FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Queen + Adam Lambert w Kijowie - transmisja/komentarze...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
June



Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 329

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

innuendo0 napisał:
June napisał:
Ale przy tym wykonaniu mam wrażenie, jakby on śpiewał w innym języku, naprawdę.


To jest własnie to, że wzieli sobie Amerykanina a amerykański angielski różni się od brytyjskiego angielskiego

Oczywiście, akcent swoją drogą, ale chodziło mi też o to, że kompletnie nie przekazywał emocji swoim głosem, to brzmiało jak zaśpiewana książka telefoniczna. Wybeczana/wyskrzeczana nawet.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
haes82



Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 757

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może słoń mi na ucho nadepnął, ale po przesłuchaniu na YT tragedii nie widzę. A nie widzę dlatego, ze mniej więcej wiedziałem czego się spodziewać i odpowiednio nastroiłem swój wewnętrzny odbiornik.

Każde jedno wykonanie Adama słabe i irytujące, ale jeszcze w granicach tolerancji. Był momenty żenujące, ale rzekłbym, że bardziej od jego wokalu odstręcza jego image i zgrywanie frontmana. Słuchać się go jeszcze da (chociaż trudno mówić o przyjemności z tego), patrzeć zdecydowanie nie. Przysięgam, należą mu się gwizdy za każdym razem kiedy podejdzie do mikrofonu.

Brian i Roger najlepsze lata mają zdecydowanie za sobą. Ani jednego, ani drugiego nie słuchało się jakoś szczególnie przyjemnie, niemniej jednak czuło się sporą ulgę za każdym razem, kiedy pedałek schodził do garderoby, aby obmyślać genialny plan pt. "jak spieprzyć kolejny utwór". Taką małą trasę mogliby pociągnąć we dwóch, a nawet we trzech - bo Freddie wspomagałby ich z telebimu. A potem kończyć karierę. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść...

Pomimo wszystko - na koncert jadę z radością i nadzieją. Dwóch dziadków pomimo gorszej formy wciąż wartych jest moich 249 zł. A ten żałosny nowotwór na zdrowej jeszcze chociaż starej już i pokiereszowanej, a na dodatek niekompletnej tkance zespołu musimy jakoś znieść.

Co bym do Wrocławia zmienił? (realnie - bo o wywaleniu tego pajaca nie ma mowy):
- Gaga śpiewana przez Rogera
- Wywalić 3-4 piosenki Lamberta (ciężko wybrać co tu wywalić, bo klęska urodzaju - ale trzeba zostawić przeciętne, słabe i kompromitujące, wywalić tylko te skandaliczne - a aż tak dużo ich nie było).
- I koniecznie zrobić coś z Bo Rhap, bo utwór z jednej strony powinien być, z drugiej nie możemy pozwolić na profanację. Freddie, zaśpiewasz całość?

Aha, z plusów koncertu - NIE MA NIC LAMBERTOWSKIEGO!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ShadowOfTheSoul



Dołączył: 29 Kwi 2012
Posty: 79

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
W tym było ZERO indwyidualności.


A to jest Twoje zdanie i zapewne 99.9% ludzi z tego forum - moje nie. Coś w tym jednak było. Nie wiem co, bo trudno mi to zdefiniować, ale coś jednak mnie ujęło. Może "Who wants to live forever"? Nic na to nie poradzę, że uwielbiam ten utwór, a Lambert nawet go udźwignął. Bynajmniej nie czuję się "zgwałcona".

A jeśli chodzi o to, czy Lambert nadaje się do rocka czy nie - to szczerze mówiąc mam mieszane uczucia. Do Queen średnio pasuje. Kilka ich utworów w miarę udźwignął, resztę zerżnął. Z Metallicą podobnie. Raz słyszałam cover "Enter Sandman" - do dziś bolą mnie uszy, ale w repertuarze Led Zeppelin sobie radził - mam tu na myśli "Whole Lotta Love". Zaś cover "Purple Haze" wg Lamberta też ujdzie w tłumie. Tak samo "20th Century boy". Według mnie za poważny rock nie powinien się w ogóle zabierać, ale kiczowatego glam rocka może sobie grać do usranej śmierci. Tyle, że on woli pop. I w sumie szkoda, że tak nie zostało, bo naprawdę współczuję tym, którzy czują się "zgwałceni" po tym koncercie. Mówię to bez szydery. Rozumiem, że większość z Was czuje się zdruzgotana. Ja podchodzę do tego mniej emocjonalnie i dlatego moja reakcja jest taka, a nie inna.

Większość twierdzi także, że projekt Queen+Rodgers był genialny. Może i był, ale do mnie to też nie przemawiało. Queen skończył się w 1991 roku. Amen.



Fenderek napisał:
Niketórym z nas zgwałcono dziś uszy. Mamy prawo odreagować.


W porządku, ale proponuję jednak, aby nie zaniżać poziomu tego forum do poziomu onetu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

projekt queen+ rodgers nie byl genialny. ale spiewal w nim genialny wokalista, ikona rocka.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ShadowOfTheSoul



Dołączył: 29 Kwi 2012
Posty: 79

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
projekt queen+ rodgers nie byl genialny. ale spiewal w nim genialny wokalista, ikona rocka.


Ale ocenie podlega cały projekt Queen+Rodgers, nie tylko sam wokalista.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Parę cyferek:
a) Koncert w Kijowie obejrzało 100 tysięcy fanów, męczenników i masochistów
b) Koncert w Charkowie oglądało 350 tysięcy fanów plus 10 milionów przed telewizorami

Niby cyfry ale mówią same za siebie. Nawet jeśli miejsca były rózne wielkościami to też problem powiększyć strefę. Najwyraźniej wczoraj się nieopłacało Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ShadowOfTheSoul napisał:
Bizon napisał:
projekt queen+ rodgers nie byl genialny. ale spiewal w nim genialny wokalista, ikona rocka.


Ale ocenie podlega cały projekt Queen+Rodgers, nie tylko sam wokalista.


genialny wokalista + genialny gitarzysta + znakomity perkusista = swietne występy mimo dość sredniego setu

bardzo przecietny wokalista nie pasujący do rocka + genialny gitarzysta, który stracil resztki glosu + znakomity perkusista = przyzwoity wystep z tendencją zwyzkową, kiedy spiewal roger i ciezko strawny przy wokalu lamberta, z dosc ciekawą setlistą (choc glownie w początkowej partii). chociaz nie zapominajmy o tym, ze co prawda tu bylo 7 seas czy KYA, ale nie bylo na przyklad i'm in love with my car
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ShadowOfTheSoul



Dołączył: 29 Kwi 2012
Posty: 79

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
genialny wokalista + genialny gitarzysta + znakomity perkusista = swietne występy mimo dość sredniego setu

bardzo przecietny wokalista nie pasujący do rocka + genialny gitarzysta, który stracil resztki glosu + znakomity perkusista = przyzwoity wystep z tendencją zwyzkową, kiedy spiewal roger i ciezko strawny przy wokalu lamberta, z dosc ciekawą setlistą (choc glownie w początkowej partii). chociaz nie zapominajmy o tym, ze co prawda tu bylo 7 seas czy KYA, ale nie bylo na przyklad i'm in love with my car


Dobrze, ja rozumiem, ale chodziło mi o coś zupełnie innego, w co już nie wnikam, bo nie lubię się powtarzać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to moze wyjasnij o co ci chodzil o bo jak na razie nic za bardzo w ostatnich postach nie napisalas takiego, zebysmy nagle wszyscy zlapali, o co ci chodzi
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ShadowOfTheSoul



Dołączył: 29 Kwi 2012
Posty: 79

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
to moze wyjasnij o co ci chodzil o bo jak na razie nic za bardzo w ostatnich postach nie napisalas takiego, zebysmy nagle wszyscy zlapali, o co ci chodzi


Okej.
ShadowOftheSoul napisał:
(...) do mnie to też nie przemawiało. Queen skończył się w 1991 roku. Amen.


edit. Z tym, że to moja osobista opinia, czysto-subiektywna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jacob



Dołączył: 05 Sie 2010
Posty: 135

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ShadowOfTheSoul napisał:

W porządku, ale proponuję jednak, aby nie zaniżać poziomu tego forum do poziomu onetu.


Spokojnie, onetu nic nie przebije - w tamtym miejscu 24h na dobę przebywają osoby, których jedynym celem jest jak najostrzejsze zmieszanie z błotem bohatera każdego pojawiającego się na tym portalu artykułu + ataku na PiS/PO/Kościół i siebie nawzajem tak więc to forum znacznie się różni.

Po prostu dyskutujemy nad wczorajszym występem i wielu nie może się powstrzymać od dosadnych komentarzy pod adresem Lamberta. I szczerze mówiąc nie dziwie się, to tak jakby teraz McCartney z Starr zaczęli występować z jakimś trzecim kolesiem, gówniarzem z show telewizyjnego pod nazwą The Beatles + XX albo kiedyś po ew. śmierci Bono Edge i Mullen wzięli jakiegoś pierwszego, lepszego śpiewaka popowego i grali z nim trasę pod szyldem U2 + XX. Takie zachowania muszą budzić negatywne emocje i budzą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kacio94



Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 1391
Skąd: Choszczno

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie współprace Rogera i Briana są śmieszne, uważam że robią to raz no wiadomo dla kasy, dwa dlatego żeby nie mówili, że Queen to tylko Freddie, a trzy chyba dlatego, że nie są pewni swojej pozycji (Queen) w historii, dziwne bo jeśli tak to wygląda to czemu np McCartney i Star nie robią The Beatles+... to jednak o czymś świadczy
_________________

http://queenremixes-bykacio.blogspot.com
http://youtube.com/KacioRMX
http://vimeo.com/kacio94
http://www.mixcloud.com/KacioRMX
http://queenphotos.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kama



Dołączył: 12 Gru 2011
Posty: 467

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na facebooku stosunek głosów za i przeciw jest porównywalny. Mnie tylko denerwują komentarze: "Adam nie chce zająć miejsca Freddiego, nie naśladuje go. Świetnie śpiewa i jest genialnym artystą" Wkurzają mnie taki komentarze. Czy my oczekujemy, ze ktoś dorówna Freddiemu? Nie, my chcemy by to po prostu miało ręce i nogi. Wszyscy chyba słyszeli, że jak Roger przejął mikrofon poziom występu wzrósło o 200%.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kacio94



Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 1391
Skąd: Choszczno

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kama napisał:
na facebooku stosunek głosów za i przeciw jest porównywalny. Mnie tylko denerwują komentarze: "Adam nie chce zająć miejsca Freddiego, nie naśladuje go. Świetnie śpiewa i jest genialnym artystą" Wkurzają mnie taki komentarze. Czy my oczekujemy, ze ktoś dorówna Freddiemu? Nie, my chcemy by to po prostu miało ręce i nogi. Wszyscy chyba słyszeli, że jak Roger przejął mikrofon poziom występu wzrósło o 200%.

to jest właśnie, najgorsze, że tak mówią, a mamy kolesia który nie potrafi robić nic innego jak nieudolnie małpować Freddiego... no Roger wczoraj był hmm w dobrej formie, gorzej z Brianem, ale i tak Brian lepiej się spisywał niż malowana lala Wink
_________________

http://queenremixes-bykacio.blogspot.com
http://youtube.com/KacioRMX
http://vimeo.com/kacio94
http://www.mixcloud.com/KacioRMX
http://queenphotos.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ShadowOfTheSoul napisał:
Coś w tym jednak było.

Coś było.

Wycie.

Do onetu bardzo jeszcze brakuje. Dosadne opinie uważam jako moderator jako za jak najbardziej usprawiedliwione. Jeszcze jeden użytkownik drugiemu nie powiedział, żeby ten spierdalał, więc...

To nie jest Forum Adama Lamberta, to jest Forum Queen. Takie a nie inne opinie na temat Lamberta wydają mi się tylko naturalne.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jaszek



Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 701
Skąd: Zawoja/Kraina Rhye

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tzw efekt zarzynanej kozy
_________________
I'm slightly mad
Oh dear
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
Mozzer



Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 235
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj dotrwałem do Crazy little thing... , dziś dokończyłem ten samogwałt Wink na YT. Muzycznie podobało mi sie bardzo . Warto było to obejrzeć dla Briana i RS oraz Taylorów . Mam do nich duży szacunek za profesjonalizm i rockowego kopa .
Co do Lamberta zaskoczenia nie było . Zjebał wszystko co miał zjebać . Zresztą wszystko co miało tu byc napisane o nim już zostało napisane .
Trawestując klasyka "Lambert pasuje do muzyki Queen jak skisła marmolada do wytrawnego wina"

Trudno , stało się . Mam nadzieję że skończy się na tych kilku koncertach i Panowie ( M&T) dadzą sobie z tym kimś spokój .



Ps1.

Jak Freddie "pojawił się " w Love of my life były ciary i łezka w oku Crying or Very sad

Ps2
Mam nadzieję że po smierci nic już nie ma i Freddie nie musiał słuchać tej wymalowanej kozy .

Ps3.
A entuzjastyczne komentarze o Adamie na YT i tym podobnych świadczą tylko o tym że świat schodzi na psy Sad
_________________
The Queen is dead, boys and it's so lonely on a limb
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Cavok



Dołączył: 12 Kwi 2012
Posty: 36
Skąd: Kołobrzeg

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kapelutek napisał:
onmyoji napisał:
Coraz bardziej skłaniam się do opcji karaoke-Wrocław. Losować ludzi z płyty, tekst do łapy i jedziemy z koncertem. Różnica taka, ze każdy traktuje to jak karaoke, śpiewający ma frajdę z przebywania na scenie z panami RB i pamiątkowe zdjęcie. Roger robi Queen From Poland Band.


O ja baaardzo chętnie, poleciałabym z Innuendo:) Bardzo lubię to śpiewać heh, wiadomo, do Freda lata świetlne, ale wczorajszy występ Lamberta spowodował, że uważam, że nie śpiewam gorzej od niego i mogli mnie wziąć zamiast niego Laughing Laughing A tak serio to pewnie fani jeszcze gorzej najeżdżali by na mnie, bo nie zdzierżyliby w tym repertuarze kobiety...

He, dobre. Mam tak samo. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kama



Dołączył: 12 Gru 2011
Posty: 467

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 4:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
It was perfect! I liked better than the Paul Rodgers tours!


Od jutra staram się być bardziej tolerancyjna, postaram się to jeszcze raz obejrzeć i wychwycić tylko pozytywy.
Może nie powinniśmy tak narzeać, czytając komentarze na ten temat tylko tu się nic nikomu nie podoba, a wszędzie przeważają jedna komentarze bardzo pozytywne. Nie wiem czego ja nie słyszę. Może powinniśy docenić to, że im się chce. Przecież to tylko 6 koncertów. Nie jadę, ale trochę żałuję Wrocławia. Wiem, że byłabym zachwycona. Jako prawdziwa fana powinnam doceniać to co dostaję, powinnam szanować ich wybór, bo przecież Adam nie chce zająć miejsca Freddiego bo go nikt nie może zastąpić. A jeśli z tego wyjdzie coś dobrego? Płytę jak nagrają to nie muszę jej kupować, a może czas spędony w stuiu zmusi ich do przejrzenia swoich zbiorów. Może źle słyszę, może źle się do tego nastwiłam. Weźmy bądźmy tolerancyjni i zaakceptujmy to co się dzieje. W końcu mamy do czynienia z zespołem który... kochamy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jaszek



Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 701
Skąd: Zawoja/Kraina Rhye

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 4:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kama napisał:
Od jutra staram się być bardziej tolerancyjna, postaram się to jeszcze raz obejrzeć i wychwycić tylko pozytywy.
.

Hmm.. Mission: Impossible 5 Adam Lambert?? Very Happy
_________________
I'm slightly mad
Oh dear
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
Cavok



Dołączył: 12 Kwi 2012
Posty: 36
Skąd: Kołobrzeg

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tina Turner byłaby lepsza. Pierdzielę, ale masakra.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tym którym się podobało życzymy powodzenia w życiu.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mozzer



Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 235
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie żeby zapomniec o tym co było wczoraj w Kijowie oglądam sobie Wembley 1986 na YT .

Patrzę na komentarze a tam taki kwiatek Razz

FREDDIE MERCURY I WISH YOU WERE STILL ALIVE!
Oh and Paul Rogers, Brian May and Roger and performing next week in London GOING TO SEE THEM


No, no Twisted Evil
_________________
The Queen is dead, boys and it's so lonely on a limb
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Cavok



Dołączył: 12 Kwi 2012
Posty: 36
Skąd: Kołobrzeg

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Toma trzeba było brać.

http://www.youtube.com/watch?v=SkIb1Vd2bsE
http://www.youtube.com/watch?v=NRRstMLj774
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Arquest



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 1942
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cavok napisał:
Tina Turner byłaby lepsza. Pierdzielę, ale masakra.


Akurat ona byłaby tam miliard tryliard razy lepsza. W sumie to moje marzenie, żeby zagrali kiedyś razem. Szkoda, że do niego nigdy nie dojdzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
ShadowOfTheSoul



Dołączył: 29 Kwi 2012
Posty: 79

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Do onetu bardzo jeszcze brakuje. Dosadne opinie uważam jako moderator jako za jak najbardziej usprawiedliwione. Jeszcze jeden użytkownik drugiemu nie powiedział, żeby ten spierdalał, więc...

To nie jest Forum Adama Lamberta, to jest Forum Queen. Takie a nie inne opinie na temat Lamberta wydają mi się tylko naturalne.


A więc krytykowanie Lamberta decyduje o tym czy jest się fanem Queen czy nie? Ja nie widzę najmniejszego sensu w bluzganiu po wokaliście, który i tak nigdy tego nie przeczyta, zresztą gdyby nawet to i tak miałby to daleko w poważaniu. Szkoda nerwów. Gdybym ja reagowała na projekty Queen w sposób tak bardzo emocjonalny - już dawno skończyłabym w psychiatryku,

w białym kaftanie,

ze zbyt długimi rękawami.

No tak, żaden użytkownik drugiemu nie powiedział, żeby spierdalał, ale rzucanie mięsem na prawo i lewo, nawet jeśli można by to ująć w inny sposób jest... no przepraszam, ale już prawie na poziomie onetu. Niewiele brakuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ShadowOfTheSoul napisał:


A więc krytykowanie Lamberta decyduje o tym czy jest się fanem Queen czy nie?


ty to chyba lubisz sobie dopowiadac wlasne historie i znaczenia do prostych zdan, co? Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
atryk12



Dołączył: 26 Sty 2012
Posty: 160

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy tak patrzę na to co się dzieje, gdy ktoś na pisze że Lambert śpiewa dobrze, to muszę przyznać, że Shadow ma racje.

Sam nie jestem fanem Lamberta, mo ale bez takich tekstów

Cytat:
Tym którym się podobało życzymy powodzenia w życiu.


Mnie się podobał występ ze względu chociażby na setlislte czy fajne granie dziadków z wnuczkiem. Nikt mi uszów nie zgwałcił, może poza oczami, gdy lambert klepał się po dupie, albo robił inne "rzeczy". Niemniej momenty, kiedy go nie było rekompensują momenty gdy on był. O gustach się nie dyskutuje, a mam wrażenie że na ten poziom schodzi dyskusja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
whoatemydinner



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 1771
Skąd: Z Mornington Crescent.

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

atryk12 napisał:
Sam nie jestem fanem Lamberta, mo ale bez takich tekstów
Fenderek napisał:
Tym którym się podobało życzymy powodzenia w życiu.


Aj tam, takie memy forumowe. Wink Takich tekstów nie należy na tym forum traktować całkiem poważnie Cool
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
ShadowOfTheSoul napisał:


A więc krytykowanie Lamberta decyduje o tym czy jest się fanem Queen czy nie?


ty to chyba lubisz sobie dopowiadac wlasne historie i znaczenia do prostych zdan, co? Wink

Widocznie były zbyt skomplikowane

whoatemydinner napisał:
atryk12 napisał:
Sam nie jestem fanem Lamberta, mo ale bez takich tekstów
Fenderek napisał:
Tym którym się podobało życzymy powodzenia w życiu.


Aj tam, takie memy forumowe. Wink Takich tekstów nie należy na tym forum traktować całkiem poważnie Cool

Oh good lord, ludzie, czy wyście na internet przypadkiem trafili przedwczoraj? Laughing
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/


Ostatnio zmieniony przez Fenderek dnia Nie Lip 01, 2012 7:43 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  Następny
Strona 21 z 23

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek