FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Queen jest the best a mimo to...
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mercury



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 18
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2004 10:39 pm    Temat postu: Queen jest the best a mimo to... Odpowiedz z cytatem

Queen jest najlepszy a mimo to wskali światowej jest na 5 miejscu,wprawdzie jest to niesamowicie dobra pozycja (fredi jako wokalista jest na pierwszym miejscu w skali swiatowej z jeggerem,lenonem i presleyem)ja uwazam ze Queen powinien byc na pierwszym miejscu bo bitelsi którzy mają 1 miejsce tworzyli dobrą muze ale gdy były koncerty spiewali tak beznadziejnie jakby tworzyli nową muzyke,na temat rolling stones sie nie wypowiem bo tak wyją że to jest masakra,tak wiec ja bym Queen dał pierwsze miejsce bo przypomnijmy sobie jak fredi spiewał z jedną z lepszych śpiewarek operowych,zrobił to genialnie śpiewał równo z operzystką a wiemy wszyscy jakie tam mają mocne głosy,fredi był geniuszem i zasługuje w raz z grópą na pierwsze miejsce a wy jak uwazacie??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2004 10:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

QUEEN odebrał mnóstwo nagród, Złote Płyty za większośc albumów, Brit Award za całkoształt twórczości, Złotą Kamerę za klip do Innuendo i tak można by wymieniać i wymieniać. Myślę, że pierwsze miejsce w światowym rankingu (choić rzeczywiście na nie zasługują) nie robi im różnicy, bo i tak dla ans pozostaną najwspanialszym zespołem na świecie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mercury



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 18
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2004 11:13 pm    Temat postu: Queen jest the best a mimo to... Odpowiedz z cytatem

masz racje,Fredi i paczka są najlepszy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2004 11:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam za to inne pytanie - czemu nikt z QUEEN nie dostał tytułu szlacheckie, skoro dostali go i Beatlesi i Rolling Stons i Elton John?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mercury



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 18
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2004 11:22 pm    Temat postu: Queen jest the best a mimo to... Odpowiedz z cytatem

niewiem co to jest to całe coś na s.... powied co to to ci odpowiem
na bank
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mercury



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 18
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2004 11:23 pm    Temat postu: Queen jest the best a mimo to... Odpowiedz z cytatem

dobra musze leciec pa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Nie Kwi 18, 2004 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnoscią QUEEN zasługuje na 1 Miejsce, ale tak jak powiedział crowley tych nagród QUEEN mozna wymieniac i wymieniac Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Nie Kwi 18, 2004 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chociaż ja z chęcią usłyszałym w Teleekspresie, że Brian, Roger i John dostali Sir`y : - )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mercury



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 18
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Kwi 18, 2004 4:55 pm    Temat postu: Queen jest the best a mimo to... Odpowiedz z cytatem

Queen ma 5 miejsce a co jest ciekawostką jest najmłodszym zespołem z tej piątki.Ja uwazam ze Queen zasługuje na 1miejsce definitywnie bo wszyscy wiemy ze zaden zespół niema takich znanych przebojów np.rytm z WE WILL ROCK YOU jest podkładany do wielu piosenek ,każdy zna te charakterystyczne stukanie w tej muzyce,weźmy WE ARE THE CHEAMPIONS tą piosenke puszcza sie na kazdej inprezie sportowej,wezmy BOHEMIAN RHAPSONDY ta piosenka do teraz jest największym hitem wszech czasów,pamietamy wszyscy jak mercury się niesamowicie ubierał,wszyscy wiemy ze był bardzo nowoczesny np.w Radio ga ga,wiemy tez ze był bardzo odwazny np.I WANT TO BREAKE FREE,niech se mówią co chcą ale Freddi i grópa są najlepsi przynajmniej dla nas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Nie Kwi 18, 2004 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest to o czym ja mysle Mercury !! Zgadzam sie z Tobą Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mercury



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 18
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Kwi 18, 2004 5:07 pm    Temat postu: Queen jest the best a mimo to... Odpowiedz z cytatem

a jak Queen górą nie jakiś tam metal,hip-hop,techno ,pop czy rap poprostu Queen i tyle,ja nie rozumiem ludzi którzy mówią the rasmus jest lepsze od Freddiego w tym momęcie nie mam siły im tłumaczyc czego dokonał freddi bo wiecie ile by to czasu trzeba by było mówic ale jestem pewien ze takiemu niedowiarkowi póścic np.THE SHOW MUST GO ON to na bank by zmienił zdanie!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mercury



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 18
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Kwi 18, 2004 5:38 pm    Temat postu: Queen jest the best a mimo to... Odpowiedz z cytatem

mam racje prawda?? bo przeciez kazdy znas wie ze Freddi ma najpiekniejszy głos ,mówie wam niema lepszych na bank,Freddi nawet niedługo przed śmiercią miał potężnie piękny głos np.THE SHOW MUST GO ON,Freddi jak dlamnie jest kimś wspaniałym i o wielkim sercu (przeznaczył znaczną kwote swoich pieniędzy na badania nad AIDS) ale Freddi by nie kazał nam się martwić powiedział by Show Must Go On i miałby racje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Nie Kwi 18, 2004 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mercury - we wszystkich tych postach MASZ RACJE !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mercury



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 18
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Kwi 18, 2004 6:22 pm    Temat postu: Queen jest the best a mimo to... Odpowiedz z cytatem

ciesze się że są ludzie którzy wiedzą co to dobra muzyka i zamiast słuchać nowej muzyki zostają wierni muzyce Freddiego który stworzył coś niesamowitego,stworzył natyle duze pięknego że pozostał w sercach milionów fanów i mam nadzieje ze zostanie jeszcze przez wiele pokoleń GOD SAVE THE QUEEN!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Nie Kwi 18, 2004 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śiwetnym przykładem na potencjał Freddie`go był utwór Mother Love. Brian opowiadał kiedyś, że ten utwór był śpiewany przez Freddie`go na jednej, jedynej sesji, Freddie pił wtedy wódkę spiewał wysokim głosem (I was so long on this lonely land...), potem powiedział, że więcej już nie da rady i, że dokończą to późnej. Nie zdążyli.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
MarcinN
Site Admin


Dołączył: 30 Paź 2003
Posty: 1159
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Kwi 18, 2004 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przerwę to kółko wzajemnej adoracji Twisted Evil
1. Proszę nie sugerować, że dobra muzyka to tylko stara muzyka lub że "nowy" stał się synonimem "złego". Cały czas szukam ciekawych płyt, zarówno wśród starych wykonawców (Pink Floyd, Genesis itd), współczesnych (Dream Theater, Garbage), jak i najmłodszych, nierzadko szerzej w ogóle nie znanych (polskie Riverside, niemieckie RPWL).
2. Co by Ci/Wam dało, że Q zajęło 1 miejsce w jakiejkolwiek ankiecie, sondażu, rankingu, podumowaniu, zestawieniu - czymkolwiek. Porównywać można liczby, a nie zespoły. Rankingi służą rozrywce, a nie próbom dowodzenia czegokolwiek.
3. Mercury, upierasz się, że Q są na 5 miejscu. A cóż to za wyrocznia, która wyznaczyła im dokładnie takie miejsce w szeregu? Takich podsumowań były już setki, pewnie w niektórych nawet Q wygrało, a w innych pewnie w ogóle się nie znalazło. Czy kogokolwiek powinno to tak naprawdę interesować?

Tak, tak, wiem, starzy wyjadacze już to przerabiali wielokrotnie, ale jakoś nigdy nie mogę się powstrzymać przed zabraniem głosu.
OK. Wyplułem z siebie to co mnie męczyło. Możecie szczebiotać dalej. Very Happy
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Nie Kwi 18, 2004 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też nie zamknąłem się tylko w QUEEN - słucham bardzo wielu zespołów, mam w domu bogatą dyskografię. Ale nie zmienia to fakt, że juz od czterech lat QUEEN jest u mnie w rankingu na miejscu pierwszym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mercury



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 18
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Kwi 18, 2004 7:06 pm    Temat postu: Queen jest the best a mimo to... Odpowiedz z cytatem

EJ MACIE OBAJ RACJE NIETRZEBA SŁUCHAĆ TYLKO QUEEN,JA SŁUCHAM QUEEN BO TO UWIELBIAM ALE ZDARZY SIE ZE POSŁUCHAM THE BITELS,A CO DO GŁOSOWAŃ ROZPOCZEŁEM TEN TEMAT BO CHODZIŁO MI O TO ZEBY PODKRESLIC ZE NIE WAZNE ZE PROWADZĄ BITELSI ,CHODZIŁO O TO ZE MY THE BITELS NIE MUSIMY SŁUCHAC DLATEGO ZE SĄ NA PIERWSZYM MIEJSCU ANI ROLLINGSTONES BO SĄ NA DRÓGIM,CHODZIŁO O TO ZE SŁUCHAMY TO CO LUBIMY A W PRZYPATKU WIELU Z NAS JEST TO FREDDI MERCURY,ALE PRZECIEZ FRREDI NIE JEST TO JEDYNY WYBITNY PIOSEKARZ SĄ PRZECIEZ INNI ,ZROZUM ZE CHODZIŁO O TO MARCINIE ZE NOMINACJE LUDZI NIE ZMIENIĄ TEGO ZE MY UWIELBIAMY FREDDIEGO I PACZKE!!!!!!!!!!!!!!!!1
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Nie Kwi 18, 2004 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja słucham Queen od wielu wielu lat ! ale to nie znaczy ze nie moge sluchac innej muzy (byle nie hip hop i rap [strez mnie Panie Boze od tego] ) to jest tak samo jak np jest małzenstwo i mąż kocha żone a jest kilka innych kobiet ktore musie podobają ale żone ma tylko jedną i tylko ją kocha !! tak samo i jest z Queen - mozna powiedziec ze "Królowa" jest naszą żoną a inne zespoły nam sie tylko podobają Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Nie Kwi 18, 2004 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coś w tym jest Roger
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Kwi 18, 2004 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

święte słowa Roger. Popieram Ciebie w 100 % Exclamation
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Nie Kwi 18, 2004 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podoba mi się to porównanie Rogera. Mam wrażenie, że Queen jest takim zespołem, który uzależnia - jeżeli raz się ktoś porwał w ich nurt - to w 99,9% przy[adków nic go nie uratuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Kwi 19, 2004 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie porownanie Queen do zony... smieszy... tyle...
Nie tylko podobaja mi sie inne zespoly, ale mam bardzo plomienne romanse z ich muzyka- ostatnimi czasy slucham moze jednej plyty Queen tygodniowo.... Metallica, dream Theater, Purple, zeppelin, Who, Lacrimosa, Nick Cave, Floyd- ograniczanie sie do jednej "zony"... Dajcie spokoj- wiele innych zespolow to "bogowie" dla nawet Briana czy Rogera- sam pamietam jak B. w soapboxie wypowiadal sie o Deep Purple z niesamowitym uwielbieniem... A jego fascynacja Claptonem jest powszechnie znana... Bycie fanem to nie ograniczanie swoich horyzontow, "milosc" czy "wiernosc az po grob"... "Get a life!"- za duze slowa!!! Uwielbiam muzyke Krolowej, jestem zafascynowany ta czworka muzykow, ale jest jeszcze cale zycie, caly swiat- sa utwory 1000 razy lepsze od Radio Ga-Ga czy We Will Rock You czy We Are The Champions albo Bohemian Rhapsody (nie uwarzam ich za najlepsze utwory Queen!)
Tak wiec mam zamiar zdradzac "moja" Krolowa ile sie tylko da, bez wyrzutow sumienia- uwarzam, ze majac "szersze" spojrzenie na ich tworczosc bede w stanie to zjawisko zrozumiec jeszcze lepiej.. Zamykajac sie na "muzyczna zone" oznaczaloby slepe wpatrywanie sie w bardzo waski obraz i uwazanie ze jest idealny i perfekcyjny, bez jakiegokolwiek zrozumienia co, jak i dlaczego...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mancin



Dołączył: 16 Gru 2003
Posty: 333

PostWysłany: Pon Kwi 19, 2004 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

deleted

Ostatnio zmieniony przez mancin dnia Sro Gru 05, 2007 11:48 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Pon Kwi 19, 2004 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mancin napisał

Cytat:
Tak wogóle to cięzko mi jest słuchać Queen w samochodzie, bo nie moge się skupić na muzyce,


mam tak samo, tyle ze przed kompem jak np. siedze na Forum lub na GG to nie słysze QUEEN Confused a raczej nie moge sie skupic :-/

P.S. na prawde ciesze ze wsparliscie mnie moim poscie Smile na temat Queen i zona Laughing az serce szybciej bije Wink


Ostatnio zmieniony przez Leniu dnia Pon Kwi 19, 2004 2:02 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Pon Kwi 19, 2004 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak pracuje na kompie to nie lubie ciszy, wtedy puszczam muzyke, choodźby tylko w tle, ale zawsze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pon Kwi 19, 2004 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym chyba oszalała słuchając dzień w dzień Queen Wink dlatego robiesobie odwyki w postaci Stonsów czy Doorsów(ta poezja kocham).a potem jak małe dziecko wracam do mamy Queen Wink Skoro już porównania rodzinne wprowadzamy. Ja lubie słuchać ogólnie muzyki i dzień bez muzyki to dzien stracony Smile Nie raz moge przez tydzien nie słuchac Queen i w tym czasie zachwyać sie Kashmir Zeppelinów Smile Trzeba poznać wroga Wink i klimaty ,które kręca członków Queen. Cool
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Pon Kwi 19, 2004 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czego oprócz Queen) słuchałem w minionym tygodniu?
Sting - Collection
Jefferson Airplane - Surrealistic Pillow
Santana - Bestseller
plus muzyka klasyczna (Mozart, Beethoven te klimaty)

Natomiast z Queen słuchałem Hot Space, Greatest Hits oraz The Game.

Chyba nie jestem stracony dla świata zewnętrznego?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Pon Kwi 19, 2004 5:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja puszcam nie tylko muzyke Queen ale i inną:
roxette, scorpions, stonsów, Bryan Adams, dire straits.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Pon Kwi 19, 2004 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja w chwili obecnej słucham Shakin` Stevens & Sunsets - Gold Collection
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek