FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
ACTA - realne zagrożenie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mandey



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1579
Skąd: Rawicz

PostWysłany: Wto Sty 24, 2012 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może nie będzie tragedii. Ponoć są kraje w UE, które już to podpisały i w ich internetach nadal jest anarchia. Ludzie jak ściągają tak ściągają, portale z filmami czy muzyką przeglądają nadal. Obyło się bez strajków i fochów na ulicach i przed komputerami w domu.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Sty 24, 2012 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mandey napisał:
kater napisał:
Jak Boga kocham, próbuję sobie przypomnieć dlaczego ja na nich głosowałem.

Ja się zastanawiam dlaczego ta sprawa wypłynęła dopiero teraz jak już się pali a raczej jak już spalone. Nikt wcześniej nie wiedział co oni planują?


No właśnie to jest najbardziej chore w tym wszystkim. Jak się odwala takie rzeczy, to potem trudno się teoriom spiskowym dziwić.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Wto Sty 24, 2012 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Mandey: Zresztą dochodzi jeszcze jedna rzecz: zanim to całe ACTA wejdzie w życie to nie wystarczy je tylko podpisać, bo jeszcze musi to nasz parlament ratyfikować. Kolega coś mi mówił, że może to potrwać jakiś rok.
Tak więc jeśli odczujemy jakieś skutki to na pewno nie w ten czwartek. Wink Nie wiem jak Was ale mnie tam ta informacja trochę uspokoiła. Smile A rok czasu to myślę, że to wystarczająca ilość czasu by do pewnych rzeczy nie dopuścić i coś jeszcze w tej materii zmienić. xD
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sauron



Dołączył: 21 Gru 2010
Posty: 105

PostWysłany: Wto Sty 24, 2012 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Np. ściągnąć cały internet. Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Wto Sty 24, 2012 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Trudno mówić o ataku hakerów, bo żadna z zablokowanych stron nie została naruszona. Bardziej można to porównać do olbrzymiego zainteresowania stronami rządowymi i sejmowymi" - słowa Grasia dwa dni temu.

"Donald dzisiaj: "Rząd w żadnym wypadku nie ustąpi wobec szantażu", za jaki uznał m.in. atak na strony internetowe administracji państwowej."

Kłamcy. Zasrani kłamcy!

Pół narodu mu się sprzeciwia, łącznie z takimi partiami jak SLD (zobaczcie ich stronę główną), Ruch Palikota, ugrupowanie Korwina-Mikke i Polska Solidarna, ponadto poważne i popularne portale zagrzewają do walki przeciwko ACTA (allegro, demotywatory), bojkot zapowiada YouTube i Wikipedia. A ten mimo wszystko wychodzi i mówi, że się nie ugnie, że podpisze. Ja się pytam: co to, do kurwy nędzy, jest za demokracja w takim razie?

Najpierw emerytury, potem leki, a teraz ACTA. To oznacza koniec peofaszyzmu. Każda partia ma swój cel. Od jakiegoś czasu utwierdzałem się w przekonaniu, a teraz jestem tego pewien, że cel PO to autodestrukcja. Już teraz stracili wiele głosów, a Boni (notabene były współpracownik, czyżby zatęsknił za czasami cenzury?) wychodzi na konferencję i z uśmiechem mówi, że ta ustawa tak naprawdę nic nie zmieni. To jakim kretynem trzeba być, by forsować ustawę, która kosztuje głosy dziesiątek tysięcy obywateli, skoro ustawa w Polskim prawie i tak nic nie zmieni? Peofaszyzm na śmietnik historii. Jak Samoobrona i LPR. To moje marzenie od dzisiaj.

P.S. chociaż nie. PO niech się zapisze w historii jako partia dokonująca zamach na wolność... w wolnym kraju. Trzeba pamiętać i przestrzegać tego żeby więcej nie dopuszczać kłamców i obłudników do rządzenia jakimkolwiek krajem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Wto Sty 24, 2012 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj tak. +1 dla Lenia. I jestem z siebie dumny, że mimo poważnego rozmyślania na ten temat, w czasie ostatnich wyborów (i jednych i drugich) ani razu mój krzyżyk nie stanął przy nazwisku przedstawiciela PO. To co się dzieje teraz w rządzie to jest kpina.
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Sty 24, 2012 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mu sie nie dziwie, że podpisze. nie zgadzam sie z tym, ale ani troche sie nie zdziwie. gdyby sie ugiął i nie podpisał (a przypominam, że samo podpisanie na razie nic nie oznacza, bo musi to klepnąć parlament, prezydent itd) a to potrwa i ma byc podobno poprzedzone konsultacjami - pozyjemy zobaczymy...), to przy kazdej kontrowersyjnej ustawie miałby taki sam sajgon, wynajmowanie przez tych, ktorym nie pasują dane przepisy hakerów, żeby ci sie 'zajeli' problemem itd. wiec mimo, że sie z tym podpisaniem nie zgadzam, to nie za bardzo miał wyjście.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Wto Sty 24, 2012 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyżby? Nie zgadzam się z Tobą Bizon absolutnie. Kierowcy mimo protestów jednak akceptują ceny paliwa, które dawno już przestały być normalne. Ustawa refundacyjna i ustawa emerytalna mimo swoich wad i mimo, nazwijmy to wprost, cierpienia na tym obywateli, przeszła. Jest, funkcjonuje.

Jednak w obecnej sytuacji dochodzi do protestów znacznej części społeczeństwa. Abstrahując od tego, czym tak naprawdę jest ten projekt - najbardziej w naszą demokrację godzi to, że był przygotowywany za plecami społeczeństwa - i gdyby nie wyciek do internetu, to dowiedzielibyśmy się o tym wtedy, kiedy smutni panowie w garniturach przyszliby do nas z karą pieniężną. TO jest właśnie obrzydliwe. Przez to mamy prawo żądać wycofania się Polski z tego poronionego pomysłu, bo my też Polakami jesteśmy - w myśl prawa tak samo równymi jak rządzący. Dobrze jest, dopóki ci na górze przynajmniej udają, że respektują to prawo. Niestety, Peofaszyści pokazują jak bardzo w dupie mają nas, nasz głos, wolę wielu tysięcy i tak dalej.

To nie naród ma się bać rządu, tylko rząd narodu. Biorąc do kupy wszystkie ostatnie wtopy Tuska - nie wróżę mu ciekawej przyszłości na arenie politycznej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lily of the valley



Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 820

PostWysłany: Wto Sty 24, 2012 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Dzisiaj rano dowiedziałem się, że głosowałem za ACTA. Serio. I nie mam zamiaru się tego wypierać. Czy wiedziałem, za czym głosuję? Nie. Czy zawsze wiem, za czym głosuję? Rzadko. Czy inni posłowie i europosłowie wiedzą więcej? Nie" - napisał na swoim blogu europoseł Marek Migalski.
_________________
- Nigdy nie jest się zupełnie wolnym, jeśli się kogoś za bardzo podziwia - powiedział nagle Włóczykij. - To wiem.
- Wiem, że ty wszystko wiesz - mówiło dalej stworzonko, przysuwając się jeszcze bliżej. - Wiem, że wszystko widziałeś. Wszystko, co mówisz, jest słuszne, i zawsze będę się starał być równie wolnym jak ty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Wto Sty 24, 2012 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niniejszym Pan Europoseł skompromitował zarówno siebie jak i wszystkich swoich kolegów. Tłumaczenie na poziomie oskarżonych w procesie norymberskim: 'ja jestem dobry, tylko Hitler tak kazał'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Wto Sty 24, 2012 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kater napisał:
Jak Boga kocham, próbuję sobie przypomnieć dlaczego ja na nich głosowałem.


http://i41.tinypic.com/bgqznq.jpg
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lily of the valley



Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 820

PostWysłany: Wto Sty 24, 2012 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
tylko Hitler tak kazał


[o, miło zobaczyć, że prawo Godwina jeszcze działa Wink]

Ja tego nawet nie odbieram jako tłumaczenie się. Jak już, to jako wytłumaczenie. Obserwacja uczestnicząca. Migalski zawsze miał w sobie beztroski tupet i bezczelną szczerość.

I niby to nie jest zaskakujące, ale jednak osłabia.
_________________
- Nigdy nie jest się zupełnie wolnym, jeśli się kogoś za bardzo podziwia - powiedział nagle Włóczykij. - To wiem.
- Wiem, że ty wszystko wiesz - mówiło dalej stworzonko, przysuwając się jeszcze bliżej. - Wiem, że wszystko widziałeś. Wszystko, co mówisz, jest słuszne, i zawsze będę się starał być równie wolnym jak ty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Wto Sty 24, 2012 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lookaug napisał:
kater napisał:
Jak Boga kocham, próbuję sobie przypomnieć dlaczego ja na nich głosowałem.


http://i41.tinypic.com/bgqznq.jpg


Tak się właśnie kończy wybieranie mniejszego zła. Rolling Eyes Laughing


Ja na szczęście nie muszę się czuć za to wszystko odpowiedzialny. Ja na platformersów nie głosowałem! Razz
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Wto Sty 24, 2012 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lily of the valley napisał:
Cytat:
tylko Hitler tak kazał


[o, miło zobaczyć, że prawo Godwina jeszcze działa Wink]
Całe to wypominanie o Prawie Godwina jest jeszcze bardziej prostackie niż samo prawo (nielogiczne moim zdaniem).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lily of the valley



Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 820

PostWysłany: Wto Sty 24, 2012 10:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leniu napisał:
Całe to wypominanie o Prawie Godwina jest jeszcze bardziej prostackie niż samo prawo (nielogiczne moim zdaniem).


aha

Mefju napisał:
Ja na szczęście nie muszę się czuć za to wszystko odpowiedzialny. Ja na platformersów nie głosowałem! Razz


Gdyby rządzili inni, to najprawdopodobniej byłoby to samo, sądząc po wynikach głosowania w Parlamencie Europejskim z 2010r (o którym pisze Migalski) tj.: nad rezolucją krytykującą tryb prac nad ACTA:

http://wyborcza.pl/1,75248,11017884,ACTA__Lista_hanby_i_chwaly.html?utm_source=Facebook&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta_Wyborcza

A tak o tym pisze autor zalinkowanego tu wyżej komiksu:

http://niepoprawni.pl/blog/3/pisowski-slon-w-skladzie-e-porcelany
_________________
- Nigdy nie jest się zupełnie wolnym, jeśli się kogoś za bardzo podziwia - powiedział nagle Włóczykij. - To wiem.
- Wiem, że ty wszystko wiesz - mówiło dalej stworzonko, przysuwając się jeszcze bliżej. - Wiem, że wszystko widziałeś. Wszystko, co mówisz, jest słuszne, i zawsze będę się starał być równie wolnym jak ty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Wto Sty 24, 2012 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lily of the valley napisał:

http://wyborcza.pl/1,75248,11017884,ACTA__Lista_hanby_i_chwaly.html?utm_source=Facebook&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta_Wyborcza


No proszę... przynajmniej w jednym PiS i PO są zgodni. Laughing Tylko dlaczego akurat w tym? Sad
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Sty 24, 2012 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leniu napisał:
Czyżby? Nie zgadzam się z Tobą Bizon absolutnie. Kierowcy mimo protestów jednak akceptują ceny paliwa, które dawno już przestały być normalne. Ustawa refundacyjna i ustawa emerytalna mimo swoich wad i mimo, nazwijmy to wprost, cierpienia na tym obywateli, przeszła. Jest, funkcjonuje.



nie bierzesz jednego pod uwage - to jest dopiero pierwsza tego typu sytuacja takich wlasnie protestów na taką skale. a pierwsza sytuacja tworzy precedens.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Sty 24, 2012 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mefju napisał:
lookaug napisał:
kater napisał:
Jak Boga kocham, próbuję sobie przypomnieć dlaczego ja na nich głosowałem.


http://i41.tinypic.com/bgqznq.jpg


Tak się właśnie kończy wybieranie mniejszego zła. Rolling Eyes Laughing

Tak się kończy polaryzowanie sfery politycznej. Nie wiem kto i jak prawie całemu narodowi wmówił, ze sa kurwa tylko PO i Kaczyński... Confused

Bizon napisał:
Leniu napisał:
Czyżby? Nie zgadzam się z Tobą Bizon absolutnie. Kierowcy mimo protestów jednak akceptują ceny paliwa, które dawno już przestały być normalne. Ustawa refundacyjna i ustawa emerytalna mimo swoich wad i mimo, nazwijmy to wprost, cierpienia na tym obywateli, przeszła. Jest, funkcjonuje.



nie bierzesz jednego pod uwage - to jest dopiero pierwsza tego typu sytuacja takich wlasnie protestów na taką skale. a pierwsza sytuacja tworzy precedens.

Pewnie nie do końca, ale chyba muszę przyznać Bizonowi rację... Jeśli Tusk chce pokazać że jest silnym premierem to musi to podpisać...

ZWŁASZCZA że część protestujących to SĄ gówniarze którzy boją się, ze nie będą mogli więcej gier ściągać...

ALE- po pierwsze, tam jest o czym rozmawiać i udawanie że wszystko jest w porządku jest skandaliczne. Po drugie- jeszcze bardziej skandaliczne jest naginanie rzeczywistości, jakie dzieje się za pomocą mediów. Strony nie zostały shakowane tylko przeciążone i padły, to są dwie kompletnie różne rzeczy. Ale... jeśli ktoś choć odrobinkę blizej prześledził jak wyglądała walka z kibicami, o czym dużo tu też pisałem ( http://forum.queen.pl/viewtopic.php?t=5422&start=0 )... czy to nie wygląda podobnie? Kwestia zakłamywania tego co się dzieje, fałszywej wybiórczości w podawaniu faktów i ich interpretowaniu?

Z jednej strony Tusk faktycznie jest postawiony pod ścianą, z drugiej... lekceważenie tych przeciwników, którzy są przeciwko tej ustawie a nie należą do tych cokolwiek blokujących to może być jego ogromny błąd...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Wto Sty 24, 2012 11:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Mandey napisał:
Nikt wcześniej nie wiedział co oni planują?

No właśnie poniekąd o to głównie chodzi, że nie. Rzecz była trzymana w kompletnej tajemnicy i bynajmniej nie tylko u nas...
O ustawie było wiadomo od dawna. W necie było pełno o tym informacji. Tylko, że to były teorie spiskowe Very Happy Mam nadzieję, że pozostałe „informacje” okażą się spiskami, bo w przeciwnym razie, będzie nie ciekawie.
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sty 24, 2012 11:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
ZWŁASZCZA że część protestujących to SĄ gówniarze którzy boją się, ze nie będą mogli więcej gier ściągać...

Co też jest bardzo przecież w istotne w kwestii. Część? Ba! Większość.

W ogóle do przewidzenia było. Widzę to non-stop na fejsbóku, na wszelkiego rodzaju kwejkach jak i tutaj, oczywiście cała sprawa stała się znów zajebistym pretekstem by upolityczniać kwestię. Nie będę wybielał działań rządu, bo to NIE MA najmniejszego znaczenia. Co, myślicie, że Kaczyński, Napieralski, ktokolwiek inny by się okoniem tej ustawie postawił? No, Palikot mógłby się zająknąć. Ale generalnie to nie od tego zależy. Debilne utożsamianie sprzeciwu przeciw ACTA ze sprzeciwem przeciw Platformie jest równie mądre, co w przypadku też już w temacie wspomnianej kwestii kibiców.
Plus wjazd na Hołdysa, bo chciałby zarabiać na swojej muzyce, plus wszelkie hejtowanie, straszne kwiatki wychodzą z tego, co powinno być sprzeciwem zdecydowanym, jednolitym, świadomym i precyzyjnym. Nie przeciw ustawie jako całości, ale przeciw jej kształtowi, dalece nieprecyzyjnemu i zostawiającemu mnóstwo pola do interpretacji, a także, idąc dalej, manipulacji jej treścią. Ale przecież to się musiało tak skończyć, podobnie jak wielkie zjednanie się narodu po katastrofie pod Smoleńskiem...
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Sty 25, 2012 1:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no, tak sobie przejrzałem ten temat PO-kibice i... podobieństwa są IMO nieprawdopodobne... inny kontekst, inna sprawa, inni ludzie a... schemat podobny... pewnie mógłbym zwerbalizować na czym polega to podobieństwo gdybym się głębiej zastanowił, ale... kurwa, nie chce mi się, opadają mi tylko ręce i tyle...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ytron



Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 844
Skąd: Chujowskie Pocipie

PostWysłany: Sro Sty 25, 2012 4:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.alert24.pl/alert24/1,84880,11025613,Wszystko__co_chcecie_wiedziec_o_ACTA___odpowiedzi.html

Eksperci mówią jasno, że jest przejebane.
_________________
DŻAAANGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Sty 25, 2012 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy sobie będzie to interpretował po swojemu... Confused
W tym momencie naprawdę nietrudno o teorię spiskową, że jeśli będzie trzeba- zostanie to zinterpretowane do czyichś celów. I bynajmniej nie będzie chodziło o właściciela praw intelektualnych.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Werty



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 1310

PostWysłany: Sro Sty 25, 2012 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie odwracajmy kota ogonem z tym Tuskiem. Jasną sprawą jest że czym bardziej internet będzie ograniczany tym lepiej dla innych mediów a tym bardziej dla telewizji, która (co mocno trzeba podkreślić) nadal wiedzie prym w kreowaniu rzeczywistości. Politycy poza kwestią niekompetencji patrzą na cały obrót sprawy przez pryzmat władzy i interesów (i nie łudźcie się - większość z nich łatwo przekupić). Można co najwyżej apelować o podtrzymywanie stanu czujności na cały obrót spraw bo gorączka to tylko kolejne narzędzie manipulacji i gry emocjami.

Większość rzeczy powiedziano i wyśmiano już na FB. Nie zmienia to faktu, że osoby takie jak Hirek Wrona czy Zbiggie Smalls (aka Hołdys) tkwią swymi wyobrażeniami w poprzedniej - lub jak kto woli - obecnej (ZAiKSowej) epoce i raczej nic ich nie przekona do tego, że inny sposób słuchania muzyki może być akceptowalny w pewnych formach i rozmiarach. Żart i beka z tego drugiego to jeden z najlepszych dowodów na siłę i inwencję internautów co w żaden sposób nie może być utożsamiane z jakąkolwiek formą obrażania bądź oczerniania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sty 25, 2012 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, ja jak czytam kolejne komentarze "A kto to w ogóle jest?", "On jakąś muzykę robi?" "Ten to się akurat zna, tylko w tych telewizjach śniadaniowych wypowiada, wielki ekspert" to nóż się w kieszeni otwiera i niemalże popieram cenzurę w Internecie... cenzurę debilizmu Wink
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Werty



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 1310

PostWysłany: Sro Sty 25, 2012 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie tak. Wink Była jednak konstruktywna krytyka (na FB Hołdysa) pośród wielu głupich zagrań. Cenzura w tym przypadku to zwykłe nieporozumienie a tego typu komentarze mogą być równie dobrze piętnowane przez samych internautów. Sam poszkodowany co najwyżej zaapelował o zaprzestanie komentarzy, które rozpętały niekończącą się dyskusję. Z drugiej strony porównywanie ludzi o odmiennych poglądach na temat dystrybucji DO GWAŁCICIELI również mogłoby podchodzić pod Twoje rozumienie cenzury. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro Sty 25, 2012 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, że nie głosowałam na PO Cool Cool tylko na jedną z partii będących przeciw ACTA Cool Cool Cool Cool

Tak mi przyszło na myśl- dlaczego w sobotę nikt nie wpadł, żeby sprzeciw ACTA złożyć w formie ustawy Question przecież wystarczy 100 tyś podpisów a w samej petycji online jest ponad ten próg a spokojnie ileś tam razy więcej by się podpisów zebrało Twisted Evil

Kompletnie Hołdysa nie rozumiem- nie każdy kto słucha w internecie muzyki jest piratem- może przecież sprawdzić przed kupnem płytę i zastanowić się czy warto dokonać zakupu, a tak chce się odebrać tą możliwość
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Sty 25, 2012 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ty wierzysz w to, że gdyby był inny rząd, to by to wyglądało inaczej? Wink przeciez na tym to wszystko polega, rząd coś zaklepuje, opozycja jest przeciwna i krytykuje. a juz zwlaszcza jak wokol ustawy robic sie zamieszanie. wczesniej jakos masowych protestów nie bylo, co wiecej, część tych przeciwników głosowała za. teraz sie wymawiają pomyłką itd. gówno prawda. po prostu zrobiło sie głośno więc jest okazja pogadac jaki to rząd jest zły itd.

żeby nie bylo ,ja nie twierdze, że nie jest zły. na platforme nigdy nie glosowalem i glosowac nie zamierzam, ale jestem przekonany, że ktokolwiek by byl na ich miejscu (moze poza palikotem, on jednak jest w stanie isc pod prąd logice), tez by to próbował klepnąć, a wtedy cala reszta (właćznie z platformą) ostro by protestowala. tak niestety wygląda polityka.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ytron



Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 844
Skąd: Chujowskie Pocipie

PostWysłany: Sro Sty 25, 2012 4:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej, czy ci wszyscy ludzie którzy teraz dumnie wypełzają z ukryć obwieszczając że nie głosowali na PO mogą wyjawić na co głosowali? Bo odnoszę wrażenie że umknęło mi istnienie jakiejś sensownej partii w tym kraju.
_________________
DŻAAANGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Sty 25, 2012 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiście, że moge. od zawsze głosuje na sld, ewentualnie wczesniej sdpl lub tego typu partie. chetnie bym zaglosowal na przyklad ostatnio na ruch palikota, ale jak na razie, to dla mnie byl palikot i grupa anonimów wiec sie wstrzymalem. byc w moze w nastepnych wyborach na nich zaglosuje, jesli pojawią sie jacys konkretni, znani mi kandydaci u nich. a dopoki sie nie pojawią, glosuje na lewice lub centro-lewice.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek