dołączył: 22 Wrz 2012
Posty: 26

PostWysłany: Czw Lis 08, 2012 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

foxy lady napisał:
Adrianowro napisał:


P.S
Mam 5 plakatów z tego pokazu jak by kto chciał do kolekcji z Wrocka...Smile


A te plakaty to do sprzedania czy do oddania? Ja bym tam jeden przyjęła pod opiekę Wink

Za free
Stolichnaya napisał:
Adrianowro napisał:

.

P.S
Mam 5 plakatów z tego pokazu jak by kto chciał do kolekcji z Wrocka...Smile



Ja też bym przytuliła jeden plakat Wink

Ale ja operuje we Wrocku
Pogadaj z kasą po koncercie może maja jakieś na stanie(Kraków) ......
_________________
pozdrawiam Adrian
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lesheq



Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 785
Skąd: Przemyśl/Kraków

PostWysłany: Czw Lis 08, 2012 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adrianowro napisał:


Mam jeden plik 130 minut - zaczyna się koncertem a pomiędzy piosenkami są wstawki typu Brian May w balonie , możliwe że są również dłuższe kawałki ..(zakładam że to o ten dokument chodzi)
No chyba że dokument jest na końcu....ale nie wydaje mi się
Potwierdzę jak obejrzę większość bo mało czasu miałem przed odpaleniem pierwszych seansów na tej sali.


z tego, co piszesz wynika, że ten plik, który macie zawiera najpierw koncert. Dokument nie zaczyna się od fragmentów koncertu i nie ma w nim Maya w balonie (sprawdziłem dziś kupując bluraya) , natomiast właśnie podczas koncertu w okolicach Guitar Solo jest minutowa wstawka z Mayem lecącym balonem. Tak więc wychodzi na to, że tu najpierw jest koncert.

Swoją drogą mam pytanie, czy ten plik który macie w kinie to wersja, jaka musi iść, czy jest możliwość zamiany kolejności (najpierw dokument potem koncert)? Choć pewnie nie. W innych krajach szedł najpierw dokument, potem koncert, widocznie u nas wszystko na opak Smile
_________________
Lesheq
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adrianowro



Dołączył: 22 Wrz 2012
Posty: 26

PostWysłany: Czw Lis 08, 2012 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lesheq napisał:
Adrianowro napisał:


Mam jeden plik 130 minut - zaczyna się koncertem a pomiędzy piosenkami są wstawki typu Brian May w balonie , możliwe że są również dłuższe kawałki ..(zakładam że to o ten dokument chodzi)
No chyba że dokument jest na końcu....ale nie wydaje mi się
Potwierdzę jak obejrzę większość bo mało czasu miałem przed odpaleniem pierwszych seansów na tej sali.


z tego, co piszesz wynika, że ten plik, który macie zawiera najpierw koncert. Dokument nie zaczyna się od fragmentów koncertu i nie ma w nim Maya w balonie (sprawdziłem dziś kupując bluraya) , natomiast właśnie podczas koncertu w okolicach Guitar Solo jest minutowa wstawka z Mayem lecącym balonem. Tak więc wychodzi na to, że tu najpierw jest koncert.

Swoją drogą mam pytanie, czy ten plik który macie w kinie to wersja, jaka musi iść, czy jest możliwość zamiany kolejności (najpierw dokument potem koncert)? Choć pewnie nie. W innych krajach szedł najpierw dokument, potem koncert, widocznie u nas wszystko na opak Smile


Ok
Nie znam zupełnie tego koncertu w żadnym wydaniu więc nie wiedziałem czego szukać.
Sprawa się wyjaśniła...jednak są dwa pliki koncert +dokument ( który wylądował w innym folderze i dlatego go nie widziałem)
Podejrzałem też sam koncert(yt) na i faktycznie te wstawki co brałem za dokument to to koncert Rolling Eyes
Jutro luknę na dokument i zobaczę co i jak.....
Ale przynajmniej odpada problem skakania dźwięku - do każdego z pliku dopasuje się poziom z automatu Wink
_________________
pozdrawiam Adrian
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
foxy lady



Dołączył: 28 Kwi 2012
Posty: 162
Skąd: Legnica

PostWysłany: Czw Lis 08, 2012 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Adrianowro"]
foxy lady napisał:
Adrianowro napisał:


P.S
Mam 5 plakatów z tego pokazu jak by kto chciał do kolekcji z Wrocka...Smile


A te plakaty to do sprzedania czy do oddania? Ja bym tam jeden przyjęła pod opiekę Wink

Za free
[quote="Adrianowro"]

Będę 21 we Wrocławiu i, jeśli można, odezwę się jakoś bliżej projekcji na priva i uzgodnimy co i jak?
Dzięki Smile
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adrianowro



Dołączył: 22 Wrz 2012
Posty: 26

PostWysłany: Czw Lis 08, 2012 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="foxy lady"][quote="Adrianowro"]
foxy lady napisał:
Adrianowro napisał:


P.S
Mam 5 plakatów z tego pokazu jak by kto chciał do kolekcji z Wrocka...Smile


A te plakaty to do sprzedania czy do oddania? Ja bym tam jeden przyjęła pod opiekę Wink

Za free
Adrianowro napisał:


Będę 21 we Wrocławiu i, jeśli można, odezwę się jakoś bliżej projekcji na priva i uzgodnimy co i jak?
Dzięki Smile
Pozdrawiam

oki
_________________
pozdrawiam Adrian
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adrianowro



Dołączył: 22 Wrz 2012
Posty: 26

PostWysłany: Pią Lis 09, 2012 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podsumowanie
Faktycznie jest różnica w poziomie dźwięku pomiędzy dokumentem a koncertem - najprawdopodobniej na wspominanych pokazach dźwięk został ustawiony pod dokument i już nie korygowany pod koncert i stąd zamieszanie.
U nas nie powinno być takiego problemu.....
Dokument - wersja bez napisów

Dostępne są jeszcze 2 plakaty
Rezerwacja na chwilę obecną dla :
Joanna 2 szt.
foxy lady 1 szt.

Oczywiście jeśli ktoś chce to niech pyta na kasie - możliwe że po koncercie będą mieli jeszcze w kinach jakieś plakaty....
_________________
pozdrawiam Adrian
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lesheq



Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 785
Skąd: Przemyśl/Kraków

PostWysłany: Pią Lis 09, 2012 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adrianowro napisał:
Podsumowanie
Faktycznie jest różnica w poziomie dźwięku pomiędzy dokumentem a koncertem - najprawdopodobniej na wspominanych pokazach dźwięk został ustawiony pod dokument i już nie korygowany pod koncert i stąd zamieszanie.
U nas nie powinno być takiego problemu.....


a czy jest szansa, że ta informacja o dopasowaniu głośności (żeby całość dopasować pod koncert i dać maksymalnie głośno) trafiła do obsługi w innych multikinach ?
_________________
Lesheq
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adrianowro



Dołączył: 22 Wrz 2012
Posty: 26

PostWysłany: Pią Lis 09, 2012 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lesheq napisał:
Adrianowro napisał:
Podsumowanie
Faktycznie jest różnica w poziomie dźwięku pomiędzy dokumentem a koncertem - najprawdopodobniej na wspominanych pokazach dźwięk został ustawiony pod dokument i już nie korygowany pod koncert i stąd zamieszanie.
U nas nie powinno być takiego problemu.....


a czy jest szansa, że ta informacja o dopasowaniu głośności (żeby całość dopasować pod koncert i dać maksymalnie głośno) trafiła do obsługi w innych multikinach ?

Tak , już wysłałem żeby mieli to na uwadze...
_________________
pozdrawiam Adrian
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lesheq



Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 785
Skąd: Przemyśl/Kraków

PostWysłany: Pią Lis 09, 2012 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super, a wspominałeś też też osobno jest plik z koncertem i osobno z dokumentem. Czy ich kolejność jest ustalona i wiadomo, że najpierw ma być dokument a potem koncert, czy to zależy od tego kto będzie obsługiwał sprzęt?
_________________
Lesheq
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adrianowro



Dołączył: 22 Wrz 2012
Posty: 26

PostWysłany: Pią Lis 09, 2012 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lesheq napisał:
Super, a wspominałeś też też osobno jest plik z koncertem i osobno z dokumentem. Czy ich kolejność jest ustalona i wiadomo, że najpierw ma być dokument a potem koncert, czy to zależy od tego kto będzie obsługiwał sprzęt?

Kolejność raczej będzie ustalona centralnie - na chwile obecną nie mam takiego info co idzie pierwsze.
_________________
pozdrawiam Adrian
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kama



Dołączył: 12 Gru 2011
Posty: 467

PostWysłany: Pią Lis 09, 2012 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adrianowro napisał:
Podsumowanie
Faktycznie jest różnica w poziomie dźwięku pomiędzy dokumentem a koncertem - najprawdopodobniej na wspominanych pokazach dźwięk został ustawiony pod dokument i już nie korygowany pod koncert i stąd zamieszanie.
U nas nie powinno być takiego problemu.....
Dokument - wersja bez napisów


Człowieku jeśli będziemy to Tobie zawdzięczać, to zostaniesz naszym bohaterem Very Happy

Mój pomysł jest taki- niech osoby z forum wytatuują sobie na czole nasze logo- rozpoznamy się i będziemy razem śpiewaćSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Soplica



Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 680
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Lis 09, 2012 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kama napisał:


Mój pomysł jest taki- niech osoby z forum wytatuują sobie na czole nasze logo- rozpoznamy się i będziemy razem śpiewaćSmile


ja proponuję, zebyśmy się jakoś umówili przed wejściem do kina albo coś w ten deseń...
_________________
There's no time for us, there's no place for us...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
The Fly



Dołączył: 09 Lis 2012
Posty: 2

PostWysłany: Pią Lis 09, 2012 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś forumowicz w Gdańsku może będzie? ;>

Wgl to cześć Wam wszystkim, bo jestem tu nowy Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Soplica



Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 680
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Lis 09, 2012 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy ktoś jest z Rumii, ale na stronce Multikina zamieszczono informację o pokazie w tym mieście o godz. 22.00 Exclamation
_________________
There's no time for us, there's no place for us...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
haes82



Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 757

PostWysłany: Pią Lis 09, 2012 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, ja zasiliłem już budżet poznańskiego multikina - a przy okazji zapewne parę groszy skapnie się Brianowi, Rogerowi i Johnowi - a ta ostatnia cholera taka niewdzięczna i nawet na chwilę się w podzięce nie wyłoni ze swej jaskini...
_________________
Zdeklarowany brianofil, korwinista oraz wyznawca Latającego Potwora Spaghetti.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kama



Dołączył: 12 Gru 2011
Posty: 467

PostWysłany: Sob Lis 10, 2012 12:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haes82 napisał:
No, ja zasiliłem już budżet poznańskiego multikina - a przy okazji zapewne parę groszy skapnie się Brianowi, Rogerowi i Johnowi - a ta ostatnia cholera taka niewdzięczna i nawet na chwilę się w podzięce nie wyłoni ze swej jaskini...


dajcie mu spokój, on się ukrywa bo za miesiac mamy koniec świata. Cwaniak wyjdzie na tym lepiej niż my wszyscy- przetrwa w tej swojej jaskini, a po wszystkim reaktywuje zespół Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
whoatemydinner



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 1771
Skąd: Z Mornington Crescent.

PostWysłany: Sob Lis 10, 2012 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamiast do Gdańska czy Rumi zapraszam ludzi z Trójmiasta i okolic do Sopotu. Jeśli nie przekona was fakt, że jest w sumie jeszcze sporo miejsca niewykupionego na sali, to wiedzcie, że spotkanie z niepowtarzalnym na skalę forumową Obiadem a.k.a. "kolesiem z kucykiem w awatarze" będzie darmowym dodatkiem do seansu! Cool OKAZJA ROKU!! MOCNO!!

Zapraszam bardzo, witam.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
stanli



Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 378
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Nie Lis 11, 2012 2:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kama napisał:
haes82 napisał:
No, ja zasiliłem już budżet poznańskiego multikina - a przy okazji zapewne parę groszy skapnie się Brianowi, Rogerowi i Johnowi - a ta ostatnia cholera taka niewdzięczna i nawet na chwilę się w podzięce nie wyłoni ze swej jaskini...


dajcie mu spokój, on się ukrywa bo za miesiac mamy koniec świata. Cwaniak wyjdzie na tym lepiej niż my wszyscy- przetrwa w tej swojej jaskini, a po wszystkim reaktywuje zespół Laughing


Może to nie na temat ,ale pogdybajmy z kim reaktywuje zespół? Laughing
_________________
stanli
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
queenbootlegs



Dołączył: 20 Sie 2004
Posty: 126
Skąd: Wa-wa

PostWysłany: Sob Lis 17, 2012 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś może wyjaśnić jak to jest z zakupem biletu z kodem z sieci Orange, w tej promocji 2 bilety za cenę jednego ???

Czy mogę kupić na 21. listopad 2 bilety na Queen w cenie jednego?? I czy mogę np. dziś / jutro wysłać smsa i po jego dostaniu pojechać do Multikina i kupić bilety na środę???

Dzięki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sob Lis 17, 2012 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak możesz, kod jest ważny od czwartku do środy jak dobrze pamiętam.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kama



Dołączył: 12 Gru 2011
Posty: 467

PostWysłany: Nie Lis 18, 2012 1:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

queenbootlegs napisał:
Czy ktoś może wyjaśnić jak to jest z zakupem biletu z kodem z sieci Orange, w tej promocji 2 bilety za cenę jednego ???

Czy mogę kupić na 21. listopad 2 bilety na Queen w cenie jednego?? I czy mogę np. dziś / jutro wysłać smsa i po jego dostaniu pojechać do Multikina i kupić bilety na środę???

Dzięki


Tak jak daga pisze kod jest ważny od czwartku do środy.
Bilet w promocji z orange możesz kupić w każdej chwili. Mnie jakiś miesiąc temu sprzedali 2 w cenie 1 więc nie ma problemu:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Nie Lis 18, 2012 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cholera choć nie cierpię tego koncertu to chętnie być się wybrał na to do Bydgoszczy. Łał mój pierwszy na dużym ekranie.... ale nie mam czasu i już zapewne wszystkie bilety poszły za pierwszym razem Very Happy

Szkoda Confused
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adrianowro



Dołączył: 22 Wrz 2012
Posty: 26

PostWysłany: Pon Lis 19, 2012 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gramy najpierw koncert potem dokument Smile
_________________
pozdrawiam Adrian
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lesheq



Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 785
Skąd: Przemyśl/Kraków

PostWysłany: Pon Lis 19, 2012 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze wiedzieć - choć pytanie, to zadecydował o kolejności. A jak z tą głośnością, o której pisałaś kilka dni temu - czy próbowałeś może dać na full koncert i czy jest wtedy ta głośność akceptowalna?
_________________
Lesheq
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Newsy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek