FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
QUEEN SYMFONICZNIE

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Newsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Sro Lis 09, 2011 9:32 pm    Temat postu: QUEEN SYMFONICZNIE Odpowiedz z cytatem

Zachęcam wszystkich do udziału w wyjątkowym koncercie!
30 listopada w Łodzi, w klubie Wytwórnia (ul. Łąkowa 29) o godz. 19.00 premierę będzie miał projekt QUEEN SYMFONICZNIE!
Patronat nad wydarzeniem ma Polski Fanklub Queen (www.fanklub.queen.pl).

„Muzyka zespołu QUEEN symfonicznie” w wykonaniu Alla Vienna, chóru Vivid Singers i Kamila Maćkowiaka w Wytwórni to premiera jedynego w swoim rodzaju projektu z pogranicza gatunków, łączącego symfoniczne pierwiastki muzyki zespołu Queen z rockowym potencjałem orkiestry salonowej i majestatycznego, 19-osobowego chóru. Jednocześnie jest to artystyczny hołd dla Freddiego Mercury’ego, którego 20. rocznica śmierci przypada 24 listopada.

W pierwszej, klasycznej, części koncertu zabrzmią utwory zróżnicowane stylistycznie, w wybiórczy sposób odzwierciedlające dyskografię zespołu - od pierwszych płyt z lat siedemdziesiątych aż po utwór „Let Me Live” z płyty wydanej w 1995 roku. Będą to premierowe opracowania, stworzone specjalnie na tę okazję przez Jana Niedźwieckiego, lidera zespołu Alla Vienna. Prowadzący koncert - Piotr Bielawski, szef Redakcji Muzycznej Radia Łódź - wprowadzi widzów w świat zespołu Queen. Wszystko to w towarzystwie nastrojowego światła i klasycznego nagłośnienia.

Druga część koncertu poruszy mury Wytwórni istnym show w stylu zespołu Queen. Największe hity grupy zabrzmią w rockowych aranżacjach: gitara basowa zamiast kontrabasu, dynamiczne nagłośnienie, kolorowe światła... A na deser, po „Bohemian Rapsody” (będzie to unikalnie na całym świecie wykonanie – cała rapsodia na żywo. Nawet podczas koncertów Queen część operowa odtwarzana była z taśmy), na scenie pojawi się sam… Freddie Mercury (w tej roli Kamil Maćkowiak z Teatru Jaracza w Łodzi) i wykona utwory „We Will Rock You” oraz „We Are The Champions”.
(Materiały promocyjne organizatora)

Szczegóły na stronie: http://allavienna.pl/queen

Bilet na to wydarzenie normalnie kosztuje 50 zł. Członkowie Polskiego Fanklubu Queen mają jednak 10 zł zniżki, dlatego zapłacą tylko 40 zł!
By otrzymać zniżkę w takiej cenie należy najpóźniej do 28 listopada wysłać mi imienne potwierdzenie udziału w koncercie oraz nr. legitymacji członkowskiej na adres biuro@klasykarozrywki.pl oraz przy zakupie biletu, najpóźniej w dniu koncertu okazać w kasie klubu legitymacje członkowską uprawniającą do zniżki.


Jestem w stanie zoorganizować zbiorowy transport z Warszawy (i ewentualnie z powrotem) gdyby zgłosiła się większe liczba uczestników.

Może też ktoś z łódzkich fanów zechciałby przy tej okazji podjać się organizacji spotkania fanów Queen w Łodzi, bezpośrednio po koncercie Smile?

Proszę o jak najszybsze zgłaszanie sie wszystkich chętnych. Na wszystkie pytania odpowiem.
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
innuendo91



Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 228
Skąd: Gdańsk/Sopot/Gdynia

PostWysłany: Czw Lis 10, 2011 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wspaniała sprawa, ale czy jest to tylko pojedyncze wydarzenie w Boat City, czy może artyści zawitają również do Trójmiasta?

Pozdrawiam Smile
_________________
"My soul is painted like the wings of butterflies
Fairytales of yesterday will grow but never die
I can fly - my friends"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Czw Lis 10, 2011 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czas pokaże. Póki co to premiera.
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Czw Lis 17, 2011 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strona wydarzenia na FB: http://www.facebook.com/home.php#!/event.php?eid=126697580772883
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Pon Lis 28, 2011 11:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapraszam wszystkich do udziału w projekcie Queen Symfonicznie! Są jeszcze dostępne bilety. Zgłoszenia przyjmuję do jutra (wtorek 29 listopada) do północy.
Szczegóły tu: http://www.facebook.com/home.php#!/event.php?eid=126697580772883
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Czw Gru 01, 2011 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Utwory Queen w symfonicznych araznacjach nie sa niczym nowym. Najlepszym, moim zdaniem tego typu przedsiewziciem byl projekt Royal Philharminc Orchestra plays Queen. Ta sama orkiestra kilka lat temu wydala zas plyte "Queen Symphony", bedeca jak sama nazwa wskazuje 6 czesciowa symfonia skladajaca sie z utworow zespolu. Takze W Polsce mieliesmy "orkiestrowe" akcenty. Kwintet Slaskich Kameralsitow nagral choby swoja smyczkowa wersje "Somebody to Love". Lider formacji Alla Vienna, pomyslodawca i kierownik muzyczny projektu Queen Symfonicznie Jan Niedzwiecki zdaje sobie wiec sprawe, iz nie wymyslil prochu. Niemniej zaprezentowane przez jego 7 osobowy zespol i towarzszycych im 19 chorzystow Vivid Singers projekt nalezy uznac za jak najbardziej udany. Wprawdzie otwierajacy calosc "Killer Queen" ma poczatek niemal zywcem wziety od Royal Philharmonic Orhechestra ale pozniej jest juz niemal tylko autorsko. Najlepszym tego dowodem sa nieznane raczej przecietnym ludziom symofonicznie,choralnie a momentami wrecz gospelowo zaaranzowane "Bring Back That Leroys Brown" czy "You Take Me Breath Away". Generalnie na calosc koncertu skladaja sie w wiekszosci utwory z lat 70. Oczywiscie nie zabraklo takze wielkich hitow. "Who Wants to Live Forever" brzmi tak, iz lzy same naplywaja do oczu ze wzruszenia (podobnie zreszta jak przy "Love of my Life" pomimo niewielkiego bledu w koncowce utworu). Drapieznie i niemal rockowo brzmia za to "Tie Your Mother Down" czy "Dont't Stop me Now", swingowo-rozrywkowo zas "Crazy Little Thing Called Love". Monumentalne jest "The Show Must Go On". Wisienka na torcie jest oczywscie "Bohemian Rhapsody" z odspiwena cala czescia operowa. Pomysl projektu jak i sam debiutancki koncert niezmiernie udany. Na szczegolna uwage zasluge fakt, iz 7 osobowa a wiec wlasciwie kameralna orkiestra nadala calosci naprawde symfonicznego rozmachu! Swietna robote wykonal tez wieloglosowy chor, nadajac niektorym kompozycjom (zwlaszcza "Somebody To Love") gospelowy smaczek. Instrumentlani muzycy potierdzili zas, iz naleza do najlepszych w Lodzi. Po stronie minusow wymieniec trzeba tylko jeden ("Radio Ga-Ga") utwor przygotowany na bis (dwa pozostale zostaly bowiem powtorzone z koncertu), Adriana Kące, która aktorsko i wokalnie nie poradzial sobie z rolą Freddiego w "We Will Rock You" i "We are The Champions" (pierwotnie jednak mial to zrobic Kamil Maćkowiak) i wprost fatalnie prowadzacego wszystko dziennikarze Radia Lódz, ktorego nazwiska nie wymienia by oszczedzic mu wstydu. Calosc jednak prezentuje sie niezwykle dostajnie i profesjonalnie. Jesli bedziecie mieli okazje to polecam Wam obejrzec ten spektakl w przeszlosci.
Klasyka Rozrywki byla patronem koncertu. Stosunkowo duzo ludzi kupilo ksiazki o zespole. Przeprowadzielem takze wywiad z Janem Niedzwieckim.
W Lodzi bylem z Diana,Ola i Mefju. Z Warszawy przejechali takze rodzice Losia. Kilku fanow (Kaska,Martyna,Witek z kolezanka) bylo z Lodzi. W sumie wiec za zaproszen i znizek na bilet skorzystalo 10 fanow. Pozniej mielismy krotkie afterparty w Sfinksie Smile
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Pią Mar 09, 2012 10:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polski Fanklub Queen jest patronem projektu Queen Symfonicznie.
Dlatego poniżej przedstawimy szczegóły nt. kolejnych koncertów w ramach tego przedsiewzięcia.


Projekt QUEEN SYMFONICZNIE na trasie koncertowej w największych polskich miastach!

Występem 25 marca w krakowskim teatrze ŁAŹNIA NOWA rozpocznie tegoroczne koncerty wyjątkowy projekt QUEEN SYMFONICZNIE.
Na chwilę obecną potwierdzono 5 koncertów - w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku oraz Łodzi. Wkrótce kolejne daty.
Projekt QUEEN SYMFONICZNIE to niezwykłe aranżacje utworów Queen na chór i orkiestrę w formie dwuczęściowego spektaklu - w wykonaniu filharmoników Alla Vienna, 19-osobowego chóru Vivid Singers oraz śpiewającego aktora wcielającego się w rolę Freddiego Mercury'ego. Po doskonałym przyjęciu ponad tysięcznej publiczności na premierze tego widowiska w łódzkim klubie Wytwórnia, który odbył się 30 listopada - muzycy postanowili kontynuować swoją przygodę i w 2012 roku przypomnieć geniusz Queen słuchaczom w innych częściach kraju.
Pod tym adresem można zobaczyć wykonanie "We Will Rock You" http://www.youtube.com/watch?v=IypO1kiV5-E
Więcej informacji, zdjęcia oraz filmy na stronie - http://www.queen.allavienna.pl/

Muzyka zespołu QUEEN Symfonicznie
25.03.2012 KRAKÓW
Teatr Łaźnia Nowa, os.Szkolne 25 (start: 19:00)
10.04.2012 WARSZAWA
Teatr Palladium, ul.Złota 9 (start: 20:00)
15.04.2012 POZNAŃ
Centrum Kongresowo-Dydaktyczne UMP, ul.Przybyszewskiego 37a (start: 20:00)
12.05.2012 GDAŃSK
Centrum Stocznia Gdańska, ul. Wałowa 27a (start: 20:00)
24.05.2012 ŁÓDŹ
Klub Wytwórnia, ul. Łąkowa 29 (start: 20:00)

Bilety dostępne w punktach sprzedaży sieci Ticketpro oraz sklepach muzycznych
Żaden wokalista na świecie nie jest w stanie zastąpić Freddiego Mercury’ego, ale zespół filharmoników, 19 chórzystów i świetny aktor mogą już próbować…
„Queen symfonicznie” to wydarzenie z pogranicza gatunków, łączące symfoniczne pierwiastki muzyki zespołu Queen z rockowym potencjałem orkiestry salonowej i majestatycznego, 19-osobowego chóru. Koncert podzielony jest na dwie części. W pierwszej, „klasycznej”, zabrzmią utwory zróżnicowane stylistycznie, w wybiórczy sposób odzwierciedlające dyskografię zespołu – od pierwszych płyt z lat siedemdziesiątych aż po utwór „Let Me Live” z płyty „Made In Heaven” wydanej w 1995 roku.
To najbardziej znane utwory Queen, przygotowane specjalnie przez Jana Niedźwieckiego, lidera zespołu Alla Vienna, na co dzień kontrabasistę Filharmonii Łódzkiej.
Druga część koncertu to show w stylu zespołu Queen. Największe hity grupy zabrzmią w rockowych aranżacjach: gitara basowa zamiast kontrabasu, dynamiczne nagłośnienie, kolorowe światła… A na deser – po „Bohemian Rhapsody” (będzie to unikalne wykonanie – cała rapsodia na żywo. Nawet podczas koncertów Queen część operowa odtwarzana była z taśmy), na scenie pojawi się sam… Freddie Mercury (w tej roli śpiewający aktor) wykonując utwory „We Will Rock You” oraz „We Are The Champions”.
– Symfoniczne pierwiastki muzyki Queen intrygowały mnie już od wczesnej młodości – mówi Jan Niedźwiecki, lider kameralnej orkiestry Alla Vienna, kontrabasista Filharmonii Łódzkiej. – Możliwość wydobycia ich dla szerszej publiczności traktuję jako rodzaj artystycznego hołdu dla mojego nieklasycznego idola – podkreśla.
Kierownictwo artystyczne: Jan Niedźwiecki
Przygotowanie chóru: Dawid Ber
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
foxy lady



Dołączył: 28 Kwi 2012
Posty: 162
Skąd: Legnica

PostWysłany: Pon Maj 14, 2012 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj miałam wielką przyjemność posłuchać "Queen symfonicznie" we Wrocławiu. Wciąż jestem pod wrażeniem!
Wspaniały występ, profesjonalnie przygotowany muzycznie i choć w tytule "symfonicznie", rockowy duch był wszechobecny Smile
Największą niespodzianką dla mnie było usłyszeć "Bring Back That Leroy Brown" i "BoRhap" (w całości zaśpiewane przez chór!). Queenowe harmonie brzmiały cudownie także w "You Take My Breath Away".
Gorąco polecam wszystkim, jeśli tylko macie możliwość - skorzystajcie.
Po wczorajszym wieczorze ja sama chętnie bym się zatrudniła w jakim podobnym chórze, co by pieśni Queenowe, szczególnie te z lat 70, wykonywał... Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Camelus



Dołączył: 31 Maj 2012
Posty: 18
Skąd: WRO

PostWysłany: Czw Maj 31, 2012 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również byłem na koncercie we Wrocławiu i popieram przedmówczynię.
Taaak, największym zaskoczeniem był "Bring Back That Leroy Brown". Gęba mi się baaaardzo uśmiechnęła przy tym kawałku.

Poza tym mój 6-letni syn był zachwycony możliwością podejścia pod scenę i poklaskania sobie przy "Radio Ga Ga" Very Happy Zasnąć potem nie mógł z wrażenia.

Polecam jak najbardziej, jeśli ktoś ma możliwość się wybrać.
_________________
"...listen to the breeze, whisper to me please
don't send me to the path of nevermore..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
foxy lady



Dołączył: 28 Kwi 2012
Posty: 162
Skąd: Legnica

PostWysłany: Sob Cze 02, 2012 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Camelus napisał:


Poza tym mój 6-letni syn był zachwycony możliwością podejścia pod scenę i poklaskania sobie przy "Radio Ga Ga" Very Happy Zasnąć potem nie mógł z wrażenia.

Otóż to, niech rośnie kolejne pokolenie fanów Królowej. Ja niestety nie mogłam zabrać na koncert swoich dzieciaków (lat 7 i 5) Sad , choć i one mają swoje ulubione piosnki, ostatnio są to: Breakthru, Mustapha i Seaside Randez-Vous Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maya



Dołączył: 30 Wrz 2012
Posty: 1

PostWysłany: Nie Wrz 30, 2012 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"It started off so well..." - tyle można by powiedzieć o koncercie "Queen Symfoniczne", który właśnie odbył się w Warszawie, jeśli chcieć oszczędzić muzyków i akustyków. Ale czemuż oszczędzać, skoro mnie nie szczędzono bólu uszu (od złego nagłośnienia) oraz zażenowania, gdy miły symfoniczny koncert w drugiej połowie zmienił się w tanie karaoke? Doprawdy, początek był niezły, po pierwszej połowie pomyślałam: "w skali 0-6, mają -4", gdyż utwory Queen zagrane i zaśpiewane zostały sprawie, w ciekawej aranżacji i dostosowane do możliwości wokalnych chóru. Niestety, w drugiej połowie ocena spadała z równą gwałtownością z jaką akustyk tracił kontrolę nad natężeniem dźwięku, a występującym ulatywał dobry smak. Wyjście na sceną pana imitującego Freddiego odebrało koncertowi nastrój i zrównało z tanimi śpiewami w podrzędnych klubach karaoke. Z symfonii pozostały wspomnienia, a zaczęła się imitacja rocka. Bolesne. I tak, jak mogłam się uśmiechnąć do czapki z daszkiem oraz czerwonej gitary, nie można już potraktować jako "puszczenia oka" do słuchaczy słabego wokalu solisty tłumionego źle nagłośnionym chórem. Przykre. Gdyby tak występujący utrzymali poziom z pierwszej połowy, zadbali o lepszą akustykę, by pokazać swe możliwości, a nie zabijać hałasem, można by im bić szczere brawa. Ale niestety, po koncercie, z bolącymi uszami, najchętniej ustawiłabym się w kolejce po zwrot pieniędzy za bilety.
"Mother Mercury!
Look what they've done to me.."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pon Paź 01, 2012 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Częściowo się zgodze z opinią.

Nie spodziewałam się cudów i ich nie usłyszałam. Aranżacje dość klasyczne i momentami niestety nie dopracowane.
Siedziałam w 1 rzędzie i drażniła mnie zbyt głośna perkusja która zagłuszała innych, zaś nikły w tle totalnie klarnet i flet.
Totalna pomyłka to perkusja, momentami nie pasująca, a pan perkusista nie pasował do aranżacji i niestety nie miał techniki wymaganej przy Innuendo.

Zgadzam się w drugiej połowie totalnie już mi się zlał chór i już mi było wsio ryba i postanowiłam sama zagłuszać instrumenty Wink Występy imitatorów przyjmuje z chłodem, bo nic nowego nie pokazują, założenie stroju z Wembley/Live Aid/mikrofon to za mało, aby oddać ducha Fredka.
Piosenki gospelowe Let me live, Somebody są dla mnie zbyt oczywiste i nie wiem jak można je zaaranżować aby brzmiały świeżo, nowatorsko.
W chórku brakowało męskiego basu i nie ten gong Wink

Dziś postanowiłam oddać się słuchaniu jedynej godnej Symfonii tj. Tolga Kasiha. Oby mi było kiedyś dane wysłuchać tego na żywo.

Na plus jest zaangażowanie tych muzyków i próba szerzenia muzyki Queen i kilka mniej oklepanych utworów.

BTW kolejny koncert schrzaniony przez akustyka/realizatora, czy to ginąca profesja?!
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Pon Lis 26, 2012 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzialem projekt drugi raz. W ostatnia sobote w Lublinie. Niemal rok po lodzkiej premierze. Wrazenie niemal tak samo dobre. Polecam.
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Wto Sty 22, 2013 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konkurs z biletami Szczecin http://informacje.infoludek.pl/wiadomosci/single/id/2063
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pią Sie 16, 2013 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daty:
1.09.2013, Przemyśl, Zamek Kazimierzowski
21.09.2013, Koszalin, Amfiteatr
19.10.2013, Kielce, Kieleckie Centrum Kultury (bilety: Ticket Pro, Kieleckie Centrum Kultury, Polskie Biuro Podróży, ul. Sienkiewicza 26, tel. 41 368 05 62, Monolit-art.pl)
27.10.2013, Białystok, Sala Filharmonii Podlaskiej
17.11.2013, Gorzów Wielkopolski, Filharmonia Gorzowska
23.11.2013, Poznań, Aula Uniwersytecka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza
24.11.2013, Zielona Góra, Aula Uniwersytetu Zielonogórskiego
8.12.2013, Lublin, Aula Collegium Maius Uniwersytetu Medycznego

https://www.facebook.com/events/197850323714213/

https://www.facebook.com/events/508909335846265/

https://www.facebook.com/events/321086404694594/

https://www.facebook.com/events/222336057916409/
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Rory Eleanor



Dołączył: 15 Maj 2005
Posty: 655

PostWysłany: Sob Sie 24, 2013 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaktualizowana lista pokazów:

1.09.2013, Przemyśl, Zamek Kazimierzowski
19.10.2013, Kielce, Kieleckie Centrum Kultury (bilety: Ticket Pro, Kieleckie Centrum Kultury, Polskie Biuro Podróży, ul. Sienkiewicza 26, tel. 41 368 05 62, Monolit-art.pl)
27.10.2013, Białystok, Sala Filharmonii Podlaskiej
9.11.2013, Wrocław, Filharmonia Wrocławska
10.11.2013, Szczecin, Opera na Zamku (bilety: bilety.fm i Ticket Pro)
23.11.2013, Poznań, Aula Uniwersytecka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza (bilety: bilety24.pl)
24.11.2013, Zielona Góra, Aula Uniwersytetu Zielonogórskiego (bilety: Ticket Pro)
8.12.2013, Lublin, Aula Collegium Maius Uniwersytetu Medycznego

Szczegóły na http://queen.allavienna.pl/koncerty.htm
_________________
KYA
Queen Projekt

http://www.rogertaylor.info TAYLOR
http://www.timothydalton.info/ DALTON
http://www.sirrogermoore.net MOORE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sro Sie 28, 2013 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przemyślaninie, POLUB Polski Fanklub Queen na FB i zdobądź wejściówki na Queen Symfonicznie - 1 września w Przemyślu - kliknij Lubię to! przy naszej stronie i wyślij do nas PW - wyniki w czwartek. Do wygrania dwie pojedyncze wejściówki. Zaprasza Alla Vienna
https://www.facebook.com/polskifanklubqueen
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Newsy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek