FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Sonisphere Knebworth

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
queenofrosess



Dołączył: 26 Lut 2012
Posty: 1
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie Lut 26, 2012 3:58 pm    Temat postu: Sonisphere Knebworth Odpowiedz z cytatem

Jak już pewnie wszyscy wiedzą w Knebworth 7 lipca będzie można zobaczyć Queen, jestem zdecydowana na wyjazd i szukam chętnych Smile, koszt biletu jednodniowego to ok. 370 zł, może udałoby się zorganizować większą grupę, sprawdzałam bilety lotnicze jest to koszt ok. 500 zł w dwie strony, proszę o komentarze pod postem jeżeli takowi chętni w ogóle są.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Lut 26, 2012 9:06 pm    Temat postu: Re: Sonisphere Knebworth Odpowiedz z cytatem

queenofrosess napisał:
370 zł

Za mało, musieliby mi zapłacić więcej.

A tak bardziej serio- do Knebworth z Londynu też trzeba dojechać, jak i potem po koncercie do Londynu. To jest jakieś 50 km od Londynu. Minimum dodatkowe 150 (w złotówkach), bo jest możliwość wzięcia takiego transportu od nich zdaje się.

http://www.biggreencoach.co.uk/product/affview/sonispheresat/807

Inna sprawa, ze jak Queen zamyka set (a zamyka) to wszystko skończy się koło 10 wieczorem. Więc o noclegu też by się przydało pomyśleć- a to jest dodatkowy koszt. Nie wiem, kolejne 200zł? Także tej kasy trzeba mieć przygotowane troche więcej, bo wydatki są na każdym kroku Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Nie Lut 26, 2012 10:27 pm    Temat postu: Re: Sonisphere Knebworth Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
queenofrosess napisał:
370 zł

Za mało, musieliby mi zapłacić więcej.
Pomyślałem dokładnie to samo Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon Lut 27, 2012 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakby mi tak dali z całą zawartość ich archwium )które byłoby zaraz po powrocie do domu wrzucone na sendspace) to nawet bym nie marudziła i nawet wystawiła im pozytywną recenzję o najlepszym występie na żywo w całej historii wszechświata, a tek to wchodząc na stronę Dagi muszę pilnować swój ostatni zjedzony posiłek aby nie umarasić przez przypadek ekranu i klawiatury
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek