FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Queen + Adam Lambert w Kijowie - transmisja/komentarze...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 1:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PS: Z Wiktora Romantiko się lałem przez 10 minut Razz
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ShadowOfTheSoul



Dołączył: 29 Kwi 2012
Posty: 79

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 1:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

abercjusz napisał:
Proponuje zamknąć temat


Jedyne stwierdzenie, z którym się zgadzam. Dziękuję dobranoc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 1:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

onmyoji napisał:
po reklamie ma być druga część koncertu, grają to samo od końca

Dopiero teraz zauważyłem... Laughing
To w sumie mogłoby brzmieć lepiej!!! Laughing

Żbik88 napisał:
Fenderek no jak tam pogoda u Ciebie nie odpowiedziałeś mi czy tak gorąco jak u nas

W Anglii gorąco? Weź Ty się ogarnij Wink

ShadowOfTheSoul napisał:

Jedno trzeba przyznać - Lambert był sobą.

Bzdura- tysiące śpiewaków w musicalach śpiewa dokładnie taką samą manierą. W tym było ZERO indwyidualności. Wszystko było płaskie, bez krztyny ekspresji. Trzęsący się głos i pianie pod koniec każdego utworu to nie jest ekspresja. Ekspresja jest wtedy, kiedy ktoś głosem akcentuje konkretne fragmenty, słowa, akcenty melodii...
A odpowiadając inaczej- no był sobą. Jak nie umiał śpiewać rocka przed koncertem- tak nie umiał i w trakcie. Nowym Plantem, Gillanem, Mercurym itd to on za cholerę nie będzie.

Chitty Chitty Bang Bangp- to jest repertuar dla tego pana a nie kurwa rockowa scena. W ogóle koncert we Wrocławiu się nazywa jakoś "Rock in Wrocław"- jak bardzo można zdewaluować słowo "rock"... Confused

ShadowOfTheSoul napisał:
abercjusz napisał:
Proponuje zamknąć temat


Jedyne stwierdzenie, z którym się zgadzam. Dziękuję dobranoc.

To jeszcze sobie troszkę poczekasz, bo nie widzę najmniejszych powodów, żeby ten temat zamykać. Niketórym z nas zgwałcono dziś uszy. Mamy prawo odreagować.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/


Ostatnio zmieniony przez Fenderek dnia Nie Lip 01, 2012 2:00 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tomarza



Dołączył: 20 Lut 2012
Posty: 12

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 2:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wokalnie to udźwignął, inna sprawa, że ton jego głosu nijak pasuje do Queen.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 2:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomarza napisał:
Wokalnie to udźwignął

Wiesz, że w kilku utworach była niższa tonacja niż w oryginale? Z tego co wyczaiłem to zdaje się IWTBF i chyba też Ga-Ga. Musiałbym jeszcze raz tego posłuchać, już uważnie, ale... nie ma takich pieniędzy na tym świecie.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tomarza



Dołączył: 20 Lut 2012
Posty: 12

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 2:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Tomarza napisał:
Wokalnie to udźwignął

Wiesz, że w kilku utworach była niższa tonacja niż w oryginale? Z tego co wyczaiłem to zdaje się IWTBF i chyba też Ga-Ga. Musiałbym jeszcze raz tego posłuchać, już uważnie, ale... nie ma takich pieniędzy na tym świecie.


Chodzi mi o coś innego. Czemu wzięli Lamberta? Bo umie robi to co nazywam "wokalem akrobatycznym" te slynne darcie ryja o , ktorym byla tu mowa : D Niestety lub stety ludziom to sie podoba, co mozna zobaczyc po reakcjach w czasie koncertu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 2:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

YT:
- ADAM YOU SO BELONG WITH QUEEN!!! AMAZING!!! I THOUGHT YOU SHOULD BE ON YOUR OWN>I WAS WRONG YOU BELONG WITH QUEEN!!
- Such an honor to Freddie and proud of Adam for taking his own interpretation of the music...stunning vocals....an epic concert showman....Adam and Queen you rocked us indeed!

^ Serio? To ja już wolę słuchać Wingera niż tak pojmować rocka Razz. Pominę już to, że popełniłem błąd wypowiadając pod klipem własną opinię, w sposób raczej cywilizowany. Naturalnie chwilę później przeczytałem, bym "STFU" Wink.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 2:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomarza napisał:

Niestety lub stety ludziom to sie podoba, co mozna zobaczyc po reakcjach w czasie koncertu

Patrzyłem na reakcje tu i nie bardzo się podobało. Żony z tak wykrzywioną miną też dawno nie widziałem. Laughing Wink

Tomarza napisał:
Bo umie robi to co nazywam "wokalem akrobatycznym" te slynne darcie ryja o , ktorym byla tu mowa : D

No właśnie według mnie też nie. Bo tak, ma skalę, ale nie ma mocy. Jak Plant wrzasnie to mury pękają. Fred to potrafił. Nawet Rodgers. A ten wyje i tylko okoliczne psy zaczynają wpadać w niepokój i nietoperze walą o ściany okolicznych kamienic.
Gość z Muse na przykłąd drze ryja- ale robi to idealnie, wtedy kiedy trzeba, rzeczywiście mistrzowsko. Ten się tylko darł. To naprawdę niewielka sztuka... To się nazywa po prostu masakrycznym wręcz zmanierowaniem. Sztuka dla sztuki najgorszego rodzaju.

I... naprawdę ci panowie zeszli już tak nisko, żeby grać pod najniższe gusta? Ktoś zapieje wysoko i już sztuka? Fred się w urnie (pod brokułem) przewraca.

Jeżeli taki wystep się ogólnie podoba (jak podaje mike) to... niech mi już nikt nigdy nie mówi że "dziś muzyka to już nie to", bo sami kurwa ludzie zaniżacie standardy... ktoś rzuca mydło a ci schylają się i jeszcze krzyczą że Paganini.
"One of the wonders of the world is going down, It's going down, I know
It's one of the blunders of the world that no-one cares, No-one cares enough"

Raz jeszcze, ci którzy chcą Adasia srasia bronić- posłuchajcie sobie jak można te utwory wykonać.
http://www.youtube.com/watch?v=a44WcE5Po_s
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 2:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba bardziej od samego koncertu, ktorego fragmenty oglądam wlasnie na YT przeraza mnie ot, ze jakies 95% komentarzy pod filmami jest absolutnie entuzjastyczna...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
onmyoji



Dołączył: 30 Cze 2012
Posty: 14

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 7:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postanowiłem dokonać samogwałtu i przesłuchać jeszcze raz. Pomyślałem, że jeszcze raz na spokojnie może nie będą kierowały mną emocje. Gówno prawda. Ten człowiek ma tylko znikome momenty kiedy da się go tolerować w tym repertuarze. Najgorsze jest wrażenie, że mógłby nie robić tej kozy, która trzepie mózg jakbym włożył głowę do pralki. Bezsensowne przeciąganie, które sprawia, że czekam na koniec żeby nie skrzywdził utworów jeszcze bardziej. Wszystko to jest jak dla mnie sztuczne, jakby stał na scenie i patrzył na tych wszystkich ludzi i wmawiał sobie "o kur... ale jestem zajebisty". Niestety dla wszystkich nie jest. Coraz bardziej skłaniam się do opcji karaoke-Wrocław. Losować ludzi z płyty, tekst do łapy i jedziemy z koncertem. Różnica taka, ze każdy traktuje to jak karaoke, śpiewający ma frajdę z przebywania na scenie z panami RB i pamiątkowe zdjęcie. Roger robi Queen From Poland Band. Mam nadzieję, że go jednak odeślą po obejrzeniu wczorajszego wyczynu... a jak nie to cóż pozostaje znieczulenie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kapelutek



Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 261
Skąd: Rzeszów/Szczecin

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

onmyoji napisał:
Coraz bardziej skłaniam się do opcji karaoke-Wrocław. Losować ludzi z płyty, tekst do łapy i jedziemy z koncertem. Różnica taka, ze każdy traktuje to jak karaoke, śpiewający ma frajdę z przebywania na scenie z panami RB i pamiątkowe zdjęcie. Roger robi Queen From Poland Band.


O ja baaardzo chętnie, poleciałabym z Innuendo:) Bardzo lubię to śpiewać heh, wiadomo, do Freda lata świetlne, ale wczorajszy występ Lamberta spowodował, że uważam, że nie śpiewam gorzej od niego i mogli mnie wziąć zamiast niego Laughing Laughing A tak serio to pewnie fani jeszcze gorzej najeżdżali by na mnie, bo nie zdzierżyliby w tym repertuarze kobiety...
_________________
Rock'n'roll!!!

Obsession of Roger - sory gajs:D
Dlaczego z powodu mojego nicku wszyscy myślą, że jestem mężczyzną O_O? Uroczyście oświadczam, że pełnokrwista ze mnie kobita:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaskoczony jestem, że nie wykonali żadnego utworu Lamberta. Jeśli zaś chodzi o resztę, to miło byłoby usłyszeć tę samą setlistę we Wrocławiu.
Ogólnie niezły koncert, ale głos Adama pasuje do zaledwie kilku piosenek Queen......
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kapelutek



Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 261
Skąd: Rzeszów/Szczecin

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kensington napisał:
Zaskoczony jestem, że nie wykonali żadnego utworu Lamberta. Jeśli zaś chodzi o resztę, to miło byłoby usłyszeć tę samą setlistę we Wrocławiu.
Ogólnie niezły koncert, ale głos Adama pasuje do zaledwie kilku piosenek Queen......


Ja też byłam zaskoczona, że nie zagrali żadnej z jego piosenek. Ale chociaż tyle.
Adam mi mniej przeszkadzal np. w WWTLF, bo to akurat bardziej pasuje do jego glosu niz rockery. Co jak co, ale do rocka to on sie w ogole nie nadaje. Okej, skale ma, ale glos, jak tu juz pisaliscie, do musicali. Tam sobie moze tak spiewac, w Wicked kurcze, ale nie z Queen.
Mysle, ze chlopaki powinni wziac kogos, kto moze nie wyciaga tak wysoko jak Lambert, nie bawi sie w piski i wokalizy, ale ma przynajmniej petę w głosie. A to przy takim repertuarze jest jednak wazniejsze. Np. jak rockowa czesc BoRHap - co to mialo byc w ogole wczoraj?
Ten fragment jest przeciwienstwem pozostalych czesci piosenki, powinien byc zaspiewany z powerem az do wyrzniecia pluc kurde, a nie: Tralalalala soł ju tink ju can stop me tralala....
_________________
Rock'n'roll!!!

Obsession of Roger - sory gajs:D
Dlaczego z powodu mojego nicku wszyscy myślą, że jestem mężczyzną O_O? Uroczyście oświadczam, że pełnokrwista ze mnie kobita:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

June napisał:
Ale przy tym wykonaniu mam wrażenie, jakby on śpiewał w innym języku, naprawdę.


To jest własnie to, że wzieli sobie Amerykanina a amerykański angielski różni się od brytyjskiego angielskiego

wasdfg7 napisał:
Queen skończył się po trasie z Rodgersem.

Polać mu dobrze gada

Odpalam youtuba z tym koncertem...relacja później

Arquest jak będziesz dzielił te pliki, to mógłbyś podzielić to tak, że bez Lamberta to będzie zupełnie inny folder?

A dziewczyny pytały się czy Rufus jest wolny. Jest zajęty z dziewczyną na zdjęciu poznali się na ślubie Rogera
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

innuendo0 napisał:
Odpalam youtuba z tym koncertem...relacja później

Twoje życie już nigdy nie będzie takie same!
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiotreQ napisał:
innuendo0 napisał:
Odpalam youtuba z tym koncertem...relacja później

Twoje życie już nigdy nie będzie takie same!


Wiem jestem przy TATDOOL. przy AKOM ulga dla uszuuuu. Pierwsza część relacji

Intro nawet dobre. Można znieść bo Adam nie śpiewa. Ale te jego pierwsze piski wydają się jaby to była dziewczynka. Kurwa miał tyle czasu żeby się nauczyć teksu (skoro jest fanem to powinien pamiętać). Jak on wygląda... Przynajmniej nie pajacuje

Seven Seas Of Rhye - kompletnie nie dla niego. Spierdolił na całego
Keep Yourself Alive - kompletnie go nie słychać. Ten wibrujący głos <zły> Czy przypadkiem nie zmienił drobnie tekstu?? Gdyby nie melodia to kompletnie nie wiedziałabym co to za kawałek jest.Końcówka no coment Twisted Evil To jest o wiele leeeeeepsze http://www.youtube.com/watch?v=bzZdf0cQIrk
WWRY - nie wiem jak Wy ale ja go zrozumiałam we will fuck you. To jeszcze idzie znieść,ale nie jest to nic powalającego. Lepsze to http://www.youtube.com/watch?v=SjyE5Lj_cFg . A te kur przeciąganie na koniec...
Fat Bottomed Girls - to, że on się dobrze czuje, nie znaczy że my też.Mein God to jest iście rockowy kawałek co słychać po muzyce, ale on z tego zrobił naweet nie wiem co <faceplam> tutaj przynajmniej widać i słychać że to jest ROCK a nie srock

Don't Stop Me Now" - chujowe na maxa. Melodycznie przynajmniej bardziej rockowe, strasznie przeciąga.
Under Pressure - Dziwna ta dwu gryfowa gitara. Roggie śpiewa Very Happy. Chyba nie muszę mówić że znacznie lepszy. Adam w momentach gdy Freddie przeciągał na studyjnej wersji to on też, ALE na koncertach nie śpiewał tak wysoko jak na płycie.
I want it all - poczatek nie wskazuje na ten kawałek. Chórki kurcze słabe. Uwielbiam ten kawałek, ale zarówno Roger Daltrey czy Rodgers wykonaniu to zrobili o niebo lepiej. Znów się pod koniec drugie wzrotki rypnął z tekstem
Who wants - Przyznam że początek okej jest, końcówka spierdolona na maxa. Jestem zdania, że czasem lepiej coś nizej zaśpiewać i nie spierdolić niż przedobrzyć
A Kind Of MAgic - zaiste ulga dla moich uszu. Oglądam z Siostrą i sobie podśpiewujemy. Naprawdę dlaczego tak nie zagrają całości ?? Widać że to syn Rogera
The Are The Days - jedno z lepszych wykonań tego kawałka jakie słyszłam.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam te komentarze na YT:

Cytat:
O M G !!!! no words I cried. TY

ADAM LAMBERT the best voice of this century !!

Adam and Queen together brought the house down tonight! Loved every second! HISTORICAL Moments!

Yes Adam Lambert is the best New Voice in Rock / Pop in a generation, and wth he is also a trained CounterTenor talk about range HES GOT IT ALL!

SOOOOO GOOD!!!!!!!!! Have watched the full concert 3 times today already and about to go again. Can't get enough!


Ja wiedziałem, że będą też zachwyty, ale nie, że na taką skalę!
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Arquest



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 1942
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak abstrahując od Lamberta - czy wy też zauważyliście ten debilny efekt nałożony na gitarę Briana? Pewnie po to, żeby to zbyt pusto nie brzmiało, ale przez to robi się taka papka. W sumie idealnie dla Adasia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiotreQ napisał:
Uwielbiam te komentarze na YT:

Cytat:
O M G !!!! no words I cried. TY

ADAM LAMBERT the best voice of this century !!

Adam and Queen together brought the house down tonight! Loved every second! HISTORICAL Moments!

Yes Adam Lambert is the best New Voice in Rock / Pop in a generation, and wth he is also a trained CounterTenor talk about range HES GOT IT ALL!

SOOOOO GOOD!!!!!!!!! Have watched the full concert 3 times today already and about to go again. Can't get enough!


Ja wiedziałem, że będą też zachwyty, ale nie, że na taką skalę!


Mnie bardziej martwią te gdzie ludzie proszą o dvd albo sugeruja nagranie płyty Confused

ale chyba poraz 3 czy 4 nie skończyli występu GSTQ Shocked Tylko dlaczego musiało to trafić na koncert z Lambertem Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kacio94



Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 1391
Skąd: Choszczno

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

popisali się dopiero przy Bohemian Rhapsody xD
Lambert śpiewał ... początek, potem Freddie z taśmy ale puścili obraz z Wembley, a dźwięk z Montrealu, potem był obraz z Montrealu i na przemian dźwięk z Wembley i Montrealu xD
_________________

http://queenremixes-bykacio.blogspot.com
http://youtube.com/KacioRMX
http://vimeo.com/kacio94
http://www.mixcloud.com/KacioRMX
http://queenphotos.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okej reszta:
Love of - publiki wcale nie slychać. Borsuk daje radę. W porównaniu z tym co pokazuje Adam to napewno. Freddie na koniec - naprawdę przepiękne
'39 - Roger trochę za daleko miał mikrofon bo musiał się naciągać. Nie było to najlepsze wykonanie, ale wszystko gdzie nie ma Lamberta jest świetne. Brakuje tylko tego jak publika śpiewa
Dragon Attack - Melodyjnie zarąbiście. Aaaaaaaaa atak na mojeee uszyyyyy.Notatnik przełożyłam na ekranik by tego czegoś nie widzieć. Na poczatku się wydawało ze jeszcze jest nadzieja. znów się rąbnął w tekscie
Drum Battle - widać, że Tatuś zadowolony z gdy Synalka. Daje młody radę oj daje. Dobry jest. Widać że geny z talentem ma od taty. Dlaczego tylko tyle Taylorówww.
Guitar Solo - mógłby w końcu coś innego zagrać i urozmaicić...podobna jak wszystkie poprzednie solówki
I want to break free - może jedyne co mu się uda bo to popowy kawałek. Owszem wolałam z popowego kawałka zrobiony rockowy jak za czasów Rodgersa, ale może być. Końcówka kuuuurrrrr wszystko zniszczyła
Another One Bites the Dust - mówiłam, że Rodgers mówił, że miał problem z tym kawałkiem a co dopiero taki młodzik ? Mówiłam.
Radio Gaga - już myślałam, ze Roger nie pozwoli mu spieprzyć swojego kawałka. to też popowy kawałek. Dlaczego Roger tego nie śpiewaaaaaaa ;((((((((
Somebody To Love - kolejny kawałek który wiedziałam, że nie da rady. George where are youuuuu. Tyś to przepięknie zaśpiewał a on...a co to za fast version na koniec?
CLTCL - echh szkoda gadać. To już Robert Plant to lepiej na TFMTC zaśpiewal
TSMGO - mam Déj&agrave; vu jakbym włączyła EMA z listopada 2011
Boh Rhap - jak mam jechać na koncert z mamusią która uwielbia ten kawałek...To liczę, że zaśpiewa całość Freddie albo wywalą z setlisty. Duet Adam/Freddie - oczywiście że lepszy ten drugi. To po części operowej woła o pomstę. Ten kawałek powinien być nie ruszany a ten jego głupi uśmieszek...
TYMD - Oj Brian Brian...Co ja Brixton Academy oglądam? Ale lepiej słabe wykonanie Briana niż kaleczenie Lamberta
WWRY slow - zaczął za szybko ! a ten gościu co to za jaki ?? Teeen to kurwa spierdolił wszystko.
WATC - przewiniemy sobie do tego (jak z resztą większość kawałków) i znów jedno z gorszych wykonań tego kawałka. Znów się czuję jak EMA.

Więc powiem Wam, z pewnością wyjdę rozczarowana...Bilet mam za free więc kto mi jeszcze paliwo zasponsoruje? o ile się odważę
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Arquest



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 1942
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawym jest, czy brak GSTQ był zaplanowany, czy może Bri się skapnął jak to wyszło i kazał nie puszczać?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Btw, pierwszy w dziejach koncert, w którym najlepszym wokalistą jest trup z telebimu.

Brian też nie powinien brać się więcej za gębofoństwo, LOML było straszne. Koza of my life.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
ralf



Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 234

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież to Lambert sam się mianował nowym wokalistą Queen nie pytając nikogo o zgodę. Jaki to Borsuk i Taylor są biedni że muszą z nim teraz koncertować. Chcieli kogoś innego na wokalistę ale niedobry Adam przyłożył im pistolet do głowy mówiąc "Teraz ja jestem nowym Freddiem". Nie mieli wyboru. Musieli się zgodzić. Męczennicy normalnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kacio94



Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 1391
Skąd: Choszczno

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie powiedział, że jak nie będzie z nimi to zrobi im anal xD
_________________

http://queenremixes-bykacio.blogspot.com
http://youtube.com/KacioRMX
http://vimeo.com/kacio94
http://www.mixcloud.com/KacioRMX
http://queenphotos.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aber



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 1325
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kacio94 napisał:
nie powiedział, że jak nie będzie z nimi to zrobi im anal xD


boki zrywać
_________________
QPoland - Największa polska strona o zespole Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kacio94



Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 1391
Skąd: Choszczno

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

abercjusz napisał:
boki zrywać

nie cwaniakuj bo mnie to wkurza, uważasz się za nie wiadomo kogo, jakbyś Ty tak napisał to wszystko fajnie, ale jak już ja tak napisałem to od razu negatywna opinia ...
_________________

http://queenremixes-bykacio.blogspot.com
http://youtube.com/KacioRMX
http://vimeo.com/kacio94
http://www.mixcloud.com/KacioRMX
http://queenphotos.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No bo i wysokich lotów ten żarcik nie był
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Jacob



Dołączył: 05 Sie 2010
Posty: 135

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się pytam po co te dziady leśne jeszcze koncertują w ogóle? Rozumiem, że wciąż czują się jakby mieli 20 lat i chcą dalej robić to co kochają ale niestety, ich czas już dawno przeminął. Jak to pięknie śpiewał jeden z polskich wokalistów, który pewnie wypadłby znacznie lepiej niż Lambert w takim koncercie z 1/2 Queen - ,,trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść". Przykro mi, czas emerytury już dawno nadszedł. Niech usiądą na czterech literach, pielęgnują ogrody, piją herbatkę, jeżdżą na rowerze ale po co jeszcze grać?

No dobra, skoro chcą niech grają ale po jakie cholerstwo brać ze sobą jakiegoś wokalistę? Po co eksperymentować z jakimiś dziwokami z Idola czy innymi... Niech kontynuują na siłę Queen skoro nie potrafią bez tego żyć ale niech robią to SAMI. Jedną piosenkę śpiewa Roger, drugą Brian, potem znów Roger, potem dwie Brian i trzy Roger, i dodatkowo wspomaganie z telebimu przez Freda. Byłoby pięknie a tak to jest D U P A i zarzynanie legendy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
atryk12



Dołączył: 26 Sty 2012
Posty: 160

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wysokie loty czy niskie.. dajmy sobie spokój, nie ma co sobie nawzajem przykrości sprawiać.

I żeby nie było offtopu, wszystko fajnie ale innuendo z Rogerem to by było coś! ale gdzie tam, maja już te wszystkie piosenki obcykane to co się będą męczyć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23  Następny
Strona 20 z 23

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek