FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Najlepsze niewydane koncerty-najlepsze wydania

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dziura Salomona



Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 9

PostWysłany: Sro Lut 15, 2012 8:16 pm    Temat postu: Najlepsze niewydane koncerty-najlepsze wydania Odpowiedz z cytatem

Cześć znowu !
Lubię słuchać koncertów Queen . Wiem , że są wątki o bootlegach ,ale nie chciałem ich odkopywać. Dla mnie zespół Queen był najlepszym koncertowym zespołem lat 70-tych przed punkami . Chętnie bym sobie pozgrywał takie Rainbow 74 , Hammy itd.itp... na Cd-ka . Przeglądałem oczywiście różne strony o bootlegach , i wyciągnąłem pewne wnioski , ale wole się upewnić .
Ale z którego wydania ? Na którym bootlegu brzmi najlepiej ? Oto jest pytanie ! Albo taki Budapeszt z 86.

Skoro mowa o Budapeszcie to ja mam takie pytanie , czy istnieje jakiś bootleg sensu stricte albo nieoficjalne wydawnictwo , które źródłem byłaby..
ścieżka dźwiękowa oryginalnego VhSa ?
Ps. Znacie to ? http://ocalicodzapomnienia-quid.blogspot.com/2011/10/queen-nieoficjalnie.html
To tyle . Liczę na wasze subiektywne opinie. A jeszcze chętniej bym dostał od Fenderka artykuły o bootlegach w fanzinie . Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Czw Lut 16, 2012 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajrzyj na www.queenlive.ca

Znajdziesz naprawdę mnóstwo informacji o dostępnych wydaniach bootlegowych i ich jakości. O Budapeszcie oczywiście też. Wink Będziesz wiedział, z którego źródła najlepiej skorzystać. A ściągać możesz ze strony Martina:

www.queenconcerts.com/collection/downloads.html

I mała podpowiedź na stronce Boba Arrow http://queenlive.ca/bestrecordings.htm

Bootleg pod linkiem, który podałeś, to głównie Seattle 77 plus jeden utwór z Fukuoki 82(Calling All Girls, a nie Action This Day, jak głosi okładka).
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Queen_Collector



Dołączył: 23 Sty 2004
Posty: 201

PostWysłany: Pon Lut 20, 2012 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli chodzi o bootlegi, to ludzie przewaznie najbardziej zapamietuja i cenia te najlepszej jakosci. Nie zwracaja wiekszej uwagi, ze na wielu z nich zespol byl w powiedzmy, sredniej formie.
_________________
...Z WYKSZTAŁCENIA - PEDAGOG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek