FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
ACTA - realne zagrożenie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tasior



Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 118
Skąd: Miasteczko Acme

PostWysłany: Czw Sty 26, 2012 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

" A CO TAM U UFOLUDKUW?" BY FENDEREK Twisted Evil

Nie sądziłem, że jakiekolwiek teorie spiskowe będą miały takie wzięcie na tym forum Razz

Skoro rząd RP, instytucje europejskie i większość państw na świecie są za tym dokumentem, to przecież nie ma się czego obawiać Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Werty



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 1310

PostWysłany: Czw Sty 26, 2012 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,11031787,NIK_ma_nowe_uprawnienia__Pozna_wszystko___wyznanie_.html
To tak poza ACTA ale w związku z teoriami spiskowymi. News jest nieprecyzyjny ale... w zasadzie mówi bardzo dużo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nathalie



Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 428
Skąd: Z krainy Ozz...

PostWysłany: Czw Sty 26, 2012 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie sa teorie spiskowe. Ludzie po prostu zdali sobie sprawe, jak rzad nas traktuje i na czym naprawde mu zalezy.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Sty 26, 2012 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tasior napisał:


Skoro rząd RP, instytucje europejskie i większość państw na świecie są za tym dokumentem, to przecież nie ma się czego obawiać Razz

he, he, he
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Werty



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 1310

PostWysłany: Czw Sty 26, 2012 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ma to dużo wspólnego z teoriami spiskowymi bo to one przepowiadały pośrednio taki rozwój wydarzeń.

Chodziło mi tylko o wklejenie linku.
Trzymta się Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Maciej



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 1329
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Sty 26, 2012 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cała ta afera z ACTA to jest dla mnie "medialna histeria" nie wiem czy to w ogóle wejdzie (miejmy nadzieje że nie),i jakie będzie miało skutki natomiast reakcja w polsce ,te protesty,palenie kukły donalda,zjechanie Hołdysa to pokazuje jakim jesteśmy społeczeństwem i jakimi ludźmi.

Przerażają mnie ludzie którzy myślą że lada dzień zniknie wikipedia, youtube i niemal pół internetu i w ogóle koniec świata Laughing , wydaje mi że ta cała ACTA jest wymierzona w praktyce w takie rzeczy jak podbranianie marek (w stylu firmy które na ebayu wystawiają chinśkie adidasy za 10% ceny nie mając prawa do marki adidas, dziś nie ma praktycznie ingerencji w aukcje) a nie portale w sieci choć mam nadzieje że ta cała ACTA po prostu nie wejdzie w życie bo jest zbyt radyklana i ograniczjąca bez dwóch zdań.
_________________
Light the fire, feast
Chase the ghost, give in
Take the road less traveled by
Leave the city of fools
Turn every poet loose

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Sty 26, 2012 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
tasior napisał:


Skoro rząd RP, instytucje europejskie i większość państw na świecie są za tym dokumentem, to przecież nie ma się czego obawiać Razz

he, he, he

A jeszcze jak za tym wszystkim stoją korporacje i mocne lobby, to juz w ogóle chodzi o ochronę wolności, swobód, powstało z troską o nas wszystkich...

...tylko czemu powstawało w tajemnicy i bez jakiejkolwiek konultacji? Gdyby to było takie niegroźne i takie dobre- co za polityk by się nie pochwalił nad jaką to zajebistą rzeczą pracują?

Równie dobrze można wierzyć w zielone ludki oddychające helem Razz

Maciej napisał:

Przerażają mnie ludzie którzy myślą że lada dzień zniknie wikipedia, youtube i niemal pół internetu i w ogóle koniec świata Laughing , wydaje mi że ta cała ACTA jest wymierzona w praktyce w takie rzeczy jak podbranianie marek (w stylu firmy które na ebayu wystawiają chinśkie adidasy za 10% ceny nie mając prawa do marki adidas, dziś nie ma praktycznie ingerencji w aukcje) a nie portale w sieci

Zgadza się. Tylko...

http://zielonewiadomosci.pl/aktualnosci/acta-i-patenty-na-zdrowie/

Tylko to jest dużo bardziej skomplikowane i część ludzi będących przeciwko ACTA o tym wie. Że spora liczba jest "dla draki" to inna sprawa... Ciekawe, że mimo iż to prawo dotyka np sprawy leków generycznych- nie pracowali nad nim w ogóle ministrowie zdrowia... tylko gospodarki. Tylko kasa. Klient. Pieniądz. Usługa. Wszystko staje się usługą, pacjent staje się klientem, słuchaz albo widz staje się klientemitd. Żakowski już o tym genialnie pisał, chyba było tu wrzucane. Cudowny świat, jakże ja się cieszę, ze to wszystko idzie w takim a nie innym kierunku, jestem wniebowzięty... :/

Tak, zgoda, ludzie którzy myślą że tu chodzi tylko o youtube są przerażający, ale... tak samo przerażają mnie ludzie, którzy uważają że jakakolwiek krytyka jest śmieszna a cała sprawa jest łądna, cacy, czysta i w ogóle sam miód.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Maciej



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 1329
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Sty 26, 2012 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:


http://zielonewiadomosci.pl/aktualnosci/acta-i-patenty-na-zdrowie/

Tylko to jest dużo bardziej skomplikowane i część ludzi będących przeciwko ACTA o tym wie. Że spora liczba jest "dla draki" to inna sprawa... Ciekawe, że mimo iż to prawo dotyka np sprawy leków generycznych- nie pracowali nad nim w ogóle ministrowie zdrowia... tylko gospodarki. Tylko kasa. Klient. Pieniądz. Usługa. Wszystko staje się usługą, pacjent staje się klientem, słuchaz albo widz staje się klientemitd. Żakowski już o tym genialnie pisał, chyba było tu wrzucane. Cudowny świat, jakże ja się cieszę, ze to wszystko idzie w takim a nie innym kierunku, jestem wniebowzięty... :/


Przemysł farmaceutyczny (którego jestem zdecydowanym przeciwnikiem, wybierajac medycynę niekonwencjonalną czy naturalną) to jest materiał na osobną dyskusje bo nie da się ukryć że dziś "leczenie" to biznes a dobro pacjenta jest na ostatnim miejscu. Wink

Nie wiem czy wszyscy wiedzą ale youtube jest teoretycznue legalny w polsce bo podpisał umowę z ZAIKSEM ale niestety od tego czasu dużo filmików odrzuca i dziś wrzucenie jakiejś piosenki to 50% szans że Ci ją zdejmą, mi ostatnio filmik z koncertu skasowali...choć z drugiej strony chyba to robią randomowo albo wybiórczo bo mnóstwo rzeczy zostaje.
_________________
Light the fire, feast
Chase the ghost, give in
Take the road less traveled by
Leave the city of fools
Turn every poet loose

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Sty 26, 2012 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mandey napisał:
Chyba można już klocka wytrzepać z majtasów i nadal pożyczać z neta do woli Wink



rotfl
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Sty 26, 2012 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maciej napisał:
Fenderek napisał:


http://zielonewiadomosci.pl/aktualnosci/acta-i-patenty-na-zdrowie/

Tylko to jest dużo bardziej skomplikowane i część ludzi będących przeciwko ACTA o tym wie. Że spora liczba jest "dla draki" to inna sprawa... Ciekawe, że mimo iż to prawo dotyka np sprawy leków generycznych- nie pracowali nad nim w ogóle ministrowie zdrowia... tylko gospodarki. Tylko kasa. Klient. Pieniądz. Usługa. Wszystko staje się usługą, pacjent staje się klientem, słuchaz albo widz staje się klientemitd. Żakowski już o tym genialnie pisał, chyba było tu wrzucane. Cudowny świat, jakże ja się cieszę, ze to wszystko idzie w takim a nie innym kierunku, jestem wniebowzięty... :/


Przemysł farmaceutyczny (którego jestem zdecydowanym przeciwnikiem, wybierajac medycynę niekonwencjonalną czy naturalną) to jest materiał na osobną dyskusje bo nie da się ukryć że dziś "leczenie" to biznes a dobro pacjenta jest na ostatnim miejscu. Wink

Nie wiem czy wszyscy wiedzą ale youtube jest teoretycznue legalny w polsce bo podpisał umowę z ZAIKSEM ale niestety od tego czasu dużo filmików odrzuca i dziś wrzucenie jakiejś piosenki to 50% szans że Ci ją zdejmą, mi ostatnio filmik z koncertu skasowali...choć z drugiej strony chyba to robią randomowo albo wybiórczo bo mnóstwo rzeczy zostaje.


taa kumplowi jakis czas temu nie chcieli puscic filmu na YT, w ktorym demonstrował jakis kilkuminutowy swój trening, bo w tle lecial jakis kawałek... puszczony z radia, ktore stało na sali Laughing
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Czw Sty 26, 2012 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maciej napisał:
Cała ta afera z ACTA to jest dla mnie "medialna histeria" nie wiem czy to w ogóle wejdzie (miejmy nadzieje że nie),i jakie będzie miało skutki natomiast reakcja w polsce ,te protesty,palenie kukły donalda,zjechanie Hołdysa to pokazuje jakim jesteśmy społeczeństwem i jakimi ludźmi.

Przerażają mnie ludzie którzy myślą że lada dzień zniknie wikipedia, youtube i niemal pół internetu i w ogóle koniec świata Laughing , wydaje mi że ta cała ACTA jest wymierzona w praktyce w takie rzeczy jak podbranianie marek (w stylu firmy które na ebayu wystawiają chinśkie adidasy za 10% ceny nie mając prawa do marki adidas, dziś nie ma praktycznie ingerencji w aukcje) a nie portale w sieci choć mam nadzieje że ta cała ACTA po prostu nie wejdzie w życie bo jest zbyt radyklana i ograniczjąca bez dwóch zdań.


+1

Już jakieś 2 dni temu to pisałem, ale napiszę jeszcze raz: im bardziej ludzie się nawzajem tym wszystkim nawzajem straszą i podniecają tym bardziej mi się wierzyć w to nie chce. Razz Wszystko nagle zaczyna tracić na wiarygodności! Na początku może to i wszystko brzmi groźnie, ale później spirala strachu tak się nakręca, że po jakimś czasie strach staje się już celem sam w sobie! Zupełnie jak z tym rzekomym końcem świata pod koniec roku...

Te tak w ogóle, oglądałem przed chwilą fragment Wiadomości TVP i oto czego się dowiedziałem: jeśli przynajmniej 6 państw unijnych nie podpisze ACTA to nie wchodzi ono w życie, tak więc jeszcze jest nadzieja! Very Happy Albo i nie, bo już tylko 5 państw zostało co ACTA nie podpisało... :/ Jeśli pojawiła się już w tym temacie ta informacja to sorry, ale jeszcze nie przejrzałem wszystkich nowych postów

Aha i kurde nie przypuszczałem, że to powiem, ale... chyba pierwszy raz się w czymś zgadzam z Kaczyńskim! Shocked Chodzi o to jak wspomniał coś, że ta sprawa powinna zostać rozstrzygnięta poprzez ogólnonarodowe referendum.
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho


Ostatnio zmieniony przez Mefju dnia Czw Sty 26, 2012 10:20 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nathalie



Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 428
Skąd: Z krainy Ozz...

PostWysłany: Czw Sty 26, 2012 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja musze przyznac, ze czesc z protestujacych mnie po prostu smieszy. Przez chwile wszyscy niby tak sie jednoczyli, a teraz co drugi na innych naskakuje wypominajac wybory. Strony zamieniaja sie w burdel, zeby dotrzec do sensownych wypowiedzi trzeba przekopac sie przez stos wulgaryzmow i wzajemnych obelg. Polowa z tych ludzi protestuje tylko dla zabawy. Nazywanie Palikota debilem, a ludzi wprowadzonych przez niego do sejmu chorymi umyslowo? Ciekawi mnie, kto zablokowal mi wypowiedzi przez kulturalne zwrocenie mu uwagi, iz takich pogladow mozna jedynie, coz, ,,pogratulowac". Im juz nie chodzi o respektowanie ludzkich praw, a o zabawe w wojne.
Ja jestem przeciw ACTA i bede nadal, bo takie jest moje zdanie. Widac mocniejsze niz tych, ktorzy rezygnuja, bo ktos z tej samej bariery konfliktu ich obrazil/zaglosowal w wyborach na PO/nie zgadza sie z jego zdaniem.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Sty 26, 2012 9:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=WzzpytNN1_c taka prawda
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
tasior



Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 118
Skąd: Miasteczko Acme

PostWysłany: Czw Sty 26, 2012 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"A CO TAM U UFOLUDKUW?" part2

http://niepoprawni.pl/blog/2456/usa-polem-bitwy-%E2%80%93-tak-umarla-wolnosc-czyli-nadchodza-ciekawe-czasy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Sty 27, 2012 12:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kater napisał:
http://www.youtube.com/watch?v=WzzpytNN1_c
taka prawda

Laughing Laughing Laughing
Jebłem

Koleś w ogóle niezły XD
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pią Sty 27, 2012 12:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo nie od dziś, przecież to Dem.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Pią Sty 27, 2012 1:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dem to największy mój idol internetowy, za katerem i ytronem. albo nawet NA RÓWNI.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Sty 27, 2012 1:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poplakalem sie prawie ze smiechu Laughing
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Sty 27, 2012 1:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzyki.mp3 Laughing Laughing Laughing
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Pią Sty 27, 2012 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://kaczoland.pl/wrzuta/1420/skandal-amerykanie-dzwonia-do-sejmu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Sty 27, 2012 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z jednej strony ja też mogę zadzwonić "z ambasady amerykańskiej" Wink

Z drugiej- jeśli to prawda- to byłoby to trochę... przynajmniej dziwne...


Ale ja już do lat mówię, ze zamieniliśmy jednego Wielkiego Brata na drugiego. I tyle.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pią Sty 27, 2012 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.tvn24.pl/-1,1732803,0,1,twitter-bedzie-blokowal-wpisy,wiadomosc.html IT HAS BEGUN Very Happy
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Pią Sty 27, 2012 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest lepsze -> Very Happy http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,Student-pierwsza-ofiara-miedzynarodowych-porozumien-antypirackich,wid,14199686,wiadomosc.html?ticaid=1dd04
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pią Sty 27, 2012 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/376862,pierwsza-ofiara-antypirackiego-prawa-brytyjski-student-richard-o-dwyer-moze-pojsc-do-wiezienia-na-10-lat.html ale serio, wtf
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Sty 27, 2012 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żałosne jest to, że rząd Brytanii się ugiął i oddał USA własnego obywatela. Z resztą to w sumie oznacza, że teraz można każdego aresztować i wysłać za ocean jeżeli Ameryka uzna, że jest ktoś dla niej niewygodny. Wątpię by się studentami zadowolili.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pią Sty 27, 2012 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie. YOU STUPID AMERICANS, WE HAVE NO OIL.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Pią Sty 27, 2012 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tekst katera właśnie mi o czymś przypomniał...
http://fabrykamemow.pl/memy/24552/W-internecie-odkryto-zloza-ropy
Laughing

Chciałem to wkleić bezpośrednio jako obrazek ale mi kurna skrypt [img] nie zadziałał Confused
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Sty 27, 2012 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lol
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pią Sty 27, 2012 4:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No naprawdę tak to wygląda. Już nawet brak ropy nie gwarantuje bezpieczeństwa na tym świecie.

btw, z tym Brytyjczykiem to akcja a propos czego? Bo przecież ACTA chyba jeszcze nie działa, a nawet jakby działała to wątpię, żeby pierwszego dnia odwalali takie groteski, więc sądzę że raczej ufoludki, ale na jakiej podstawie?

Mefju napisał:
Chciałem to wkleić bezpośrednio jako obrazek ale mi kurna skrypt [img] nie zadziałał Confused


Zdolniacha z Ciebie :*
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
ytron



Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 844
Skąd: Chujowskie Pocipie

PostWysłany: Pią Sty 27, 2012 6:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maciej napisał:
Przerażają mnie ludzie którzy myślą że lada dzień zniknie wikipedia, youtube i niemal pół internetu i w ogóle koniec świata Laughing , wydaje mi że ta cała ACTA jest wymierzona w praktyce w takie rzeczy jak podbranianie marek

No pewnie że lada dzień nie zniknie. To by wywołało rewolucję i by była wojna. Ale za kilka lat jak ciągle będzie nam się "wydawać w co ACTA jest wymierzone" i nie przeszkadzać jej w walce z "podrabianiem marek" to kto wie. A na kilkuletnią rewolucję sił nikt nie będzie miał i powoli ale nieubłaganie będą się spełniać najczarniejsze scenariusze. Niezależnie od tego co Ci się wydaje, ACTA w obecnej formie umożliwia kompletną inwigilację w majestacie prawa.
_________________
DŻAAANGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek