FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Kto z Was nosił Flyersa (Fleka) ?

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lesheq



Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 785
Skąd: Przemyśl/Kraków

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2012 4:24 pm    Temat postu: Kto z Was nosił Flyersa (Fleka) ? Odpowiedz z cytatem

Będąc ostatnio u rodziców, zauważyłem, że w szafie są jeszcze moje stare kurtki z czasów podstawówki i liceum - a mianowicie 3 modele bardzo niegdyś popularnej kurtki zwanej Flyersem lub Flekiem Very Happy (dwustronnej, takiej z pomarańczową podpinką). I wróciły wspomnienia.... Very Happy

Pamiętam, jak wiry w moje podstawówce zaczęły to nosić tak koło 93-94 roku. Najczęściej do tego ubierali bluzę z kapturem i plecak wojskowy typu kostka Very Happy W 95 roku sam nabyłem Flyersa i odtąd zyskałem w oczach owych wirów Smile hehe. Potem to już chyba co drugi nosił osławionego Fleka a w okolicach 97-98 roku ta specyficzna moda zaczęła zanikać. Dziś nie widuje się już wirów we flekach, ale kiedyś to był nieodzowny element szkolnego życia.

Były Fleki tradycyjne (bez stójki, w zimie mało praktyczne), z kołnierzykiem (US Airforce) i mocno-zimowe z kapturem. Wszystkie łączyło natomiast to, że posiadały na ramieniu kieszonkę z miejscem na 2 długopisy (najlepiej pomarańczowe) hehe. Przeważnie jednak te długopisy nosili goście, którzy ledwo coś potrafili napisać. Nie mniej taki był urok tych legendarnych kurtek. No i idąc na mecze obracało się je na pomarańczową stronę.

Życie było kiedyś prostsze - młodzież męska nie miała telefonów, tabletów, mp3, ale mogła mieć jedyny w swoim rodzaju Flyers. Np. taki

http://odkrywca.pl/forum_pics/picsforum24/dsc03706_copy.jpg


Przyznawać się; kto nosił Flyersa / Fleka i jak u Was było odbierane noszenie tego odzienia? Laughing
_________________
Lesheq
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mandey



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1579
Skąd: Rawicz

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2012 4:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem dwa egzemplarze. McGayverowski i czarnego Smile Ostał się jeno czarny ale bardzo rzadko go zakładam. W 2002 roku gdy wyprowadzałem się z domu rodzinnego w szafie został ten pierwszy. Po jakimś dłuższym czasie mama oznajmiła mi... i tu cytuję "Wiesz, wpierdoliłam tą kurtkę bo taka znoszona mi się wydawała a w ogóle one już nie modne są i zostawiłeś więc myślałam, że już nie będziesz..."
Myślałem, że kurwicy dostanę.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Maciej



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 1329
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2012 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byli tacy co nosili go na drugą stronę ,pomarańczową na wierzch Wink , gdzieś w zamierzchłych czasach chyba miałem w dziwnym szarym kolorze tak mi się wydaje.

U mnie w szkole jeszcze niektórzy nosili do tego spodnie Lenary Laughing ,albo bójówki w wojskową kratę z kieszenią na boku nogi Wink
_________________
Light the fire, feast
Chase the ghost, give in
Take the road less traveled by
Leave the city of fools
Turn every poet loose

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek