FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Koncert Queen i Adama we Wrocławiu - opinie, komentarze...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DDelilah



Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 190
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Wto Lip 17, 2012 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

punkadiddle napisał:
kelen napisał:
Oficjalna koszulka z trasy a na niej Polska:)
http://store.universal-music.co.uk/restofworld/queen-with-adam-lambert/queen-with-adam-lambert-tour-t-shirt/invt/34342001/

Szkoda, że nie ma jeszcze Queen + David Bowie.

Niepewne źródła finansowania...i fani Davida raczej już nie wspomoga.
Pewnie zaskoczyło ich, ze tylu fanów Queen jeszcze żyje w... Poland,Holland (amerykański problem) i Lower Silesia (ang odkrycia) Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Wto Lip 17, 2012 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=eNxiWUU5U8U

z Rufusem ale najwazniejsza jest babcia. Stała niedaleko mnei przy barierce i dumałam czy to przypadkowa osoba czy fanka. Ael patrze jest na Q i pełna radość i szczęście a ten filmik potwierdza, że to TRUE FANKA!! czyli qltowa pani domu z lat 70!!! Takie babcie sa na zlotach Q w UK (oraz raz na Polskim).
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kaszmira



Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 112
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Wto Lip 17, 2012 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taak też ją widziałam..faajnie tak;) Był też taki starszy dziadek nie wiem czy zauważyłaśWink
Ogólnie na koncercie bardzo mi się podobało (Red Special-miazgaaa:D> ..jednak dało się odczuć taką pustkę-na wsytępie QUEEN paręnaście lat temu musiało być naprawdę nieziemsko !!Very Happy
Mam nadzieję,że jeszcze przyjadą <aż strach pomyśleć z kim Wink> ale wspaniale by było Bri+ Rodżer w akustycznych utworach poprzerabianych jak ktoś już wspominał..
_________________
'And whatever will be will be..'

------------------------
http://sklep.slaskiecentrumperkusyjne.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Wto Lip 17, 2012 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja za to stałam obok pani z siwymi, ale ciut dłuższymi włosami, w różowej koszulce z nadrukiem z Fredem-wąsaczem. ^^ Chociaż akurat wolałabym stać obok Rufusa. ^^'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stanli



Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 378
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Wto Lip 17, 2012 9:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zaś pod Monopolem spotkałem starszą Panią , w wieku mojej babci , która to na tapetce telefonu miała Freda , z takim zaciekawieniem mówiła o swojej historii z muzyką Queen i Freddiego , że byłem pozytywnie zaskoczony tym faktem , tłum młodych osób i ta starsza Pani , coś wspaniałego
_________________
stanli
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Wto Lip 17, 2012 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lepsza była pani która pod hotelem podchodzi do nas i pyta sie za czym kolejka?

a my, rzucili cielęcinę Laughing

ogolnie jakaś babcia z demencją bo się kręciła koło nas i zadawała dziwne pytania
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
stanli



Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 378
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Wto Lip 17, 2012 10:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nawet za cielęciną bym tyle nie stał , ale za fakt zobaczenia Briana i Rogera , i wspominania tego faktu byłem skory kilka godzin postać. Mili ludzie, fajna atmosfera, nie ma czego żałować mimo że panowie przed koncertem nie wyszli . Ale doczekałem się Briana pod hotelem po koncercie.
_________________
stanli
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
DDelilah



Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 190
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Wto Lip 17, 2012 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oprócz autografu, czego oczekujecie po takim doczekaniu się idola poza scena? Czy to wnosi coś do SENSU ŻYCIA?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Wto Lip 17, 2012 11:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co to znaczy wg ciebie "sens życia"? Dla niektórych muzyka jest sensem życia, w tym Queen.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stanli



Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 378
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Wto Lip 17, 2012 11:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

punkadiddle napisał:
A co to znaczy wg ciebie "sens życia"? Dla niektórych muzyka jest sensem życia, w tym Queen.


Dzięki punkadiddle, to jest sens : QUEEN
_________________
stanli
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Ausangate



Dołączył: 26 Cze 2012
Posty: 74

PostWysłany: Wto Lip 17, 2012 11:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lesheq napisał:
Aga napisał:


buuuuuuu..... ale może to tylko fantazja autora tego tekstu...


może autora tekstu poniosło, ale nie da się wykluczyć takiej możliwości. Minitrasa się im udała - mimo fatalnego początku z koncertu na koncert było coraz lepiej. Jeśli Borsuk sobie ubzdura, że Queen odzyskał blask z AL (a tak pisały niektóre gazetki) to może i wpadnie na pomysł nagrania albumu. Do tego jak wytwórnia sobie to przemyśli (Lamberta kupią nastolatki), to nie da się wykluczyć takiego obrotu sprawy.

Nie mniej moim zdaniem Borsuk i Taylor są jako twórcy muzyki już dawno wypaleni. Po Queen nie stworzyli poza małymi wyjątkami niczego godnego uwagi. Chyba ciąży na nich klątwa wielkości Queen - w swoim jedynym składzie byli w stanie tworzyć arcydzieła i zadziwiać co chwilę. Nawet jak mieli gorszy okres, zdarzały im się "wyskoki geniuszu" np. Princes oraz WWTLF na słabowitej płycie AKOM. Gdy Queen przestał istnieć, skończyła się wena twórcza. Owszem, były cudowne momenty np. Dream of Thee, ale było ich jednak niewiele.

Nawet płyta z genialnym Paulem Rodgersem wyszła kiepściutko.

Mamy też drugą stronę medalu - na żywo Borsuk i Roger to wciąż światowa czołówka, mimo tylu lat na karku potrafią zagrać wybornie niełatwą przecież muzykę Queen, ale nie tylko; spójrzmy jak dobrze wyszły im utwory Rodgersa-to było coś.

Mimo, że na żywo wciąż są w stanie zachwycić, nie oczekiwałbym od nich niczego wielkiego ani nawet przyzwoitego gdy chodzi o nowy materiał. Chyba nie są już w stanie wykrzesać z siebie czegoś odkrywczego i ciekawego.

Wolałbym, aby solidnie zabrali się się za dogranie instrumentów do licznych demówek i niedokończonych utworów, które ułożone w jeden konkretny album mogłyby sprawić, że Queen raz jeszcze by rozbłysnął jak supernova. Owszem, to jest trochę grzebanie w śmieciach, ale jeśli to są śmieci typu: Silver Salmon, Hangman, Dog with a Bone, I Guess We Are Falling..., czy nawet Robbery, to ja serdecznie poproszę o takie śmieci


Zgadzam się w 100 %. Aż mnie coś w serduchu ściska, że moglibyśmy mieć coś pięknego, a grozi nam,.... ech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DDelilah



Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 190
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Sro Lip 18, 2012 12:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

punkadiddle napisał:
A co to znaczy wg ciebie "sens życia"? Dla niektórych muzyka jest sensem życia, w tym Queen.

Niech bedzie, sprowadxmy pytanie do tej jednowymiarowej przestrzeni: co daje muzyce (a raczej pewnie w kwestii odbioru tej muzyki), bo tak czytam powyższy Queen.
Serio, ciekawi mnie to...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Lip 18, 2012 1:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sens życia: Queen.
Really?

Wow.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lesheq



Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 785
Skąd: Przemyśl/Kraków

PostWysłany: Sro Lip 18, 2012 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jadę sobie dziś autobusem - a przede mną emo ze smartfonem (gwoli ścisłości motorola atrix) i ogląda na YT koncert z Wrocławia. Wpatrzona w ekran i z wypiekami na twarzy aż się jej ręka trzęsła. Można było podejść i zaszydzić "mała, wiele nas łączy" Very Happy
_________________
Lesheq
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Sro Lip 18, 2012 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DDelilah napisał:
Oprócz autografu, czego oczekujecie po takim doczekaniu się idola poza scena? Czy to wnosi coś do SENSU ŻYCIA?


Odpowiem cytatem:

Cytat:
Co Ty sobie myślisz? Myślisz, że jak za Tobą szaleję, to się zesram za Twój autograf? Działa na mnie Twoja muzyka i sztuka.

_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Sro Lip 18, 2012 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lesheq napisał:
jadę sobie dziś autobusem - a przede mną emo ze smartfonem (gwoli ścisłości motorola atrix) i ogląda na YT koncert z Wrocławia. Wpatrzona w ekran i z wypiekami na twarzy aż się jej ręka trzęsła. Można było podejść i zaszydzić "mała, wiele nas łączy" Very Happy

A ona na to: tak, Adam jest niesamowity Laughing
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DDelilah



Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 190
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Sro Lip 18, 2012 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mariusz napisał:

Odpowiem cytatem:

Cytat:
Co Ty sobie myślisz? Myślisz, że jak za Tobą szaleję, to się zesram za Twój autograf? Działa na mnie Twoja muzyka i sztuka.


...to raczej mówi dlaczego NIE doczekują się i nie chodzą ...
Pytanie było z przyzwoitych i nie tych retorycznych Smile , ale rozumiem- mam sobie poszukać w bibliotece... (aye, aye)

A tak swoją drogą dla fana Queen, na backstage z Glambertem, to trochę strach, bo jak go poniesie rozdaje nie tylko autografy Laughing Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stanli



Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 378
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sro Lip 18, 2012 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mariusz napisał:
DDelilah napisał:
Oprócz autografu, czego oczekujecie po takim doczekaniu się idola poza scena? Czy to wnosi coś do SENSU ŻYCIA?


Odpowiem cytatem:

Cytat:
Co Ty sobie myślisz? Myślisz, że jak za Tobą szaleję, to się zesram za Twój autograf? Działa na mnie Twoja muzyka i sztuka.


a na tą muzykę ,czyli sztukę składają się ludzie którzy ją tworzą , i albo akceptujesz ich twór artystyczny , i utożsamiasz się tylko z tym co słyszysz lub chcesz czegoś więcej , czyli jakiegoś kontaktu z artystą np; autografu czy fotki
_________________
stanli
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
DDelilah



Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 190
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Sro Lip 18, 2012 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już coś...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maciej_a



Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 11

PostWysłany: Czw Lip 19, 2012 12:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę ochłonąłem już po koncercie i oto moje wnioski:
1. Nigdy nie byłem fanem Rodgersa ale trzeba przyznać że wokalista z niego 100 razy lepszy niż Lambert mimo że drażniły mnie dziwne wersje piosenek Queen na koncertach takie wersje Rodgerowskie;-) np The Show Must Go On..
2. Wydaje mi się że Brian i Roger przeszli trochę jakby obok koncertu we Wrocku. Zrobili tylko tyle ile trzeba było i nic po za tym. Szczególnie RT był bardzo oszczędny... Odsłuchałem wczoraj koncert z Rodgersem i Lambertem we Wrocławiu i czegoś brakuje. Może pogawędki z fanami, jakieś żarty coś co powoduje że fani widzą ze śpiewanie dla nich sprawia muzykom frajdę. Myślę że po tylko latach fanom z Polski należało się coś więcej (może jakiś akcent w postaci dodatkowego utworu który nie był dawno grany na koncertach) mimo że koncert był poprawny.
3. Na plus tej trasy trzeba zaliczyć na pewno setlistę. Brat który był na koncercie z PR w Hyde Parku i teraz w Hammersmith z AL stwierdził krótko... "PR nie lubię ale sam koncert to 2 różne światy. Zaangażowanie panów z Q było o niebo większe niż teraz"
Ja nie miałem porównania dlatego na mnie koncert we Wrocku zrobił i tak duże wrażenie a ewentualne wątpliwości pojawiają się po czasie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Lip 19, 2012 2:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ad. 2 - Fakt, poza Brianową gadką o zaszczycie po tylu latach (no ale [rzy Love of My Life zawsze jest gadka) i wpleceniem fragmentu Last Horizon nie było nic. Mam nadzieję, że motywacją do takiego działania nie było stwierdzenie "Eeee....Ciemnogród i tak nie zna angielskiego".

Ad. 3 - Tego nie mogę przeboleć. W trasę z Lambertem BM i RT naprawdę się zaangażowali. Ile bym dał za taką setlistę + highlity z The Cosmos Rocks podczas występów w 2008...Zwłaszcza, że praktycznie wszystko co Adaś teraz wył Paul by świetnie pociągnął (tak, ja jestem po zapoznaniu z Rodgersem jego wielkim fanem)...Nadal uważam, że artystycznie Q + PR bije obecną trasę na głowę, ale - taka setlista podczas trasy z Paulem, jak ta w 2012 i koncert stadionowy -> to byłby orgazm.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw Lip 19, 2012 7:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brian May i Roger Taylor - jedyne osoby na świecie które nie obawiają się i nie boją Chucka Norissa Cool
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
stanli



Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 378
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Czw Lip 19, 2012 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

innuendo0 napisał:
Brian May i Roger Taylor - jedyne osoby na świecie które nie obawiają się i nie boją Chucka Norissa Cool




lambert jak Chuck , nie bali się go zaprosić do ekipy
_________________
stanli
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
DDelilah



Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 190
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Pią Lip 20, 2012 12:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To bedzie o fasynacji innym wydarzeniem we Wrocławiu: w 2007 miał tu miejsce występ Antony Hegarty'ego. Body language-tragedia- szczególnie scenicznie, ale głos zafascynowal mnie, jak niegdyś FM, choc ani repertuarem, ani barwa nie pyrzypomina hitow. Teraz w poniedziałek na Nowych Horyzontach jest film "Turning"o wcześniejszej trasie z 2006. Mniam Smile))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sob Lip 21, 2012 8:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, widzę powyżej coś, co zauważyliśmy też z Qndzią - brak interakcji zespołu z publicznością, co więcej - brak interakcji i chemii między muzykami. Każdy odgrywał swoje, ale nie czuło się w tym żadnej wspólnoty. Znów rzutuje mi na ten obraz występ Springsteena, gdzie każdy muzyk to integralna część koncertowej maszyny, monstrum, organizmu, a sam Bruce to absolutny uwodziciel publiczności. Akurat Brian i Roger nigdy nimi, w sensie charyzmy scenicznej, nie byli (zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że nawet Freddie bardziej olśniewał i zniewalał widzów, niż nawiązywał z nimi kontakt), ale helloł, wszystkim z ich strony była ta sama od miliona lat gadka przed "39", przypominanie wąsatego trupa i prośba o śpiewanie dla niego przed LOML i jakieś tam "Hej Wrocław". O Lambercie nawet nie wspomnę, bo niczego takiego nie było, ani się tego po nim nie spodziewałem. A, przepraszam, coś mówił o grubodupnych babkach. No, świetnie.
Szczerze mówiąc, to nawet nie pamiętam jak wyglądało pożegnanie się z publicznością, ale pewnie dlatego, że od połowy koncertu miałem przed oczami mgłę wściekłości, czerwoną od krwi mojego ulubionego zespołu, który umarł na moich oczach. Natomiast - będę nudny - końcowe "Twist And Shout" w wykonaniu Springsteena parę dni później będę pamiętał do końca życia.
Napiszę, naprawdę napiszę pełną recenzję i wywalę całą żółć na Briana, Rogera, Lamberta, Spike'a i kto się tam jeszcze nawinie. Ten post to taki mały przedsmaczek.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Lip 21, 2012 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej, daj Spike'owi spokój... On sam w sobie był smutny i prawie mu głowę ucięło Razz.

A pożegnanie CHYBA wyglądało tak, że po WATC szybkie ukłony i GSTQ z pustą już sceną Wink.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sob Lip 21, 2012 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ukłony szybsze od światła, ninja jebani
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Sob Lip 21, 2012 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lemur napisał:
O, widzę powyżej coś, co zauważyliśmy też z Qndzią - brak interakcji zespołu z publicznością, co więcej - brak interakcji i chemii między muzykami.


+10

A co do Bossa,to nie wyłączyli mu tym razem mikrofononu na bis? Laughing (no chyba Lemurze,że byłes w Londynie,to wtedy pytanie traci sens Wink )
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sweet Lady



Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 762

PostWysłany: Nie Lip 22, 2012 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lemur napisał:
O, widzę powyżej coś, co zauważyliśmy też z Qndzią - brak interakcji zespołu z publicznością, co więcej - brak interakcji i chemii między muzykami.


Czytałam Twoją wypowiedź wczoraj przed snem i miałam dziś w nocy

zakręcony koszmar Laughing
_________________
"Look beyond your own horizons ..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Nie Lip 22, 2012 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lukasz, krotko - przesadzasz.
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następny
Strona 11 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek