FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Queen we Wrocławiu - spotkanie z Brianem i Rogerem - relacja
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aaricia



Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 457
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lip 09, 2012 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przeczytałam jeszcze wszystkich postów w tym temacie, ale odpiszę w sprawie adresu.

List pisała przyjaciółka z innego miasta, bowiem była (i jest ;P) lepsza z angielskiego. Wiem że tu czasem zagląda, choć nic nie pisze. Na pewno ma gdzieś adres i jak ją znam, zechce się nim podzielić. Wink
_________________


Pleased to meet you
Hope you guess my name
But what's puzzling you
Is the nature of my game.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kapelutek



Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 261
Skąd: Rzeszów/Szczecin

PostWysłany: Pon Lip 09, 2012 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniam napisał:
Sama zalatwilam ten wywiad Very Happy Jakis czas to trwalo, wiele maili wyslanych, jeszcze wiecej czasu oczekiwania, ale sie udalo Very Happy


O widzisz no to cudownie:)
_________________
Rock'n'roll!!!

Obsession of Roger - sory gajs:D
Dlaczego z powodu mojego nicku wszyscy myślą, że jestem mężczyzną O_O? Uroczyście oświadczam, że pełnokrwista ze mnie kobita:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Pon Lip 09, 2012 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa relacja i nie ukrywam,że trochę zazdroszczę Wink.
Dziwi mnie fakt,że polski fanclub Queen dał ciała i nie przekazał panom żadnego listu, o którym przecież było tu dość głośno Razz
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pon Lip 09, 2012 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anunaki napisał:
Ciekawa relacja i nie ukrywam,że trochę zazdroszczę Wink.
Dziwi mnie fakt,że polski fanclub Queen dał ciała i nie przekazał panom żadnego listu, o którym przecież było tu dość głośno Razz

Bo Leszeq go nie zdążył przygotować... głośno było 2dni przed koncertem?!
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
ewusxx



Dołączył: 15 Lut 2011
Posty: 114
Skąd: spod Poznania

PostWysłany: Pon Lip 09, 2012 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i mamy Kapelutka Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kapelutek



Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 261
Skąd: Rzeszów/Szczecin

PostWysłany: Pon Lip 09, 2012 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewusxx napisał:
No i mamy Kapelutka Wink


O kurcze kurcze czemu Ty masz to zdjęcie a ja nie??!! Laughing Laughing
_________________
Rock'n'roll!!!

Obsession of Roger - sory gajs:D
Dlaczego z powodu mojego nicku wszyscy myślą, że jestem mężczyzną O_O? Uroczyście oświadczam, że pełnokrwista ze mnie kobita:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Aaricia



Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 457
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lip 09, 2012 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto jest pod pierwszą E? Elvis? Shocked
_________________


Pleased to meet you
Hope you guess my name
But what's puzzling you
Is the nature of my game.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
June



Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 329

PostWysłany: Pon Lip 09, 2012 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Profanacja... Mogli logo zamiast niego dać...
Ale zdjęcie ciekawe ^^ Promieniuje szczęściem Smile.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kapelutek



Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 261
Skąd: Rzeszów/Szczecin

PostWysłany: Pon Lip 09, 2012 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

June napisał:
Profanacja... Mogli logo zamiast niego dać...
Ale zdjęcie ciekawe ^^ Promieniuje szczęściem Smile.


Mi też się ta grafika nie spodobała... Myślę, że chodziło o to, żeby w razie pojawienia się Lamberta miał się gdzieś podpisać i to wszystko.
_________________
Rock'n'roll!!!

Obsession of Roger - sory gajs:D
Dlaczego z powodu mojego nicku wszyscy myślą, że jestem mężczyzną O_O? Uroczyście oświadczam, że pełnokrwista ze mnie kobita:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ewusxx



Dołączył: 15 Lut 2011
Posty: 114
Skąd: spod Poznania

PostWysłany: Pon Lip 09, 2012 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kapelutek napisał:
ewusxx napisał:
No i mamy Kapelutka Wink


O kurcze kurcze czemu Ty masz to zdjęcie a ja nie??!! Laughing Laughing


Zdjęcie było udostępnione w SOBOTĘ TUTAJ
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aaricia



Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 457
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lip 09, 2012 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I to jeszcze centralnie na środku...
Przepraszam, Kapelutku, za ten hejting w Twoim temacie, ale to zdjęcie mnie po prostu zabiło. :<

A swoją droga bardzo dobrze że nie zadawałaś niewygodnych pytań (czy w ogóle pytań) Brianowi i Rogerowi: o Adama, o zaległe wydawnictwa. To był TWÓJ moment, należało go rozegrać tak, żeby było jak najsympatyczniej. Smile
_________________


Pleased to meet you
Hope you guess my name
But what's puzzling you
Is the nature of my game.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kapelutek



Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 261
Skąd: Rzeszów/Szczecin

PostWysłany: Pon Lip 09, 2012 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rzeczywiście, gapa ze mnie:D

No nic, czekam na więcej zdjęć od pana organizatora:)

Aaricia, nic się nie dzieje, jak już mówiłam mnie też zmroziło jak zobaczyłam tą grafikę, ale nie chciałam robić wtedy jakichś wyrzutów.
_________________
Rock'n'roll!!!

Obsession of Roger - sory gajs:D
Dlaczego z powodu mojego nicku wszyscy myślą, że jestem mężczyzną O_O? Uroczyście oświadczam, że pełnokrwista ze mnie kobita:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Pon Lip 09, 2012 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasia, Ania - szczere gratulacje! Patrzac teraz na Kasie zdalem sobie sprawe, iz widzialem ja trzymajaca plyte w Biurze Prasowym. Co do Ani, z ktora bylem w kontakcie przez caly dzien i omawialismy kwestie dyktafonu i noclegu to najmiesniejsze jest, ze ostatecznie w ogole nie udalo sie nam spotkac. Nawet na afterparty (nieoficjalnym), na ktorym wspolnie bylismy. Zreszta Kasi tez nie spotkalem ale okazje z pewnoscia beda. Mi, niestety na wskutek surowych ograniczen manegmentu nie udalo sie jednak spotkac z zespolem choc poczatkowo mialem to niemal obiecane. Na "pocieszenie" pozostaje mi widok Lamberta pod hotelem oraz, to ze moje ksiazki z dedykacjami zostaly przekazane calej szostce. Relacja z koncertu i calego dnia bedzie w innym miejscu.
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kapelutek



Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 261
Skąd: Rzeszów/Szczecin

PostWysłany: Pon Lip 09, 2012 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

q_michal napisał:
Patrzac teraz na Kasie zdalem sobie sprawe, iz widzialem ja trzymajaca plyte w Biurze Prasowym.


O widzisz, to ja może też Cię widziałam? Chociaż byłam w takim stresie, że chyba nawet nie specjalnie wiedziałam co się dookoła dzieje:P
_________________
Rock'n'roll!!!

Obsession of Roger - sory gajs:D
Dlaczego z powodu mojego nicku wszyscy myślą, że jestem mężczyzną O_O? Uroczyście oświadczam, że pełnokrwista ze mnie kobita:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pon Lip 09, 2012 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

super fota. Przykre, że jakieś przypadkowe osoby zabrały miejsce fanom...
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
BoRhap



Dołączył: 12 Maj 2012
Posty: 98
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Pon Lip 09, 2012 9:19 pm    Temat postu: Re: Queen we Wrocławiu - spotkanie z Brianem i Rogerem - rel Odpowiedz z cytatem

kapelutek napisał:


Pewnie powiecie, ze to glupie ze tak reaguje - bo przeciez oni tak fanow widuja co drugi dzien, czy to na ulicach, koncertach itp.



Głupie? Kapelutku, ja Ciebie podziwiam, że na tym spotkaniu dałaś radę z Nimi chociaż wymienić parę zdań, że odwzajemniłaś uśmiechy - trzeba było się wewnętrznie opanować, bo emocje na pewno były ogromne Wink Stres, a jednocześnie ogromna radość, to zrozumiałe, jeśli się podziwia tych Ludzi. Dla niektórych to po prostu starsi panowie, zwykli faceci po 60. , jakich pełno. Ale dla Ciebie, dla mnie, dla osób na tym forum to Idole, Wspaniali ludzie, Legendy, często obiekty westchnień Very Happy . Jakbym miała okazję spotkać się z Brianem i Rogerem, na pewno byłoby to dla mnie ogromnym przeżyciem, nie miałoby dla mnie znaczenia, czy jestem milionową fanką, do której się uśmiechają, przecież to jedyna i niepowtarzalna chwila, stoisz przed Legendą, którą mogłaś ujrzeć jedynie na zdjęciach czy nagraniach, a teraz możesz spojrzeć tej Legendzie w oczy i uścisnąć dłoń. Świetna relacja, nie mogłabym nie przeczytać. Jeszcze raz gratuluję Smile


June napisał:
A te listy piszecie na adres mailowy czy prawdziwy? I jak często Brian odpisuje? Wink Gdzieś jeszcze na forum czytałam o tej korespondencji, wydaje mi się to bardzo miłe ^^.



Wiesz, ja wysłałam jakieś 3-4 tyg. temu na mailowy i czekam na odpowiedź Wink No, ale trzeba być dobrej myśli. Może za jakoś czas pokuszę się na wysłanie prawdziwego listu Wink
_________________
"Be yourself, no matter what they say"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
foxy lady



Dołączył: 28 Kwi 2012
Posty: 162
Skąd: Legnica

PostWysłany: Pon Lip 09, 2012 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

q_michal napisał:
Mi, niestety na wskutek surowych ograniczen manegmentu nie udalo sie jednak spotkac z zespolem choc poczatkowo mialem to niemal obiecane. Na "pocieszenie" pozostaje mi widok Lamberta pod hotelem oraz, to ze moje ksiazki z dedykacjami zostaly przekazane calej szostce. Relacja z koncertu i calego dnia bedzie w innym miejscu.

q_Michał, zastanawiałam się właśnie, czy Twoja książka kiedykolwiek dotarła do Briana i Rogera - wspaniale, że taka możliwość była teraz!
Gratuluję Smile Wierzę, że i oni docenią niezwykłe zaangażowanie i wiele serca, które przemawia z kart książki.
Żałuję, że nie mogliśmy z mężem zostać na afterparty, bo chciałam osobiście podziękować Ci za "przewodnik...", ale trudno - co się odwlecze.... Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Pon Lip 09, 2012 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki Smile
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kapelutek



Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 261
Skąd: Rzeszów/Szczecin

PostWysłany: Pon Lip 09, 2012 10:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:
super fota. Przykre, że jakieś przypadkowe osoby zabrały miejsce fanom...


Nie mówię, że wszyscy z tej drugiej grupki byli przypadkowi, pewnie parę osób to również fani. Ale to nie zmienia faktu, że wiele innych dużo bardziej zasługiwałoby na to spotkanie. Mnie osobiście trochę zdenerwował fakt, że sama, hmmm, można powiedzieć wywalczyłam sobie to spotkanie i nikt mi go nie załatwił - mogę to zawdzięczać tylko sobie albo raczej swojemu szczęściu. Wiadomo dużo łatwiej jest mieć znajomości, ale szczerze mówiąc - spotkanie załatwione przez kogoś chyba nie sprawiłoby mi aż takiej radości i satysfakcji. Wiadomo - i tak wariowałabym z powodu rozmowy z chłopakami, ale jednak całe wydarzenie miałoby dla mnie inny trochę odbiór.
_________________
Rock'n'roll!!!

Obsession of Roger - sory gajs:D
Dlaczego z powodu mojego nicku wszyscy myślą, że jestem mężczyzną O_O? Uroczyście oświadczam, że pełnokrwista ze mnie kobita:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Rogerina



Dołączył: 07 Lip 2012
Posty: 153
Skąd: Skrobów/okolice Lubartowa

PostWysłany: Pon Lip 09, 2012 10:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eh nic tylko gratulować i zazdrościć Wam. Very Happy
Z niecierpliwością czekam na wywiadzik. ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kapelutek



Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 261
Skąd: Rzeszów/Szczecin

PostWysłany: Wto Lip 10, 2012 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rogerina napisał:
Eh nic tylko gratulować i zazdrościć Wam. Very Happy
Z niecierpliwością czekam na wywiadzik. ^^


Oj ja również chętnie posłucham:)
_________________
Rock'n'roll!!!

Obsession of Roger - sory gajs:D
Dlaczego z powodu mojego nicku wszyscy myślą, że jestem mężczyzną O_O? Uroczyście oświadczam, że pełnokrwista ze mnie kobita:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
zgredzik



Dołączył: 20 Maj 2012
Posty: 1002

PostWysłany: Wto Lip 10, 2012 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiecie nic o hologramie Freddiego podczas koncertu? Ludzie mówią, że był podczas Love of my life hologram - ja w tym czasie trzymałem aparat i nie zauważyłem nic takiego. Czyżby brak podzielnej uwagi? Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Lip 10, 2012 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgredzik napisał:
Nie wiecie nic o hologramie Freddiego podczas koncertu? Ludzie mówią, że był podczas Love of my life hologram - ja w tym czasie trzymałem aparat i nie zauważyłem nic takiego. Czyżby brak podzielnej uwagi? Very Happy


Heh, nie. Zdecydowanie telebim Wink.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zgredzik



Dołączył: 20 Maj 2012
Posty: 1002

PostWysłany: Wto Lip 10, 2012 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezu, jak się cieszę Very Happy Myślałem, że to pominąłem - chciałem się już zabić Razz
Nawet na profilu RiWF ktoś pisze na ten temat i szuka zdjęć Freddiego jako hologramu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TomqS



Dołączył: 10 Lip 2012
Posty: 5
Skąd: TYCHY POLSKA

PostWysłany: Wto Lip 10, 2012 10:09 pm    Temat postu: Świetny opis Kapelutku Odpowiedz z cytatem

Dzięki za tak bliski kontakt poprzez słowo, prawie jakbym tam był, super...a 25lat marzyłem o takich chwilach jakie Ty przeżyłaś, ile to razy we śnie rozmawiałem z wszystkimi Wink... jednak od 10 lat pogodziłem się, że już tak blisko nie będę (choć koledze we Wrocławiu udało się spojrzeć w oczy i uścisnąć rękę Maya Razz ) nie męczę się, że to jest najważniejsze ...wystarczy mi namiastka wysłuchania koncertów Panów M i T i cieszę się, że to zrobili, że grają razem, w końcu są fantastycznymi muzykami...Pokój mojej duszy zawdzięczam możliwości bycia na wyciągnięcie ręki z Mayem (i możliwość dotknięcia jego samego i jego legendarnej gitary)na koncercie w 1998r, możliwość wyśpiewania (wydarcia, aby nie słuchać Paula:-)) tego co chciałem na koncercie w Pradze w 2005 i zapamiętanie ukłonu (ukłoniku:-)) w moją stronę Rogera po moim wydarciu się "Thank You" resztkami sił w jego stronę na zakończenie koncertu (co było możliwe, jak i stanie pod samą sceną, dzięki spokojnym Czechom),(ukłoniku, który o mały włos nie skończył się upadkiem Rogera z podestu, gdyż w tym samym momencie z poślizgiem nastąpił na leżącą pod jego stopami polską flagę...) oraz możliwości nagrania części koncertu z Pragi 2008...bo ta kaseta to dla mnie mała relikwia...Wink resztę dopełnia żona z FCQ i dwoje dzieci Smile pozdrawiam wszystkich zakręconych Queenomaniaków Wink
_________________
I Want It All and Dead On Time
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sytko



Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 2

PostWysłany: Sro Lip 11, 2012 1:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, moje spotkanie i pierwsze dni z B&R we Wrocławiu były spokojne Wink

"Odebrałem" ich z lotniska w porozumieniu z ochroniarzem Briana (baaardzo w porządku facet!), nastąpiła krótka wymiana zdań, autografy, zdjęcia (w tym do mediów Wink ), a wieczorem...

Wieczorem obserwowałem sobie spacer Rodgera i Spike'a z hotelu do knajpki obok rynku, jak Rodger oglądał kapelusze na ul. Kuźniczej... Po wejściu Taylora do restauracji wyszedł z niej Brian i podreptał najpierw do Małgośki, a potem do Żaka Wink Zamówili coś, ale nie chciało mi się na nich czekać, więc poszedłem Smile Po 2 godzinach spotkałem go pod hotelem, rozdał jeszcze kilka autografów.

W dniu przylotu do Wrocławia pod hotelem nie było praktycznie nikogo, na lotnisku fanów było 3 + fotograf jednego z nas oraz 2 fanki Lamberta (chyba przypadkiem). Rufus i Spike, którzy nie brali udziału w konferencji, wyszli spokojnie z lotniska, nikt ich nie zaczepiał Wink Żałujcie, że nie byliście wtedy!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Sro Lip 11, 2012 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kim jest Rodger:)?
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sro Lip 11, 2012 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I czemu sprzedajesz płytę z ich autografami? Confused Jak rozumiem dołączasz do grona ludzi krytykowanych przez Bri.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kapelutek



Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 261
Skąd: Rzeszów/Szczecin

PostWysłany: Sro Lip 11, 2012 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dostałam wczoraj fotki Very Happy Exclamation Exclamation Zamieszczam tutaj swoje Razz Razz








_________________
Rock'n'roll!!!

Obsession of Roger - sory gajs:D
Dlaczego z powodu mojego nicku wszyscy myślą, że jestem mężczyzną O_O? Uroczyście oświadczam, że pełnokrwista ze mnie kobita:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ewusxx



Dołączył: 15 Lut 2011
Posty: 114
Skąd: spod Poznania

PostWysłany: Sro Lip 11, 2012 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kapelutek napisał:
Dostałam wczoraj fotki Very Happy Exclamation Exclamation Zamieszczam tutaj swoje Razz Razz


Bosko Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek