FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Plany wydawnicze 2012
Idź do strony 1, 2, 3 ... 41, 42, 43  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lesheq



Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 785
Skąd: Przemyśl/Kraków

PostWysłany: Sro Gru 21, 2011 4:14 pm    Temat postu: Plany wydawnicze 2012 Odpowiedz z cytatem

Kończy się powoli 2011 rok więc chyba wypada już zapodać temat „Plany wydawnicze 2012”.

Póki co, wiemy jedynie, że wyjdą w marcu remastery 5 płyt koncertowych. Raczej na 100 % nie zostaniemy uszczęśliwieni bonusowymi płytkami do nich (no chyba, że do Live Magic), bo musiałyby wyjść wydania 3CD, a jak na Queen to już byłby niemal box. Tak więc możliwe, że dodadzą bonusowe utwory po zakończeniu koncertu głownego – w każdym przypadku te 20-30 minut zmieści się bez problemów.

Obstawiam, że jeśli będą bonusy: to na Live Killers pewnie dodadzą coś czego brakowało w oryginale np. FBG czy Somebody To Love, do Montrealu mogą dodać coś Ameryki Południowej (może I Need You Loving), do Queen on Fire zapewne coś co mają w dobrej jakości np. z Japonii 82, do Live Magic kilka innych rzeczy z Knewborth, a do Wembley pewnie 5-6 wykonań piątkowych. Tak więc rarytasów się nie spodziewam żadnych ani zaskoczeń. Będę zadowolony jeśli poprawią jakość i głośność Live Killers i Live Magic. Nie mniej do tej partii remasterów podchodzę raczej bez emocji, o kurde jak tu np. Polepszyć jakość Montreala, skoro już w oryginale brzmi genialnie.

Co dalej; pewnie jakieś DVD wyjdzie, może w okolicach czerwca – boję się, że będzie to reedycja któregoś z starych DVD, np. Montreal lub Fire wzbogacona o dodatkowe bonusy np. fragmenty z Argentyny, Brazylii, pełniejsze Tokio 82 czy występ telewizyjny z Nowego Jorku plus jakieś wywiady.

Jesienią też coś powinno wyjść: może w końcu coś nowego albo znowu reedycja np. GVH z bonusami (np. dodatkowe teledyski znane np. z kasety Rocks – wiadomo, po łatwiźnie zapewne pójdą nasi Panowie)

No i na gwiazdkę cosik...ale co to nie mam pojęcia – może Queen Extravaganzza (nagrania z uczestnikami bądź koncertowe z ich trasy) + 3 utwory z MJ.

Oczywiście, bardzo nie chciałbym, aby taki scenariusz się zrealizował, ale wiemy jakie są realia. Szansa w tym, że to ma być „rok wydawnictw”, jak ktoś tam powiedział – może się coś wartościowego znajdzie. Oby

A jakie są wasze przewidywania?
_________________
Lesheq
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Gru 21, 2011 4:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z przykrością stwierdzić musze, że mam na to całkowicie wyjebane. tak bardzo, że aż ciężko to wyrazić słowami. w poprzednich latach mocno ironicznym tonem, ale jednak z pewną nutką nadziei czekalem, ze może jednak coś sie sensownego wydarzy. teraz absolutnie na nic już nie licze
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
damiandaj



Dołączył: 26 Gru 2010
Posty: 68

PostWysłany: Sro Gru 21, 2011 5:33 pm    Temat postu: Re: Plany wydawnicze 2012 Odpowiedz z cytatem

Lesheq napisał:
No i na gwiazdkę cosik...ale co to nie mam pojęcia – może Queen Extravaganzza (nagrania z uczestnikami bądź koncertowe z ich trasy) + 3 utwory z MJ.

Utwory z MJ w połączeniu z Queen Extravaganza to byłoby jak tort wrzucony w gówno Crying or Very sad
Rok 2011 przyniósł jedynie kilka ciekawych rzeczy a były to:
reedycja wembley z koncertem piątkowym(szkoda że nie wydali również w audio) oraz kilka piosenek z bonusowych CD
Jeżeli w 2012 roku nie wydadzą rzeczy typu:
niepublikowane utwory i koncerty z lat 71-91 to będzie to kolejny zmarnowany rok (i dla fanów i dla całego zespołu)
Aż żal dupe ściska pisząc o polityce wydawniczej tego wspaniałego zespołu jakim jest Queen. Mieć w archiwum takie skarby jak oni i ich nie wydać przecież to nie tylko wzmocniłoby ich legende i dało kolejny przypływ gotówki. Czy Brian taki obrońca i uszczęśliwiacz zwierząt nie może dać radości również wielu milionom fanów na całym świecie? Przecież wystarczyłoby wydać od czasu do czasu(tylko nie co 5 lat) np. takie Rainbow czy Hammersmith.
ech...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tretos



Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 330

PostWysłany: Sro Gru 21, 2011 6:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja proszę o niewydane koncerty, najlepiej w 2012. No może w 2013. Albo w 2014. 2015? 1016? Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro Gru 21, 2011 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli jednym słowem nic Evil or Very Mad
W takim razie możliwe, że jedyną nowością jaką będzie nam usłyszeć, będzie wspominane już kilka razy w tym roku nowe wydawnictwo Rogera, które jest planowane na przyszły rok...
O ile znów nie przesunie terminu Evil or Very Mad
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Gru 21, 2011 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Roger pewnie uzna, że wydawanie albumu byłoby wyciskaniem kasy od fanów i stworzy jakąś składankę albo inny remaster Wink

Podobnie jak Bizon - na nic nie liczę, generalnie skupiam się na obietnicach artystów, którzy słowa dotrzymują Razz. To smutne, bo nawet post Leszka jedynie przeleciałem na szybko (w zasadzie tylko pogrubione treści). No ale - jeśli coś wydadzą, to fajnie, jeżeli będzie to dobre - tym lepiej. Chociaż pewnie tradycyjnie skończy się na "premierowych" trzech kawałkach, które i tak wszyscy znają od 20 lat...
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Gru 22, 2011 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Uploaded with ImageShack.us

[panie szkoda, że nie większe Wink daga ]

[szukałem, ale nie było Razz Fenderek ]
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/


Ostatnio zmieniony przez Fenderek dnia Czw Gru 22, 2011 2:49 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Gru 22, 2011 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie nastawiam sie by cos wielkiego mialo sie pojawic w 2012 r.

Pewnie tak jak napisal Leszek wyjda plyty CD, moze jakas reedycja DVD, moze znowu jakas super mega kompilacja, do ktorej dorzuca kawalki z Jacksonem, albo totalnie oleja ten material.

Watpie by zespol pojechal tez w trase. Oczywiscie bardzo chcialbym byc na jednym z ich koncertow, ale z Paulem na wokalu, a nie z jakims frajerem Lambertem. Zapewne jednak Roger skupi sie na trasie QE i pod koniec roku powie, ze byl mega zapracowany, a teraz juz jest stary, gluchy i ma wszystko w dupie. Brian pewnie nadal bedzie angazowac sie w ratowanie zwierzat i zabawy z fotografiami.

No i tyle Smile
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw Gru 22, 2011 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina napisał:
Brian pewnie nadal bedzie angazowac sie w ratowanie zwierzat

hehe ostatnio Bri pisał na swojej stronie, o tym, że Rodgers nagrał kawałek, którego celem jest zbieranie funduszy na ratowanie koni. Tytuł kawałka "With Our Love"...
Więc może zobaczymy ich razem na jakieś imprezie poświęconej zwierzętom a to krok do wznowienia wspólnej działalności Laughing
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aber



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 1325
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Gru 22, 2011 7:22 pm    Temat postu: Re: Plany wydawnicze 2012 Odpowiedz z cytatem

damiandaj napisał:
...reedycja wembley z koncertem piątkowym (szkoda że nie wydali również w audio)...


Przecież muszą coś dać na bonus Live Magic.

Ciekawe ile to będzie kosztować. Pewnie złotówka za minute.
_________________
QPoland - Największa polska strona o zespole Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
damiandaj



Dołączył: 26 Gru 2010
Posty: 68

PostWysłany: Czw Gru 22, 2011 7:44 pm    Temat postu: Re: Plany wydawnicze 2012 Odpowiedz z cytatem

abercjusz napisał:
damiandaj napisał:
...reedycja wembley z koncertem piątkowym (szkoda że nie wydali również w audio)...


Przecież muszą coś dać na bonus Live Magic.


Ciekawe czy bonusy do Live Magic też dadzą pocięte? Very Happy
Tak w ogóle to mają jeszcze duże pole do popisu z bonusami do Live Magic przecież mają podobno zapis z Mannheim, Slane, Newcastle oraz Manchesteru.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aber



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 1325
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Gru 22, 2011 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co do Live Killers to znalazłem na queenlive.ca wypowiedź Grega Brooksa, którą w czerwcu tego roku zamieścił na QZ:

Cytat:
"In terms of Euro 79 sound, we have a fair bit I'm pleased to say. 13 shows I think. Mostly full shows but that has yet to be confirmed coz we have never played through them all. But rest assured the Live Killers period is well covered AUDIO wise... but far far far less so in footage terms. Only when we play every tape all the way through will we know exact details. I will then discover precisely which segments were used for the Killers LP, and I’m looking forward to confirming all that stuff. [This does not mean] what does exist will be great quality which will ALL be usable at some point. That presumption would be naive. Most of what was discarded for Live Killers was probably left for good reasons – not least technical ones. I don’t know, none of us do, but we will soon. At the moment Live Killers details are rather vague because we have never had reason to go into them in great detail like we did with the Freddie tapes for the 2000 ‘Solo’ box, for example."

_________________
QPoland - Największa polska strona o zespole Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Gru 22, 2011 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Greg napisał:
Mostly full shows but that has yet to be confirmed coz we have never played through them all.

To co przepraszam robi archiwista jak ich przez tyle lat jeszcze kurwa nie odsłuchał całych??? Shocked Shocked Shocked
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Gru 22, 2011 9:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widocznie to jest ten typ, ktory widząc chętną młodą laske w łózku, zamiast do niej iść, sprawdza sobie poczte na kompie... jak mozna nie odsluchac takich rzeczy OD RAZU KURWA PO ICH ODKRYCIU, jesli sie ma do nich nieograniczony dostęp? Rolling Eyes
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
damiandaj



Dołączył: 26 Gru 2010
Posty: 68

PostWysłany: Czw Gru 22, 2011 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można odnieść wrażenie, że po latach robienia przy archiwalnych taśmach, Greg stracił zapał do pracy a Queen się mu znudził.
Jak można napisać (tak jak zrobił to Greg kiedyś na Queenzone),że jedyne co mają z koncertu z Knebworth to audio oraz "nudny" zapis obrazu z telebimu?! Znowu innym razem pisał, że mają tylko fragmenty.
Mam nadzieje, że kiedyś wydadzą te wszystkie koncerty jakie mają z Live Killers (ciekawi mnie z którego koncertu jest ta wersja Don't Stop Me Now z całkowicie zaśpiewanym wstępem albo wspaniałe Spread Your Wings czy to tylko studyjnie dośpiewane i poklejone fragmenty bo chyba najdłuższy zaśpiewany wstęp Don't Stop Me Now pochodzi z Hammersmith)
albo przynajmniej w tym roku jakieś ciekawe bonusy do Live Killers typu Somebody To Love i FBG
Tylko żeby nie wpadli na pomysł aby dać bonusy z Wembley Very Happy (no chyba że pochodziłyby z roku 80)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
damiandaj



Dołączył: 26 Gru 2010
Posty: 68

PostWysłany: Czw Gru 22, 2011 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiotreQ napisał:
damiandaj napisał:
Tylko żeby nie wpadli na pomysł aby dać bonusy z Wembley Very Happy (no chyba że pochodziłyby z roku 80)

Tyle, że ta seria koncertów w '80 (jak i '84) to Wembley Arena, a nie Stadium Wink

Ja tylko mam nadzieję, że nie sprawdzi się to, co pokazuje avatar abercjusza:



Laughing

Tak chodziło mi o Wembley Arena (ale jedno i drugie to Wembley) Very Happy a '84 jest chyba jeszcze gorsze niż '86
Mam nadzieje że avatar abercjusza to nie wzięty z Queenzone od GT projekt okładki ich nowej płyty Very Happy
Byłby to chyba dla Queen najczarniejszy wydawniczy scenariusz 2012 roku Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Oskar



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 588
Skąd: Rumia

PostWysłany: Pią Gru 23, 2011 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech się odwalą od Queen i wezmą się za solową karierę, albo nieg nagrywają coś w dwójkę. Razem by się doskonale uzupełniali! Brian ma pociąg do rockowego pazura, a Roger ma do tego głos i wszystko pasi. Nie, oni muszą chrzanić politykę wydawniczą Queen... Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tangerine Dream



Dołączył: 19 Lut 2011
Posty: 106
Skąd: Strawberry Fields

PostWysłany: Pią Gru 23, 2011 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytałem dziś wypowiedź Briana na temat nowej płyty pod szyldem Queen. Stwierdził, że znaleziono sporo taśm z przełomu 90/91 (tak wynikało z kontekstu ,,z sesji Innuendo) i można spodziewać się ich nowego albumu w 2012 roku. Natomiast nie wspomniano nic o nagraniach z Michaelem. Obiecanki cacanki, a głupi się cieszy. No, ale cóż ja jednak mam tą cichą nadzieję. Nie wiem czy to się sprawdzi, lecz w "zespole" na razie wrze. Tylko oby Lambert nie był powodem tych wrzeń...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Gru 23, 2011 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tangerine Dream napisał:
Stwierdził, że znaleziono sporo taśm z przełomu 90/91 (tak wynikało z kontekstu ,,z sesji Innuendo)

Jezu, to co oni robili w tym 94/95 kiedy nagrywali Made in Heaven i musieli uciekać do nagrywania nowej (beznadziejnej) wersji B-side'u bo zapomnieli o tym co Fred zaśpiewał na ostatniej sesji, tak podobno ważnej i w ogóle, testament Freda, przynieście mi cokolwiek a ja to zaśpiewam... co, zapomnieli?

Kurwa.

Inna sprawa, że dla mnie Teraz Rock stracił już dawno jakąkolwiek rzetelność, także ja nie wierzę w ten cytat, w sensie że on jest prawdziwy itd... jakoś nigdzie indziej o nim nic nie ma- a Teraz Rock ma. Już to widzę...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Oskar



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 588
Skąd: Rumia

PostWysłany: Pią Gru 23, 2011 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek dobrze prawi. Skoro cały materiał z okresu 1990-1991 wyczerpali na MiH, to skąd teraz prace nad materiałem z... nikąd? To się nie trzyma kupy...
Możliwe też że Brian tak se gada żeby tylko pogadać... Oni to lubią Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
qwertyasdfgh



Dołączył: 11 Lip 2010
Posty: 392
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią Gru 23, 2011 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oho, ktoś zarzucił świeżym, mało wiarygodnym cytatem i znowu będzie przez 2 miesiące nadzieja na nowy album bo Brian powiedział to czy tamto a w rzeczywistości nic o tym nie słyszał. Dajcie sobie siana. Roger powiedział że nic nie będzie więc nic nie będzie. Nawet nie chce mi się wierzyć że coś ciekawego, nieznanego mają z tych sesji z 1990 roku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tangerine Dream



Dołączył: 19 Lut 2011
Posty: 106
Skąd: Strawberry Fields

PostWysłany: Pią Gru 23, 2011 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówię po prostu co było napisane ; )
Też specjalnie nie mam nadziei na to co powiedział.
Bardziej interesował mnie wywiad z Nickiem Masonem na temat następnych wydań Immersion płyt Floydów więc jakoś tak przechodnie czytałem wiadomości z obozu Queen ; )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pią Gru 23, 2011 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak będę mieć czas zrobię foto artykułu i sami przeczytacie, prawda leży pośrodku Wink
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
qwertyasdfgh



Dołączył: 11 Lip 2010
Posty: 392
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią Gru 23, 2011 11:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tangerine Dream, nie mam Ci nic do zarzucenia, chodzi mi po prostu o to że cokolwiek powie Brian lub Roger, jest rzucone na wiatr lub tak poprzekręcane że białe staje się czarnym a czarne białym Smile Jestem ciekawy tego artykułu bo w końcu jeśli Roger mówi to (nie mają nic ciekawego w archiwum) a Brian zupełnie co innego (nagle znajdują świeżo odkryte taśmy z sesji Innuendo) to jest troszkę dziwne Laughing Może by ich tak zebrać do kupy (we dwójkę) i wtedy zaczną w końcu mówić prawdę. Jest też możliwość że zaczną gadać wtedy takie głupoty że zaczną się sprzeczać i zawieszą swoją "działalność" (to by było najlepsze w obecnej sytuacji) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pon Gru 26, 2011 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



kliknąć by powiększyć i obrócić do czytania obraz lub monitor Wink
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
ralf



Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 234

PostWysłany: Pon Gru 26, 2011 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MIH 2 feat. MJ

Oczywiście to pewnie nigdy się nie ukaże, tak samo jak wiele archiwalnych koncertów, bo lepiej występować z Lambertem, wydawać kolejne części Greatest Hits i reedycje starych albumów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kacio94



Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 1391
Skąd: Choszczno

PostWysłany: Pon Gru 26, 2011 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qwertyasdfgh napisał:
Nawet nie chce mi się wierzyć że coś ciekawego, nieznanego mają z tych sesji z 1990 roku.

może i mają, ale te dwa głąby nic nie wydadzą...przynajmniej w najbliższych 10 latach Wink

ralf napisał:
MIH 2 feat. MJ

Oczywiście to pewnie nigdy się nie ukaże, tak samo jak wiele archiwalnych koncertów, bo lepiej występować z Lambertem, wydawać kolejne części Greatest Hits i reedycje starych albumów.

no bo w 2012 roku wielki rok "wydawniczy" QUEEN !
Czyli co ;D remastery remasterów? No wiecie te teraz będą z 2012 roku to wiecie xD
Oni są śmieszni...no ale ten śmiech jest przez łzy...śmiech rozpaczy...
_________________

http://queenremixes-bykacio.blogspot.com
http://youtube.com/KacioRMX
http://vimeo.com/kacio94
http://www.mixcloud.com/KacioRMX
http://queenphotos.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pon Gru 26, 2011 3:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Życzenia od ekipy QOL:
Cytat:
It does not stop there either, we have some HUGE things lined up for next year and in many ways it could even be bigger than 2011!

_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pon Gru 26, 2011 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bohemian Rhapsodies: True Tales by Queen Fans & Celebrities - 16.02.2012


Queen: The Complete Illustrated Lyrics - 20.06.2012


Do tej drugiej ostatnio był apel do kolekcjonerów, którzy mają rękopisy piosenek o ich udostępnienie.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kacio94



Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 1391
Skąd: Choszczno

PostWysłany: Nie Sty 01, 2012 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku życzę wszystkim forumowiczom ! Wink
Oby ten rok wydawniczy był dla nas lepszy Wink (taaa...)
Smile
_________________

http://queenremixes-bykacio.blogspot.com
http://youtube.com/KacioRMX
http://vimeo.com/kacio94
http://www.mixcloud.com/KacioRMX
http://queenphotos.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 41, 42, 43  Następny
Strona 1 z 43

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek