FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Lista Przebojów Queen-notowanie trzecie Sheer Heart Attack
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jaki jest twój ulubiony utwór z płyty Sheer Heart Attack
Brighton Rock
7%
 7%  [ 4 ]
Killer Queen
14%
 14%  [ 8 ]
Tenement Funster & Flick of the Wrist & Lily of the Valley
39%
 39%  [ 22 ]
Now I'm Here
12%
 12%  [ 7 ]
In the Lap of the Gods
5%
 5%  [ 3 ]
Stone Cold Crazy
3%
 3%  [ 2 ]
Dear Friends
0%
 0%  [ 0 ]
Misfire
1%
 1%  [ 1 ]
Bring Back That Leroy Brown
5%
 5%  [ 3 ]
In the Lap of the Gods... Revisited
10%
 10%  [ 6 ]
Wszystkich Głosów : 56

Autor Wiadomość
Jaszek



Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 701
Skąd: Zawoja/Kraina Rhye

PostWysłany: Pią Sie 24, 2012 6:08 pm    Temat postu: Lista Przebojów Queen-notowanie trzecie Sheer Heart Attack Odpowiedz z cytatem

Jedziemy z koksem rok pański 1974 i Sheer Heart Attack
_________________
I'm slightly mad
Oh dear
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
Kalamburka



Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 288

PostWysłany: Pią Sie 24, 2012 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głosuję na Now I'm Here
Nieziemski wstęp, sam utwór energiczny i motywujący do działania Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Pią Sie 24, 2012 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Flick Of The Wirst - chociaż najchętniej zagłosowałbym na cały medley TF/FOTR/LOTV Wink
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
June



Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 329

PostWysłany: Pią Sie 24, 2012 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ha, wzięliście to tak, Funster/Flick/Lily jako jeden, sprytnie :>. Sama bym na to raczej nie wpadła. Ale to znacznie zawęziło wybór. Od 'Now I'm here' ta płyta prawie nie istnieje (a raczej - blado wypada na tle pierwszej strony), więc pozostało to dziełko w trzech odsłonach, 'Now I'm here', 'Killer Queen' i 'Brighton Rock'. I na to ostatnie (czyli pierwsze) zagłosowałam, bo 'Killer Queen' przy niej niestety jest za słaba, a Funster/Flick/Lily i tak zapewne wygra, więc ja musiałam przekornie wybrać BR, który i tak uwielbiam za Freddiego wcielającego się w rolę Jimmiego i Jenny oraz za tę solówkę ^^.
_________________


Prześpij się trochę.
Nie udzielaj rad.
Dbaj o zęby i dziąsła.
Ron Padgett, Jak stać się doskonałym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
haes82



Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 757

PostWysłany: Pią Sie 24, 2012 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiotreQ napisał:
Flick Of The Wirst - chociaż najchętniej zagłosowałbym na cały medley TF/FOTR/LOTV Wink


Kolega widocznie takiej możliwości nie miał, ja już mam (coś poprawili) i właśnie tak głosuję Smile. Cieszę się, że pozbawiono mnie dylematu, bo miałbym takowy między trzema wspominanymi utworami.

W obecnym układzie na podium jest jeszcze miejsce dla dwóch utworów - obstawiam Killer Queen i Brighton (chociaż nie lubię w tym utworze solówki - za długa!).
_________________
Zdeklarowany brianofil, korwinista oraz wyznawca Latającego Potwora Spaghetti.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Pią Sie 24, 2012 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haes82 napisał:
PiotreQ napisał:
Flick Of The Wirst - chociaż najchętniej zagłosowałbym na cały medley TF/FOTR/LOTV Wink


Kolega widocznie takiej możliwości nie miał, ja już mam (coś poprawili) i właśnie tak głosuję Smile. Cieszę się, że pozbawiono mnie dylematu, bo miałbym takowy między trzema wspominanymi utworami.

W obecnym układzie na podium jest jeszcze miejsce dla dwóch utworów - obstawiam Killer Queen i Brighton (chociaż nie lubię w tym utworze solówki - za długa!).

Ale na te trzy razem można głosować tylko w ankiecie, która ma ograniczoną ilość wyboru, inaczej by się wszystkie utwory nie zmieściły w ankiecie Wink
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anela



Dołączył: 03 Cze 2012
Posty: 186

PostWysłany: Pią Sie 24, 2012 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zapewne Trójca wygra, nic dziwnego Smile już wcześniej miałam dylemat między Flick Of The Wrist a Stone Cold Crazy, a że o losy pierwszego martwić się nie muszę, w takim razie głos na SCC - nieziemska energia, dla mnie bomba Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gnietek



Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 936
Skąd: z pięknej planety zwanej Ziemią :)

PostWysłany: Pią Sie 24, 2012 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy was wszystkich już do reszty sfenderkowało? Razz "Tenement Funster", "Flick of the Wrist" i "Lily of the Valley" jako jedność, "She Makes Me" z góry odrzucone... A akurat bym zagłosował na "She Makes Me", bo o ile "Tenement Funster" i "Flick of the Wrist" uwielbiam, to przesłodkie "Lily of the Valley" znoszę z wielkim trudem. Proszę mi nie uzasadniać, że te 3 kawałki są jednością, bo nie ma między nimi przerw - "In the Laps of the Gods" też płynnie przechodzi w "Stone Cold Crazy", a jakoś nikt nigdy ich ze sobą nie postrzega jako całość. Wink Tak samo "Tenement", "Flick" i "Lily" nie mają ze sobą praktycznie nic wspólnego, tyle że nie ma ciszy między nimi.

Wobec tego głos na Bring Back That Leroy Brown. Nie, nie ze złośliwości. To jest moim zdaniem utwór wybitny w swojej dziedzinie. Parodia, ale niezwykle dopracowana (chłopaki podobno siedzieli nad nią 3 tygodnie i wcale mnie to nie dziwi). Kawałek niezwykle radosny, skoczny, wyróżniający się, w dodatku zawierający partię tego cudacznego instrumentu, który Brian odziedziczył po ojcu. Very Happy
_________________
Wszyscy jesteśmy jak worki kartofli: czy chcemy, czy nie, i tak nas wrzucą do piwnicy. Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kapelutek



Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 261
Skąd: Rzeszów/Szczecin

PostWysłany: Pią Sie 24, 2012 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja będę nudna i przewidywalna i zagłosuję na Killer Queen. Zakochałam się w tej piosence od pierwszego usłyszenia, tak kontrastująca z większością pierwszych utworów Queen. A ponadto utwierdza mnie w tej decyzji piękny Roger z teledysku:D
_________________
Rock'n'roll!!!

Obsession of Roger - sory gajs:D
Dlaczego z powodu mojego nicku wszyscy myślą, że jestem mężczyzną O_O? Uroczyście oświadczam, że pełnokrwista ze mnie kobita:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Pią Sie 24, 2012 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oburzony (Twisted Evil) Gnietek napisał:
Czy was wszystkich już do reszty sfenderkowało? Razz "Tenement Funster", "Flick of the Wrist" i "Lily of the Valley" jako jedność, "She Makes Me" z góry odrzucone... A akurat bym zagłosował na "She Makes Me", bo o ile "Tenement Funster" i "Flick of the Wrist" uwielbiam, to przesłodkie "Lily of the Valley" znoszę z wielkim trudem. Proszę mi nie uzasadniać, że te 3 kawałki są jednością, bo nie ma między nimi przerw - "In the Laps of the Gods" też płynnie przechodzi w "Stone Cold Crazy", a jakoś nikt nigdy ich ze sobą nie postrzega jako całość. Wink Tak samo "Tenement", "Flick" i "Lily" nie mają ze sobą praktycznie nic wspólnego, tyle że nie ma ciszy między nimi.

Dlatego nazwałem to "tylko" medleyem Twisted Evil
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen


Ostatnio zmieniony przez PiotreQ dnia Pią Sie 24, 2012 10:34 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adzio



Dołączył: 27 Lip 2011
Posty: 44
Skąd: Łomża

PostWysłany: Pią Sie 24, 2012 10:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wziąłbym ,,In the Lap of the Gods... Revisited'', ale jeśli byłaby zaśpiewana nie falsetem jak pierwotnie, tylko takim głosem jak na gwiazdkowym koncercie Hammersmith w 1975 roku. Tak więc padło na ,,Now I'm Here''.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Sie 24, 2012 11:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tenement/Flick/Lily to najlepsze minuty Queen w historii, więc kontestu po prostu nie ma.
EDIT
Takiego słowa chyba też nie... Laughing
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sob Sie 25, 2012 7:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niechaj będzie ta Trójca. Nie ma KONTESTU, ale SCC jest bardzo blisko w sumie to nawet teraz żałuję, że na nie nie zagłosowałem.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Żbik88



Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 573
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sie 25, 2012 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tenement/Flick/Lily najlepsza trójca utworów Queen ever. Zastanawiam sie kto zaglosowal w ankiecie na In the Laps on the Gods... Revisited Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Sob Sie 25, 2012 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Tenement/Flick/Lily to najlepsze minuty Queen w historii


Żbik88 napisał:
Tenement/Flick/Lily najlepsza trójca utworów Queen ever.


Serio? Laughing Rolling Eyes Gnietek-100% racji!!! Głosy na cały tryptyk powinny być nieważne. 3 oddzielne utwory to są, a nie jeden!!! Twisted Evil
W ankiecie nie, ale tutaj oddam głos na In The Lap Of The Gods...Revisited własnie. Wink Wcale mi nie przeszkadza, że refren jest powtarzany na koniec. Wspaniałe zakończenie albumu!

No i o tej trójcy jeszcze-tak samo niby można by traktować chociażby Procession/Father to Son/White Queen. Tylko jakoś nikt tego nie robi.
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Something



Dołączył: 01 Wrz 2011
Posty: 37

PostWysłany: Sob Sie 25, 2012 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież Tenement/Flick/Lily nie łączy nic oprócz tego, że nie ma międy nimi przerwy. To są 3 inne utwory przynajmniej ja tak zawsze je traktowałem. A najlepszy z tej płyty jest wg. mnie Flick Of The Wrist.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Sob Sie 25, 2012 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brighton Rock
Utwór, który ostatnio wręcz pokochałem za każdy element. Za cudowny wesoło-miasteczkowy wstęp, gitarę w różnych częściach utworów, w tym solówka (kocham moment, gdy gitara uderza razem z perkusją, po takich ładnych zaśpiewach) i właśnie za sposób zaśpiewania zwrotek, refrenu i te ładne zaśpiewy po pierwszym refrenie. Bardzo fajna jest też wersja z "Live Killers".

Gnietek napisał:
Czy was wszystkich już do reszty sfenderkowało? Razz "Tenement Funster", "Flick of the Wrist" i "Lily of the Valley" jako jedność, "She Makes Me" z góry odrzucone... A akurat bym zagłosował na "She Makes Me", bo o ile "Tenement Funster" i "Flick of the Wrist" uwielbiam, to przesłodkie "Lily of the Valley" znoszę z wielkim trudem. Proszę mi nie uzasadniać, że te 3 kawałki są jednością, bo nie ma między nimi przerw - "In the Laps of the Gods" też płynnie przechodzi w "Stone Cold Crazy", a jakoś nikt nigdy ich ze sobą nie postrzega jako całość. Wink Tak samo "Tenement", "Flick" i "Lily" nie mają ze sobą praktycznie nic wspólnego, tyle że nie ma ciszy między nimi.

To tak jakby dwie strony kasety "Salon Recreativo" Kultu uznać za dwa utwory, bo są ze sobą wszystkie połączone Razz
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Oskar



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 588
Skąd: Rumia

PostWysłany: Sob Sie 25, 2012 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Now I'm Here - Hmm... Jak zwykle w opozycji Wink
Najpierw pomyślałem o Killer Queen, ale uznałem to za zbyt banalne. Już chciałem kliknąć na białe kółeczko przy "Trójcy", gdy postanowiłem oddać głos na Now I'm Here.
Killer Queen faktycznie jest przebojem w 100%, ale o ile Now I'm Here ma tego rock 'n' rollowego, przebojowego kopa, o tyle K.Q wypada przy nim blado! Ale i tak wygra "Trójca"... Crying or Very sad Arrow Wink
_________________
O! To też jest Queen'ów? Fajny kawałek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
June



Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 329

PostWysłany: Sob Sie 25, 2012 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj tam, tak się przejmujecie, najwyżej wszystkie głosy na Tenement Funster & Flick of the Wrist & Lily of the Valley się podzieli na trzy i wyjdzie miarodajny wynik ^^.
Dla mnie to też jest jeden utwór, ale dlatego, że jak poznawałam tę płytę, tak mnie tutaj ktoś nauczył, więc... Very Happy.
_________________


Prześpij się trochę.
Nie udzielaj rad.
Dbaj o zęby i dziąsła.
Ron Padgett, Jak stać się doskonałym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
manwerty



Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 975
Skąd: kuj-pom

PostWysłany: Sob Sie 25, 2012 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie wielkie trio TF/FOTW/LOTV

A najlepsze z nich Flick Of The Wrist
_________________
"Do you really want to live forever?
Forever and ever"

http://www.lastfm.pl/user/manwerty


Ostatnio zmieniony przez manwerty dnia Sob Lis 03, 2012 10:22 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
How_Can_I_Go_On



Dołączył: 07 Gru 2010
Posty: 143

PostWysłany: Sob Sie 25, 2012 4:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Killer Queen - "...guaranteed to blow your mind..." Cool Pianino i wokal Freda <3
Chociaż gdyby TF był osobno w ankiecie, to bym się mocno zastanawiała nad głosem... Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Michalzbiku95



Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 995
Skąd: Warszawa - Bielany

PostWysłany: Sob Sie 25, 2012 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tenement/Flick/Lily - bo co może być lepsze od kilku minut TEJ muzyki?
_________________
Nagroda "Tomisiępodobatomniejoznowucośfajnego 2010"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Sob Sie 25, 2012 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michalzbiku95 napisał:
Tenement/Flick/Lily - bo co może być lepsze od kilku minut TEJ muzyki?

Znalazłoby się dużo przykładów Razz
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Michalzbiku95



Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 995
Skąd: Warszawa - Bielany

PostWysłany: Sob Sie 25, 2012 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na TEJ płycie Razz
_________________
Nagroda "Tomisiępodobatomniejoznowucośfajnego 2010"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Olivierka



Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 41
Skąd: Krotoszyn

PostWysłany: Sob Sie 25, 2012 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tenement Funster & Flick of the Wrist & Lily of the Valley - najpiękniejsze minuty zdecydowanie na tej płycie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Sob Sie 25, 2012 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak na ironie to są utwory, które jako ostatnie zapamiętałem z tej płyty. Ja też jestem zdania, że to są trzy różne piosenki po prostu połączone ciągiem.
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sob Sie 25, 2012 11:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty chciałeś kiedyś w Najlepszych Płytach w głosowaniu koncept dać Spokojnie Kultu. Więc się nie mądrz aż tak.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
gosiakn



Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 421
Skąd: Białystok

PostWysłany: Nie Sie 26, 2012 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurczę, nie będę oryginalna, bo mnie również najbardziej podoba się trójca, a z niej zawsze najlepiej mi się słuchało Flick of the Wrist, na drugim miejscu chyba Tenement Funster. Na trzecim miejscu umiejscowiłabym jednak Brighton Rock. Lily spadła z podium, ale to nie znaczy, że nie doceniam Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Nie Sie 26, 2012 11:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja będę oryginalny, bo zamierzam oddać głos na In The Lap Of The Gods, ale to zwykłe(!), a nie popularniejsze tu Revisited! Razz

Po prostu uwielbiam ten krzyk we wstępie, to szalejące pianino no i Freddiego śpiewającego basem, co w jego przypadku jest chyba rzadkością. Smile


Myślałem jeszcze o "Brighton Rock", ale... nie nie chodzi tu o to, że solo Briana za długie, tylko po prostu ITLOTG ze względu na ten bas Freddiego jest dużo bardziej oryginalne, no. Razz

A co do tryptyku to ja tak raczej średnio się nim jaram, bo jakoś nigdy nie pałałem szczególną sympatią do "Tenement Funster".
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Nie Sie 26, 2012 11:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie zwykłe łapy bogów to największa przesada w stylu Queen.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek