FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Inne takie o Adamie i chłopakach
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kama



Dołączył: 12 Gru 2011
Posty: 467

PostWysłany: Sob Cze 02, 2012 8:16 pm    Temat postu: Re: Rock In Wrocław -propozycje akcji koncertowych Odpowiedz z cytatem

MargarethJoanne napisał:
June napisał:
MargarethJoanne napisał:
(dla osób,które będą chciały tekst "We Will Rock You" na wejście zespołu).

Mwahahaha.


Ale że co ci tu nie pasi? :/


hahha- jak ktoś jedzie na koncert i nie zna WWRY to chyba jedzie dla Lamperta, a Queen to tak przy okazji:P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Cze 02, 2012 8:20 pm    Temat postu: Re: Rock In Wrocław -propozycje akcji koncertowych Odpowiedz z cytatem

kama napisał:
MargarethJoanne napisał:
June napisał:
MargarethJoanne napisał:
(dla osób,które będą chciały tekst "We Will Rock You" na wejście zespołu).

Mwahahaha.


Ale że co ci tu nie pasi? :/


hahha- jak ktoś jedzie na koncert i nie zna WWRY to chyba jedzie dla Lamperta, a Queen to tak przy okazji:P


Wiecie, w sumie trzeba uwzględniać to, że będą na tym koncercie także fani Lamberta. Tak samo jak czasem zdarzali się fani Paula podczas Q+PR (tylko, że te osoby najczęściej były też fanami Queen, a przynajmniej znały ten zespół Wink. No ale to jakby specyfika podobnego wieku i gatunku artystów).
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MargarethJoanne



Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 12
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob Cze 02, 2012 8:30 pm    Temat postu: Re: Rock In Wrocław -propozycje akcji koncertowych Odpowiedz z cytatem

kama napisał:
MargarethJoanne napisał:
June napisał:
MargarethJoanne napisał:
(dla osób,które będą chciały tekst "We Will Rock You" na wejście zespołu).

Mwahahaha.


Ale że co ci tu nie pasi? :/


hahha- jak ktoś jedzie na koncert i nie zna WWRY to chyba jedzie dla Lamperta, a Queen to tak przy okazji:P


Napisałam tak,bo zakładam,że nie każdy zna wszystkie teksty na pamięć.Tym bardziej,że nie wszyscy obecni mogą się okazać fanami Queena,są też fani A.Lamberta.A mogą się trafić całkiem przypadkowi ludzie,np rodzice jako asysta nastoletnich fanów Very Happy
_________________
Event: http://www.facebook.com/events/279952248761230/
Afterparty: http://www.facebook.com/events/299110833508887/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
aber



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 1325
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Cze 02, 2012 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Margareth, czy znasz fanów/ki Lamberta, którzy/e mają powyżej 18 lat? - pytanie o informację praktyczną jak głosi dział Smile

PS Aha, odmienianie nazwy Queen jest grzechem Wink powinniśmy pomyśleć nad jakimś dekalogiem
_________________
QPoland - Największa polska strona o zespole Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MargarethJoanne



Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 12
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob Cze 02, 2012 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Haha,w tym wypadku przeważają fanki.A znam i to sporo,w Polsce też trochę się znajdzie.W sumie nie ukrywając,jestem jedną z nich. Razz
_________________
Event: http://www.facebook.com/events/279952248761230/
Afterparty: http://www.facebook.com/events/299110833508887/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mozzer



Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 235
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż, życie i tu przerosło kabaret Smile
Ale ja nie jadę ,więc nie będę już komentował tego cyrku Wink .
Wszystkim prawdziwym i tym mniej prawdziwym fanom zarówno Queen i Lamberta życzę miłej zabawy i udanej integracji Cool
_________________
The Queen is dead, boys and it's so lonely on a limb
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
June



Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 329

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 2:58 pm    Temat postu: Re: Rock In Wrocław -propozycje akcji koncertowych Odpowiedz z cytatem

MargarethJoanne napisał:
Ja w tym momencie się nie opowiadam za żadną ze stron,ale myślę,że już jeżeli kogoś się nie lubi-po prostu nie jedzie się na koncert i tyle.


Czy to oznacza, że nie trawiąc Lamberta ludzie nie mają prawa jechać na ten koncert? Wybacz, ale większość z nich jednak jedzie "na Queen", a Adam to dla nich tylko dodatek. Ja nie jadę, bo Queen słucham od dwóch miesięcy i w dodatku i tak nie mam pieniędzy, poza tym Wrocław daleko... Sprawę nielubienia Lamberta wyjaśniamy w innym wątku, ale dla ścisłości dla mnie koleś jest po prostu chodzącą przesadą bez klasy. Talent nie ma tu nic do rzeczy (chociaż ja go i tak nie widzę).
_________________


Prześpij się trochę.
Nie udzielaj rad.
Dbaj o zęby i dziąsła.
Ron Padgett, Jak stać się doskonałym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 3:17 pm    Temat postu: Re: Rock In Wrocław -propozycje akcji koncertowych Odpowiedz z cytatem

June napisał:
MargarethJoanne napisał:
Ja w tym momencie się nie opowiadam za żadną ze stron,ale myślę,że już jeżeli kogoś się nie lubi-po prostu nie jedzie się na koncert i tyle.


Wybacz, ale większość z nich jednak jedzie "na Queen", a Adam to dla nich tylko dodatek.


Zajrzawszy w linki Margareth straciłem co do tego pewność... ^^'

Cóż, fani Adama nie mają szans zrozumieć i przeżyć rozdarcia wewnętrznego, z którym zmaga się wiele fanów Queen. Stąd łatwo im pisać/mówić, że jak się nie podoba wokalista, to nie jedź.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aber



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 1325
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z linka Margareth:

Cytat:
No przecież wiecie o co chodzi? Smile Po festiwalu imprezujemy do rana, pijemy za 25 lecie IRY, za kolejne 50 lat Queen'ów, za Lamberta i za moje(Ankowe) urodziny! Smile


fak jea
_________________
QPoland - Największa polska strona o zespole Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MargarethJoanne



Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 12
Skąd: Białystok

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 3:29 pm    Temat postu: Re: Rock In Wrocław -propozycje akcji koncertowych Odpowiedz z cytatem

June napisał:
MargarethJoanne napisał:
Ja w tym momencie się nie opowiadam za żadną ze stron,ale myślę,że już jeżeli kogoś się nie lubi-po prostu nie jedzie się na koncert i tyle.


Czy to oznacza, że nie trawiąc Lamberta ludzie nie mają prawa jechać na ten koncert? Wybacz, ale większość z nich jednak jedzie "na Queen", a Adam to dla nich tylko dodatek.


Oczywiście,że mają prawo.Ale może lepiej będzie zostać w domu niż otwarcie hejtować?Bo po co psuć nerwy i marnować kasę?Queen to Queen,bez wokalisty praktycznie nie istnieje.Ale jeżeli już jedziecie,to chociaż okażcie trochę tolerancji,bo z tego co widzę jej tutaj nie ma :/
_________________
Event: http://www.facebook.com/events/279952248761230/
Afterparty: http://www.facebook.com/events/299110833508887/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
MargarethJoanne



Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 12
Skąd: Białystok

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

abercjusz napisał:
z linka Margareth:

Cytat:
No przecież wiecie o co chodzi? Smile Po festiwalu imprezujemy do rana, pijemy za 25 lecie IRY, za kolejne 50 lat Queen'ów, za Lamberta i za moje(Ankowe) urodziny! Smile


fak jea


Sorry ale to nie ja utworzyłam to wydarzenie,więc nie jestem odpowiedzialna za to co tam piszą Twisted Evil
_________________
Event: http://www.facebook.com/events/279952248761230/
Afterparty: http://www.facebook.com/events/299110833508887/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
aber



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 1325
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiej k... tolerancji? Krytyka osoby, która jest homoseksualistą = brak tolerancji? Dzisus.

Żeby fanów Q uważać za nietolerancyjnych... Very Happy
_________________
QPoland - Największa polska strona o zespole Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Queen to Queen, bez wokalisty praktycznie nie istnieje" - dość nielogiczne zdanie, wynika z niego bowiem, że Queen bez wokalisty z zewnątrz to nie Queen Wink.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
June



Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 329

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak niby mówicie o tej tolerancji, a gdy przychodzi do tego, że ktoś kogoś nie lubi, to jako pierwszy możliwy powód leci jego orientacja, więc kto tu jest nietolerancyjny? Nie robi mi różnicy, kto kogo zaprasza do łóżka, znam kilka biseksualnych dziewczyn i jednego geja, lubię nawet Lady Gagę! Ale Lamberta nie ścierpię, bo robi wokół siebie za wielki cyrk i nie ma przy tym za grosz finezji - wyrażenie siebie to w jego wykonaniu obwieszenie się tanio wyglądającą biżuterią i pakowanie języka do ust gitarzyście na scenie.

Cytat:
Queen to Queen,bez wokalisty praktycznie nie istnieje.

Freddie nie żyje, ergo powinni zakończyć karierę? Przykre.
_________________


Prześpij się trochę.
Nie udzielaj rad.
Dbaj o zęby i dziąsła.
Ron Padgett, Jak stać się doskonałym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MargarethJoanne



Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 12
Skąd: Białystok

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

June napisał:
Tak niby mówicie o tej tolerancji, a gdy przychodzi do tego, że ktoś kogoś nie lubi, to jako pierwszy możliwy powód leci jego orientacja, więc kto tu jest nietolerancyjny? Nie robi mi różnicy, kto kogo zaprasza do łóżka, znam kilka biseksualnych dziewczyn i jednego geja, lubię nawet Lady Gagę! Ale Lamberta nie ścierpię, bo robi wokół siebie za wielki cyrk i nie ma przy tym za grosz finezji - wyrażenie siebie to w jego wykonaniu obwieszenie się tanio wyglądającą biżuterią i pakowanie języka do ust gitarzyście na scenie.

Cytat:
Queen to Queen,bez wokalisty praktycznie nie istnieje.

Freddie nie żyje, ergo powinni zakończyć karierę? Przykre.


Nie powiedziałam,że skoro Queen nie ma wokalisty, powinien zakończyć działalność.Po prostu nie umiecie docenić tego co macie.

Dobrze,June.Nie lubisz Lamberta to zachowaj to dla siebie,a nie upubliczniasz swoje najczarniejsze myśli.Weź pod uwagę fakt,że na tym forum są nie tylko fani samego Queen.Obrażanie innych szkodzi,dlatego g**** wychodzi z takich rozmów (ba!żebym ja to rozmową nazwała!)
_________________
Event: http://www.facebook.com/events/279952248761230/
Afterparty: http://www.facebook.com/events/299110833508887/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mozzer



Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 235
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="MargarethJoanne"]
June napisał:


Dobrze,June.Nie lubisz Lamberta to zachowaj to dla siebie,a nie upubliczniasz swoje najczarniejsze myśli.Weź pod uwagę fakt,że na tym forum są nie tylko fani samego Queen.Obrażanie innych szkodzi,dlatego g**** wychodzi z takich rozmów (ba!żebym ja to rozmową nazwała!)


A niby dlaczego nie mozna uzewnętrzniać na forum swojej antypatii dla człowieka który (IMHO) hańbi legendę jaką był (!!!) Queen. Zresztą w poście June nie zauważam żadnych złośliwości . Same fakty ( szczególnie to wsadzanie języka gitarzyście wydaje się obleśne ). A juz daleko tam ( w wypowiedzi June ) do obrażania kogokolwiek.
_________________
The Queen is dead, boys and it's so lonely on a limb
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, doceńmy Adasia i jego wielki talent!!! Pokłony! Rozwińmy czerwony chodnik dla księciunia! Laughing

Zwariowałaś? Co jak co, ale fani na tym forum doskonale wiedzą, kogo cenić a kogo nie. A June ma prawo do wyrażania swoich myśli-ja tez jak kogoś nie lubię, to nazywam rzeczy po imieniu. I jak zdążyłaś zauważyć, to forum fanów Queen, nie Adama Lamberta, który ma pewnie własne(choć tego nie wiem i nie obchodzi mnie to). Nie musicie tutaj się panoszyć i siać wrogiej propagandy. Jeśli wam się nie podoba tutaj, to droga wolna.
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kama



Dołączył: 12 Gru 2011
Posty: 467

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MargarethJoanne napisał:
June napisał:
Tak niby mówicie o tej tolerancji, a gdy przychodzi do tego, że ktoś kogoś nie lubi, to jako pierwszy możliwy powód leci jego orientacja, więc kto tu jest nietolerancyjny? Nie robi mi różnicy, kto kogo zaprasza do łóżka, znam kilka biseksualnych dziewczyn i jednego geja, lubię nawet Lady Gagę! Ale Lamberta nie ścierpię, bo robi wokół siebie za wielki cyrk i nie ma przy tym za grosz finezji - wyrażenie siebie to w jego wykonaniu obwieszenie się tanio wyglądającą biżuterią i pakowanie języka do ust gitarzyście na scenie.

Cytat:
Queen to Queen,bez wokalisty praktycznie nie istnieje.

Freddie nie żyje, ergo powinni zakończyć karierę? Przykre.


Nie powiedziałam,że skoro Queen nie ma wokalisty, powinien zakończyć działalność.Po prostu nie umiecie docenić tego co macie.

Dobrze,June.Nie lubisz Lamberta to zachowaj to dla siebie,a nie upubliczniasz swoje najczarniejsze myśli.Weź pod uwagę fakt,że na tym forum są nie tylko fani samego Queen.Obrażanie innych szkodzi,dlatego g**** wychodzi z takich rozmów (ba!żebym ja to rozmową nazwała!)


a kogo?

Słuchajcie, jestem zagorzałą przeciwniczką tej współpracy, potępiam to co robią panowie Rodgeros i Brianos, ale ten temat ku temu nie służy!! MargarethJoanne, cieszę się, że nie masz nic przeciwko, ale proszę już nie podjudzaj tej dyskusji to i my się zamkniemy. Mogę pisać o tym, że Lampert to zło wcielone wiele postów, ale akurat w tym temacie pozostańmy rzeczowi. Niech już pojawiają się tu same posty odnośnie czysto organizacyjnych, sprawdzonych i pewnych informacji- nie jadę na koncert, ale gdybym jechała z tego tematu chciałabym się dowiedzieć tylko tego co, gdzie i za ile.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aber



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 1325
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mariusz napisał:
I jak zdążyłaś zauważyć, to forum fanów Queen, nie Adama Lamberta, który ma pewnie własne(choć tego nie wiem i nie obchodzi mnie to).


Mają nawet oficjalną polską stronę na której to Lambert wita nas z łapą w gaciach Wink
_________________
QPoland - Największa polska strona o zespole Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i brawa dla Kamy Wink Smile

Abercjusz, nie musiałeś tego pisać. Twisted Evil Laughing
_________________
There Must Be More To Life Than This


Ostatnio zmieniony przez Mariusz dnia Nie Cze 03, 2012 6:24 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
June



Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 329

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorry za dalsze robienie bajzlu na forum, ale nie mogę zostawić pewnych rzeczy bez odpowiedzi ^^.

MargarethJoanne napisał:
Po prostu nie umiecie docenić tego co macie.


A co mamy, Lamberta? Ja raczej myślę, że mamy świetnego gitarzystę i równie znakomitego perkusistę, którzy sami mogliby pociągnąć ten koncert wokalnie i tylko ze względu na jego skalę się tego nie podejmują, bo byłby to zbyt wielki wysiłek (kameralny występ w jakimś klubie by wypalił, ale z show dla tylu osób byłoby gorzej). Ich akurat każdy tutaj docenia - może z wyjątkiem Ciebie, skoro (a to wywnioskowałam z powyższego cytatu) najwyraźniej myślisz, że potrzebna im taka łaska boska w postaci Lamberta, który, nawiasem mówiąc, moim zdaniem do niczego im niepotrzebny, ale o tym, że decyzja o zaproszeniu go do współpracy jest idiotyczna, już powiedziałam.

MargarethJoanne napisał:
Weź pod uwagę fakt,że na tym forum są nie tylko fani samego Queen.Obrażanie innych szkodzi,dlatego g**** wychodzi z takich rozmów (ba!żebym ja to rozmową nazwała!)


Wychodzi na to, że jestem tutaj główną hejterką Lamberta, a przecież chyba 90% tego forum również go nie trawi (a to pozostałe 10% to Ty, MargarethJoanne, i te wszystkie osoby które zarejestrowały się wczoraj, żeby bronić Adasia w innym topicu). Nie uważam, żebym powiedziała cokolwiek niestosownego, nikogo nie obrażałam. Nie widzę też powodu, żeby nie szło tej naszej wymiany zdań nazwać rozmową, chociaż... W sumie to ja rzucam argumentami a Ty się zasłaniasz tolerancją i wdzięcznością, więc... :/.
_________________


Prześpij się trochę.
Nie udzielaj rad.
Dbaj o zęby i dziąsła.
Ron Padgett, Jak stać się doskonałym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anela



Dołączył: 03 Cze 2012
Posty: 186

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak czytam to forum od wrzesnia, tak dopiero teraz dostałam porządny impuls, żeby się zarejestrować i wypowiedzieć.
Nie, nie w obronie Lamberta.

Kiedys była o tym mowa w innym temacie - to nie jest forum pt "gloryfikujmy Queen'. Nie wiem, czy osoby nowozarejestrowane zauważyły, ale tu nie ma samych słodkich, chwalących wypowiedzi na temat każdej jednej rzeczy związanej z Queen ( tak, mój pierwszy post a się wymądrzam - ale zaznaczę, że czytam to forum, od kiedy zaczęłam słuchać Queen i sama się przekonałam, choć było to dla mnie na początku małym szokiem). Są niepochlebne komentarze na temat niektórych ich piosenek, płyt. Wielu się nie podoba zachowanie na przykład Briana i otwarcie o tym mówi, mimo, że wszyscy zapewne ogromnie go szanują chociażby za to, czego dokonał. Był tu krytykowany Roger, można przeczytać dużo negatywnych opinii nt Hot Space czy A Kind Of Magic. I piszą to ludzie którzy uwielbiają ten zespół!!! Czy krytyka to obraza?
Adam teraz jest związany z Queen (na niektórych stronach jest prezentowany jako frontman Queen, szlag mnie trafia), więc wypowiadac się na jego temat oraz krytykować można.

To nie tylko kwestia tego, że dla wielu glos Lamberta nie pasuje do Queen. Osobiście uważam, że Adam ma talent, tak uważałam tez 2 lata temu jak o nim usłyszałam. Niech będzie wokalistą, wydaje płyty, ma fanów. W porządku, naprawdę, jak ktoś go lubi, ma prawo, ja go szanuję. Ale ja tez mam prawo do tego, ze nie podoba mi się, że to on będzie wykonywał utwory mojego ulubionego zespołu. Oszem, Adam ma głos. Ale bierzemy pod uwagę nie tylko głos,ale i zachowanie, wizerunek. Akurat zachowania na jego koncertach możemy się przyczepić. Bo to jest naprawdę przesada i przynajmniej ja nie widzę żadnego sensu w takim szokowaniu. Mam wrażenie, że u Adama to przerost formy nad treścią..
Co jeszcze bardzo ważne - niestety, ignorancja. W głowie mi się nie mieści, jak mozna nie wiedzieć z kim się występowało na scenie! To nie był techniczny, to był człowiek do którego muzyki on śpiewał! Gość specjalny odcinka tego Idola! Adam mówi, jak bardzo Queen go inspiruje a nie zna jego członków? Dobra, ok. Raz mu się zdarzyło. No ale parę miesięcy znowu się popisał, jak się w wywiadzie zastanawiał jakim cudem Bohemian Rhapsody było wykonywane na koncertach. Luuuuddzie....
Adam to nie ta klasa, nie ta półka. Queen istnieje 40 lat, to bardzo wazny zespół w historii.. To tak jakby.. nie wiem.. Może przesadzę z porównaniem, wybaczcie, nie bijcie..Jakby Dżem sobie wziął Dodę na wokalistkę. Ten zespół ma wyrobioną markę moim zdaniem, z czymś się go kojarzy, utożsamia. Jest ceniony. Wiem, że Dżem teraz ma wokalistę, ale to takie gdybanie. Nie przywołuję tu Dody ze względu na to, że niektórzy kojarzą ją z blondem, pustactwem itp itd. Doda robi wrażenie, szokuje i głównie to tym robi karierę. A czytając opinie ludzi, gdziekolwiek, raczej się jej nie zarzuca, że nie umie spiewac. Więc co by stało na przeszkodzie?
To po prostu do siebie nie pasuje. Ja słucham Queen od prawie 8 miesięcy i mi to nie odpowiada, więc naprawdę ludzie słuchający ich kilka, kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt lat mają prawo być niezadowoleni i mają prawo głośno to powiedzieć. Forum do tego chyba tez służy, prawda?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aber



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 1325
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

+ 1000

Witam, i dziękuje za ten post.
_________________
QPoland - Największa polska strona o zespole Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NatArt



Dołączył: 10 Wrz 2011
Posty: 198
Skąd: Kołobrzeg

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anela, amen! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mozzer



Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 235
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anela napisał:

Ja słucham Queen od prawie 8 miesięcy i mi to nie odpowiada, więc naprawdę ludzie słuchający ich kilka, kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt lat mają prawo być niezadowoleni i mają prawo głośno to powiedzieć. Forum do tego chyba tez służy, prawda?



Nic dodać nic ująć ! Brawo Exclamation
_________________
The Queen is dead, boys and it's so lonely on a limb
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Well done Anela! Smile BRAWO Wink
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kama



Dołączył: 12 Gru 2011
Posty: 467

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rany wzruszyłam się- Anela, wielkie dzięki. Ten post powinien być upubliczniony w tym dziale wielkimi literami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MargarethJoanne



Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 12
Skąd: Białystok

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 10:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

June napisał:
Sorry za dalsze robienie bajzlu na forum, ale nie mogę zostawić pewnych rzeczy bez odpowiedzi ^^.

MargarethJoanne napisał:
Po prostu nie umiecie docenić tego co macie.


A co mamy, Lamberta? Ja raczej myślę, że mamy świetnego gitarzystę i równie znakomitego perkusistę, którzy sami mogliby pociągnąć ten koncert wokalnie i tylko ze względu na jego skalę się tego nie podejmują, bo byłby to zbyt wielki wysiłek (kameralny występ w jakimś klubie by wypalił, ale z show dla tylu osób byłoby gorzej). Ich akurat każdy tutaj docenia - może z wyjątkiem Ciebie, skoro (a to wywnioskowałam z powyższego cytatu) najwyraźniej myślisz, że potrzebna im taka łaska boska w postaci Lamberta, który, nawiasem mówiąc, moim zdaniem do niczego im niepotrzebny, ale o tym, że decyzja o zaproszeniu go do współpracy jest idiotyczna, już powiedziałam.

MargarethJoanne napisał:
Weź pod uwagę fakt,że na tym forum są nie tylko fani samego Queen.Obrażanie innych szkodzi,dlatego g**** wychodzi z takich rozmów (ba!żebym ja to rozmową nazwała!)


Wychodzi na to, że jestem tutaj główną hejterką Lamberta, a przecież chyba 90% tego forum również go nie trawi (a to pozostałe 10% to Ty, MargarethJoanne, i te wszystkie osoby które zarejestrowały się wczoraj, żeby bronić Adasia w innym topicu). Nie uważam, żebym powiedziała cokolwiek niestosownego, nikogo nie obrażałam. Nie widzę też powodu, żeby nie szło tej naszej wymiany zdań nazwać rozmową, chociaż... W sumie to ja rzucam argumentami a Ty się zasłaniasz tolerancją i wdzięcznością, więc... :/.


Nie wiem jaki miałaś zamiar pisząc te rzeczy,ale wymowa Twoich wypowiedzi daje wiele do myślenia.
Jeżeli chodzi o wokal w Queen,przecież nie musi to być Lambert.Mógłby to być każdy,ale że Lambert?No cóż widocznie ma jakieś względy u May'a i Taylor'a. Twisted Evil Tak akurat się złożyło i musimy z tym jakoś żyć.Przecież on nie jest stałym wokalistą,więc calm down!
Jeszcze jedno : ja nikogo tutaj nie oceniam,po prostu wyłapuję błędy.
Dzięki za uwagę i sorry za powyższy syf w postaci moich jakże nierozważnych i dziecinnych postów.
_________________
Event: http://www.facebook.com/events/279952248761230/
Afterparty: http://www.facebook.com/events/299110833508887/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem fanem Adama Lamberta i tak trafiłem na to forum. Nie znam Queen w ogóle.
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ShadowOfTheSoul



Dołączył: 29 Kwi 2012
Posty: 79

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BeBe napisał:
Jestem fanem Adama Lamberta i tak trafiłem na to forum. Nie znam Queen w ogóle.


To musiałeś się tu nieźle nudzić od 2006 roku aż do teraz Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek