FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
ACTA - realne zagrożenie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sro Sty 25, 2012 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam depresję.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sty 25, 2012 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

masz tam gościa który jebie bejsbolem po łbie jak coś mu się nie podoba. Warto imo rozważyć. ;d

ytron napisał:
Ej, czy ci wszyscy ludzie którzy teraz dumnie wypełzają z ukryć obwieszczając że nie głosowali na PO mogą wyjawić na co głosowali? Bo odnoszę wrażenie że umknęło mi istnienie jakiejś sensownej partii w tym kraju.


na Kaczyńskiego też nikt nie głosował, a cwaniak wygrał. Ja oddałem pusty głos. Taki ze mnie rebeliant.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sty 25, 2012 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo Wink

Ja tam nie wypełzam, przyznaję się bez bicia, że głosowałem na Platformę, choć bez przekonania. Jestem z tych, co w zalinkowanym tu już chyba komiksie - na tego Kaczyńskiego to ja już patrzeć nie mogę Smile Może ta nasza scena polityczna nie powinna być spolaryzowana na PO i PiS, ale we mnie przeważa strach przed cofnięciem się w mentalne średniowiecze, jakie ten pokurcz sobą reprezentuje i naprawdę, naprawdę uważam Platformę za mniejsze zło. Wszyscy by coś spierdolili, a naprawdę mało kto mniej spierdoliłby mniej od nich, ot moja logika Cool
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Sro Sty 25, 2012 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
ZWŁASZCZA że część protestujących to SĄ gówniarze którzy boją się, ze nie będą mogli więcej gier ściągać...
No oczywiście. W każdej, nazwijmy to, rewolucji poważną część oburzonych stanowi masa - bezkształtna i bezmyślna. Sam pisałeś, że internet jest miejscem gdzie nawet najgłupszy może wyrazić swoje zdanie - no i właśnie... Wyrażają. Ale faktem jest, że poza nimi do protestu włączają się poważni ludzie: ci prowadzący małe firmy, ci prowadzący wielkie portale, jak np. Allegro. To znaczy nie usprawiedliwiam żadnej głupoty i skrajnego chamstwa, ale po prostu trzeba zaakceptować, że wszyscy my protestujący przeciwko ACTA mamy ten sam cel, tylko chodzimy innymi ścieżkami. I tyle.

ytron, Ruch Poparcia Palikota. W końcowej fazie wyborów zastanawiałem się między nimi a SLD. I z powodów dokładnie odwrotnych do tych, które podał Bizon, głosowałem na Palikota. Większość polityków z lewicy to od dawna znani ludzie, te same twarze, Napierdalalski... a ja chciałem żeby w końcu na poselskich ławach zasiadły jakieś nowe twarze Wink no i mam. Jak na razie nie żałuję oddanego głosu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Sty 25, 2012 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ah, napisałem na FB, napiszę i tu.

Problemem całej "rewolucji" przeciwko ACTA jest własnie ten motłoch gówniarzy, dla których wolność słowa polega na możliwości bezkarnego pisania że "wszyscy to chuje" a najważniejszą sprawą w całym problemie jest możliwość ściągania torrentów. Tymczasem chodzi tu o rzeczy dużo, dużo ważniejsze...

Co do wolności słowa... no ona niestety niesie za sobą też komentarze rodem z onetu i tym podobne. Ale... ja wolę jak ona jest, niż żeby mi ktoś arbitralnie mówił o czym, co i jak mam mówić. Nic nie jest idealne- wolność słowa nie jest wyjątkiem. Dlatego nie czytam komentarzy na onecie, dlatego nie czytam komentarzy pod zdjęciami Hołdysa ani na stronach odnośnie ACTA, bo... bo to nasza odpowiedzialność co czytamy. Ja już od lat wiem, jak Lem, że internet mi głównie pokazał ilosć debili na świecie, więc... więc jestem wybiórczy w tym co czytam. Mogę przeczytać artykuł na onecie (taaa) ale na pewno nie będę czytał komentarzy pod. Dlatego jako moderato starałem się czasem, żeby zachować tu jakiś jednak poziom (oczywiście, podejmując samemu decyzje, wedle swojej jakiejś filozofii, itd, ale działając w dobrej wierze). Tak samo powinno być w innych miejscach- a jeśli nie jest i nie podoba mi się rezultat, to... tam nie wchodzę. Proste.

Najgorsze w tym wszystkim to zostać utożsamianym z tym debilnym motłochem, ale... z drugiej strony jeśli ktoś stawia między mną a takim gówniarzem znak równości tylko i wyłącznie dlatego, ze stoimy niby po tej samej stronie barykady w sporze o ACTA to też nie świadczy raczej o mnie a o tej osobie...

Ja widzę dużo podobieństw między tym co się teraz dzieje a walką z kibicami kilka miesięcy temu. Ta sama propaganda, te same masy wypowiedzi osób nie mających zielonego pojęcia o czym mówią ani o co walczą, tak naprawdę. Podobne mechanizmy. I podobny schemat też tego o czym tu mówimy. Tam też chodziło o swobodę wypowiedzi a momentalnie zaczęli się pod to podpinać ci, którzy w kominiarkach chcieli sobie porzucać krzesełkami, momentalnie działając na szkodę całej sprawie, sprowadzając ciekawą i ważną dyskusję o wolności słowa do poziomu pieprzenia sloganów i demagogii i równocześnie sprawiając, ze trudniej było się z tą grupą kibiców autentycznie chcących coś ważnego powiedzieć utożsamiać. Tu to samo. Jest spora grupa ludzi świadomie sprzeciwiających się podpisaniu ACTA- a tu nagle banda małolatów lub ludzi z niesamowitymi kompleksami i intelektem ameby staje się najgłośniejszymi rzecznikami całej sprawy... dużo bardziej by pomogli, gdyby zamknęli mordy i pozwolili się wypowiadać tym, którzy to potrafią i których głos ma jakieś szanse gdzieś dotrzeć...

Leniu napisał:
Sam pisałeś, że internet jest miejscem gdzie nawet najgłupszy może wyrazić swoje zdanie - no i właśnie... Wyrażają.

I dalej za tym stoję, wręcz uważam że to jest WARTOŚĆ. Tak, może nam się bardzo nie podobać chamstwo czy coś, ale... dlatego pisałem o odpowiedzialności- ja nie muszę wszystkiego czytać, włączać się w każdą dyskusję itd. Jak widzę, ze coś się odbywa na poziomie kilka poziomów niższym niż ten, który mi odpowiada- to tam nie wchodzę. Tak samo jak nie siadam przy panach pod wsiowym sklepem i nie próbuję z nimi rozmawiać o polityce Wink

NATOMIAST ta banda gówniarzy uważam jednak sprawie szkodzi. Łatwiej jest przeciwników ACTA zdeprecjonować, wrzucić ich do jednego worka z krzykaczami. Co się dzieje. "Rząd nie ugnie się pod naciskiem internetowego terroru". Skandaliczne manipulowanie faktami i odwracanie kota ogonem. Ale właśnie ta banda małolatów im ten oręż do ręki wkłada. Pomaga im w tym, żeby tych poważniejszych przeciwników zlać.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Sro Sty 25, 2012 5:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ytron - ode mnie tylko tyle, że partia na którą głosowałem nawet nie weszła do sejmu. Razz

Ale są też dobre tego strony! Very Happy Bo teraz niezależnie od tego co robi koalicja rządząca i opozycja - ja nie muszę za ten burdel czuć się odpowiedzialny! Laughing
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Sty 26, 2012 1:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widział ktoś Sikorskiego u Olejnik? Czy tylko mnie on przeraża?
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Sty 26, 2012 1:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiedział?
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Sty 26, 2012 1:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wlasnie zaczyna sie powtorka na tvn24. az obejrze
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Sty 26, 2012 1:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo tekstów w stylu "wiem, że ACTA jest niegroźna, chociaż nie czytałem". Dosłownie. Jak tak mówił śp. Gosiewski to było to zabawne. Teraz czuję tylko grozę. Albo "bardzo fajnie, że młodzież reaguje emocjonalnie i jest zaangażowana i się interesuję, ja sam jestem wielkim zwolennikiem internetu, ostatnio mieliśmy też hepening w związku z WOŚP, teraz z ACTA, ale uważam, że w tym wypadku ich reakcja jest niewspółmierna etc etc". No Boże. I ten uśmiech (co prawda obrazek z kwejka, ale smutne to czasy, gdy kwejk jest mądrzejszy od rządu).
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Sty 26, 2012 1:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak se właśnie pomyślałem, że oglądanie meczu na Sopcaście też podłazi pod "copyright"...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Sty 26, 2012 2:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- szef giodo mówi, że powstanie tajna policja. to wynika z tego dokumentu.
- nie czuję się ekspertem w tej dziedzinie.

- eurodeputowani mówią że przespali ten dokument i teraz żałują, że to przegłosowali.
- albo mają rację, że jest niegroźny Smile

"podjęliśmy optymalną decyzję. podpiszemy, a potem wyjaśnimy czemu"
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA


Ostatnio zmieniony przez kater dnia Czw Sty 26, 2012 2:19 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Sty 26, 2012 2:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kater napisał:

"podjęliśmy optymalną edycję. podpiszemy, a potem wyjaśnimy czemu"

Ło kurwa.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Sty 26, 2012 2:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie dosłownie, ale z tego wywiadu to wynika.

- ale coś się dzieje skoro razem stoją wszechpolacy, antifa, palikot, korwin mikke...
- myślę, że to jest bardzo ciekawe zjawisko socjologiczne.


- jak wszystko można przeczytać w internecie, to mamy kryzys prasy.
- no ale gazety akurat protestują przeciwko acta.
- no może nadinterpretują...
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Sty 26, 2012 2:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak no generalnie sikorski bagatelizuje caly problem i obraca wszystko w teksty typu - no bardzo ładnie, ze ludzie wyrazają swoje zdanie, cacy cacy <glaszcze po głowce> ale ktos ich straszy za bardzo, to nie takie złe, no przeciez nikt nie bedzie zamykal kogos za pojedyncze utwory, tylko tych co na tym zarabiają kupe kasy

i wszystko pieknie, tyle, ze ni chuja mu nie wierze, bo niestety te przepisy dają mozliwosc zamykania badz konfiskaty wlasnie tez dla osob z pojedynczymi kawalkami i to jest problem.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Sty 26, 2012 2:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wyborcza.biz/biznes/1,100897,11028093,ACTA_odbiera_nadzieje_na_zmiany.html

Aż słyszę w głowie mojego śp. dziadka, że "ta Polska zginie".
Idę spać chyba, bo nie wyrabiam.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Sty 26, 2012 2:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.wykop.pl/ramka/1017833/swietny-tekst-jaroslawa-rafy/#

ok teraz serio idę
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Sty 26, 2012 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Smutna prawda o nas chłopaki.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Lily of the valley



Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 820

PostWysłany: Czw Sty 26, 2012 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budyń78 ponownie


_________________
- Nigdy nie jest się zupełnie wolnym, jeśli się kogoś za bardzo podziwia - powiedział nagle Włóczykij. - To wiem.
- Wiem, że ty wszystko wiesz - mówiło dalej stworzonko, przysuwając się jeszcze bliżej. - Wiem, że wszystko widziałeś. Wszystko, co mówisz, jest słuszne, i zawsze będę się starał być równie wolnym jak ty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Nathalie



Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 428
Skąd: Z krainy Ozz...

PostWysłany: Czw Sty 26, 2012 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kater - to poczytaj Gazete Wyborcza...

To, co sie dzieje godzi w godnosc obywateli. Nazywanie ludzi ,,idiotami"? Przeciez to podchodzi pod znieslawienie.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sty 26, 2012 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A adaptowanie znaku Polski Walczącej pod walkę o torrenty podchodzi pod debilizm Wink

Jeśli mówimy o tych osobach, które rzeczywiście walczą przeciwko realnym zagrożeniom i ograniczeniu wolności słowa, to prędzej, ale i tak wydaje mi się to trochę jednak nie na miejscu.
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Sty 26, 2012 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziutek98 napisał:
A adaptowanie znaku Polski Walczącej pod walkę o torrenty podchodzi pod debilizm Wink


Nawet jeśli, to jaki z tego morał niby. Debilizm internetowy jest niegroźny, debilizm polityczny już tak.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Nathalie



Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 428
Skąd: Z krainy Ozz...

PostWysłany: Czw Sty 26, 2012 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda, sprawa nie moze sie rownac tej sprzed lat, a uzywanie symboli historycznych jest nieco kontrowersyjne...Ale tu juz nie chodzi tylko o internet. Majac ACTA rzad jest uprawniony do wszystkiego.

Kater - ...Swiete slowa!

Edit.
AntyRadio jest przeciwko ACTA.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Sty 26, 2012 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nathalie napisał:
AntyRadio jest przeciwko ACTA.


Chyba wszyscy są przeciwko, z wyjątkiem PO i Hołdysa wygrzebanego chyba tylko po to, żeby były jakiekolwiek dwie strony u Lisa.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Sty 26, 2012 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaraz się okaże, ze PO też jest przeciwko, tylko nie wiedzieli co podpisują
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Czw Sty 26, 2012 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytam i czytam... Jedyny wniosek: kurwa, tego to by nawet Orwell nie wymyślił.

---
Byłem wczoraj na manifestacji pod Urzędem Wojewódzkim. Na początku było fajnie. Głośne, KULTURALNE śpiewy, minuta ciszy dla Donalda, kilka ciekawych transparentów (jak np. ten Wink). Potem zaczęło się wieszanie flag USA do góry nogami, nacjonalistyczne przyśpiewki, a na koniec deska do trumny, czyli 'donald matole, twój rząd obalą kibole', wtedy też się odłączyłem...

Pozostaje trochę niesmak, bo niepotrzebnie zeszło to na narodowe i kibicowskie tory. Było fajnie, ale grupka idiotów jak zwykle musiała zjebać ogólne nastroje i połowę ludzi przepędzić...

Jak na moje oko było 2.5 tys osób. Niezły wynik patrząc na to co ostatnim razem było w Warszawie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mandey



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1579
Skąd: Rawicz

PostWysłany: Czw Sty 26, 2012 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba można już klocka wytrzepać z majtasów i nadal pożyczać z neta do woli Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Sty 26, 2012 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe, ciekawe... to by w sumie nieźle utarło nosa PO gdyby oni podpisali a okazało się, ze ten bubel nawet nie ma prawa wejść w życie...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Czw Sty 26, 2012 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest chyba jedyny temat, jak do tej pory, który połączył polaków od lewa do prawa. Jak miło patrzeć, kiedy skrajni ludzie związani z Radiem Maryja mówią jednym głosem z ortodoksyjnymi lewakami z Gazety Wyborczej. Któż by się spodziewał, że Cejrowski i Żakowski mogą stanąć w ramię w ramię. Nie spodziewałem się tego. Spodziewałem się, że środowiska pro tusowskie, będą bagatelizowały sprawę bądź w najlepszym przypadku będą bardziej wyważone. A dziś czytałem w wyborczej artykuł o ACTA w tonie skrajnej prawicy, mówiącej o zabieraniu nam suwerenności. Co się dzieje na tym świecie. Laughing
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
ytron



Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 844
Skąd: Chujowskie Pocipie

PostWysłany: Czw Sty 26, 2012 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Obywatele polscy nie podlegają ochronie z tytułu Karty Praw Podstawowych. 4 października 2007 rząd Jarosława Kaczyńskiego zdecydował, iż Polska przyjmie tzw. protokół brytyjski (protokół ten przyjęły także Czechy) ograniczający stosowanie Karty Praw Podstawowych. Rząd Donalda Tuska podtrzymał tę decyzję."

Jak dało się coś spierdolić to oczywiście w Polsce zostało spierdolone.
_________________
DŻAAANGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek