FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Koncert Queen i Adama we Wrocławiu - opinie, komentarze...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zgredzik



Dołączył: 20 Maj 2012
Posty: 1002

PostWysłany: Nie Lip 08, 2012 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałem w tłumie jedną Glambertkę Very Happy
Na szczęście była osamotniona Smile
Co do koncertu - super
organizacja - masakra
_________________
http://youtu.be/kaeFYigriek?t=4m14s


mercedes nówka od Ernesta, jo nie psujo ja ulepszom.
pyrsko, nie pyrsko!

~~Bercik
JAKI KRAJ TAKIE SERIALE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
oscura



Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 2
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Lip 08, 2012 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jacob napisał:
oscura napisał:

- Ludzie, którzy przez wszystkie supporty siedzieli pod barkierkami w golden circle i czytali książki.


Serio?


Serio. Było takich dwóch, pod samą sceną.



Jacob napisał:
oscura napisał:

- Reakcja ludzi po zobaczeniu Johna na telebimie.


CO?! John był na telebimie?! :O


Trochę go tam było. Zwłaszcza podczas TATDOOL.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Rogerina



Dołączył: 07 Lip 2012
Posty: 153
Skąd: Skrobów/okolice Lubartowa

PostWysłany: Nie Lip 08, 2012 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="oscura"]
Jacob napisał:
oscura napisał:

- Ludzie, którzy przez wszystkie supporty siedzieli pod barkierkami w golden circle i czytali książki.


Serio?


"Serio. Było takich dwóch, pod samą sceną."

Shocked
Obok nich grała legenda rocka, a oni czytali książki ?
yyy... Confused


Ostatnio zmieniony przez Rogerina dnia Nie Lip 08, 2012 2:47 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
June



Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 329

PostWysłany: Nie Lip 08, 2012 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W czasie supportu, spokojnie. Czyli IRA i Mona (czy jak jej tam) Very Happy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lip 08, 2012 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzę, że opinie ogólnie pozytywne Wink Cóż.. nie powiem troszkę żałuję, że widziałem Briana i Rogera, ale z drugiej strony jakbym przez dwie godziny miał patrzeć jak Lamberciątko lata z nimi to bym padł.
Zatem gratuluję wszystkim, którzy się dobrze bawili. Widać że z tym hejtingiem można troszku przystopować już Wink

btw TATDOOL śpiewał Roger?
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie Lip 08, 2012 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
btw TATDOOL śpiewał Roger?


tak Wink
http://www.youtube.com/watch?v=626ZOMuEY2k
posłuchaj sobie jak ładnie wyszło

Kurcze a 100 metrów przed domem dwa lisy przebiegły nam drogę Confused na szczęście jechaliśmy wolno bo to już 3 rano była i zdąrzyliśmy się zatrzymać
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rogerina



Dołączył: 07 Lip 2012
Posty: 153
Skąd: Skrobów/okolice Lubartowa

PostWysłany: Nie Lip 08, 2012 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

innuendo0 napisał:
NAR napisał:
btw TATDOOL śpiewał Roger?


tak Wink
http://www.youtube.com/watch?v=626ZOMuEY2k
posłuchaj sobie jak ładnie wyszło

Kurcze a 100 metrów przed domem dwa lisy przebiegły nam drogę Confused na szczęście jechaliśmy wolno bo to już 3 rano była i zdąrzyliśmy się zatrzymać


Piknie. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
haes82



Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 757

PostWysłany: Nie Lip 08, 2012 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK, to teraz wypowiem się ja.

1) Strasznie żałuję, że obejrzałem Kijów (i to z 10 razy). Dzięki temu nie było dla mnie żadnej niespodzianki i okropnie zazdroszczę tym, dla których setlista nie była oczywista, dla których Freddie na ekranie był cudownym zaskoczeniem. Jedyny plus taki, że wraz z rozpoczęciem "Dragon Attack" wiedziałem, że mam ok. 10-15 minut na przerwę 'kibelkowo-żywieniową', bo nic wartego usłyszenia nie usłyszę (sorry, ale DA nie lubię, a drum battle i takie męczenie gitary dla męczenia drażni mnie). Wróciłem na "Last horizon" i bardzo się cieszę, że ten utwór się pojawił.

2) 1 część koncertu - od flasha do WWTLF bardzo fajnie wyszła. Byłem mile rozczarowany. Adaś dostał chyba wskazówki od kolegów gdzie przegina i się ich posłuchał. Oczywiście wybitnie jakoś nie było - ale byłem zadowolony.

3) Środkowa część koncertu - MAGIA! Tak powinien wyglądać Queen bez Freddiego. AKOM, TATDOML, LOML i '39 - wszystkie były cudowne, chociaż ze względu na swoją brianofilię bardziej cenie dwa ostatnie.

4) Trzecia część - Lampert zaczął się zapominać i momentami wracać do starych zwyczajów. Śpiewał już słabiej, a AOBTD to była klęska. Za to jego "zip, zap, zap" zamiast "ee-ooo!" wyszło IMO sympatycznie.

5) Ludzie się bawili, tańczyli jak szaleni przy Crazy little thing, były zapalniczki gdzie miały być, śpiewali z muzykami, drygali w rytm muzyki, klaskali. Mi też się podobało i nie żałuję wydanych pieniędzy. W stosunku do Kijowa z pewnością jest postęp.

6) Przy okazji przekonałem się o jednej rzeczy - nieważne kto śpiewa. I tak nie zastąpi Mercury'ego. Ale obecność Briana i Rogera na scenie oraz legendarne przeboje - to wystarczy aby wskrzesić legendę. Zatem Rodgers, Lambert, czy ktokolwiek inny - jak tylko Queen pojawi się w Polsce, Czechach czy Niemczech jadę bez wahania.

7) I jeszcze jedna rzecz - za każdym razem, kiedy pojawił się Faarokh, miałem takie dziwne uczucie - namiastkę "prawdziwego" koncertu ze starych, dobrych czasów. Dopiero teraz zdałem sobie sprawę, jak piękną rzeczą było obejrzenie koncertu z Freddiem. I że cokolwiek wymyśli zespół teraz będzie tylko cieniem tego, co było.

Cool Pod koniec musiałem się zmyć, coby na ciopąg zdążyć - ale mam pytanie: czy dobrze słyszałem (już prawie na przystanku byłem) ,że po WATCH leciał jeszcze GSTQ? Czy było po bożemu - czyli telebim i Freddie w pelerynie i koronie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Nie Lip 08, 2012 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haes82 napisał:
mam pytanie: czy dobrze słyszałem (już prawie na przystanku byłem) ,że po WATCH leciał jeszcze GSTQ? Czy było po bożemu - czyli telebim i Freddie w pelerynie i koronie?


Tak było GSTQ z taśmy,ale nie po bożemu.Nie był Freda,tylko brytyjska flaga ze świateł
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie Lip 08, 2012 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anunaki napisał:
haes82 napisał:
mam pytanie: czy dobrze słyszałem (już prawie na przystanku byłem) ,że po WATCH leciał jeszcze GSTQ? Czy było po bożemu - czyli telebim i Freddie w pelerynie i koronie?


Tak było GSTQ z taśmy,ale nie po bożemu.Nie był Freda,tylko brytyjska flaga ze świateł


i to jeszcze reflektory były włączone na GSTQ i ludzie powoli z tyłu zaczęli wychodzić
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
haes82



Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 757

PostWysłany: Nie Lip 08, 2012 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś mi się jeszcze przypomniało - najpiękniejszy moment koncertu: Brian śpiewa Love of my life (najlepszy punkt kocertu IMO - od "zaspeeaymee raz'em do samego końca) i w pewnym momencie pojawia się Freddie. Oczywiście oklaski, Freddie śpiewa swoje, w pewnym momencie prowadzi jakby "dialog wokalny" z Brianem, na koniec kulturalnie kłania się i odchodzi, znika gdzieś tam w niebycie telebimowej rzeczywistości. I właśnie to mi się podobało najbardziej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
June



Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 329

PostWysłany: Nie Lip 08, 2012 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brian mówił po polsku? Będę musiała obejrzeć to na yt Shocked. Oby tylko szybko się pojawiło w jakiejś przyzwoitej jakości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ramash



Dołączył: 07 Lip 2012
Posty: 34

PostWysłany: Nie Lip 08, 2012 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Były post.

Ostatnio zmieniony przez ramash dnia Nie Lip 08, 2012 4:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lip 08, 2012 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

innuendo0 napisał:
NAR napisał:
btw TATDOOL śpiewał Roger?


tak Wink
http://www.youtube.com/watch?v=626ZOMuEY2k
posłuchaj sobie jak ładnie wyszło


cholera... pięknie. I nie można tak całego koncertu? W każdym razie całego występu bym nie zdzierżył raczej, ale tego momentu bardzo zazdroszczę Wink
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rogerina



Dołączył: 07 Lip 2012
Posty: 153
Skąd: Skrobów/okolice Lubartowa

PostWysłany: Nie Lip 08, 2012 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednym zdaniem - najpiękniejszy moment koncertu to ten, kiedy Lambert spełzł ze sceny. Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie Lip 08, 2012 3:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
innuendo0 napisał:
NAR napisał:
btw TATDOOL śpiewał Roger?


tak Wink
http://www.youtube.com/watch?v=626ZOMuEY2k
posłuchaj sobie jak ładnie wyszło


cholera... pięknie. I nie można tak całego koncertu? W każdym razie całego występu bym nie zdzierżył raczej, ale tego momentu bardzo zazdroszczę Wink


no niestety szkoda....AKOM też był świetny...

tutaj Briana w naszym języku słychać http://www.youtube.com/watch?v=S8KztFDP6bQ
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
June



Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 329

PostWysłany: Nie Lip 08, 2012 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK, jak mi nikt nie będzie spał w pokoju, to przesłucham ^^.

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m6tg3evoUC1ryg2x8o1_500.jpg - on tak naprawdę występował? Hah. Btw zaczęło się już szaleństwo na tumblr... Przynajmniej będę na bieżąco Smile.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Lip 08, 2012 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Króciutko ode mnie. Zdania o panu Lambercie nie zmieniłem i już nie zmienię. Niemniej wybrania się na koncert nie żałuję zwłaszcza, że był to dla mnie koncert darmowy (gdybym miał wywalić pełną sumę za bilet...no nie, nie poszedłbym...).

Na plus:

- możliwość zobaczenia się po raz kolejny z Qndzią i Lemurem - dziękuję i loffciam :*
- Days of Our Lives -> piękne, w 2008 r. tego nie grali, więc tym bardziej byłem zachwycono-wzruszony + oczywiście podnieta z Johna i Freda na telebimie (to zabawne - dobrze wiedziałem, że tak będzie, a i tak radocha niesamowita Razz)
- Love of My Life - wbrew moim obawom - cały stadion śpiewał. Uczucie niesamowite. No i Brian mówiący po polsku jest jeszcze bardziej uroczy niż Brian mówiący po ukraińsku/rosyjsku z tłumaczącym go lektorem Razz
- Neil Fairclough - koleś jest niesamowity! O wiele więcej inwencji niż u Mirandy (no chyba, że na trasach z Paulem taka miała być jego rola, nie wiem). PS: Pozdrowienia dla pana obok, który wyglądał jak Miranda właśnie Wink.
- Last Horizon
- solówki w I Want It All i Who Wants To Live Forever
- '39
- AKOM
- UP
- atmosfera stadionu
- początek w wykonaniu Adama - nie był najgorszy, później za to równia pochyła Razz
- szmata z logo Queen zrobiła fajny efekt (kurtyny z czasów Paula nie miałem okazji doświadczyć Sad)


Na minus:

- I Want It All - wokalnie leży, intro też z dupy wymyślili, ta piosenka straciła wszystko co miała w oryginalnym wykonaniu i podczas koncertów z Paulem (kiedy to była highlightem setu...)
- Another One Bites the Dust "wjeb jej wjeb jej wjeb jej siarap siarap siarap oh yeah" improvisation
- CLTCL - wyjbrato prawie sięgneło zenitu, poza tym nie podoba mi się ta w pełni elektryczna aranżacja
- TSMGO - wyjbrato sięgnęło zenitu
- wyraz twarzy na niektórych Glamgirls, mówiący "wtf?!", gdy Brian zapowiadał "a little space song" i bardzo mało osób ów song śpiewających
EDIT: - Tie Your Mother Down - Brian to masakruje... I tak było o tyle "lepiej", że przez pierwszą zwrotkę miał odłączony mikrofon Razz


Wydawałoby się, że plusów więcej niż minusów, ale jak to stwierdziliśmy z Lemurem - plusy ujemne przeważają i The Show zdecydowanie Mustn't Go On. Cieszy mnie jednak to, że praktycznie cały stadion śpiewał i to w zasadzie od początku do końca. Pomimo stania wśród Glambertsów (a w zasadzie to trzech Glamgirls z ich boyfriendami, którzy byli tam chyba tylko ze względu na swoje wybranki i nie bardzo mieli pojęcie co to "koncert") czuło się tę jedność. Fajnie. Cieszy, że nie widziałem zapowiadanych masowych akcji z glowstickami i śpiewaniem zwrotki, a może tylko refrenu WWRY przed koncertem. Było spontanicznie i to fajnie. Glamgirls mnie...no nie tyle ubawiły, co po prostu widać było odmienne cele jakie przyświecały ich przyjściu na koncert - śpiewać raczej nie śpiewały, jak były dziadki to szału nie było, za to jak tylko po przerwie wychodził Adam, to dało się wyczuć z ich strony to podniecenie i drżenie serca oraz wyściubianie nosków do góry. Żeby była jasność - nie krytykuję tego, nie oceniam, wręcz nie dziwię im się, mam świadomość tego jakie to dla nich było przeżycie. Z drugiej strony ucieszyło mnie, że to May i Taylor zbierali największe owacje, za to jak Adam wywyjbracił "You brought me fame and fortune and everything that goes with it - I thank you all" to klaskały entuzjastycznie jedynie wyżej wspomniane Glamgirls (oczywiście mówię o swoim otoczeniu) Wink.

Podsumowując - były momenty, niektóre świetne, ale Adamowi nadal mówię stanowcze, zdecydowane - nie!
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!


Ostatnio zmieniony przez mike dnia Nie Lip 08, 2012 4:50 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
haes82



Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 757

PostWysłany: Nie Lip 08, 2012 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ramash napisał:
Czy ten Freddie to był puszczany w technice 2Paca? Czy na ekranie?


Normalnie, na ekranie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ramash



Dołączył: 07 Lip 2012
Posty: 34

PostWysłany: Nie Lip 08, 2012 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haes82 napisał:


Normalnie, na ekranie.


Zasugerowałem się tym klipem. Wyglądało jak ten nieszczęsny efekt z musicalu WWRY sprzed miesiąca.

http://www.youtube.com/watch?v=IQxOce-61Hw
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
haes82



Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 757

PostWysłany: Nie Lip 08, 2012 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ramash napisał:
haes82 napisał:


Normalnie, na ekranie.


Zasugerowałem się tym klipem. Wyglądało jak ten nieszczęsny efekt z musicalu WWRY sprzed miesiąca.

http://www.youtube.com/watch?v=IQxOce-61Hw


O jakim efekcie mówisz?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kapelutek



Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 261
Skąd: Rzeszów/Szczecin

PostWysłany: Nie Lip 08, 2012 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

innuendo0 napisał:
oscura napisał:
-- Boże, jaki Roger jest przystojny. W takim wieku.

+1000000000000000000000000000000000000000000000

Czekam na relacje naszej wysłanniczki która miała się z nimi spotkać


ZGŁASZAM SIĘ Laughing Exclamation Exclamation
Przed kilkoma chwilkami wróciłam z Wrocka po ciężkiej dworcowej nocce, i już zabieram się z relację Laughing Chyba założę osobny temat, bo czuję, że to będzie wypracowanie maturalny Laughing Laughing
Narazie tylko powiem, że oscura nawet w 20 procentach nie oddała prawdy o urodzie Rogera Laughing Laughing
_________________
Rock'n'roll!!!

Obsession of Roger - sory gajs:D
Dlaczego z powodu mojego nicku wszyscy myślą, że jestem mężczyzną O_O? Uroczyście oświadczam, że pełnokrwista ze mnie kobita:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Rogerina



Dołączył: 07 Lip 2012
Posty: 153
Skąd: Skrobów/okolice Lubartowa

PostWysłany: Nie Lip 08, 2012 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haes82 napisał:
ramash napisał:
haes82 napisał:


Normalnie, na ekranie.


Zasugerowałem się tym klipem. Wyglądało jak ten nieszczęsny efekt z musicalu WWRY sprzed miesiąca.

http://www.youtube.com/watch?v=IQxOce-61Hw


O jakim efekcie mówisz?


http://queenpoland.wordpress.com/2012/05/11/fred-pojawi-sie-podczas-musicalu/

Pewnie o tym Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kramer



Dołączył: 08 Lut 2012
Posty: 106

PostWysłany: Nie Lip 08, 2012 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie sie osobiscie koncert bardzo podobał, moze dlatego,ze zespół zagrał wsztstkie piosenki, które lubie najbardziej:), nie ma co ukrywać, że najbardziej znane:),,Co do Adama to ma bardzo ładny , mocny głos i radził sobie świetnie, tylko nagłosnienie niestety było kiepskie, a przy piosence TYMD Brian miał wyłączony mikrofon na kilkanascie sekund.

Co do wystepu MONY to napisze ,że tylko wysłuchałem jednej piosenki i juz zniknałem ze stadionu w celu skonsumowania kiełbaski z grila:) ten zespół to jakies nieporozumienie. A IRA jak najbardziej -bardzo, udany występ.

Co do publiki to było dokładnie 36 tyś osob, a nie 25 jak ktos napisał wczesniej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kelen



Dołączył: 23 Sie 2004
Posty: 60
Skąd: Piekary Śląśkie

PostWysłany: Nie Lip 08, 2012 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koncert wyszedł zdecydowani lepiej niż się spodziewałem. Lambert i tak był zagłuszany przez śpiew :)
W sumie nie będę się powtarzał, ale dodam kilka rzeczy:
- moment jak wszedł Freddie na telebimie przy Love of My Life - i jak ludzie zaczęli się uciszać, żeby go było słychać - bezcenne,
- zagubiony May jak ludzie zaczęli śpiewać sto lat,

Pozdrawiam wszystkich jadących spóźnionym pociągiem o 3:33 oraz harcerzy. Dzięki Bogu po kilku minutach z wkur* korytarza zrobił się wesoły korytarz. Pozdro też dla dziewczyn, które domagały się za mną więcej miejsca mimo tego, że sam już go nie miałem stojąc praktycznie przy barierce.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kama



Dołączył: 12 Gru 2011
Posty: 467

PostWysłany: Nie Lip 08, 2012 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kramer napisał:
Co do publiki to było dokładnie 36 tyś osob, a nie 25 jak ktos napisał wczesniej.


to dobrze, bo wiecie- to dla dziadówo wszystko. Lampert by nie zgromadznawt tyle Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Lip 08, 2012 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapomniałem dodać do minusów TRAGICZNEGO Don't Stop Me Now i tego, że pomimo uraczenia nas Last Horizon, dziadek May postanowił zagrać całe Guitar Solo, oczywiście w niezmiennej od 40 lat formie Wink.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Arquest



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 1942
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Nie Lip 08, 2012 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam żałuję, że nie chciało się żadnemu z perkusistów dokończyć z doktorkiem Last Horizon.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Nie Lip 08, 2012 6:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłem przeciwnikiem jakiejkolwiek współpracy Quinów z Lambadą i jak dowiedziałem się w maju, że mają zagrać w Polsce to raczej towarzyszyło mi uczucie zażenowania i smutku niż radości i podniecenia. Ale jednak fanatyczna stara miłość dała znać o sobie, i w ostatnich chwili uświadomiłem sobie, że może to być błąd z mojej strony i będę żałować, że nie zobaczyłem Briana i Rogera na żywo i to jeszcze na Polskiej ziemi. Faktycznie jak bym nie pojechał to bym żałował. Było zajebiście!!! Pozytywnie rozczarowany to mało powiedziane. Ale to nie zasługa Adama, tylko publiczności! Sam śpiewałem i klaskałem przez cały koncert. Radość emanowała od reszty ludzi i entuzjazm zabawy się udzielił. Adam był dodatkiem, który nie przeszkodził, w zasadzie mógłby dla mnie wtedy być ktokolwiek. Dla mnie Adam był tak niewidoczny przy tym jak cały stadion razem śpiewał, więc tego nie da się opisać co daje koncert na żywo.
Byłem 4 lata temu w Pradze więc mam porównanie. Publiczność w Pradze przy tej była niema, nie czułem wtedy takiej atmosfery. A to rekompensuje wszystko, przynajmniej w danej chwili jak się w tym uczestniczy. We Wrocławiu mieli lepsze wejście, motyw z wciągającą kurtyną, na żywo zrobił na mnie piorunujące wrażenie. Lepsze światła i nagłośnienie.
Co do Lamberta. Najlepiej jakby przygoda się już skończyła i nie wyjechali z żadnym Cosmos Lambertem 2.0. Na Youtubie filmiki z Kijowa czy z Moskwy nie oddają tego co dzieje się na koncercie. Dla samej atmosfery, wspólnego przeżycia warto było jechać i w tym uczestniczyć. Nie żałuję. Jestem jak najbardziej pozytywnie rozczarowany. Nie umiem teraz powiedzieć co mi się podobało lub nie podobało w ich wykonaniu. Przyznam się, że nie słuchałem tego co On śpiewa. Wystarczyło tylko początek utworu, żebym sam śpiewał z resztą Ludzisk. Mogli równie dobrze, grać koncert instrumentalny. Sam się zdziwiłem że znałem słowa do ’39 – przynajmniej wczoraj mi się tak zdawało Very Happy
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
ramash



Dołączył: 07 Lip 2012
Posty: 34

PostWysłany: Nie Lip 08, 2012 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haes82 napisał:

O jakim efekcie mówisz?

Arrow
Rogerina napisał:

Pewnie o tym Very Happy


Arrow tam pod koniec miał być holo2pacmaka... znaczy Fred.

http://www.youtube.com/watch?v=VzwV9pZxbho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Następny
Strona 2 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek