FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Koncert Queen i Adama we Wrocławiu - opinie, komentarze...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaszmira



Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 112
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Sro Lip 25, 2012 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pod sceną nie było takich komentarzy i bawiłam się doskonale mimo wszystko Laughing
Min.obok Qubika i q_michala który mi się wcisnął na moje miejsce Laughing Laughing
_________________
'And whatever will be will be..'

------------------------
http://sklep.slaskiecentrumperkusyjne.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Sro Lip 25, 2012 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doprawdy Smile? Przepraszam, a z kim mam przyjemnośc Smile?
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kaszmira



Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 112
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Sro Lip 25, 2012 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina K z facebooka Laughing
Ale było fajnie ..cooo?Smile
_________________
'And whatever will be will be..'

------------------------
http://sklep.slaskiecentrumperkusyjne.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sro Lip 25, 2012 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OberstPrymas napisał:
Cytat:
Ogólnie strasznie irytowali mnie ludzie, którzy przez pół koncertu narzekali na Lamberta.


Jakbyś napisała, że narzekali przez cały koncert, byłbym prawie pewien że to Fenderek z Bizonem byli we Wrocławiu. Wink


No, a jako że był tylko Bizon - to przez pół. Proste.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Lip 25, 2012 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

darowanemu biletowi w zęby się nie zagląda, wiec podczas koncertu (aż tak) nie narzekałem Razz nawet pochwaliłem peleryne briana ala 70's i początek koncertu i światła z trasy live killers Razz
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Sro Lip 25, 2012 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaszmira napisał:
Karolina K z facebooka Laughing
Ale było fajnie ..cooo?Smile

Jak w kombajnie Smile
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
stanli



Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 378
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Czw Lip 26, 2012 12:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
darowanemu biletowi w zęby się nie zagląda, wiec podczas koncertu (aż tak) nie narzekałem Razz nawet pochwaliłem peleryne briana ala 70's i początek koncertu i światła z trasy live killers Razz


chociaż przez chwilę można było poczuć klimat tamtych lat , to oświetlenie ewidentnie z tamtej trasy
_________________
stanli
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Lip 26, 2012 1:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
wiec podczas koncertu (aż tak) nie narzekałem

Zrywam z Tobą
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ralf



Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 234

PostWysłany: Pią Lip 27, 2012 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
lemur napisał:
Fenderek się nie liczy, bo dupy do cyrku nie ruszył

Ja się teraz o dziecko staram więc na darmo mojej dupy ruszał nie będę.


Fenderek napisał:
Bizon napisał:
wiec podczas koncertu (aż tak) nie narzekałem

Zrywam z Tobą


To z Bizonem starasz się o dziecko??. Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Lip 27, 2012 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z Bizonem to my już coś spłodziliśmy, Queen Medley się toto nazywa, tylko tego geniuszu niestety nikt nie potrafi nagrać... Confused
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Lip 27, 2012 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

otóż to... nawet rockowej wersji body language nie mial kto nagrac i powstal tylko początek... wyprzedzamy tę epokę...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DDelilah



Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 190
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Sob Lip 28, 2012 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
... wyprzedzamy tę epokę...

Very Happy God! Save THE Queen Rolling Eyes Laughing
A wymalowaliscie jakaś koszulkę po wrocławskim koncercie? Jak nie, to do roboty- wyrzucić frustracje! Odmiency Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Camelus



Dołączył: 31 Maj 2012
Posty: 18
Skąd: WRO

PostWysłany: Czw Sie 16, 2012 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, trochę czasu już minęło, ale urlopy, remonty i takie tam trochę opóźniły pojawienie się parę słów, które chciałem napisać o koncercie.
Swego czasu ustawiałem się już z kolegą na wyjazd do Gdańska, jednak wtedy koncert został odwołany („pozdrawiamy” pewien bank…), natomiast wyjazdy zagraniczne, nawet do Pragi z różnych przyczyn nie wchodziły w grę.

Tym razem wspomniany kolega ustawił się ze mną ponownie i razem z moją żoną i 6-letnim synkiem stwierdziliśmy, że jednak się wybierzemy. Miałem pewne wątpliwości (głównie z powodu Adasia…) natomiast jednym z argumentów „na tak” był post Fenderka, który napisał do jednej z forumowiczek:
Cytat:
Jeśli nie słyszałaś Red Special na żywo nigdy- nawet się nie zastanawiaj.


No dobra, pomyślałem sobie, zacisnę zęby, może Adaś nie będzie za mocno wył. Ale jak May nie zagra „Last Horizon” to uduszę…
I tak to, mając gdzieś inne rozważania na temat „tró-fanów” Very Happy zdecydowałem się wybrać na stadion.
Jako, że było z nami dziecko to miejsca siedzące z boku sceny (te „czerwone”). Co ciekawe, wokół siedzieli ludzie w większości w średnim wieku i wyżej Wink plus młodsze jednostki.

O organizacji koncertu to już się tu kilka głosów pojawiło, więc nie będę się powtarzał, ale niedociągnięc trochę było.

Co do samego koncertu – mam podobne odczucia, co większość. Od początku do momentu zejścia AL na pierwszą „przerwę techniczną” było znośnie. Na żywo nie razi tak mocno jak na filmach, ale zdecydowanie Queen to nie jego bajka. Ok. pośpiewał, generalnie nie przeszkadzał, ale jakiś wyjątkowy to on nie jest. Poza tym w porównaniu do Kijowa, była różnica na plus – mniej wycia, musiał był chłopina zgarnąć delikatny opiernicz. Poza tym, co do jego występu mam jeden duży zarzut (oprócz chwilowego zawodzenia) – absolutny brak kontaktu z publicznością. Były momenty gdzie aż prosiło się o to żeby podejść bliżej i podkręcić publikę, szczególnie, że, przynajmniej z mojej perspektywy, publika była podatna Wink.

Początek z flagą (były ciary), potem Seven Seas of Rhye i generalnie wtedystwierdziłem, ze mi jakiś Lambert raczej nie przeszkodzi w tym, że fragmenty koncertu będą baaaaardzo w porządku.

Część bez AL. Dla mnie nostalgiczna. Przy „Last Horizon” (wprawdzie krótkie, ale zawsze) zmiękłem całkowicie – zawsze chciałem to usłyszeć na żywo. Żona aż popatrzyła na mnie dziwnie, bo emocji to u mnie prawie nigdy nie widać, a tutaj normalnie wzięło i pociekło z oczu… Very Happy Potem pojechali po całości z Freddiem na telebimie w czasie Love of My Life, czym rozjechali sporą część publiczności wkoło (nie wiem jak to na płycie wyglądało).

Druga część z AL. już nie powalała tak bardzo, chociaż z drugiej strony usłyszenie i zobaczenie na żywo „Gugu (klap klap) Ga ga (klap klap)” Laughing tez było bezcenne. Człowiek się naoglądał tego na DVD i innych dzivix-ach a tu na żywo. Ciekawe, nie powiem.
Nie będę się wypowiadał o poszczególnych kawałkach, natomiast setlista (mniej więcej wiedziałem co mnie czeka po Kijowie) była lepsza niż wszystko inne Wink. Aha, Fairclough to kozak – jego basowe solo było rewelacyjne – wiadomo, to nie to samo co Deacon, ale podołał jak najbardziej.

Nasz synek wytrzymał do samego końca, wprawdzie przy drum battle i solówkach Briana miał mały kryzys, ale nie chciał wychodzić – twardziel powiedział, że najwyżej zaśnie na stadionie . Całą drugą część praktycznie przeklaskał i prześpiewał (czym bardzo zdziwił siedzące za nami osoby) siedząc mi na plechach Rolling Eyes

Podsumowując moją nieuczesaną relację – nie żałuję, że byłem. Żałuję, że mogłem dopiero teraz. Jeśli dziadki zdecydują się na jakieś akustyczne wybryki, bądź też wezmą kogoś konkretnego na wokal (dawać tu, kurwa, Soto!) to się wybiorę znowu. Z drugiej strony, trudno oczekiwać, żeby im się jeszcze chciało coś nowego wymyślać...

Tyle na teraz. Jak mi się coś przypomni to dopiszę.
_________________
"...listen to the breeze, whisper to me please
don't send me to the path of nevermore..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stanli



Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 378
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Czw Sie 16, 2012 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Camelus napisał:

No dobra, pomyślałem sobie, zacisnę zęby, może Adaś nie będzie za mocno wył. Ale jak May nie zagra „Last Horizon” to uduszę

Część bez AL. Dla mnie nostalgiczna. Przy „Last Horizon” (wprawdzie krótkie, ale zawsze) zmiękłem całkowicie – zawsze chciałem to usłyszeć na żywo.


Ja też się cieszę że usłyszałem to na żywo Laughing Nie wiem czy zwróciliście uwagę że na trybunie , jakby stanąć na scenie ,to na prawo od niej widniał wywieszony duży transparent z napisem „Last Horizon please” Może to zainspirowało Briana do małej wzmianki .
_________________
stanli
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Lesheq



Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 785
Skąd: Przemyśl/Kraków

PostWysłany: Czw Sie 16, 2012 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

natomiast jednym z argumentów „na tak” był post Fenderka, który napisał do jednej z forumowiczek:
Cytat:
Jeśli nie słyszałaś Red Special na żywo nigdy- nawet się nie zastanawiaj.


To rzeczywiście trafny argument: Gdy Borsuk zagrał Last Horison, Red Special zabrzmiał chyba najczyściej i jak żaden inny instrument. Oczywiście May ciągle potrafi wymiatać, ale ten moment był taki klarowny i czysty - sama gitara i piękny motyw przewodni. Bez popisywania się, bez zabawy pogłosami itd. Po prostu dziadek Borsuk i najsłynniejsza gitara na świecie. Oczywiście fajnie to korespondowało z transparentem po prawej strony stadionu, na którym proszono o tę piosenkę. Było czuć magię


[/quote] Potem pojechali po całości z Freddiem na telebimie w czasie Love of My Life, czym rozjechali sporą część publiczności wkoło (nie wiem jak to na płycie wyglądało).
rzypomni to dopiszę.[/quote]

Na płycie wyglądało i brzmiało to cudownie, bo śpiewała zaprawdę spora część stadionu, a że jest on raczej skomasowany i wysoki to stojąc na płycie efekt był nie do opisania. Jest sporo filmików na YT. Moim zdaniem ten pokazuje bardzo fajnie, jak wyszło LOML.

http://www.youtube.com/watch?v=U38uX7AExus

Mam pełną świadomość że bycie w takim tłumie śpiewających ludzi zaburza trochę obiektywny odbiór całości (na plus rzecz jasna), ale z drugiej strony jak tu się czepiać Borsuka i Rogera, skoro dostarczyli nam tylu emocji. O minusach współpracy z AL pisaliśmy już tysiące razy; dzięki takim chwilom jak podczas LOML, zupełnie zapomniałem o tym i w pamięci mam tylko cudowny koncert z Wrocławia (mimo, że tydzień wcześniej oglądając Kijów rzucałem obelgami jak najgorszy cham). Cóż; to jest właśnie magia muzyki Queen, która broni się sama - a najlepszym tego dowodem stadion śpiewający od początku do końca.
_________________
Lesheq
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DDelilah



Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 190
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Czw Sie 16, 2012 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już mnie strach przeleciał, ze te cytaty, to TRIBUTE dla Fenderka...i, ze go zwineli z całym OLT, jak przyleciał do Polski Wink Smile
Lesheq napisał:
to jest właśnie magia muzyki Queen, która broni się sama - a najlepszym tego dowodem stadion śpiewający od początku do końca.

I wychodzi na to, ze najlepszy, i we Wrocławiu, i na Igrzyskach był śpiewający dla Queen stadion... Coś w tym jest Wink

Co do Soto..., to stracił w QE 2012 pazury, wiec to już nie to samo, co w 2003... Może jeszcze Dragon Attack wyszedłby mu... podświadomie...
W lirykach, kokietowanie publiki, jest raczej w stylu Glamberta, a widać było, ze "de" Soto w QE, tez tak podpierdzielal Confused Tylko po co, mając własny, niezły styl- jak widać na prastarych filmikach (np. z 2003)?.


Ostatnio zmieniony przez DDelilah dnia Czw Sie 16, 2012 8:11 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Czw Sie 16, 2012 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w ramach ciekawostki - PFQ stał się dzięki Wrocławiowi inspiracją dla innych, tych od Bossa Wink


_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
DDelilah



Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 190
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Czw Sie 16, 2012 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lemur, ale dlaczego Ci się tak ręce trzesly Question Very Happy
...a raczej palce... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2012 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ "cudowne" nadruki na koszulkę można sobie sprawić!






_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
June



Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 329

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2012 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2ueen + Adam Lambert? Znowu zmienili nazwę? Very Happy
Nie no, ładne, to pierwsze szczególnie estetyczne, można coś z tego zrobić nawet (w sensie - wyciąć to o koncercie i zostawić tylko logo bo w takim pliku go chyba w google grafika nie ma ^^).
_________________


Prześpij się trochę.
Nie udzielaj rad.
Dbaj o zęby i dziąsła.
Ron Padgett, Jak stać się doskonałym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2012 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

June napisał:
2ueen + Adam Lambert? Znowu zmienili nazwę? Very Happy

To byłoby nawet logiczne, skoro z Queen została tylko dwójka członków Razz Natomiast najbardziej rozbawił mnie drugi nadruk. I nie dlatego, ze na pierwszym planie jest Fred, ale że jest tam Don Jickon!
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2012 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i Krecik za perkusją xD
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2012 7:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy ktoś jest skłony napisać z tych na plus zaskoczonych relacje do fanzina? czy ma fanów straszyć tylko relacja Lemura Twisted Evil
Potrzebna na CITO ;] czekamy na kya@fanklub.queen.pl
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2012 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawostka
Cytat:
Na razie arena nie przynosi zysków nie tylko z tytułu wynajmu powierzchni komercyjnych. Miasto musiało dokładać do dużych imprez - ostatnio do koncertu Queen 1 mln zł.

_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2012 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Było nie było Roger trochę pije...
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
stanli



Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 378
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2012 11:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike napisał:
Było nie było Roger trochę pije...


Dlatego przez tyle lat nie było Queen u nas . Nikogo nie było stać na dokładanie , ale przecież dobry bimberek mamy ,i inne tam Wink
_________________
stanli
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Wto Paź 02, 2012 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ups...
http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35771,12595394,Wiceprezydent_Janicki_odwolany_za_imprezy_na_stadionie.html
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Paź 02, 2012 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież na razie marketing tego stadionu to jest taka chałtura że ja pierdolę. W ogóle- kupienie biletów na COKOLWIEK to masakra. Z tego wszystkiego to nieszczęsne Queen i tak nieźle wyszło, z tego co słyszałem...

Wiecie, że padła propozycja, zeby na stadionie zagrał Manchester United? Okazało się, że... byłoby to też nierentowne, w sensie też trzebaby dołożyć.

To jest fenomen na skalę światową.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lesheq



Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 785
Skąd: Przemyśl/Kraków

PostWysłany: Wto Paź 02, 2012 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spokojna głowa - jak wyjdzie bluray z koncertu, setki tysięcy amerykańskich fanek Adama przyleci do Wrocławia by stąpać po ziemi, po której kroczył ich idol. Wpływy z najazdu turystów pokryją straty z wszystkich imprez i wszyscy będą happy Very Happy
_________________
Lesheq
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
stanli



Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 378
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sro Paź 03, 2012 12:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:


Wiecie, że padła propozycja, zeby na stadionie zagrał Manchester United? Okazało się, że... byłoby to też nierentowne, w sensie też trzebaby dołożyć..


Gdyby Śląsk awansował do ligi mistrzów , to wszystko było by rentowne , i nikt by nie musiał za kasiorę "zapraszać " Manchesteru United, bo takie zespoły jak MU , by przyjężdżały co tydzień czy dwa .

Jestem też ciekaw jak za rok będzie wyglądał " Rock in Wrocław" , nie oszukujmy się , bo jeśli nie Queen +..., to by klapa totalna była , mam przeczucie (obym się mylił) iż ten festiwal nie osiągnie jakiejś wysokiej rangi i będzie to jeden z tych wielu , a skoro taki burdel marketingowo -finansowy mieli w tym roku ,to nie wróżę nic dobrego Sad
_________________
stanli
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Następny
Strona 13 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek