FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Lista Przebojów Queen - notowanie IV - ANATO
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Najlepszy utwór na płycie ANATO to:
Death on Two Legs
26%
 26%  [ 15 ]
I'm in Love with My Car
5%
 5%  [ 3 ]
You're My Best Friend
0%
 0%  [ 0 ]
'39
7%
 7%  [ 4 ]
Sweet Lady
0%
 0%  [ 0 ]
Seaside Rendezvous
0%
 0%  [ 0 ]
The Prophet's Song
16%
 16%  [ 9 ]
Love of My Life
1%
 1%  [ 1 ]
Good Company
0%
 0%  [ 0 ]
Bohemian Rhapsody
42%
 42%  [ 24 ]
Wszystkich Głosów : 56

Autor Wiadomość
Kalamburka



Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 288

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2012 5:17 pm    Temat postu: Lista Przebojów Queen - notowanie IV - ANATO Odpowiedz z cytatem

Teraz kolej na album, który przez większość fanów uważany jest za najlepszy w dorobku Queen.
Aby dostosować się do wymagań ankiety, pominęłam "Lazing on a Sunday Afternoon" i "God Save the Queen", ale jeśli ktoś chce na nie zagłosować, może to zrobić w komentarzu Wink

Ja za energię i poetycki tekst ( Laughing ) oddam swój głos na Death On Two Legs. Wiedziałam wcześniej, że jest to atak na byłego menadżera zespołu, ale przeczytałam sobie teraz cały tekst i muszę stwierdzić że chłopaki dali mu nieźle popalić Twisted Evil Najbardziej mnie jednak dziwi b. wysokie mniemanie o sobie Sheffielda - najpierw ich pozwał za zniesławienie, a potem stwierdził, że to dzięki temu piosenka zdobyła popularność. Tonący brzytwy się chwyta...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
manwerty



Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 975
Skąd: kuj-pom

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2012 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głos oddałem na "Death On Two Legs"
Za zjadliwy tekst i za genialne riffy.
Nr 1 w moim rankingu najlepszych utworów Królowej
_________________
"Do you really want to live forever?
Forever and ever"

http://www.lastfm.pl/user/manwerty


Ostatnio zmieniony przez manwerty dnia Sob Lis 03, 2012 10:20 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2012 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pieśń Proroka, bo gdyby nie ten środek to byłby song wszech czasów. A tak to tylko geniusz.
Zresztą środkowa część, na podstawie snu Briana podobno, jest niesamowicie mistyczna.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Zimek



Dołączył: 12 Wrz 2011
Posty: 256
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2012 6:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mumin_king napisał:
Pieśń Proroka, bo gdyby nie ten środek to byłby song wszech czasów. A tak to tylko geniusz.
Zresztą środkowa część, na podstawie snu Briana podobno, jest niesamowicie mistyczna.


Taak, gdyby nie środek, to mógłbym tego długo słuchać, a tak... irytacja rośnie z każdym "now I know... now I know..." Laughing
Ja mam wielki dylemat, na który kawałek oddać głos. Albo 39, albo LOML, albo BoRhap. Nie potrafię się zdecydować, który kawałek budzi większe emocje. Boję się że głosowanie na BoRhap będzie uznane za zbyt mainstreamowe, i kawałek pójdzie gdzieś na dno Sad Dlatego mimo wszystko zagłosuję na Bohemian Rhapsody.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
whoatemydinner



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 1771
Skąd: Z Mornington Crescent.

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2012 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój głos poszedł na '39 - może nie jest to najlepszy utwór z płyty, ale chyba mój ulubiony, razem z The Prophet's Song. Połączenie tekstu z zabarwieniem sci-fi z tą akustyczną gitarą jest świetne. I wokal Briana idealnie tutaj pasuje. Wog'le cieszy mnie, że na trasie z Lambertem Bri to grał, bo to idealny singalong z publicznością.

Dodatkowo chyba mój numer jeden wśród utworów do grania przy ognisku i jedna z pierwszych piosenek, jakie nauczyłem się grać na gitarze. Rzecz prosta, ale do której mam sentyment i której prostota przebija setki rzeczy ogromnie skomplikowanych.

W sumie to trudno jest tu bez ciężkiego serca cokolwiek wybrać - w końcu ta płyta składa się praktycznie z samych hajlajtów.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2012 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DOTL- obok trójcy z poprzedniej płyty- queentesencja stylu tych czterech panów.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
June



Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 329

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2012 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zimek napisał:

Taak, gdyby nie środek, to mógłbym tego długo słuchać, a tak... irytacja rośnie z każdym "now I know... now I know..." Laughing

Ja to najbardziej właśnie lubię w tym utworze, ale ja zawsze byłam kopnięta, więc... XD. Nie wiem, dla mnie to takie strasznie w ich stylu. I na ten Prophet's Song też zagłosowałam. Jeszcze wahałam się nad IILWMC, ale ona jest najfajniejsza w kontraście z DOTL i Lazing..., a w takim wypadku musiałabym głosować na trzy utwory na raz...
_________________


Prześpij się trochę.
Nie udzielaj rad.
Dbaj o zęby i dziąsła.
Ron Padgett, Jak stać się doskonałym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2012 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tym razem też postanowiłem wybrać coś nietuzinkowego i wybrałem '39. Ostatnimi czasy ten utwór naprawdę zasłużył na moją miłość. Zachwyca mnie klimatem i melodią. Jak na ironię utwory śpiewane przez Maya na tym albumie uważam za bardzo udane i dość często je nucę. "Sweet Lady" też mi się podoba.
Ostatnio pozbyłem się też małego urazu do "The Propeth Song", teraz ten utwór jest dla mnie świetny.
Pomimo tych wszystkich utworów i tak tego albumu nie zaliczam do ulubionych.
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
June



Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 329

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2012 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od ANATO wolę ADATR, a tej pierwszej też raczej nie słucham w całości. Nie potrafię się skupić, kiedy słucham jej w całości, tracę jakoś zainteresowanie w połowie i nigdy prawie nie słucham GSTQ (po BoRhap nie ma co sprzątać, niby osłuchana do granic możliwości, ale jednak niesamowita).
_________________


Prześpij się trochę.
Nie udzielaj rad.
Dbaj o zęby i dziąsła.
Ron Padgett, Jak stać się doskonałym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Erazm



Dołączył: 12 Sie 2012
Posty: 277
Skąd: z Polski

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2012 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie płyta jako jedność jest arcydziełem. Aż grzech nie słuchać jej całej - zupełnie jak Queen II...
Każdy utwór na krążku zasługuje na docenienie i uznanie. Jednak zagłosować można tylko na jedną kompozycję. Postanowiłem wybrać "The Prophet's Song". Jest niezwykła, mistyczna, pachnąca autentycznym geniuszem i poczuciem własnej wyjątkowości. Aż dziwne, że to kompozycja Briana - koncepcja oniryczna sporo jednak wyjaśnia Wink
Najbardziej lubię zabawę Freddiego z trójgłosem, ten fragment zapiera dech w piersiach! Początek przywołuje mi na myśl arabską pustynię, a cały utwór, choć tak długi, trzyma równy, niesamowicie wysoki poziom... Nie tylko wokal, również aranżacja muzyczna jest godna zachwytu!
Jednak niewiele z tyłu plasują się: "Bohemian Rhapsody", "Death on Two Legs", " '39" i... reszta utworów z płyty...
_________________
Bądź miły dla ludzi,
nie obżeraj się,
czytaj książki,
chadzaj na spacery
i próbuj żyć w zgodzie
z ludźmi innych wyznań i narodowości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MCwalter01



Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 507
Skąd: spod Wrocławia

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2012 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bohemian Rhapsody - dzieło skończone. Wybór w dużej mierze z sentymentu, bo od BoRhap zaczęła się moja fascynacja zespołem. Poza tym świetnie się gra ten utwór na fortepianie... Rozkładać utwór na czynniki pierwsze raczej nie ma sensu, bo WIELE osób już dawno to zrobiło. Napisać coś nowego o BoRhap jest chyba niemożliwe.
_________________
"In fact the whole of Japan is a pure invention. There is no such country, there are no such people." (Oscar Wilde)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2012 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bohemian Rhapsody oczywiście. Jeśli nie mój TOP1, to na pewno TOP3. Nie rozumiem jak ktoś twierdzi, że utwór mu się osłuchał. Osłuchać to się może WATCh czy WWRY, które wszędzie leci, ale nie BoRhap.
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zimek



Dołączył: 12 Wrz 2011
Posty: 256
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2012 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OberstPrymas napisał:
Nie rozumiem jak ktoś twierdzi, że utwór mu się osłuchał. Osłuchać to się może WATCh czy WWRY, które wszędzie leci, ale nie BoRhap.


+1000
Oberst, już wiem czemu mam Cię na laście Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
June



Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 329

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2012 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przesadzasz, Oberst ^^. Nie mówię, że BoRhap mnie nudzi. Jest wszędzie naokoło, ale nadal ją lubię - to chyba świadczy o tym, jak genialny jest ten utwór, bo każdy inny bym już na jego miejscu znienawidziła a przy BoRhap nadal zdarza mi się mieć ciarki. Zmierzałam raczej do tego, że wszyscy znamy ten utwór na pamięć, nie ma już żadnej nowej nutki do odkrycia, a jednak jego słuchanie nadal pozostaje magiczne - przynajmniej dla mnie.
_________________


Prześpij się trochę.
Nie udzielaj rad.
Dbaj o zęby i dziąsła.
Ron Padgett, Jak stać się doskonałym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2012 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzisz, też BoRhap mi się trochę osłuchało (wg samego Lasta 176 odsłuchań + jeszcze to co w aucie) i zdarza mi się czasami przełączyć ją na następną. Ale jeśli przesłucham ten utwór w całości, to kopie mnie bardziej niż cała ANATO razem wzięta.

U mnie nie ma czegoś takiego jak znużenie utworem spowodowane odsłuchaniem. Jest raczej odwrotnie - im więcej razy słucham, tym bardziej kocham. Tak jest z BR, StL, Childhoods End, Ocean Cloud, Neverland, The Gunner's Dream, Stargazer czy Dance of Eternity. Mogę pójść o zakład, że przy pierwszych odsłuchaniach tych utworów, większość z nich było dla mnie tylko OK.
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2012 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Prophet's Song - chyba dokładnie ten sam poziom co BohRhap, no ale jest mniej doceniany na zewnątrz, także tego. Razz Wolę rzeczy niedoceniane niż do bólu oklepane.
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mozzer



Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 235
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2012 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bohemian Rhapsody - no cóż , może i osłuchane , ale cholernie oryginalne i niepowtarzalne .

Cholera, ta płyta naprawdę się broni jako całość . To był jednak genialny zespół Razz
_________________
The Queen is dead, boys and it's so lonely on a limb
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Michalzbiku95



Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 995
Skąd: Warszawa - Bielany

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2012 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

normalnie głos by poszedł na DOTL , ale pójdzie na Lazing bo został pominięty w ankiecie i mimo że tak krótki to bez niego nie widzę tej płyty Smile
_________________
Nagroda "Tomisiępodobatomniejoznowucośfajnego 2010"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Something



Dołączył: 01 Wrz 2011
Posty: 37

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2012 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bohemian Rhapsody - Już miałem zagłosować na Prophet's Song albo '39 ale mam do tego kawałka sentyment. To dzięki Bohemian Rhapsody pokochałem Queen. Co można więcej napisać to jest po prostu geniusz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2012 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bohemian Rhapsody-też gdzieś słyszałem, że oklepane. No nie. Oklepane to moze byc już WWRY/WATC. Ale nie to. Słucham tego po raz któryś tam i dalej uważam, że to jest po prostu nie z tej ziemi!!! To intro....i potem Fredek z fortepianem....Brian z tą solówką, która jest wyjebana w kosmos!!!A fragment operowy....nie trzeba słów. Zaraz potem pierdolnięcie i wspaniała końcówka....anyway the wind blows....i gong. CUDO!!! Dlatego nie rozumiem, jak Francuzi odważyli się to pociąć? Twisted Evil
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
June



Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 329

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2012 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile razy mam mówić - to POWINNO być oklepane. Jest wszędzie w internecie - co pięć minut na kwejku, joemonsterze, tumblerze, wchodzisz na omegle i już Ci zaczynają pisać "Is this the real life" i weź to potem ciągnij przez godzinę... Very Happy Nie, żartuję teraz, ale każdy inny kawałek dawno by się wszystkim znudził. I to jest właśnie potęga tego utworu. Lubię BoRhap, nigdy jakoś do przesady, słucham w miarę rzadko, ale za każdym razem całkowicie się na niej skupiam (to nie jest coś do puszczenia sobie na słuchawkach przy kompie np.), za każdym razem coraz inny kawałek robi na mnie wrażenie (najpierw tradycyjnie wejście pianina, potem 'Scaramouche' - nie wiem, dalej bardzo lubię tę linijkę - teraz sam początek...). Ale na BoRhap nie głosowałam, bo wydaje mi się zbyt oczywista. Prophet's Song też jest genialna.
Co Francuzi pocięli?
_________________


Prześpij się trochę.
Nie udzielaj rad.
Dbaj o zęby i dziąsła.
Ron Padgett, Jak stać się doskonałym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
whoatemydinner



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 1771
Skąd: Z Mornington Crescent.

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2012 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

June napisał:
Co Francuzi pocięli?


No Francuzi BohRhap pocięli na singiel. O tak:

Mariusz w temacie Youtube.com i Google Video napisał:
http://www.youtube.com/watch?v=rhyslEX-Hkw


Chociaż IMO i tak to nie jest aż tak zły edit. Słyszałem gorsze, o wiele, wiele gorsze... (*khy*singlowa wersja Liar*khy*)
_________________


Ostatnio zmieniony przez whoatemydinner dnia Wto Wrz 04, 2012 6:45 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
BoRhap



Dołączył: 12 Maj 2012
Posty: 98
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2012 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój głos na fenomenalną Bohemian Rhapsody. Chociaż mam też sentyment m.in. do '39.
_________________
"Be yourself, no matter what they say"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2012 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

whoatemydinner napisał:


PiotreQ napisał:
http://www.youtube.com/watch?v=rhyslEX-Hkw


Chociaż IMO i tak to nie jest aż tak zły edit. Słyszałem gorsze, o wiele, wiele gorsze... (*khy*singlowa wersja Liar*khy*)


Nie mówiąc o genialnym edicie w Live Magic xD
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dreamer



Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 71
Skąd: Wrocław.

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2012 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bohemian Rhapsody, bez dwóch zdań. Ten utwór jest niesamowity, jedyny w swoim rodzaju. Wiadomo, przejadło się i tak dalej, ale ani trochę nie ujmuje to jego świetności.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2012 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Bohemian Rhapsody" dobrze mi się słucha, gdy słucham wszelkich queenowych albumów, na których się znalazł. Na "Operze" i tak błyszczy. Ale jeśli leci w radiu, to zmieniam audycję.
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Man From Heaven



Dołączył: 27 Lut 2006
Posty: 134

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2012 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bohemnian Rhapsody. Nie znam innego takiego kawałka, który miałby takie wartości artystyczne i odniósł jednocześnie taki sukces komercyjny. Coś wspaniałego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
How_Can_I_Go_On



Dołączył: 07 Gru 2010
Posty: 143

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2012 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się wyłamię i zagłosuję na I'm in Love With My Car. Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anela



Dołączył: 03 Cze 2012
Posty: 186

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2012 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tym razem zagłosuję przewidywalnie, co prawda kocham Love Of My Life, ale na miejsce pierwsze nie zasługuje, cenię The Prophet's Song.. Ale najlepsza zdecydowanie jest Bohemian Rhapsody, to jest utwór kompletny, jak tu już ktoś napisał. Różne części, ale świetnie połączone, efekt jest niesamowity i nie traci na sile mimo upływu czasu. Zgadzamy się niemal wszyscy, można tego słuchać, słuchać, słuchać.. i się nie znudzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Oskar



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 588
Skąd: Rumia

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2012 11:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Prophet's Song
_________________
O! To też jest Queen'ów? Fajny kawałek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek