FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Co ty k..wa wiesz o Queen? - test
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Roomcajs



Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 8
Skąd: Polska/ Poland

PostWysłany: Sro Lut 20, 2013 12:29 am    Temat postu: Re: Co ty k..wa wiesz o Queen? - test Odpowiedz z cytatem

haes82 ,A co Ty wiesz o przeklinaniu ... To, że Freddie często mówił "ku..." , to nie znaczy, że my musimy mówić tak samo.

Co do testu, to znalazłem w książce "QUEEN- Nieznana historia" , że trzecią płytą zespołu była 'A night at the Opera' i tu dzieciaczki interesujące się zespołem, mogłyby by być zakłopotane przy rozwiązaniu, więc nie mam pomysłu na test, bo chętnie bym sam Wam coś zainstalował na forum Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
haes82



Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 757

PostWysłany: Sro Lut 20, 2013 10:01 am    Temat postu: Re: Co ty k..wa wiesz o Queen? - test Odpowiedz z cytatem

Roomcajs napisał:
haes82 ,A co Ty wiesz o przeklinaniu ... To, że Freddie często mówił "ku..." , to nie znaczy, że my musimy mówić tak samo.

Co do testu, to znalazłem w książce "QUEEN- Nieznana historia" , że trzecią płytą zespołu była 'A night at the Opera' i tu dzieciaczki interesujące się zespołem, mogłyby by być zakłopotane przy rozwiązaniu, więc nie mam pomysłu na test, bo chętnie bym sam Wam coś zainstalował na forum Wink


To Romek Rogowiecki poszalał. Wiem, też wychwyciłem ten błąd. Zacytuję sam siebie:

haes82 napisał:
Oto cytat ze wstępu autorstwa Rogowieckiego:

rogowiecki napisał:
Na dobre Hince stał się etatowym pracownikiem Queen w połowie 1975 roku, kiedy przygotowywano się do nagrania trzeciej, przełomowej płyty A night at the opera , i jego książka dokumentuje najważniejsze wydarzenia od tej pory. Zespół miał już wtedy na swym koncie generalnie niezauważony album Queen oraz radzący sobie coraz nieźle w Anglii longplay Queen II z dużym przebojem w postaci singla Sheer Heart Attack


Dalej:

rogowiecki napisał:
Po raz kolejny zespół Queen zaskoczył muzycznie w 1980 roku, wraz z wydaniem albumu The Game , będącym dziełem basisty Johna Deacona.


Na obronę drugiego cytatu powiem, że Rogowiecki po prostu zamotał się, bo dalej pisze o AOBTD (i pewnie o ten utwór chodzi) - aczkolwiek osoba nie wiedząca co i jak ze zdania wywnioskuje co wywnioskuje.

A osoba wiedząca o co chodzi o Rogowieckim pomyśli to, co pomyśli.

Kwiatków jest trochę więcej, podałem dwa najbardziej rażące.

_________________
Zdeklarowany brianofil, korwinista oraz wyznawca Latającego Potwora Spaghetti.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vessena



Dołączył: 18 Sty 2005
Posty: 385
Skąd: z otchłani

PostWysłany: Sro Lut 20, 2013 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jaka jest odpowiedz z kocia koszula?
_________________
I can fly, my friends. The show must go on.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jaszek



Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 701
Skąd: Zawoja/Kraina Rhye

PostWysłany: Sro Lut 20, 2013 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiedź czwrata:
His dry cleaners
_________________
I'm slightly mad
Oh dear
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek