FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Inne takie o Adamie i chłopakach
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MargarethJoanne



Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 12
Skąd: Białystok

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anela napisał:
Jak czytam to forum od wrzesnia, tak dopiero teraz dostałam porządny impuls, żeby się zarejestrować i wypowiedzieć.
Nie, nie w obronie Lamberta.

Kiedys była o tym mowa w innym temacie - to nie jest forum pt "gloryfikujmy Queen'. Nie wiem, czy osoby nowozarejestrowane zauważyły, ale tu nie ma samych słodkich, chwalących wypowiedzi na temat każdej jednej rzeczy związanej z Queen ( tak, mój pierwszy post a się wymądrzam - ale zaznaczę, że czytam to forum, od kiedy zaczęłam słuchać Queen i sama się przekonałam, choć było to dla mnie na początku małym szokiem). Są niepochlebne komentarze na temat niektórych ich piosenek, płyt. Wielu się nie podoba zachowanie na przykład Briana i otwarcie o tym mówi, mimo, że wszyscy zapewne ogromnie go szanują chociażby za to, czego dokonał. Był tu krytykowany Roger, można przeczytać dużo negatywnych opinii nt Hot Space czy A Kind Of Magic. I piszą to ludzie którzy uwielbiają ten zespół!!! Czy krytyka to obraza?
Adam teraz jest związany z Queen (na niektórych stronach jest prezentowany jako frontman Queen, szlag mnie trafia), więc wypowiadac się na jego temat oraz krytykować można.

To nie tylko kwestia tego, że dla wielu glos Lamberta nie pasuje do Queen. Osobiście uważam, że Adam ma talent, tak uważałam tez 2 lata temu jak o nim usłyszałam. Niech będzie wokalistą, wydaje płyty, ma fanów. W porządku, naprawdę, jak ktoś go lubi, ma prawo, ja go szanuję. Ale ja tez mam prawo do tego, ze nie podoba mi się, że to on będzie wykonywał utwory mojego ulubionego zespołu. Oszem, Adam ma głos. Ale bierzemy pod uwagę nie tylko głos,ale i zachowanie, wizerunek. Akurat zachowania na jego koncertach możemy się przyczepić. Bo to jest naprawdę przesada i przynajmniej ja nie widzę żadnego sensu w takim szokowaniu. Mam wrażenie, że u Adama to przerost formy nad treścią..
Co jeszcze bardzo ważne - niestety, ignorancja. W głowie mi się nie mieści, jak mozna nie wiedzieć z kim się występowało na scenie! To nie był techniczny, to był człowiek do którego muzyki on śpiewał! Gość specjalny odcinka tego Idola! Adam mówi, jak bardzo Queen go inspiruje a nie zna jego członków? Dobra, ok. Raz mu się zdarzyło. No ale parę miesięcy znowu się popisał, jak się w wywiadzie zastanawiał jakim cudem Bohemian Rhapsody było wykonywane na koncertach. Luuuuddzie....
Adam to nie ta klasa, nie ta półka. Queen istnieje 40 lat, to bardzo wazny zespół w historii.. To tak jakby.. nie wiem.. Może przesadzę z porównaniem, wybaczcie, nie bijcie..Jakby Dżem sobie wziął Dodę na wokalistkę. Ten zespół ma wyrobioną markę moim zdaniem, z czymś się go kojarzy, utożsamia. Jest ceniony. Wiem, że Dżem teraz ma wokalistę, ale to takie gdybanie. Nie przywołuję tu Dody ze względu na to, że niektórzy kojarzą ją z blondem, pustactwem itp itd. Doda robi wrażenie, szokuje i głównie to tym robi karierę. A czytając opinie ludzi, gdziekolwiek, raczej się jej nie zarzuca, że nie umie spiewac. Więc co by stało na przeszkodzie?
To po prostu do siebie nie pasuje. Ja słucham Queen od prawie 8 miesięcy i mi to nie odpowiada, więc naprawdę ludzie słuchający ich kilka, kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt lat mają prawo być niezadowoleni i mają prawo głośno to powiedzieć. Forum do tego chyba tez służy, prawda?


Taką oto wypowiedź rozumiem.W przystępny sposób dowiedziałam się co fani Queen mają na rzeczy.
_________________
Event: http://www.facebook.com/events/279952248761230/
Afterparty: http://www.facebook.com/events/299110833508887/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
June



Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 329

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MargarethJoanne napisał:
Nie wiem jaki miałaś zamiar pisząc te rzeczy,ale wymowa Twoich wypowiedzi daje wiele do myślenia.

Czyli misja przynajmniej częściowo wykonana.
Cytat:
Przecież on nie jest stałym wokalistą,więc calm down!

Czy to ma oznaczać, że mamy brać go w ciemno, "bo tylko zaśpiewa nam na jednym koncercie i finite"? Mam trochę gustu, to wszystko. Poza tym to, że krytykuję Lamberta nie oznacza, że mam zamiar się od razu wieszać, więc daruj sobie uspokajanie mnie ^^.

Cytat:
Jeszcze jedno : ja nikogo tutaj nie oceniam,po prostu wyłapuję błędy.

Nie zrozumiałam tego. Nie zauważyłam, żebyś gdziekolwiek mnie (lub kogokolwiek) poprawiała...
Cytat:
Dzięki za uwagę i sorry za powyższy syf w postaci moich jakże nierozważnych i dziecinnych postów.

To już sama napisałaś.


EDIT:
Cytat:
Taką oto wypowiedź rozumiem.W przystępny sposób dowiedziałam się co fani Queen mają na rzeczy.

Ja, jak rozumiem, pisałam po chińsku.

Dziękuję, dobranoc, idę sobie strzelić w łeb.
_________________


Prześpij się trochę.
Nie udzielaj rad.
Dbaj o zęby i dziąsła.
Ron Padgett, Jak stać się doskonałym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakbyśmy wcześniej nie dawali tego wyraźnie do zrozumienia... Rolling Eyes Confused
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BoRhap



Dołączył: 12 Maj 2012
Posty: 98
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 11:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anela napisał:



Oszem, Adam ma głos. Ale bierzemy pod uwagę nie tylko głos,ale i zachowanie, wizerunek. Akurat zachowania na jego koncertach możemy się przyczepić. Bo to jest naprawdę przesada i przynajmniej ja nie widzę żadnego sensu w takim szokowaniu. Mam wrażenie, że u Adama to przerost formy nad treścią..
Co jeszcze bardzo ważne - niestety, ignorancja. W głowie mi się nie mieści, jak mozna nie wiedzieć z kim się występowało na scenie! To nie był techniczny, to był człowiek do którego muzyki on śpiewał! Gość specjalny odcinka tego Idola! Adam mówi, jak bardzo Queen go inspiruje a nie zna jego członków? Dobra, ok. Raz mu się zdarzyło. No ale parę miesięcy znowu się popisał, jak się w wywiadzie zastanawiał jakim cudem Bohemian Rhapsody było wykonywane na koncertach. Luuuuddzie....




Anela, racja Smile

Droga MargarethJoanne, nikt nie chce tu Ciebie obrażać, ale musisz zrozumieć, że Twój idol nie zawsze jest w porządku... Niektóre jego zachowania są nie na miejscu. Występując z Brianem i Rogerem powinien okazać szacunek zespołowi i jego dorobkowi, w czasie tych planowanych koncertów to Queen i utwory Queenu są na pierwszym planie, Adam został zaproszony do ich uświetnienia, a nie robienia swojego "show". Co z tego wyjdzie? Czas pokaże Smile Ja na koncercie będę, z czego się cieszę. Jadę tam dla Briana i Rogera, ale jestem ciekawa występu całej trójki Smile Pozdrawiam Smile
_________________
"Be yourself, no matter what they say"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 11:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ShadowOfTheSoul napisał:
BeBe napisał:
Jestem fanem Adama Lamberta i tak trafiłem na to forum. Nie znam Queen w ogóle.


To musiałeś się tu nieźle nudzić od 2006 roku aż do teraz Very Happy


Badałem grunt dla Adama, czy fani Queen są w stanie przyjąć każdy shit który będzie podpisany tą marką.
O dziwo okazuje się, że tak.
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MargarethJoanne



Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 12
Skąd: Białystok

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 11:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BoRhap napisał:

Droga MargarethJoanne, nikt nie chce tu Ciebie obrażać, ale musisz zrozumieć, że Twój idol nie zawsze jest w porządku... Niektóre jego zachowania są nie na miejscu. Występując z Brianem i Rogerem powinien okazać szacunek zespołowi i jego dorobkowi, w czasie tych planowanych koncertów to Queen i utwory Queenu są na pierwszym planie, Adam został zaproszony do ich uświetnienia, a nie robienia swojego "show". Co z tego wyjdzie? Czas pokaże Smile Ja na koncercie będę, z czego się cieszę. Jadę tam dla Briana i Rogera, ale jestem ciekawa występu całej trójki Smile Pozdrawiam Smile


Ależ przecież A.Lambert jest na tyle barwną postacią,że oczywistym jest fakt,że ma skłonność do odwalania dzikich akcji.Tym bardziej jak się prowadzi taki styl życia jak on.Nie wiem jak Wy,ale ja staram się na to przymykać oko.Trochę rzeczy mnie w nim razi,to prawda,ale "nobody's perfect" jak to się mówi.
Co do akcji powiązanych z Queen,szczerze nie wiedziałam wcześniej w jaki sposób "reprezentuje" siebie na tle kariery zespołu.Byłam w szoku,kiedy obejrzałam wywiad,w którym zaliczył wpadkę.Słyszałam,że nie raz. Surprised
_________________
Event: http://www.facebook.com/events/279952248761230/
Afterparty: http://www.facebook.com/events/299110833508887/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 11:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzisz my tu jesteśmy fanami zespołu rockowego i było nam niezmiernie miło gdy próbowali swoich sił z ikoną rocka. Teraz "dzikie akcje" Adama nie spowodują, ze nabierzemy do młokosa z kolorowego programu jakichkolwiek pozytywnych odczuć.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
kama



Dołączył: 12 Gru 2011
Posty: 467

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 11:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bycie poprawnym i tolerancyjnym staje się nudne i przereklamowane...

Jednym z obowiązków każdego kto się wybiera na koncert jest obejrzenia jak Adam lata po scenie śpiewając "The Show Must Go On" i ciągnie za sobą biednego, siwego Briana, który tylko uważał by nie upuścić Red Special.

Tak btw. na EMA jeśli dobrze pamiętam na koniec przedstawił tylko Briana. Roger- chłop od garów to tylko pałeczkował.

Znaczy sie ja mam z tym taki problem, że on nie tyle nie potrafi śpiewać Twisted Evil co pasuje do tych starszych panów, jak smoky eyes do faceta.
If you know what I mean (i nie pisać mi tu proszę, ze Freddie też lubił ciemną kreską, bo to nie jest to samo)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Cze 04, 2012 1:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kama napisał:

Tak btw. na EMA jeśli dobrze pamiętam na koniec przedstawił tylko Briana. Roger- chłop od garów to tylko pałeczkował.


No ale w wywiadzie się wyrównało, więc proporcje zachowane Wink

To w ogóle nie do końca jest tak, że się uwzięliśmy na Adama... Kiedy panowie współpracowali z Paulem Rodgersem, wywoływało to w zdecydowanej większości pozytywne reakcje (m. in. dlatego, że spotkały się dwie ikony rocka), ale były również głosy na nie!. Podobnie jest teraz, tylko w odwrotnych proporcjach, przez co jest to takie widoczne.

Mnie (nas) nie drażni to kim jest i co robi Adam Lambert. Nad drażni to kim jest i co robi Adam Lambert w kontekście współpracy z zespołem Queen, który jeszcze nie dawno zachowywał resztki "rockowości", a teraz (no od 12 lat, poza latami z Paulem) stał się takim samym produktem jakim bez wątpienia jest A.L.

Wreszcie - nie winię Adama za to, że występuje z tym zespołem, bo jak już kiedyś pisałem, on miał tu najmniejszy wpływ decyzyjny, a byłby idiotą, gdyby odrzucił propozycja Briana i Rogera.

PS: Freddie swego czasu lubił białą kreskę Wink
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anela



Dołączył: 03 Cze 2012
Posty: 186

PostWysłany: Pon Cze 04, 2012 1:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike napisał:



Mnie (nas) nie drażni to kim jest i co robi Adam Lambert. Nad drażni to kim jest i co robi Adam Lambert w kontekście współpracy z zespołem Queen, który jeszcze nie dawno zachowywał resztki "rockowości", a teraz (no od 12 lat, poza latami z Paulem) stał się takim samym produktem jakim bez wątpienia jest A.L.

Wreszcie - nie winię Adama za to, że występuje z tym zespołem, bo jak już kiedyś pisałem, on miał tu najmniejszy wpływ decyzyjny, a byłby idiotą, gdyby odrzucił propozycja Briana i Rogera.



Dokładnie! właśnie tak.
No przecież kto by się nie zgodził na taką propozycję? To normalne, że Adam ją przyjął. Ale dlaczego Brian i Roger to wymyślili, nie rozumiem..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kwak
Gość





PostWysłany: Pon Cze 04, 2012 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwracam się z prośbą do moderacji oraz admiralicji o ustalenie dlaczego mój nick wyświetla się w rubryce "Autor" owego tematu. Domniemanie jakobym był autorem tematu, który zapoczątkował proces rozprzestrzeniania się w dziale dotyczącym współpracy Q+AL bezkonstruktywnego "psioczenia" jest co najmniej dziwne, a także urąga przyzwoitości mej osoby.

Mam nadzieję iż sytuacja o której napisałem powyżej jest efektem błędu technicznego. Jestem przekonany iż forum tej rangi jest przygotowane do zapewnienia użytkownikom bezpieczeństwa w postaci nietykalności dobra osobowego.
Powrót do góry
BoRhap



Dołączył: 12 Maj 2012
Posty: 98
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Pon Cze 04, 2012 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MargarethJoanne napisał:



Co do akcji powiązanych z Queen,szczerze nie wiedziałam wcześniej w jaki sposób "reprezentuje" siebie na tle kariery zespołu.



Nie twierdzę, że Adam tak postępuje, po prostu uważam, że na koncercie czegoś takiego nie powinno być Smile. Przepraszam za nieczytelność mojej wypowiedzi Smile
_________________
"Be yourself, no matter what they say"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Cze 07, 2012 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Queen i Elton John wystąpią w strefie kibica w Kijowie!
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aber



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 1325
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Cze 07, 2012 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike napisał:
Queen i Elton John wystąpią w strefie kibica w Kijowie!


Ale po co Lambetinho?

_________________
QPoland - Największa polska strona o zespole Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Czw Cze 07, 2012 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla szpanu. Może będzie też Christopher?
Może to nawet bardziej się opłaca niż koncert w Polsce? 30 czerwca wypada w sobotę, a na przejazdy pociągami są różne weekendowe zniżki, np. w Przewozach Regionalnych. Polecam sprawdzić zainteresowanym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aber



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 1325
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Cze 07, 2012 3:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

punkadiddle napisał:
Dla szpanu. Może będzie też Christopher?
Może to nawet bardziej się opłaca niż koncert w Polsce? 30 czerwca wypada w sobotę, a na przejazdy pociągami są różne weekendowe zniżki, np. w Przewozach Regionalnych. Polecam sprawdzić zainteresowanym.


no a wrócisz w trumnie... a nie, to nie ten kraj
_________________
QPoland - Największa polska strona o zespole Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Czw Cze 07, 2012 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z Ukrainy się pewnie w ogóle nie wraca.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw Cze 07, 2012 3:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

abercjusz napisał:
mike napisał:
Queen i Elton John wystąpią w strefie kibica w Kijowie!


Ale po co Lambetinho?


Laughing Laughing Laughing +1
Sam Elton wystarczy.

mike napisał:
Queen i Elton John wystąpią w strefie kibica w Kijowie!


Stawiam piwo, jeśli za pół roku (góra do roku) w zapowiedziach pojawi się informacja "LIVE IN UKRAINE 2" Twisted Evil

Dlaczego 2-gi raz grają za free na Ukrainie Question Question Question Exclamation Exclamation Exclamation Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Momęto...czy 30 czerwca nie mieli grać w Moskwie Question Question Exclamation
_________________


Ostatnio zmieniony przez innuendo0 dnia Czw Cze 07, 2012 3:46 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aber



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 1325
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Cze 07, 2012 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo tam są tacy bogaci panowie, panowie oligarchowie.

30.06 - Kijów
3.07 - Moskwa
7.07 - Wrocław
11,12 & 14.07 - Londyn
_________________
QPoland - Największa polska strona o zespole Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Czw Cze 07, 2012 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopiero teraz doczytałem, że to z Lambertem, myślałem, że tylko z ciocią Eltonem.
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Czw Cze 07, 2012 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawe info:
Cytat:
The concert will consist of two parts, admission will be free of charge, and in addition, the concert will be broadcast live.

Read more: http://www.kyivpost.com/news/nation/detail/128938/#ixzz1x8GOhBwT


czyli za free w necie?! byłoby miło... ciekawe jak to zrobią 1h Elton, 1h Q czy mix....
a w Polsce w strefach zwłaszcza w Stolicy...nudy....... w Poznaniu chyba jedynie Roger Taylor... (z Duran Duran)
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Cze 07, 2012 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ray wilson dago, ray wilson.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Czw Cze 07, 2012 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tak widziałam dziś będzie grał... ale bądźmy szczerzy zero tak na prawdę GŁOŚNYCH nazwisk dla tzw. pospolitego ruszenia... a Ray to prawie nasz, swojak Wink
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kama



Dołączył: 12 Gru 2011
Posty: 467

PostWysłany: Czw Cze 07, 2012 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tam nigdzie nie jest napisane, że będzie z nimi gra Adam Lampert Cool (dobra wiem, ze jest teraz "nowym wokalistą Queen")
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Czw Cze 07, 2012 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://fbcdn_sphotos_g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/205413_347599045312722_123945244344771_893705_1280779170_n.jpg
Dowód Wink
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kama



Dołączył: 12 Gru 2011
Posty: 467

PostWysłany: Czw Cze 07, 2012 10:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i zepsuli plakat Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kwak
Gość





PostWysłany: Pią Cze 08, 2012 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kwak napisał:
Zwracam się z prośbą do moderacji oraz admiralicji o ustalenie dlaczego mój nick wyświetla się w rubryce "Autor" owego tematu. Domniemanie jakobym był autorem tematu, który zapoczątkował proces rozprzestrzeniania się w dziale dotyczącym współpracy Q+AL bezkonstruktywnego "psioczenia" jest co najmniej dziwne, a także urąga przyzwoitości mej osoby.

Mam nadzieję iż sytuacja o której napisałem powyżej jest efektem błędu technicznego. Jestem przekonany iż forum tej rangi jest przygotowane do zapewnienia użytkownikom bezpieczeństwa w postaci nietykalności dobra osobowego.


Rozumiem, że mój apel został zignorowany.

Cóż, jakoś przełknę tę gorzką pigułkę.
Powrót do góry
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pią Cze 08, 2012 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kwak.... wycięłam posty z tematu informacyjnego, które byłby dyskusją na temat ogólny tej współpracy i twój był pierwszy i tyle.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Pią Cze 08, 2012 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwakowi chodzi o to, że pierwszy post po wydzieleniu należy do kamy. Swoja drogą, też się zastanawiam dlaczego kwak jest autorem tematu, skoro nie ma tam jego wpisu jako pierwszego.
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Sob Cze 09, 2012 1:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:
a tak widziałam dziś będzie grał... ale bądźmy szczerzy zero tak na prawdę GŁOŚNYCH nazwisk dla tzw. pospolitego ruszenia... a Ray to prawie nasz, swojak Wink


Wilson widzę obskakuje wszystkie strefy kibica.
Ale w Poznaniu szykuje się parę fajnych koncertów: Elektryczne Gitary, Hurt ale przede wszystkim - Alphaville! Nie ma to jak pobujać się do pedalskiego niemieckiego new romantic.
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek