FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
http://fenixtimes.bloog.pl/

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - www
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kwak
Gość





PostWysłany: Pią Kwi 20, 2012 12:55 am    Temat postu: http://fenixtimes.bloog.pl/ Odpowiedz z cytatem

Ludzie widze zakładają temaciwa o swych stronach to se myśle nie będe gorszy, bo w przypływie weny, chęci dążenia do swego rodzaju katharsis założyłem bloga. Zapraszam - psychodelia i rebelia.

http://fenixtimes.bloog.pl/
Powrót do góry
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2012 1:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

POLECAM
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
kwak
Gość





PostWysłany: Pią Kwi 20, 2012 1:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co prawda póki co dość pobieżnie (nadrobie zaległości) ale widziałem. Mrówkojady w swetrach mnie zjadły, przeżuły, wypluły, wyrzygały i wysrały. Miazga!
Powrót do góry
aber



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 1325
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2012 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o nie, tylko nie kijowy bloog.pl.... polecam wordpress.com.
_________________
QPoland - Największa polska strona o zespole Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2012 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja polecam http://bojsie.blogspot.com/ !!!
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
kwak
Gość





PostWysłany: Sob Kwi 21, 2012 11:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

abercjusz jakie są wady bloog.pl w stosunku do wordpress? wordpress łatwiej wypromować?

PS. kater z muminem sie chyba kolegujom hihihihih
Powrót do góry
aber



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 1325
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2012 12:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bloog zatrzymał się w rozwoju z 5 lat temu, jak większość polskich tego typu serwisów. WordPress daję ci takie zaplecze i narzędzia, że pisanie i prowadzenie bloga jest o wiele przyjemniejsze, nie mówiąc już o wachlarzu nowoczesnych szablonów za darmo (i nie masz tych chujowych reklam, które odstraszają potencjalnego czytelnika)

PS Mówimy o WordPress.com (gdzie możesz sobie bloga założyć), bo sam WordPress to silnik pod strony, najpopularniejszy zresztą obecnie.
_________________
QPoland - Największa polska strona o zespole Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kwak
Gość





PostWysłany: Nie Kwi 22, 2012 12:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha, jeśli tak to dla mnie nie ma różnicy, nie potrzebuje bajerów typu fajne szablony itp. same teksty się obronią Wink

PS. a jeśli nawet nie to szablony i świecidełka nic nie pomogą Razz
Powrót do góry
aber



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 1325
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2012 12:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale czy np. taki układ strony i wygląd nie zachęca bardziej do czytania?
_________________
QPoland - Największa polska strona o zespole Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kwak
Gość





PostWysłany: Nie Kwi 22, 2012 12:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie wywaliłem wszystkie dodatki po bokach, no nie wiem jakoś konkretniej wydaje mi się jak jest po prostu wpis i niewiele więcej. Jeśli chodzi o wygląd to wole proste szablony bez wielu dodatków i rzeczy odwracających uwagę od tego co najważniejsze czyli wpisów - myśle, że dlatego tak wygląda mój blog, a może dlatego, że czas który przy nim spędziłem poświęciłem na pisanie - bo ostro, że tak powiem "przykurwiłem" ostatnio, dziś pomysłów pare było, bo te non stop kotłują się w głowie, ale miałem inne zajęcia, może jutro. Dzięki abercjusz za rady, przemyśle to co mówisz może przeniose go na wordpress. Jeśli jeszcze masz jakieś sugestie byłbym wdzięczny. Uważasz, że taka skąpość graficzna zniechęca do czytania? Komentarzy mam niewiele, ale na GG dostałem od znajomych dobre opinie, a dla mnie najważniejsza jest jak mówiłem treść notki, ale fakt faktem masz rację oprawa ma także znaczenie, bo czasem dobra rzecz źle opakowana wyląduje na śmietniku, także doradź coś jeśli masz pojęcie w nowoczesnym blogownictwie, że tak powiem Wink
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - www Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek